Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκομανουλες 2008....vol....4!!!!!!!!


Recommended Posts

Joanaki μου γλυκό γειά σου,

Εγώ νυστάζω καθε φορά που έχουμε κόσμο και τραβάει λίγο παραπάνω... Απο τότε που ημουν έγκυος αυτο δεν έχει φύγει..

Jennie Περαστικούλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου γλυκα γεια σαςςςςςςςς αυριο τα εχω επιτελους μπαινω κ εγω στα 20 αχ μεγαλωνω :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλο ε???

τι κανετεεεεεεεεεεεε???μου φερανε τα χαλακια κ τα γαιδουρια δεν ειχαν ενημερωσει κ λειπαμε τι να πεις ευτυχως τα πηρε η συμπεθερα μου απο κατω...ο χαρουλης στη γιαγια φτιαχνω μελωμενο χοιρινο στη λαδοκολα να φαμε με το νικακο....

καλε τι ωραιες μερες εχει ....

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ειμαι σε mood γενεθλιων....αυριο γιορταζει ολη η γη τραλαλαλαλαλαλλααλαλ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι σε mood γενεθλιων....αυριο γιορταζει ολη η γη τραλαλαλαλαλαλλααλαλ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ περαστικουλια σας!!οσο για το θεμα τον παππουδων ...νομιζω ολοι οι παππουδες γιαγιαδες καλομαθενουν τα εγγονια...και εγω τσακονομε απειρες φορες με τη μαμα μου κ μετα στεναχωριεμε..η πεθερα μου οπως ειπε κ το τζοανακι την βλεπω μια φορα το μηνα και αν...και θα παρει κ το ονομα του πεθερου μου ο γιος μου τελοσπαντων...παντως ειναι καλο που στον περνουν για μια βραδια για να ξενοιαζετε και εσεις λγο [smilie=sex.gif][smilie=love4.gif]:D:oops: εξαλου τις περισσοτερες ωρες το παιδι ειναι μαζι σας...αρα εσεις το πλαθετε!!

ΒΙΚΑΚΗ!!Μια χαρα περνατε ε;;;κανε κ για μας βολτιτσες!!τα χρονια μου πολλα αυριο...

ΤΖΟΑΝΑΚΙ φουσκωνεις;;ετσι ημουν κ εγω τα βραδια χαλια...υπομονη κοριτσαρα μου..

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Καλα να περασετε στο χωριο!!

ΣΤΑΜΥ;;ετοιμαστικατε;;μακαρι να μπορουσαμε να ερθουμε και εμεις...

ΤΖΕΝΗ; Πως τα πατε;;

ΑΝΤΡΙΑΝΑΑΑΑΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!

ΤΟΝΙΑ ΛΕΝΑΚΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Εγω ζω σε μια τρελα...κλαιει ο ενας κλαιει και ο αλλος..εχει αρχησει και μου τη δινει....ουτε για ενα καφε δεν εχω βγει ακομα...μονο χτες πηγαμε λιγο στις κουνιες με τη Μαρισα και το μπεμπη...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikoulinaki...ti kaneis???pes ta mas...na mas dineis kouragioo....(klama o enas klama o allos...)

tha megalwsei ki o mikroulis kai tha klautereusoun ta pragmata..ti na pw?me to giatro ola ok?ponas?egw fouskwnw...mexri stigmis oxi idiaitera...exw parei 2 kila...alla mou eleipan..eixa pesei 5 kila katw apo to fusiologiko mou meta ti genna tou xari opote ok!fainetai ligo i koilitsa..alla mi fantasteis..

filakia polla!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ΤΑ ΡΑΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΚ ...Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ...ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΝΑ ΧΑΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΛΑΙΕΙ...ΟΤΑΝ ΤΟΝΑ ΤΑΙΖΩ ΤΗΣ ΕΡΧΟΝΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΠΑΝΕ Κ ΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΟΠΟΤΕ ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ 3ΜΗΝΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ...

ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ;;;ΚΑΛΑ ΘΥΜΑΜΕ;;;ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΦΥΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ..ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ...ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ!!!

ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΣΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗΓ.,...ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ...

ΑΝΤΡΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..Η ΟΔΗΓΗΣΗ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΘΑ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ..

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΜΩΡΑ ΕΙΝΑΙ..ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jennie περαστικουλια ερι μου γλυκια και γω θελω πολυ να βρεθουμε απο κοντα επιτελους αν κανονισετε κατι πειτε μου

βικουλα μου ετσι ειναι στα γεννεθλια μας παντα γιορταζει ολη η γηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

κατερινακι καλα να περασετε στο χωριο

joanna υπομονη υπομονη και γω υπομονη κανωωωωωωωωωωωωωωωω χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα δευτερα θα ξερεις και τι μωρακι περιμενεις???με το καλο να πανε ολα καλα

αντριανναααααααααααααααααααααααααααααααααα μου γλυκια μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο αντε θα περασεις και στην οδηγηση και μετα ποιος σε πιανει

τονια μου να ξαπλωνεις και να ξεκουραζεσαι για να μην σε πονεσει χειροτερα η μεση σου και οχι πολλα βαρη

σας στελνω σε ολες σας πολλα πολλα φιλακιααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 4 !!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

ΕΓΩ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΥΚΛΙ!!!!!!!!!ΕΚΑΝΑ ΒΑΡΒΑΤΗ ΓΕΝΙΚΗ!!ΕΙΜΑΙ ΠΙΑΣΜΕΝΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗ!!ΠΗΓΑ Κ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ!!! :mrgreen::mrgreen:

ΒΙΚΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!!!!!!!!ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΒΙΚΟΥΛΙ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΟΛΗ Η ΓΗ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟ ΒΙΚΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΒΙΚΑΡΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥΡΘΕΙ ΜΕΜΙΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

:ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΖΑΛΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ 2ο ΠΑΙΔΙ Ε;;ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!ΞΕΠΕΤΑΧΤΗΚΕ Ο ΧΑΡΗΣ Κ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΑΣ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!! ;)

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ!!ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ!!ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ;;;ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;;;

ΤΟΝΙΑ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ Ε;;;ΑΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ...ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΟΡΘΙΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕ 2 ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΚΑΘΙΣΤΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΜΕΤΟΣ...ΥΠΟΜΟΝΗ!!ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΦΤΑΣΑΤΕ;;;ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ;;;

ΑΝΤΡΙΑΝΑ;;;ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ;;;ΕΓΩ ΣΤΟ 1ο ΜΑΘΗΜΑ ΘΥΜΑΜΕ ΕΙΧΑ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ :lol::lol::lol: (ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ) ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!

ΑΣΠΑ;;;ΔΟΥΛΙΤΣΑ Ε;;;ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ Η ΩΡΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΛΕΝΑΚΙ;;;ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΤΕ;;;ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;;ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΜΕΙΝΕ!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ;;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΤΑ 20 ΣΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙΣ ΤΑ 19 ΣΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΤΟΥς ΑΝΤΕΣ ΣΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΩς ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ??/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα γιορταζει ολη η γη εγινα 20 :D:D:D:D:D:D:D χρονια μου πολλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

καλημερααααα

βικακυ μου γλυκο σε χιλιοευχαριστω απο τι καρδια μου κ για τις ευχες κ για οτι με καταλαβαινεις ;););)

αγγελικουλα μου σε ευχαριστω πολυ πολυ κοριτσαρα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες της γλυκομανουλες.και χρονια σ ου ποοοοολλα βικακι να τα χιλιασεις!!!!!

ευχαριστωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...