Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε, καλογέμιστο και το 15!!!

Ντομ δεν πήρα τις φωτό...

H παύλα που έχω, είναι κάτω παύλα...

Ντομ, το έχω πει πολλές φορές και θα το ξαναπώ!!!

Τα πάντα είναι στο μυαλό μας!!!

Όλοι κρύβουμε κάποια δύναμη μέσα μας... το θέμα είναι να καταφέρουμε να τη βγάλουμε!!!

Αν κλεγόμαστε συνέχεια... η ζωή μας θα είναι μίζερη...

Αυτό λέγεται αυτοκαταστροφή!!!

Αν αυτό που σε στενοχωρεί και αυτό που χαλάει τον άντρα σου, είναι το βάρος σου... τότε κάνε δίαιτα!!!

2 διατολόγους έχουμε στην παρέα... σίγουρα θα μπορέσουνε να σε βοηθήσουνε... αν το θέλεις κι εσύ!!!

Σήμερα σχολάω στις 6 :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε ντομ δικιο εχει η νανουκα μας

κι εγω προσπαθω ομως προσπαθω εεεεε :lol:

να ειναι αιδιοδοξη

αλλα γιατι βρε ντομ ερωτηση τωρα

σε πηρε πετσικοκαλιαρα και τωρα είσαι παχουλή και του κακοφαίνεται;

αλλα δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να χαλιομαστε για τέτειες ανοησίες με τα κιλα και το βάρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!!

καλοριζικο το 15 και παντα ομορφα νεα!!!!

εμεις κλασικα ..9.30-4 και 4-7!!!αλλου βρισκεται το προβλημα...ειπα να ξεκινησω με noulac σημερα...μονο που δεν εκανε εμετο με δυο γουλιες που ηπιε..προσπαθησα με πολυ ηρεμο τροπο..τιποτα :(:( πεινουσε και αναγκαστικα εφτιαξα σκονη..θα προσπαθησω να του δωσω αυριο φρεσκο κανονικο , οχι παιδικο,για να δω τελικα τι θα κανω..το gold που πινει ταιριαζει γευστικα με το φρεσκο περισσοτερο..

Νανουκα ναι η Ντομ να χασε τα κιλα για τον εαυτο της , για την υγεια της , για τις αντοχες της, για την αυτοπεποιθηση της ---οχι για να παψει να γκρινιαζει ο αντρας της..ντομ συγγνωμη αλλα μιλαω με θαρρος και καλοπροαιρετη διαθεση :x:x:x θα συμφωνησω , ομως, στο οτι ολα εναι θεμα μυαλου!!!

και η δικη μου πεθερα εχει αλτσχαϊμερ σε πρωϊμο σταδιο..τα φαρμακα την εχουν πειραξει στο στομαχι και δεν μπορει να τα παρει..μονο patch πλεον..ειναι αρκετα δυσκολη η κατασταση ειδικα οταν συνοδευεται απο ιδιοτροπες χαρακτηρα [smilie=blob8.gif] απο ό,τι καταλάβατε..πηρε φωτια η γουνα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

αντε φτασαμε και στο 15..... να τα εκατοστησουμε!!!

Καλυψω, επαθα σοκ με την ξαδερφη σου! κατευθειαν στο Δαφνι;;; τελικα ποσο λεπτη ειναι η κλωστη που μας χωριζει απο την τρελα!!! ενα κρακ... και γεια χαρα!!!

και μια και ειπα Χαρα... Χαρα γιατι δε ρωτας κανενα δικηγορο;;; αφου σου επαιξε τετοια π...α, σκιστον! οι χασοδικες τα κηνηγανε αυτα γιατι πληρονωνται με ποσοστα. αναλογα τι θα του παρετε.

πωπω ορθογραφια...!!! :oops:

εμας αυτο το μηνα δε θα πληρωθουν τα νυχτερινα!!!! δεν εχουν λεει λεφτα για αυτο τον κωδικο στις μισθοδοσιες!!! καλα πανε καλα;;; αλλα τα κοτσομπαλια λενε οτι επιδη μας βαλανε υπουργο τον ....πως τον λενε με διαφευγει... α! Παπουτση, ο οποιος ειχε μαλωσει παλια με τον οι κονομιας, δεν του δινει λεφτα! παλι οι εργαζομενοι θα πληρωσουν τις μ...ς τους! και επισης δε θα παρουν οι στυνομικοι εκλογικο επιδομα φετος! δε θα ειναι σε επιφυλακη ταχα... αλλα και τα τμηματα θα φυλανε, και τη μερα των εκλογων θα ειναι ολοι ολη μερα στο τμημα... βεβαια νομαρχιες και δικαστηκοι θα τα παρουνε χοντρα οπως παντα...

Ντομ περιμενω να βρω χρονο να σκαναρω τις φωτο της βαφτισης και να σου στειλω. εκει ειναι οι πιο προσφατες με φουστανι. να με δεις και φτιαγμενη... γιατι κανονικα καθε μερα σαν τον λετσο γυρναω...

Νανα ο γιος σου δηλ θα εχει και προικα εργοχειρα απο της μαμας τα χερακια!!! τυχερη η νυφη σου!!!

Α! καλε τι κανει η Ελενη ΣΚ;;; διορηστηκε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε παιδιά... χάθηκε η συμπεθέρα!!!

Σωσώ για ενημέρωσε!!!

Ναι το πουλάκι μου... προικισμένο θα το δώσω!!!

χαχαχα!!!

Εχθές μια χαρά το έφαγε το μοσχαράκι!!!

Περιμένω τις συμβουλές σας για φαγητό μετά το χρόνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα!

τι κάνετε?

εμεις καλά!

οι κόρες σχολείο, εγω παίζω με τ' αγόρια :D

εγω βρε κορίτσια τους έδωσα φρέσκο γαλα και μου έκαναν κακα που είχαν ανοιχτο κίτρινο χρώμα

τι να'ναι αυτό?

χθες βράδυ τους εδωσα το παλιό και όλα οκ

τι να πω..

σε καμιά ωρα θα πάω να πάρω τις κόρες απο το σχολείο

το μενού σημερα εχει φακές για όλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες! [smilie=icon_sunny.gif]

Τώρα που είπες για φακές μαρκατ να σας πω τι εκανα. Εφτιαξα προχθες φακόρυζο. Για τον διονυσακη. Εφτιαξα τις φακες κανονικα και εβαλα μεσα στο τελος ρυζακι. Απο θρεπτικης πλευρας ειναι οτι καλυτερο για τα παιδακια. Ο καλυτερος συνδιασμος εβερ! Και σε μωρακια που με τις γευσεις ειναι πιο ευκολα τα πραγματα μπορεις να το προσφερεις πιο ευκολα.

Σαν φαγακι το φτιαχνουνε σε πολλα νησια ακι απόσο γνωριζω και στη Κυπρο. Ε νανα;

Ο Διονυσης λοιπον τη 1η μερα εφαγε λίγο. Λεω οκ πρωτη μερα φακες και μαλιστα με ρυζι καλα ειμαστε. Την επομενη λεω ασε θα φτιαξω αλλο φαγακι αλλα πηγαμε για μια δουλεια εξω δε προλαβα και λεω ας ξαναδοκιμασουμε φακορυζο! Το τσακισε! Οποτε το καθιερωσαμε μια φορα την εβδομαδα οσπρια! Γιουπιιιιι! Μολις κρυωσει ο καιρος παμε για φασολαδα τρομερη καθε βημα και πορδη!χαχαχαχαχαχχαχαχα!

Εμεις γμτ λογω της απεργιας τα Ολυμπος τα φρεσκα κλπ με το κυαλι τα βλεπουμε! :evil:

Συμπεθερα μου λυπαμαι για τη ξαδελφούλα σου! Ελπιζω να καλυτερευσει....... Δυσκολα πραγματα αυτα... Της ψυχης δυσκολα γιατρευονται γμτ! Και ειναι και που θα πεσει ο ασθενης....... Υπάρχουνε κάτι ψυχίατροι ο θεος να σε βοηθάει.... Δυστηχως ειναι χωρος που δυσκολα βρισκεις καποιον σουπερ ουαου και να κανει τη δουλεια του σωστα! :cry::cry:

Χαρούλα μου..... Επεσες στη περιπτωση το κερατο του μεσα! Σκιστο να τον πο...η μη μασας! Τι καθικια υπαρχουνε ρε παιδια! Τι θα παθει μωρε ο μ..κας αν σου κανει εικονικη απολυση. Σπασιμο νευρων σου κανει ο κερατας. Ο προεδρος δεν εχει λόγο σ'αυτα; Μπορει να εχεις γραψει κατι γι'αυτο συγνωμμη και να μη το ειδα γιατι διαβαζω βιαστηκα.... :geek:

Το αλτσχάιμερ θεριζει απ'οτι καταλαβα.... Μόνο εδω μεσα τόσα περιστατικα! :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο....

Πάντως και κατω κατω στη σελιδα εχει το αυξουσα ή φθινουσα για να βλεπεις κανονικα ή αναποδα! χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχχααχχααχχααχχαχαχαχα!

Σωσω [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο , για να δουμε η marker 8α ναι τυχερη να χουμε ολες ευχαριστα

κουτσομπολια ? :mrgreen:

800 ωρες σας διαβαζα κ τα μισα τα ξεχασα ! μνημη χρυσοψαρου !

τωρα εντομεταξυ εχουν πεσει ολα τα εξοδα , οιλογαριασμου κ οι υποχρεωσεις μαζεμενα !

τι μλκια (η οποια γινεται οταν εχεις φαει τα λεφτα του μηνα συνη8ως :x )

τεσπα , χτες τρελλο ξενυχτι , εκει που κοιμοταν 9 , 9.30 χτυπησε ενα 12.15 !!!

κ σημερα ολη μερα 8α κοιμαται :roll:

δοκιμασα να του δωσω almiron μπουκαλι κ δεν το 8ελε με τιποτα ! :o

τεσπα ΣωΣΩ Κανενα νέο ? μαρκερ καλυτερα σε βλεπω... suz , vag , maraki78, new... καλημερουδια!

ασχετο αν μου χει κανει καμια add στο FACE να μου το πειτε γιατι δεν βαζω αν δεν ξερω πριν . :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

markat κι εμενα το φρεσκο δεν τους εκατσε καλα

ολο διαρροια τους παει και ειχαν και το στομαχι στους και εμας κιτρινακια

μην ανυσηχεις

εγω τους εδωσα μια μερα το αντβανσ με την λιγοτερη λακτοζη για να φτιαξουν τα κακακια τους λιγο και τωρα παλι ολυμπος φρεσκο

μια χαρα το πεινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαράκι...

Εδώ φτιάχνουν το φακόρυζο... αλλά δε μ’ αρέσει...

Αλλά αν λες οτι είναι σούπερ συνδιασμός, τότε να το φτιάχνω στον Ανθιμούλη μου...

Και πεπιμένω τις συμβουλές σου για τη διατροφή των μωρών...

Να σταματήσω να του μαγειρεύω ξεχωριστά;

Να στματήσω τα αλεσμένα;

Και πείτε μου πως σταματάω αυτήν τη βλακεία με τις νέες δημοσιεύσεις!!!

Έχει πόση ώρα που προσπαθώ να κάνω υποβολή του μηνύματος μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω τις φακες παντα με ρυζί τις κανω , εχουν μεγαλυτερη κ καλυτερη απορροφηση του σιδηρου :)

Σωσω που εισαι καλε ? :roll:

Να σας ρωτησω , το Σαββ. εχουμε να παμε στο 1 παιδικο παρτυ κ εχουν κοριτσακι 3 ετων αυτοι , δεν ετυχε να τους παρω ποτε κατι (συναδελφος του αντρα μου)

αυτοι οτα γεννησα μου πηραν ενα μικρο καρουζελ με μουσικη κ στη βαφτιση αλμπουμ ασημενιο.

Τι παιρνω ? :idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε διαιτολογε Τζουλια!

Νανουκα μαγειρεψε μαζι αν θες αλλα τα γνωστα χωρις αλατι του Ανθιμουλη!

Εγω χθες εκανα κοτοπουλο χυλοπιτες για ολους μας. Μια χαρα!

Τωρα σιγα σιγα πρεπει να μαθει να τρωει κανονικα ... Απο δοντια ομως πως πατε? εεε?

Τζουλια εγω σου εκανα στο φεισ φρεντ ρικουεστ και με εγραψες!χαχαχαχχαχαχαχα! Ειμαι με τον μπεμπη καβαλα στα αυτια! χαχαχαχαχαχα! Μαρια Τ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι ειναι αυτα τα λουλουδακια στην εικονα του προφιλ διπλα;κατι σαν πεταλουδακια που εμενα ειναι 5 οπως τα μετρησα και πρασινιζει το ενα;

γελατε τωρα εεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;

αφου δεν ξερω......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες χθες η δευτερη ημερα δουλειας σουπερ...κι εγω φακοριζο θα φτιαξω σημερα....μου δωσατε τελεια ιδεα...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ..ΟΣΕς ΕΧΕΤΕ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΟ ΜΗΝΑ?????ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΟΠΟΙΟ ΘΕς...??????ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟ 15.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale tαουλιΑ ΜΕ ΨΑΧΝΕΙς;;ΜΠΑ.;;;γενεθλια εχεις;;χαχαχα...

σας διαβασα σιγα σιγα και με δοσεις..φακορυζο..μπλιαχ@!

και για μας..εμας ακομα οσπρια δεν μας επιτρεπει..

γαλαλ παιια εγω θα δωσω ακονη μεχρι 1,5 ..ετσι το εχω στο μυαλο μου..

ελενη καλα..πηζει λιγο στη δουλεια αλλα γουσταρει..ακομα δε μπορει να μπει στο μαμυ..τηε ειπα να στειλει μην στη λενα..

και την αλλη φορα κοριτισα οχι μανουλιτσες..ειναι πολυ... b-( ..καλυτερα μανουλες η μανουλΑΡΕς...η κατι τετοιο..μανουλιτσες..η μανταμ νανα το εβαλε..η λεπτεπιλεπτη της υποθεσης..

τι λεω παλι;;και ηπια και ~o)

λοπον..οσιν αφορα τη ντομ...

η σουζαν θα ξεπαραδιαστει για 1 μασκαρα..περισσοτερα θα δωσει στο κουριερ παρα στη μασκαρα... 3:-O

3:-O3:-O

και οσον αφορα τη διαιτα...δε μπορειτε να καταλαβετε τις χοντρες εσεις οι αδυνατες..

υπαρχουν 1οοοαδες λογοι και οχι φδικοαιλογιες πολλες φορες ετσι ωστε να θελεις να αδυνατισεις και να το κανεις...

και γω λεω πολλα..και γαμο εχω και τα ιδια σκατα ειμαι..πολυ σημαντικο ειναι η ψυχολογια..και νομιζω ειναι το πιο σημαντικο..εσεις λετε ε κανε 1 διαιτα και ξεμπερδεψες..

αυτο ισως οτνα ιμασταν μικροτερες...τωρα δυσκολρυουν τα πραγματσ..

και γω θελω αλλα ευχαριστιεμαι τοσο πολυ το φαγητο..δε μπορειται να φανταστειτε..

υαπρχει βεβιαα και 1 back up οτι θελω να παω δουλεια..εχω λαλησει μεσα στο σπιτι..και ξεσπαω εκει..μπορει και να ειναι δικαιολογια..αλλα δε ξερω..δε ξερω τι χρειαζομαι..διαιτολογο ηη ψυχολογο..

ντομ τι σκατα χρειαζομαστε;;αν και τουε ψυχολογου δνε τους παω μια..

αλλα δε διαιατολογο που πηγα...τζιφος..εχασα 3 κΙ ΕΒΑΛΑ 4...τραγικο..

δε ξερω τι θελω..

αλλα ξερω οτι το αγαπημενο μου ειναι αυτο.. [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

ντομ συμφωνεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξκιούζμι? τι λουλουδακια καλε?

Καλα Σούζαν για συνδεση αστο...

Μου ηρθε τωρα 175 Ε και πως θα το πω στο στεφανι μου? Βέβαια μίλησα λίγο παραπάνω λόγω της βάπτισης αλλα χρεώνουνε τα αντερά τους. Και εσω απεριόριστο(παπαριές) προς βόνταφον και 2 ωρες χρόνο ομιλίας αλλά πα...ια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπαμε...

Δεν έχουμε ούτε 1 δοντάκι... αλλά μασάει καλά με τα ούλα του...

Χθες έφαγε κουσκουσάκι με κεφτεδάκι και γιαούρτι.

Εμείς δεν έχουμε ιδιαίτερο πρόβλημα με το αλάτι, οπότε δε με πειράζει αν δε βάζω...

Ντομ, μετά την κάτω παύλα θα γράψεις jan.

Αν δεν τα καταφέρεις, γράψε μου το μέηλ σου και θα σου στείλω εγώ για να δεις το δικό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ παλι ακομα σουπες φτιαχνω φοβαμαι μηπως δεν τους αρεσει το φαι

συγνωμη τωρα ερωτηση

εμενα τα τρωνε ολα αλεσμενα οπως φανταζομαι κι εσας

πχ οι χιλοπιτες με το κοτοπουλο πως λιώνουν στο ΜΟΥΛΤΙ;βάζεις επιπλέον νερό ή τις κάνεις σουπερές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause:

ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΚΑΙΡΟ ! ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΔΩΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΟ 3ΧΡΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !

Σωσω απο οσπρια ουτως η αλλως με φακες ξεκινας ! :?

ΜΕ γράφετε ε ? [-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...