Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Α, καλα κατι ειπες τωρα!!Τι να κανουν βρε Νανα οταν δουλευουν 20 ωρες το 24ωρο???Πως να δεθουν με τα παιδια τους???Αυτο που μου τη σπαει περισσοτερο ειναι που λενε τη γελιοτητα οτι τα παιδια τους ειναι οτι πιο σημαντικο στη ζωη τους!!!Πως καλη μου που το παιδακι σε βλεπει καθε Χριστουγεννα και Πασχα???Να #$%^ τα λεφτα τους αν ειναι το μωρο μου να μεγαλωνει στα χερια μιας ξενης γυναικας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας!!!

ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωω θελω κ εγω να ερθω αλλα ειμαι 6 ωρες μακρια!!!! γ*μωτο...

Σοφακι μου πλεον το απογευμα οταν φαει το απογευματινο κανει ενα δυωρο χωρις γαλα κ ετσι ειμαι καπως πιο ελευθερη αλλα δεν μπορω να κοιμηθω...δυστυχως το εχω προσπαθησει πολλες φορες κ ενω ειμαι τοσο κομματια το αανθεματισμενο βιολογικο μου ρολοι ειναι Ελβετικο φαινεται κ δουλευει με φοβερη ακριβεια!!κατα τα αλλα ναι οτι θελει με κανει οπως το πες!

σημερα ειχαμε παιδιατρο..10,900 κ 76 ποντους!!!! καταλαβατε τωρα γιατι με εχει πεθανει η μεση ετσι???

Αθηνα μου κοιταξε εγω επειδη ειμαι παχυσαρκη απο μικρο παιδι κ τρεμω μην γινει κ ο Βασιλης μου το εχω συζητησει αυτο με τον γιατρο ενα εκατομμυριο φορες..εδω εμενα που ειναι σχεδον 11 κιλα κ καθε φορα σε καθε ζυγισμα του λεω γιατρε μηπως ειναι χοντουλης?? τι να κανω?? κ καθε φορα μου λεει βρε Σοφια ηρεμησε ειναι υπερβολικα μικρο για να πουμε αν ειναι χοντρο το παιδι η οχι περιμενε το λιγοτερο 2 χρονια θελει για να κρινεις αν εχει κληρονομησει παχυσαρκια(στην δικη μου περιπτωση)κ ασχετο απο την κληρονομικοτητα ειναι πολυ μωρο για να πεις οτι ειναι χοντουλης ειναι μια χαρα μου λεει το παιδι συνεχεια αυτο μου λεει..αψογος κ αψογος! βεβαια ειναι διαφορετικες οι καμπυλες αναπτυξης στα παιδια που θηλαζουν αλλα δυστυχως στα βιβλιαρια αναγραφονται μονο αυτες που ειναι με γαλα φορμουλα..εμενα ειναι ψηλος πολυ κ εαν κοιταξω τις καμπυλες αυτες χα χα αστο!! βγαινει το μωρο μου πολυ παχυ ενω δεν ειναι ετσι...τεσπα μην την ακους την δικια σου την μ*λακο!! :)

προσπαθησε να του κατεβασει κ το πουλακι σημερα γιατι δεν βγαινει το κεφαλακι καθολου αλλα δεν μπορεσε κ μου λεει αστο να μεγαλωσει λιγο ακομα...κ με αυτο το λιγο που προσπαθησε ο Βασιλης μου φωναζε!! τι θα τραβηξει το μωρακι μου για να κατεβει το παλιοπετσακι???πω πω...εσας βρε κοριτσια μου κατεβαινουν??τι τραβανε τα καημενα...

φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

firfiriko μου για το πουλακι του μικρου καθε βραδυ πριν το μπανιο το ανεβοκατεβαζαν καποιεσ φορεσ συμφωνα με οδηγιεσ παιδιατρου κ ουρολογου-που ρωτησε η αδερφη μου...θελεις να ρωτησω λεπτομερειες να σου πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Συμπεθερουλα μου κ εγω το ανεβοκατεβαζω σε καθε αλλαγη πανας κ καθε βραδυ στο μπανακι του για να πλενεται κιολας αλλα δεν βγαινει ακομα το κεφαλακι του ρε γ*μωτο...πρεπει να το ανοιξει ο γιατρος δυστυχως..αλλα εγω θα συνεχιζω να του το κανω μηπως κ καταφερω να το ανοιξω μονη μου κ δεν χρειαστει να το κανει ο γιατρος που φυσικα θα πονεσει παρα πολυ...

λοιπον συμπεθερα οχι οτι ειμαι περιεργη κ το σκεφτομουν το βραδυ πριν κοιμηθω αλλα ποια ειναι αυτη η αχρηστη διασημη??? =))=)) στειλε μου πμ να μου πεις γιατι κριμα ειναι να σκασω!!!

Σοφακι ολο το δωματιο της λουλουδενιας ειναι απο τιπς??? αυτα ειναι!!! να ναι καλα η μανουλα!!!!

να δειτε εμενα ο Κωστας κοριτσια που δουλευε σε κατι βιλες στα β.προαστεια κ εφτιαχνε τον φωτισμο τους...να δειτε τι ζητουσαν οι ανθρωποι να τρελαθειτε...ενας συγκεκριμενα αγορασε μια μεζονετα ενα σκασμο λεφτα κ αλλαξε μεσα τα παντα...οταν λεω τα παντα το εννοω...τι την περνεις τοτε ρε μεγαλε?? εχεις τοσα εκατομμυρια..χτισε απο την αρχη κ τελειωνε..αφηστε που τον ειχε ζαλισει τον καημενο τον Κωστα....φωτα με αισθητηρες σε πισινα σκαλες κλπ δεν θυμαμαι ποσα φωτηστικα μου ειχε πει οτι του ειχε βαλει στον κηπο μονο αλλα μιλαμε για υπερβολικο αριθμο...

τεσπα..τι να πεις??? με τα λεφτα μου γ*μω κ την κυρα μου που λεει κ ο λαος!! :lol:

εμενα για αυγο μου ειπε οτι μπορει κ τωρα να το φαει αλλα επειδη ειναι αλλεργιογονο καλυτερα να κλεισει κ τον 9ο κ να μπει 10ο κ τοτε θα ξεκινησουμε κ το ιδιο κ για το ψαρι...αν κ μου ειπε πως αν εχω ανθρωπο εμπιστοσυνης να δοκιμασω αν θελω κ τωρα ψαρι αλλα δεν εχω...κατα τα αλλα ολα τα λαχανικα επιτρεπονται κ ολα τα κρεατα εκτος απο χοιρινο... :@)

φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!! ~o):x κερναω καφεδακι κ σας στελνω ενα φιλακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Η Αλεξια μετα τον πρωινο χορο...κομηθηκε!!!

Σοφακι ασε μην ανοιξουμε το θεμα πλουσιοι και κομπλεξ!!Μπορω να σου λεω ιστοριες για ημερες!Βλεπεις αυτη τη δουλεια την κανει ο πατερας μου απο 18 χρονων και τωρα την κανει και ο αντρας μου!Παντως ειλικρινα δε θα τα ηθελα τα λεφτα τους...με μαθηματικη ακριβεια λειπουν πραγματα απο τις ζωες τους που δεν θα τα αλλαζα για ολα τα λεφτα του κοσμου!Ολα κανεις δεν τα εχει!!Οσο για τα tips....ασε ξερει η μαμα μου καμαριερα που εβγαζε 200 ευρω την ημερα tip απο διασημη του εξωτερικου απλα για να πηγαινει τα ρουχα της καθαριστηριο(του ξενοδοχειου) το πρωι και να τα επιστρεφει το απογευμα!!!Εμεινε 1 εβδομαδα...κανε την πραξη!!!

Χθες συμπεθερουλα εκανα το κολπακι με το αυγο και την πατατα και το εφαγε! σχεδον ολο :ymapplause::ymapplause::ymapplause: !!

Κοριτσια τελικα ποσες ειμαστε για το Σαββατο πρωτα ο Θεος?Να ανταλλαξουμε και τηλ. ποτε δεν ξερεις..!!Φωτογραφικη θα φερω εγω...ε, να βγαλουμε μια αναμνηστικη απο την πρωτη μας συναντηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες...Άντε, στο Νο2 σας έψαχνα, στο Νο3 σας βρήκα!!!

Λοιπόν, δεν έχω μπει καθόλου στην κουβέντα γιατί έχω τρελή δουλειά....ΧΑΜΟΟΟΟΣ. Διάβασα όμως τα νέα σας και το πρώτο που λέω είναι Περαστικά στη Σοφία - Φιρφιρίκο (είστε και 2....σας μπερδεύουμε :P ) και στο Ναναμπιλάκι με την ωτίτιδα. Ψυχούλα μου....πονάει το άμοιρο. Ρε Νανούκα, κι εμένα όλο τρίβει το αυτί του εδώ και 2 μήνες περίπου κι εγώ νομίζω κάθε φορά ότι νυστάζει. Λες??? Η παιδίατρος κάθε φορά κοιτάζει τα αυτάκια του και ποτέ δε μου είπε τίποτα για πρόβλημα.

Πείτε κορίτσια για το καφεδάκι. Εγώ είμαι μέσα, είτε Σάββατο είτε Κυριακή. Μόνο πεστε μου πού. Θα φέρω και το αίσθημα αν δε σας πειράζει, να βοηθάει και λίγο με το μπέμπη και να πάρουμε τον αέρα σας. Αν όμως δεν έρεθι κανένας μπαμπάς, τον μαντρώνω σπίτι, no prob. Σοφία, αν φέρεις κι εσύ τον Κώστα, ό,τι στοίχημα θες ότι όλο για το WoW θα μιλάνε (ήμαρτον πια, έχω βαρεθεί να ακούω για boss και μ...κίες).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!!!

Σωστό το ερώτημά σου Σοφία! Αλήθεια πόσες είμαστε?? Ο δικός μας μπαμπάς θα είναι στην περιοχή και αν έρθουν και άλλοι άντρες να περάσει να μας δεί, αλλιώς επιστρέφει σπίτι!!!!

Κάθε γιατρός τελικά λέει τα δικά του! Ο μπέμπης μου έχει φάει και χοιρινό και αυγό ήδη! Το ψάρι στον δέκατο.

Απο Δευτέρα αρχίζω δουλειά και βαριέμαι!!!! Θα μου λείπει και ο μπεμπάκος μου... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικη μου ο Κωστης δε θα ερθει γιατι παιζει ο Ολυμπιακος το Σαββατο!Καλα μιλανε και ολη μερα για τιποτε αλλο???Pro(ασε και σημερα βγαινει το 11), wow και μπαλα!!!!Αχ, αυτα τα boss :lol::lol::lol:

Παντως και η Αλεξια τριβει το αυτακι οταν νυσταζει...και καμια φορα το τραβαει κιολας!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή δε θα μπορέσω να είμαι άλλο on line (το αφεντικό έχει τις άγριές του και με τρέχει), περιμένω να μου πείτε πού και πότε (αλά Ρουβάς). Θα μπω το βράδυ από το σπίτι να δω....Φιλιά σε όλες.

Ααα, Σοφία ξέχασα να σου πω ότι όλα τα γουρούνια ίδια μούρη έχουν (για το αφεντικό σου το λέω). Εγώ την πρώτη μέρα που ήρθα στη δουλειά, κυρία, με τα γλυκάκια μου, έφαγα τρελή ψυχρολουσία....Ο δικός μου αφεντικός έκανε να μου μιλήσει 3 εβδομάδες και αγνοούσε την ύπαρξή μου. Ούτε ένα "να σου ζήσει" δεν άκουσα. Και μετά μου έκανε τη ζωή μαρτύριο αλλά εγώ....στο ύψος μου. Και μετά απέλυσε τον άντρα μου και μάλλον θα έχω την ίδια μοίρα από Γενάρη που τελειώνει η περίοδος χάριτος λόγω γέννας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε?

εμεισ λιγο γκρινιτσα...κατα τ αλλα καλα!

δε νομιζω κικη μου να εχει κατι το αυτακι κ εμενα απο μωρο το ετριβε κ το τριβει πριν κοιμηθει αλλα τελευταια το εκανε συνεχεια ολη μερα...κ ελεγα χουι θα ειναι!

σημερα αρχιζουμε γιαουρτι πηρα φρεσκο για αρχη...για να δουμε!

εσεισ δινεται γιαουρτι?

φιρφιρικο σου στελνω μνμ στο fb για την διασημη

φιλακια...θα μπω αργοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα εγω της δινω το βιολογικο της Ολυμπος και παρ' ολο που ειναι ξινο το τρωει!Δυστυχως ομως δεν εχει πολλα κομματια στο σουπερ και δεν μας φτανει για ολες τις μερες και οταν δε βρισκω της παιρνω ενα αλλο βιολιγικο με βανιλια (natura κατι...το ξεχασα :oops: )

Κικη δεν το πιστευω αυτο που εκανε ο γελοιος....δεν το ηξερα οτι δουλευε και ο αντρας σου σε αυτη την εταιρια!!!!Ζωα....λες και οι γυναικες τους και οι αδερφες τους δεν γινονται μανες!!Για αυτο θελουν ολοι να βολευτουν σε μια θεση στο δημοσιο!Κολλητη μου φιλη ειχε παρει αδεια ανευ αποδοχων......αλλα πληρωνοταν κανονικα!!!Anyway...Σαββατο 5.30 εξω απο τα flo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΟΠΟΤΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΜΥΤΗ ΑΣΥΝΟΔΕΥΤΕΣ :D 5-5.30 ΣΤΟ ΦΛΟΚΑ ΣΤΟ VILLAGE TOY ΡΕΝΤΗ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ. ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΙΜΟΡΡΑΓΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ. ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ!!

ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ, ΤΟ ΔΕΛΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ. ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΓΕΥΣΗ ΔΕ ΤΗ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ.

ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥΓΑΛ -ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ

Κ ΠΗΡΑ Κ ΤΟ ΡΟΔΟΠΗ -ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΠΙΚΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ Κ ΤΟ ΕΞΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ Η ΟΛΥΜΠΟΣ!

ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΟΥΝ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΕΔΩ!

ΦΑΓΑΜΕ 10 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ

ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ

ΑΛΛΑ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ Κ ΗΤΑΝ ΚΡΥΟ! Κ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΦΡΕΣΚΟ Κ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΦΑΕΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ADVANCED

ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΣΕΤΕ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ?ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ Κ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΦΕ...Κ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΓΩ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ , Κ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΘΑΡΟΥΣ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ 6 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΥΦΕ (ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ)

ΑΘΗΝΟΥΛΑ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ...ΗΘΕΛΑ ΚΙΟΛΑΣ...!!!

ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΙΤΣΟΥΛΑ ....ΓΙΑΜΙ ΓΙΑΜΙ ΜΥΡΙΣΕ...ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?Εμεις σημερα σηκωθηκαμε πρωι πρωι!!Ακουσα οτι σκ θα βρεχει. :(

Αθηνα μου καλο θα ηταν να αποφευγεις τη δελτα!Επι χρονια ειναι πρωτη πρωτη στη λιστα με τα μεταλλαγμενα της greenpeace!Θα μου πεις για τα αλλα εισαι σιγουρη??Οχι βεβαια...αλλα υπαρχουν και αλλα γιαυρτακια οποτε μπορεις να δοκιμασεις και κατι αλλο!

Νανα μου απο νωρις κανεις σχεδια για τα γενεθλια,ε? :D Προς το παρων εγω αυτο που περιμενω ολο χαρα ειναι τα πρωτα μας Χριστουγεννα!

Κοριτσια τι απορρυπαντικο βαζετε στα ρουχαλακια τους?Παιρνω το proderm αλλα τους λεκεδες απο τις σαλιαρες δεν τους καθαριζει!Βλεπω στη τηλεοραση το planet, το εχει δοκιμασει καμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 3 ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΓΥΡΙΣΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!

ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΝΩ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΟΠΩΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ!!!

ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΠΧ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!

ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΦΥΓΕ Η ΚΟΚΚΙΝΙΛΑ!!!

ΣΟΦΑΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΤΙΣΕΙ...

ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ...ΤΑ ΜΟΥΛΙΑΖΩ ΜΕ ΑCE 'H ME BIO Ή ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΑΡΙΕΛ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΠΡΟΔΕΡ!

ΤΟ ΠΛΑΝΕΤ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ -ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ ΠΛΕΝΩ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΡΟΔΕΡΜ ! ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ Κ ΤΟ ΠΛΑΝΕΤ!

ΠΑΡΕ ΤΟ ΑΡΚΑΔΙ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΑΠΟΥΝΙ!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ Κ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ!!!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ...ΠΕΡΙΣΥ ΕΓΩ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΔΕ ΣΤΟΛΙΖΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝΤΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ!

ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕ ΧΩΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΔΕΝΤΡΟ Κ ΕΒΑΖΑ ΛΙΓΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ!

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!

ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΛΤΑ!!!ΑΧ ΤΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟ ΤΡΩΜΕ!!!

ΣΟΦΙΑ ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ?ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΑΛΕΞΙΑ?

ΚΙΚΗ-ΚΟΚΟΡΑΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΜΑΛΛΙ ΘΑ ΕΧΕΙ???ΑΠΟ ΜΑΜΑ Κ ΑΠΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΜΑΛΛΙ!!!ΣΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ-ΜΠΟΛΙΚΑ!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΤΡΙΧΑ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΛΙΑ...Κ ΜΟΥΣΙΑ!!!Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΚΟΥΡΟΥΠΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ!!!ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια και μπεμπάκια καλό μήνα να έχουμε...Άντε, να δούμε λίγο χινόπωρο (που έλεγε και η γιαγιά μου).

Λοιπόν, θα καταφτάσω στο Village με Γιώργο ....Ανυπομονώ να σας γνωρίσω. Θα είμαστε μία γυναικοπαρέα με καρότσια, αποκλείεται να χαθούμε :lol::lol::lol:

Νανά, ελπίζω το μπουμπούκι σου να είναι ΟΚ με το χτύπημα. Εγώ έχω πάθει ανοσία μετά το σκηνικό που έπεσε από την αλλαξιέρα ο Γιώργος. Τώρα χτυπάει με κανένα παιχνίδι ή σε κανένα έπιπλο και είμαι ποοοοοολύ κουλ.

καλά το κατάλαβες: Ο γιός μου έχει σγουρά μαλλιά (το δύστυχο) και είναι μονίμως με ένα θεόρατο τσουλούφι το οποίο δε στρώνει με τίποτα...Άντε, να βαπτιστεί να τον κουρέψω γιατί είναι σαν τρελοεπιστήμονας!!!! Και η πλάκα είναι ότι διάφοροι γνωστοί με ρωτάνε: "Μα πώς του το φτιάχνεις έτσι το μαλλί και στέκεται?" ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΔΕΝ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΓΩ ΡΕΕΕΕΕ, ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ χχαχαχαχαχαα.

Κορίτσια, με προβληματίσατε με το γιαούρτι....Εμένα η παιδίατρος μου είπε να δώσω Advance σκέτο (όχι με γεύσεις) και ο μικρός από την πρώτη φορά το τσάκισε. Αλλά τη ρώτησα για γιαούρτι βιολογικό ή στη χειρότερη Αγελαδίτσα και μου είπε καλύτερα όχι γιατί τα βρεφικά προϊόντα έχουν αυστηρότερη νομοθεσία ως προς τους ελέγχους που περνάνε. Συγκεκριμένα μου είπε "πιο πολύ εμπιστεύεσαι την Αγελαδίτσα δηλαδή?". Ξέρω κι εγώ, μήπως δίνω του παιδιού μου σκουπίδια?? Μια φαρίν λακτέ του εμπορίου, μια γιαούρτι βρεφικό, μια το ξένο γάλα.....Μήπως το έχω καταδικάσει το μωρό διατροφικά? Θέλω πολύ τη γνώμη σας.

Σοφία μου, κι εγώ Proderm ή Persil Baby χρησιμοποιώ αλλά όπως λες, όλες μας οι σαλιάρες και τα πανάκια είναι γεμάτα λεκέδες από τα φρούτα. Πώς να μην είναι αφού τα μωρουδιακά τα πλένουμε π.χ. στους 50ο ενώ τα δικά μας ασπρόρουχα στους 80-90 και με ενισχυτικό? Αλλά δε με νοιάζει, οι σαλιάρες αντικαθίστανται εύκολα (οι 10 έχουν γύρω στα 6 ευρώ απο ΙΚΕΑ ή καπου τόσο). Αν θες μπορείς να αγοράσεις τις πλαστικές σαλιάρες που σκουπίζονται μετά το φαγητό και γλυτώνεις κι από πλύσιμο. Τις έχω δει στο Carrefour, στο Τζάμπο δεν είδα κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ:

Θέλω να καταγγείλω ότι είμαι η πιο τζατζόγρια μαμά από όλες σας. ΗΜΑΡΤΟΝ!!! Μπήκα στο fb και είδα: Η μια γεννημένη το 81, η άλλη το 84, η άλλη το 79. ΔΕΝ ΠΑΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ θυμάμαι ακόμα και το σεισμό το 81 (μιλάμε για πολύ Ακρόπολη - συμμαθήτρια του Καλλικράτη).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! καλο μηνα!!!!

Κικη-Κοκαρακι σ'ευχαριστω καλη μου!! ειμαστε 3 Σοφιτσες ομως οχι 2..ειναι κ η star angel Σοφια αν δεν κανω λαθος!

ποσο εισαι βρε?????? :lol::lol::lol: ακου τσατσογρια!!!

εγω σε εχω στο φατσομπουκι??? δεν θυμαμαι τιποτα...

τωρα οσο για την διατροφη του που ρωτας... :oops: συγνωμη αλλα ειμαι λιγο αυστηρη σε αυτο το θεμα...φοβαμαι κιολας μην γινει υπερβαρο(θα το ζαλισω το παιδι μου κ θα γινει ανορεξικο στο τελος) ολα αυτα πραγματικα τα θεωρω περιττα...ειναι τοσο εμπλουτισμενα αυτα τα γιαουρτακια,διαβασες απο πισω τι περιεχουν? τα πιο πολλα μεσα καταρχην εχουν φαρην λακτε βανιλιες(χημικη οχι φυσικη) κλπ μα για ποιο λογο ??? για να γινουν πιο γλυκα φυσικα...εγω τα διαβασα κ δεν τα δινω για κανενα λογο...δινω σκετο κανονικο με φρουτα μεσα που βαζω εγω! κ με την συμφωνη γνωμη του παιδιατρου!παρε βιολογικο αν φοβασαι αν κ να σου πω την αληθεια πιστευω οτι ειναι πολυ καλυτερα απο το γαλα φορμουλα που εχει κανει τοσες αλλεργιες σε τοοοοοοοσα πολλα παιδακια ενω το γιαουρτακι οχι. αλλα η καθε μανουλα ξερει καλυτερα τι ειναι καλυτερο για το παιδακι της οποτε περι ορεξεως...

σας ειχα πει καποια στιγμη για ενα βιβλιο που εχει ενα παρα πολλες συνταγες απο βρεφακια μεχρι κ νηπια...οποια ενδιαφερεται να της πω τιτλο ειναι φοβερο! ειναι κ best seller ο παιδιατρος το ειχε στο ιατρειο του κ το ειδα κ ετσι το πηρα κ εγω...

Αθηνουλα μου ναι εχει δικιο η Σοφια για τα προιοντα της Δελτα..το ειχα ξαναπει κ εγω παλιοτερα ειναι καλο να μην δινουμε αυτην την εταιρια.

εγω του δινω γιαουρτακι εδω κ ενα μηνα αλλα δεν το θελει σκετο κ του βαζω μεσα λιγο φρουτακι! εμεις εδω εχουμε την Δωδωνη εταιρια που εχει μονο φρεσκα προιοντα δεν βγαζει παστεριωμενα κλπ ειναι πολυ καλη! αλλα κ η Ολυμπος εχει πολυ καλα προιοντα!

Σοφακι μου κινεις την περιεργεια κ εσυ με αυτα που λες!! μαλλον ειμαι πολυ κλεισμενη στο σπιτι κ χρειαζομαι κοτσομπολια για να ασχολουμαι με κατι!!! :lol: εγω που δεν εχω δει ποτε ουτε μια εκπομπη ολοκληρη με κοτσομπολια...αχ! κατι εχω παθει...η νοικοκυρα σε απογνωση!!!! το πμ μου σε περιμενει οποτε θελεις να μοιραστεις ιστοριες!!! =)):-p οσο για τα 200 την ημερα πω πω....τυχερη η μανουλα σου!!! αυτο μονο εχω να πω...κ να ρωτησω εσυ γιατι δεν πας να δουλεψεις εκει καλη μου???

ευχομαι να περασετε τελεια βρε κοριτσια μου στο καφεδακι!! πιειτε μια γουλιτσα κ για μενα κ μην ξεχασετε να τραβηξετε φωτο να μας βαλετε να δουμε εμεις που ειμαστε μακρια κ δεν μπορουμε να ερθουμε!! αν θελετε να βαλουμε τις φωτο στην ομαδα..

Συμπεθερα κ εμενα ο Κωστας ειναι τριχωτος αλλα ο Βασιλης μου μας βγηκε σπανουλης σαν την μαμα μεχρι στιγμης...για να δουμε... :-w

α! Σοφακι εγω πηρα το persil εβγαλε βρεφικο κ μου αρεσει πολυ η μυρωδια του μεχρι τωρα χρησιμοποιουσα προδερμ αλλα πηγα να παρω το planet γιατι το βαζω στα δικα μας ετσι κ αλλιως κ ηθενα δοκιμασω κ το βρεφικο αλλα δεν το ειχε φερει ουτε καρφουρ ουτε βασιλοπουλος κ ετσι πηρα το persil..εχει πολυ ωραια μυρωδια το μαλακτικο παντως...οι μονοι λεκεδες που δεν βγαινουν με τιποτα ειναι αυτοι απο τα φρουτα...πλυντα σε κανονικη πλυση με δικο σας απορρυπαντικο κ μετα με βρεφικο..αν κ εγω να σας πω την αληθεια πλεον εχω ρουχα για μεσα στο σπιτι για να τρωει κιολας κ εχω ξεχωριστα για εξω γιατι μου λερωσε κανα δυο μπλουζακια που ηταν πολυ ομορφα κ ετσι τα ξεχωρισα τωρα...

αντε παρλαμεντο με επιασε παλι..... :-@%-( φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες και καλό μήνα!!!!!!

Αθηνά μου χάρηκα που τελικά δεν ήταν τίποτα η υπόθεση με τα γυναικολογικά σου!

Εμείς γιαουρτάκι δεν θα φάμε λόγω αλλεργίας.... :( Όμως μας είπε η γιατρός, από τον 10ο μήνα να δοκιμάσουμε αιγοπρόβιο γιαούρτι και εύχομαι να του αρέσει! Κική μου και εγώ δεν είμαι υπερ των πολύ επεξεργασμένων τροφών για το παιδί και προσπαθώ όσο το δυνατόν να τα αποφεύγω. Αλλά θα φάει το παιδί τόοοση σαβούρα οταν αρχίσει να μαγαλώνει που αυτά δεν είναι τίποτα μπροστά τους! Μόνο τα είδη περιπτέρου να σου αναφέρω.... είναι τα τραβάς τα μαλλιά σου ~x(

Συμπεθέρα μπράβο που έφαγε η Αλεξια το αυγουλάκι!!!! Αντε να περάσουν 3 μήνες :shock: να φάμε και εμείς!

Και εγώ σκέφτομαι τα πρώτα γεννέθλια του μικρού μου!!!! Από την μια έλεγα να τα κάνω σπίτι, αλλά με τόσα μικρά παιδάκια θα μου ριμάξουν τα πάντα. #-o Μετά ελεγα σε παιδότοπο, αλλά εδώ σου πιάνουν τον κωλο (συγγνώμη κίολας) για τα καλα! Μάλλον θα τα κάνω σε μια ταβέρνα στην περιοχή της Ρογδιάς (είναι μια υπέροχη τοποθεσία 10χλμ έξω από το Ηράκλειο που έχει απίστευτη θέα τη θάλασσα και την πόλη του Ηρακλείου) που έχει ωραίο και οικονομικό φαγητό και έχει και έναν παιδότοπο! Εκεί πήγαμε προχθες το βράδυ για φαγητό και ο μικρός τρελάθηκε από την χαρά του!!!! Επαιζε και σκαρφάλωνε!!!! Εχω σχετικά βιντεάκια στο fb!

Τα πρώτα μας Χριστούγεννα δε, τα περιμένω πως και πως!!!! Να στολίσουμε μαζί το δέντρο, να κάνουμε γιορτινά γλυκά, να καθόμαστε κάτω στο χαλί και να παίζουμε και όταν κουραζόμαστε να χουχουλιάζουμε στον καναπέ.... αχ!!!! τι ωραία!!!!!!

Φιρφιρίκο μου άντρακλας ο Βασιλάκης!!! Μια χαρά είναι!!!!! Και να μην στεναχωριέσαι για το βάρος του, γιατί μολις αρχίσει μεγαλώνοντας να είναι περισσότερο δραστήριος θα γίνει τσιλιβίθρας!!!!

Για την σκόνη πλυντηρίου χρησιμοποιούσα την Προδερμ μέχρι 5 μηνών. Από τότε του πλένω τα ρούχα με δικό μας απορρυπαντικό (αριελ) και καθαρίζουν υπέροχα και δεν του παρουσίασαν και κανένα πρόβλημα! Σαλιάρες εγώ του έχω πλαστικές σαν μουσαμαδένιες και τις πήρα από το Τζαμπο. Μετά που θα φάει, την καθαρίζω με ένα πανάκι και είναι ολοκάθαρη!!!!

Κορίτσια μου εύχομαι να περάσετε πολύ πολύ ωραία στην συνάντηση σας και βάλτε και καμια φωτο να σας δούμε και εμείς τα "ψωριάρικα" που δεν θα έρθουμε.... ! :lol:

Φιλιά πολλά σε όλα τα ζουζούνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι- φιρφιρίκο, με έχεις στο fb. Δες για πλάκα ημερομηνία γέννησης.

Αχ, με κάνατε και νιώθω τύψεις....Θα φύγω σφεντόνα για super market να πάρω γιαουρτάκι Όλυμπος. Τέρμα τα Advance. Και η φαρίν λακτέ (αν και δίνω μέρα παρά μέρα ή κάθε 2 μέρες) κομμένη. Γιαούρτι κάθε μέρα, που το τρώει και σαν τρελός. Πάντως, είχ ρωτήσει την παιδίατρο και για πρόβειο γιαουρτάκι (πραγματικό γιαούρτι δηλαδή και όχι επεξεργασμένο, επιδόρπιο κ.λπ.) και μου είχε πει όχι γιατί είναι πολύ βαρύ για τόσο μικρό μωρό. Μετά το χρόνο ναι. Οπότε τώρα θα προσανατολιστώ κι εγώ στο βιολογικό ή κάτι σε Όλυμπος όπως είπα. Πάντως, το Advance που παίρνω εγώ είναι ολόσκετο και (επειδή το δοκίμασα) είναι σαν το Total σε γεύση, δεν έχει γλυκαντικά και τέτοια.

Όσο για το ξένο γάλα, δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Θήλασα όσο θήλασα, μετά τέρμα. Δεν έχει πισωγύρισμα. Αν είχα περισσότερο γάλα και δεν χρειαζόταν να πάω δουλειά τόσο νωρίς, θα θήλαζα κι άλλο. Τί να κάνω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικη μου και εμενα η παιδιατρος δελτα μου ειπε...αλλα δεν την ακουω!Ειναι δυνατον να ειναι καλυτερο το επιδορπιο γιαουρτου απο το γιαουρτακι??Ειναι δυνατον να ειναι καλυτερο το δελτα απο το ολυμπος?Οταν της ειπα πιο γιαουρτι της δινω δεν μου ειπε τιποτα!Σιγα καλε που εισαι γρια!!!Ελεος!!!!Χαχαχαχαχαχαχα!!!Με πληγωσες που εχει τοσο μαλλι ο Γιωργος να ξερεις!!!Θελω και εγωωωωωωωωωωωω!!!!

Νανα καλα ειναι τωρα το μπιζου???Ματς μουτς φιλακια να της δωσεις!!Τη μικρη θα την κραταει η μαμα μου, κλεινει το ξενοδοχειο το χειμωνα, και λιγο και ο Κωστας!Στη πεθερα μου οπως θυμασαι δεν γινεται να παει χωρις εμενα!!

Σοφια μου δεν τα εβγαζε η μαμα μου τα 200 γιουρα αλλα μια καμαριερα!!Μακαρι να τα επαιρνε η μανουλα μου!Ο λογος που δεν παω ειναι οτι το ξενοδοχειο ειναι στο Λαγονησι και θελω μια ωρα χαλαρα...αν βεβαια εχει κινηση στην Παραλιακη δε ξερω ποσες ωρες θα κανω!Η μαμα μου μενει προς τα εκει και βολευει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με κάνατε και νιώθω τύψεις....Θα φύγω σφεντόνα για super market να πάρω γιαουρτάκι Όλυμπος.

Χαχαχαχαχα Κικη λες να πηγαινουμε και στο ιδιο σουπερ????Μια τρελλη ξεμαλιασμενη με ενα μωρο στο μαρσιπο αν δεις εγω θα ειμαι!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά!!! Είχα πάει Αθήνα σήμερα και ψόφησα!!

Μη μιλάτε για ηλικίες...είμαι γεννημένη 6-10-1976!!! Ρίχνω σε όλες σας!!!

Με κάποιες θα τα πούμε από κοντά αύριο, με τις άλλες από Δευτέρα.

Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ???ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΚΑΘΑΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΥΞΟΥΛΑ ΑΚΟΜΗ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

ΤΩΡΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΛΟΓΩ ΜΥΞΑΣ Κ ΤΗΝ ΠΗΡΑΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!Κ ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!

ΚΙΚΗ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙΣ ΗΛΙΚΙΑ ΣΤΟ FB...EΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ '84...ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ???

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας ..

τι κανετε ? Εμεις τα γνωστα ..αυπνια και αγιος ο θεος ..Τουλαχιστον χτες ξυπνησε μονο δυο φορες και για την Αριαδνη ηταν θεια φωτιση να πω ..θαυμα να πω ...

Ετοιμαζεστε για καφεδακι κοριτσια ε? Σας ζηλευω πιειτε κ για μας τις πιο μακρυνες εναν ..Εμεις χτες συναντηθηκαμε με μαμμυλαντεζες μανουλες απο το Ηρακλειο κ ηπιαμε και το καφεδακι μας ..

Τρομαζω στην ιδεα γιατι μου φαινεται οτι η Αριαδνη ρουθουνιζει παλι και θα τρελαθω αν παμε παλι απο την αρχη ...μα δεν ειναι καιρος αυτος ..την μια εχει λιγη δροσουλα και λες επιτελους , απο την αλλη σκαμε στην ζεστη ...Παρακαλω τον θεο να μην ξαναμπει παλι το ζουζουνι τοσο συντομα σ'αυτη την ταλαιπωρια ..ειναι και τα γενεθλιατης Σοφιας κ της Νικης την Τριτη ..αν συνεχιστει αυτο και εχει οντως παλι συμπτωματα θ'αναγκαστω να μην κανω τιποτα για τις μεγαλες μου κοπελιτσες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...