Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

γεια σας κ καλοριζικο το 15..μαρκερ ελπιζω να παει καλα μιας κ το ανοιξες εσυ...

φακορυζο,ε???δεν ειναι κακη ιδεα για να τρωει το μπεμπε...της εχω δωσει μια φορα μια κουταλιτσα φακες κ εφαγε...της αρεσε..αλλα δεν ξερω,κανει για την κοιλιτσα της η θα τρεχουμε απο τα κλανιδια????

νανουκα μου τι κανεις ???πως παει η δουλεια???εγω ανα δευτερη βδομαδα δουλευω τριτη+παρασκευη 12-8 κ εχω φρικαρει..σκεφτομαι να πω στο μπος οτι δε μπορω να γυρναω σπιτι τοσο αργα..κ να δουλευω κανονικα 10-6..οσο για το μαμ...

εμενα η παιδατρος μου ειπε οτι μεχρι 1,5χρονων θα φτιαχνω κανονικα σουπιτσα καθημερινα κ απο εκει κ περα θα της δινω να τρωει κ απο το φαι μας...πρεπει καθε μερα να τρωει λιγο κρεατακι,δηλ αν μια μερα φαει φακες,να της δωσω το απογευμα κ ενα κεφτεδακι...

παπουτσακια εμεις φοραμε καθημερινα μεσα στο σπιτι γτ περπαταει κανονικα κ τωρα που θα βγουν τα χειμωνιατικα θα παρω κλειστο μποτακι που να πιανει κ αστραγαλο..

τζουλια καλη φαση η πεθερα..ακου τι εκανε η δικια μου:ηρθε χτες να κρατησει τη μικρη χωρις να μας πει οτι ειναι αρρωστη..εχει λεει αλλεργικη ρινιτιδα (την ανοιξη εχει,αλλα τωρα ειναι καραμπινατο κρυωμα....)

εγω το πρωι δεν το καταλαβα.με πηρε τηλ ο αντρας μου απογευμα κ μου το ειπε.

καλα μου λεει,δεν καταλαβες οτι ειναι αρρωστη??

που να το καταλαβω?του λεω..

ε βεβαια αφου μια ξερη καλημερα της λες,δεν της μιλας καθολου!!!

κ που το ξερεις εσυ,του λεω?

μου το ειπε η μανα μου,μου απανταει!!!

την πηρα τηλ κ τη ρωτησα γτ δημιουργει θεματα χωρις λογο...any way τα βρηκαμε υποτιθεται...

αλλα σημερα ειπα στη μητρια να κατεβει να κρατησει τη μικρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεσε γραφουμε....απλα σκεοτμουν τι δωρο να επαιρνες.... [smilie=icon_cheers.gif] [smilie=icon_cheers.gif] [smilie=icon_cheers.gif]

κανενα βιβλιο για 3 χρονων παιδι;;κατι που μπορει να μαθει;;κανενα σετ ρουχα;;

πες ρε μαρκτα..τι θα ηθελες να φερουν στα κοριτσια σου οτνα ηταν 3;;

κανενα σεντονι;

παπουτσια;;σχολικα;;μασκαρα;;σερβιτες;; [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

καλυψω προσκυναω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω σταματα! Εχω λιώσει!

χαχαχαχαχα!

Τζουλια με κάλυψε η Σωσω!χαχαχχαχα!

Κατι εκπαιδευτικό ίσως.... Απο τα ερλυ λερνινγκ. Ή κατι χρήσιμο παντοφλάκια με πιτζαμούλες. Ή φορμες. Πάντα χρήσιμες. ¨η αθλητικά. Σε κάλυψα?

Συμπεθερα...... [smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω για την πεθερα προσκυνας????

δε θα μας βγει σε καλο αυτη η υποθεση..ειμαι σιγουρη οτι θα μας δημιουργει συνεχεια προβληματα...

κ δεν ξερω τι λυση να βρω,εκτος απο το να σταματησω τη δουλεια κ να κατσω σπιτι......

αλλα δε λεει...

θα τον κανω τον φονο παντως,δεν τη γλιτωνω τη φυλακη!!! X( [smilie=violent5.gif] [smilie=blob8.gif][smilie=help.gif] [smilie=violent1.gif]

καλα τα εικονιδιακια τελεια!!!κανενα με ανθρωπακι πισω απο τα καγκελα της φυλακης δεν εχει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για δωρακι....παντα ενα σετ πετσετες η σεντονακια η ενα μπουρνουζακι ειναι χρησιμα...

μετα το κλασσικο ειναι ρουχα..η κατι εκπαιδευτικο σε παιχνιδι οπως λεει κ η συμπεθερα...

συμπεθερα....... :D:D:D:D8-}8-}

τα εχω παιξει...

ελπιζω εσυ να μη γινεις πεθερα σαν τη δικια μου!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που να βρουν την φωτο σου να την βαλουν;;τα καγκελα βρισκονται αλλα ολα τα αλλα;;; [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=lurk.gif][smilie=lurk.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P σας eyxaristω κορτσούδες μου !

ποια ρωτησε για το κοτοπουλο με χυλοπιτες ?

Ναι το αλέ8ω με ΄λίγο ζουμάκι κ βάζω κ λίγο τυράκι . Ολα τα αλέ8ω , αν κ κανονικα δεν 8ελει κ πολυ αλεσμα για να μα8αινει σιγα σιγα , αλλα εμένα αν δε το αλεσω καλα το φτυνει όλο κ διαλεγει το αλεσμενο ! [smilie=angry4.gif]

Οχι σαν μια έξυπνη φίλη που είναι 7 1/2 μηνων το μωρο κ του δινει ότι τρωει κ αυτη χωρίς να τα αλεθει :o:o

το στομαχακι του δεν το σκέφτεται ??? [smilie=iamwithstupid.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω δε τα πολυαλεθω...

1-2 στροφες στο μουλτι..και αν ειναι μαλακα τα λαχανικα τα παταω με το πηρουνι..αλλα τα κανω μικρα μικρΑ.επειδη βαριεμαι να πλενω το μουλτι.

το δοκιμασα αυτο πριν 1,5 μηνα και μου τα εβγαλε ολα τ κομματακια στα κακα..και δε το ξανα κανα..

τωρα το εκανα πρωτη φορα..

αντε να δουμε..

εκλεισα και το δονι με σφραγισμα..και απο βδομαδα..ερε γλενται..εξαγωγωη κα ι αμμλον τοποθετηση αλλου δοντιου..ε ρε γλεντια

εκει να δεις.. [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μας.

Καλοριζικο το 15 ευχομαι να το γεμισετε εσεις με καλα νεα γιατι τα δικα μας ειναι αστα βραστα :(

Τα ξημερωματα κατα τις 4 παω να θηλασω την μικρη και οπως ην ακουμπαω νιωθω το μετωπο της να καιει ,βαζω θερμομετρο 38μισο δινω ντεπον και την κανω και ενα μπανακι.Κατα τις 5 την βλεπω κοκκινιζουν τα ματια της και σφιγγεται πολυ ακουω διαφορους ηχους απο το εντερο ανοιγω το παμπερ και την να δω την Αρτα ,τα Γιαννενα και την Λαρισα μαζι που λενε.... :shock: Χεσμενη με τσιρλιο μεχρι τον λαιμο. :roll:

Αφου λοιπον την αλλαξα κοιμηθηκε κατα τις 7 μην ξεχασουμε και το χουι.κατα τις 10 που ξυπναει την πιανω παλι εκαιγε βαζω θερμομετρο παλι 38μισο.Την βουταω και παμε παιδιατρο ιωση λεει που κανει πυρετο μονο και εχει κοκκινο λαιμο με φυσαλιδες.Αλλα ουτε βηχα ουτε συναχι τιποτα.Μονο ντεπον λεει για τον πυρετο και σε τρεις μερες θα κανει κυκλο και θα υποχωρησει.

Τωρα να ρωτησω κατι η θα γινω κακια?Την Κυριακη που κοινωνησαμε πρωτη φορα η Λυδια ηταν δευτερη και πριν κοινωνησε ενα παιδακι περιπου 5 χρονων που εβηχε παρα πολυ.Λετε να κολλησε απο εκει?Γιατι δεν την εφερα σε επαφη γενικα με παιδια καθολου,ουτε πηγαμε πουθενα εκτος απο την εκκλησια.

Ολοι λενε δεν κολλαει απο το κουταλι αυτο ειναι κοινωνια ενταξει και τοτε πως κολλησε ρε κοριτσια ?Η γιατρος μου ειπε οτι πολυ πιθανο να κολλησε απο 'κει.

Εγω μην ρωτησετε σερνομαι κανονικα ετσι...αλλα το κοριτσακι μου να γινει καλα και ολα τ'αλλα θα γινουν.

Παω να φτιαξω ~o) σας ειπα οτι ειναι απο τα αγαπημενα μου αυτη η κουπιτσα ε?Αχνιστο καφεδακι...Σωσω μην ρωτησεις ποσους για σημερα (-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα μη με πειτε αθεη γιατι δεν ειμαι.... Απλα ειμαι αμελης. Αλλα δεν το εχω παει να κοινωνήσει. Βαριεμαι αυτες τις διαδικασιες. θελω να τις κανω οποτε θελω και οποτε μπορω! :shock:

Αλλα αλλου ηθελα να καταληξω. Φοβαμαι και γω μην εχει κοινωνησει καμια θεια νωριτερα και κολλσει τιποτα. Ξερω υπερβολη. Μη βαρατε.

Σοφη περαστικα κουκλαρα μου! Θα περασει... Αντισωματα θα κανει. Τι να πω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα early learning έχουν κάτι πίνακες που γράφεις με το ειδικό μολύβι και έχουν και στάμπες (όχι με μελάνι).

Έχουν κάτι άλλα που μοιάζουν με γαριδάκια... τα βρέχεις και τα κολλάς πάνω σε ζωγραφιές.

Θα ήταν ωραίο να έπαιρνες κάτι που να μάθει να δημιουργεί.

Κι εσύ, όμως, γραμμένη με έχεις... δώσε καμιά διατροφική συμβουλή...

Ή μήπως θέλεις να σε πληρώσουμε;

χαχαχα!!!

Καλά είμαι Καλυψούλα.

Η δουλειά έχει λίγη πίεση... ξεκινάμε τις συνεδρίες κι έχει πολύ προετοιμασία... αλλά οκ...

Η δικιά μου πήρε τηλ το γιο της και του έκανε παράπονα γιατί χθες δεν της πήγαμε τον εγγονό της...

Στα άλλα αν δεν πάει 1 μέρα δεν μπορεί... τον δικό μας πρέπει να της τον πηγαίνουμε...

Πρώτα κοινωνάνε τα παιδάκια και μετά οι μεγάλοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στενάχωρα πράγματα διαβάζω. Τί να πω μακάρι να είναι όλα περαστικά και από άποψη υγείας και από άποψη σχέσεων.

Εμείς καλά. Ο δον εντάξει στο παιδικό ευτυχώς αν και κλαίει πολύ στο σπίτι. Δεν θέλει να πηγαίνει.

Με έχει φάει να κάνει πάρτυ για τα γενέθλιά και των 3ων σε παιδότοπο.

Σήμερα το μεσημέρι βρήκα το Φίλιππο μέσα στην .... μπανιέρα! Κι έκανε πώς πλατσούριζε.

Πώς δεν έσπασε το κεφάλι του...

Δεν έχετε ιδέα πόσο ζωηρός είναι...Ο Αντώνης λέει τί θα κάνουμε με αυτό το παιδί;

Μάρκερ και οι δικοί μου έτσι κάνουν. Όπου πάω από πίσω.

Μη νευριάζεις μωρέ σε θέλουν για παρεούλα. Ακόμα είναι πολύ μικρά να παίξουν μεταξύ τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε σοφη...τι να πω..περαστικα σας..και γω δε ξερω αν παω να τα κοινωνησω..σκεφτομαι το ντυσε -ξεντυσε...ωπωπω...

φυσικα και μπορει να κολησαν εκει...

μαρακι αγαθιαρω αγαθιαρω αλλα ουτε για αντιδωρο δε πας,ε;;; [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον στσ γρηγορα...

η !@#$%fothnet της κάηκαν λενε οι ινες στην Αθηνα και ολη η Βορ. Ελλαδα ειμασταν χωρις τηλ και ιντερνετ για 3 ωρες! !@#$%

για την κοινωνια... δεν ξερω αν την πατησατε απο εκει. παντως για καλο και για κακο, ο παπας που τα βαφτησε και στη δικια του εκκλησια παμε παντα αν και 20΄ μακρυα, παντα κοινωναει τα βρεφη πρωτα, μετα τα παιδακια και μετα τους μεγαλους. εμεις μολις παει να βγει με την κοινωνια, ορμαμε απο τη μεση!!!

καλη ιδεα το φακορυζο... με ντοματουλα, καροτακι... εγω βεαια με τιποτα δε θα το ετρωγα!!!

Τζουλια για δωρο θγω θα ηθελα να με φερνουν αθλητικα. για τα μωρα. και για μενα... αλλα ειμαι και ψωνιο με το αντικειμενο.

αυτα...

παω να τα ντυσω, να ντυθω και να παμε σουπερ και τζαμπο να παρουμε μπαλιτσες γιατι πλακωνονται για τη μια που εχουμε...

τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Φίλιππος μόνος του μπήκε στην μπανιέρα ή τον έβαλε ο δον;

Σόφη κι ο δικός μου είχε κάνει μόνο πυρετό, μόνο για 1 24ωρο...

Υπάρχει τέτοια ίωση μου είπανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη ιδέα Νανουκα ! :YMHUG:[smilie=hello2.gif][smilie=hello.gif]

Κοριτσια εγώ το κοινώνησα τις 3 φόρες μετα την βάφτιση που ερχόταν να το πάρει η νόνα.

Βασικά ο χρυσός (το κουταλι) δεν ειναι ικάνος να μεταδόσει μικρόβια , άλλα μονο κ που ήταν έκει το μώρο δίπλα δεν 8έλει κ πολύ ! [smilie=sad10.gif]

Κοριτσια κοιμαται απο τι 13.00 παω να τον ξυπνησω γιατι πάλι 8α βρυκολακιάσει :evil: !

Να σας πώ τα έχετε πάει σε κουρείο ? :shock: γιατι όποτε πάω να τον κουρέψω επειδη δεν κά8εται

καταλήγει να μου γίνεται σα ...γιδοβόσκος το καμαρι μου! [smilie=toothy9.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζω οτι θα αργησω να την παω να κουρευτει..καλα ειναι και το χερι μου..σιγα..εχουν και αποψη τα μουλικα για τα μαλλια τους...χ<χΧΧΧ<Χ... :P:P:P:P

ΟΤΝΑ ΘΑ ΡΧΙΣΟΥΝ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ,οκ..τα θεωρω πολυ χαζα λεφτα..βασικα και για μενα που ειμαι μεγαλη τα θεωρω χαζα..

φαντασου και εχω αδερφη κομμωτρια..ε ρε και να μακουγε!!! :-o:-o:-o@-)@-)@-) [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellooooooooooooo

Έβαλα τη μικρή από της 8 για υπνο..

Ρε κορίτσια εχθές έκλεισε 12ωρο..κοιμόταν από τις 7 μέχρι το πρωι στις 7 :shock:

Την αλλαξα και της εδωσα γαλα κοιμισμένη...

Εγώ πάντως την κούρεψα δε γινοταν..το μαλλι έφτανε μέχρι τη μεση της πλάτης [smilie=icon_rr.gif]

αλλά έκατσε μια χαρα στην κομμώτρια..

Σοφάκι περαστηκα στη μικρή..σίγουρα θα γινει γρήγορα καλα..δυστυχώς ξεκίνησαν οι ιωσούλες..

Δομ facebook έχεις??

Τζούλια εσένα πώς σε βρίσκω??

Σωσωκα.. [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη και ο δικός μου από τις 8 κοιμήθηκε.

Το απόγευμα μου έκανε τσιρλιπιπί... γιατί;

Δεν είναι κρυωμένος...

Εν τω μεταξύ τον έχει τσιμπήσει 1 παλιοκούνουπο στο μάγουλο και του το κοκκίνησε... τι μπορώ να βάλω;

Ρε Τζούλια... η νύφη στο άβαταρ... εσύ είσαι;

Αν είσαι εσύ... τότε είσαι πολύ όμορφη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το λεω και το ξανα λεω..και γαμω τους φωτογραφους ειχε στο γαμο...ε καλα και συ..δεν ειναι και κουκλα..πως κανετε ετσι;;;χαχαχαχ...γεια σου ρε φιλεναδα..και εκει που ητανε να εχουμε ντι τζει στο γαμο τελικα μαλλον θα παρουμε λυραρη οερχηστρα..θα το συζητ με λευτερη..

οτι ναναι σας λεω θα συμβει..μεχρι τελςευταια στιγμη ολα θα αλλαξουν..θα δειτε!!εμενα κοιματαιθα κανω σιλκεπιλ..μεχρι το γονατο..ξερετε..

και μη ξεχνιομαστε:! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια πως φτασατε στην 5

εμεις -θα με πειτε παραπονιαρα παλι- αλλα τι να κανω- ψεματα να πω;;;;;;;;;;;;;;

δραματα μετα τον παιδικο

ο Στελιος σερνοταν στην κυριολεξια - κοιμοταν ορθιος αλλα για κρεββατι με την καμια-εκανες να τον ξεκολλησεις απο πανω σου και ουρλιαζε

κουναγα 40 λεπτα και αυτο το πραγμα συνεχεια

ο Νικος ειχε κοιμηθει 2 ωρες το πρωι οποτε δε νυσταζε πολυ

ανταλλασουμε παιδια με τον αντρα μου και ξαναξεκιναμε

κοιμιζω τον Νικο και με το που με βλεπει ο Κωστας μου λεει πηγε 5 παρα τεταρτο και μου τον πασαρει ετσι να ουρλιαζει

κουναγα 1 ωρα και μου το παρατας και ξυπνιο;;;;;;;;;;

:o:o:o:o:o

τρελαθηκα

δε φανταζεστε τι του εσουρα και τι εγινε αααα και παραλληλα μετα απο 15 λεπτα -20 ξυπνησε και ο Νικος με κλαματα

και το κομματι ηθελε να με αφησει μονη και με τα 2 να ουρλιαζουν :twisted::twisted::twisted:

αχ παναγια μου -

ρε ανθρωπε παρε τηλ την πελατοσσα και πες της οτι θα αργησεις 15 λεπτα να με βοηθησεις λιγο του λεω

ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ :shock::shock::shock::shock::((:((:((:((:@):@):@)

παρε το μου ελεγε

οχι δεν το περνω του ελεγα

τελικα τον εκανα και εχασε 1 ωρα!!!!!!

καλα να παθει το γομαρι!!!!!!!!!!!!!!!

ευτυχως ηρθε ο μπαμπακας μου και με βοηθησε το απογευμα

τελικα αυπνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o

ο Στελιος απο τις 6:30 ξυπνιος με μια ωρα υπνο το πρωι :o:o:o

και κοιμηθηκε στις 9:10 ορθιος στα ποδια μου :?

αααααααααααααααααα!!!!!

η φωτο της Τζούλιας ειναι και αυτή ρετούς όπως και της φωτεινης

ρωτηστε εμενα που την εχω δει απο κοντα!!!!!!!!!!!!! :D:(|)[smilie=sad5.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif]

φοράει σιδεράκια , έχει κάτι γουρλωτα τεράστια μάτια που φοράει γυαλία τόσο χοντρα όσο της Μαρίας της άσχημης , έχει άσπρα γένια που τα βγάζει με τσιμπιδάκι και ......

αφηστε σας λεω :lol:

μουτσ μουτσ Τζούλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxax εισαστε πολυ μεγάλα νουμερα ! :lol::lol:

Η νυφη ειμαι άλλα να στελνετε μνμ πρώτα !

Με βρισκετε μέσω της Σωσως γιατι το χω κανει απορρητο :mrgreen:

[smilie=argue.gif] ωστε ετσι marker ε? δεν ξαναγενναω μαζι σου ! :crazy:

Σωσω ασε γιατι με πήρε ο κανονικος φωτογραφος να παω για τις φωτο κ 8α 8ελει λεφτα [smilie=banghead.gif] asxeto -χαζευω το www.trendybaby.gr

ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΑ ΤΙ 8ΕΛΕΙ Κ ΞΥΠΝΗΣΕ ??? [smilie=help.gif][smilie=help.gif][smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφι μου περαστικα......

εγω την κυριακη ειναι η τριτη φορα που τον παω να κοινωνιση, και δεν πιστευω οτι κολλαει με το κουταλι, τοσα χρονια εχει κολλησει καποιος εγω δεν εχω ακουσει κατι. και ο παπας μου ειπε οτι ειναι υποχρεωτικο να κοινωνιση τρεις φορες...εγω χαιρομαι να τον ντυσω και να παμε στην εκκλησια, νιωθω σαν γιορτη μια μεγαλη χαρα... :D:D:D:D:D:D:D

μαρκερ μου τι να πω κουραγιο.... :D:D:D:D:D:D

τωρα παω να μαγειρεψω να φαει ο αντρουλης μου.. θα του φτιαξω σουφλε.. το κε@@@το μου και εχω αρχισει διαιτα, για να μην τσιμπησω θα μπουκωθω με πολυ νερο για να μην πειναω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

και επανερχομαι

εγω τελικα παραιτηθηκα δεν μπορουσα να κανω αλλιως με πιεσαν παρα πολυ.. το υπεγραψα το το πεταξα στα μουτρα και εφυγα.. [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]:-h:-h και τωρα τι κανουμε; εεεεεεεεεε; πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενη που λεει και ηπαροιμια :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κοριτσαρες μου

και σε σεν αΤζζούλια η ασχημη

αφηστε που σαν διαιτολόγα ειναι και πετσικοκαλιάρα

Ζηλεύω ΤΖΟΥΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

θέλω κι εγω κορμι αρχικα χωρις κυτταρύυιτδα ρε γμτ μου

αντε παω ν αφτιαξω την πιτσα που εφτιαξα να γεμίσω αλλο λίγο

πόσες χαρες μα έμειναν;;;;;

σεξ -γιοκ

διακοπές-γιοκ

ησυχία -γιοκ

αρα θα το ρίξω στο φαι που ειναι απόλαυση χαχαχα

εεεεεεε

υπομονη μπεμπακος μου

κατσε με το παιδακι σου τωρα οσο βγαίνεται και μετά βλέπεις\γμσ τους τους βλακες

αντε μην χεσω τσαντίζομαι

λες και δεν εχουν οικογένεις αυτοι και παιδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...