Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκομανουλες 2008....vol....4!!!!!!!!


Recommended Posts

γλυκομανουλες πηρα πρωτοβουλια κ ανοιξα το 4...

καλοριζικοοοοοοο....να χαιρομαστε τα τρομερα ζουζουνια μας κ σε οσες επιθυμειτε δευτερο με το καλο [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειααααα!!!! καλορίζικο το τέσσερα!!!

Τί κάνετε?? Εμείς χαλαρώνουμε μαμα και υιος στο διπλο κρεββατι, ο μπαμπας μας γήπεδο...

Είχα πάει τον Νικόλα στην παιδική χαρά και γυρίσαμε πριν μια ώρα, μπανακι γαλατάκι και χαλαρωση τωρα... ο Νικόλας κλασσικά με έκανε ρεζίλι πάλι γιατί πήγαινε με φόρα πάνω στα άλλα παιδιά τα κλώτσαγε τα χτύπαγε και τους πάταγε τα δάχτυλα των χεριών...

Όσο του λέω καλό τα κάνουμε τα παιδιά τοσο σκύλος γίνεται...και μου πεφτουν τα μουτρα μετα...σήμερα μια μαμα εκει με κοιταζε με μισο ματι παρ' ότι της ζήτησα συγνώμη για την συμπεριφορά του Νικόλα...

Εσείς τί άλλα νέα?? Τα φιλιά μου σε όλες..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια ηρθε το αγορακι μου απο το μεσημερι βολταρουμε τι ωραιααααααααα....αυριο εχει βαρδεια :(

ειπα να κατσω λιγο μεχρι να κοιμηθει ο χαρης αντε να δουμε τι ωρα *-:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθααααααααα!!!!!!!!!

βικακιιιιι καλως τον δεχτηκατε τον μπαμπας σας!!!!!!!!!!!! :D:D βολταρατε σημερα ε???καλα κανατεεε!!!!!!!!!!!!! :D

:P

κατερινα τι κανεις βρε???ειναι μικρουλης μωρε ο νικολας ακομα,δεν τα καταλαβαινει ολα!!νομιζει οτι ειναι παιχνιδια αυτα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω αραζω στον καναπε κοιμουνται απο τις 8 τα παιδια κ εχω ηρεμια!ο αντρας στη δουλεια ως τις 12 :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βρήκα κι εγώωωωω!!!! "Γλυκομανούλες"...τι ωραίος τίτλος, μπράβο σου βρε Βίκυ, πολύ μου άρεσε!!!! :ymapplause:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες. Τι κάνετε???

Αχ τι ωραίο Σαββακοκύριακο που περάσαμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες και καλορίζικο το 4 :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Τι κάνετε σήμερα; Καθήστε να ξεκινήσω από την αρχή γιατί το ΣΚ χαθηκα!!!! Εδώ και μισή ώρα διαβαζω για να σας προλάβω :oops::oops:

ΒΙΚΑΚΙ καλως όρισε ο μπαμπάκας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλα να περνάτε βρε... καλός ο χαλβας;;; Στείλε κι απο δω κανένα κομματάκι να δοκιμάσουμε :P:P

STAMY έκανες το τεστ;;;; Μην αγχώνεσαι όμως όλα θα γίνουν όταν είναι η ώρα τους ;);) Φιλια πολλά

ΔΗΜΗΤΡΑ τι καιρό έχει στη Γερμανία σήμερα;; Εδω έχει τρελλη ζέστη. Όσο για τα κιλά... εγώ είχα πάρει 20 στην εκυμοσύνη (ξεκίνησα 50 και έφτασα 70!!!!) τα έχασα μέσα σε δυο μήνες!!! Λόγω καταθληψάρας!!! ;) Πέρασα τρελλό λούκι!!!!!!!!!!!!!!!

MIRLITSA ωραία στο γάμο;;;; Τι κάνουν τα μικρούλια;;;;;;; Δουλεια είσαι εεε;;; Και εγω τα ίδια :cry::cry::cry: .

MANOYLA 3 Είστε όλοι καλά;;; Πολύ χάρηκα που σε είδα σε φωτο. Μια κούκλα είσαι!!!! Πότε πρόλαβες και έκανες 3 παιδιά βρε;;; ΘΗΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ το Βικουλίνι τι κάνει;;; Πήγε στο σπίτι της;; Μίλησε καμία μαζί της;;;;

Τα αρρωστούλια πως είναι;;; Εγω τι να σας πω παιδιά... Ο μικρός το Σάββατο το βράδυ έκανε πάλι εμμετό :shock::shock: και διάρροια!!!! Εχθές και σήμερα είναι λίγο καλύτερα. Τι να πω θα δείξει. Όποτε τον πιάνει αυτή η γαστρεντερίτιδα του αλλάζει τα φώτα του κακομοίρη :cry::cry: . Απο όρεξη δεν έχει καθόλου, δεν τρώει τίποτα και έχει γίνει σαν ακτινογραφία :shock::shock: . Σήμερα λίγο πάει να πάρει τα πάνω του... Σχολείο δεν τον στέλνω ακόμα, να στρώσει πρώτα και μετά!!!!

Εχθές πήγαμε στο Αττικό πάρκο, έχει πάρα πολλά ζώα και σόου με δελφίνια είναι υπέροχα παιδιά να πάτε τα μικρά σας, ο δικός μου χάζεψε!!!!!!!!!!!!

Φιλιά πολλά σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλη εβδομαδα...σας ευχαριστω ολες!!!!!!!!!!!!!!!!

τελικα χτες κοιμηθηκα πρωτη απο ολους ειχα τη σιγουρια μου διπλα κ ετσι μπετωσααα μου βγηκε ολη η κουραση κ δεν ξυπναγα κ με τιποτα εμαθαααα [smilie=love6.gif]

δεν εχω ορεξη για τιποτα σημερααααααα βαριεμε για τα παντα το μεσημερι περιμενουμε κ τη νονα μας

θελω ~o)~o) κ βαριεμε να φτιαξω σημερα δεν παλευομαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι λεω κ εγω ο χαρης ομως δεν ψηνετε ρε γμτ...

σημερα θα θελα να ημουνα σε ενα σπα κ να με τριβανε ολη μερα(θα μου πεις κ ποια δενθα ηθελε)

αχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Βικακι, τώρα έπιασες το ευαίσθητο σημείο μου. Το Σάββατο έχω τα γεννέθλιά μου (τα 32 κλείνω :oops::oops::oops: ) και ψήνω εδώ και 1 μήνα τον Τασούλη μου να μου κάνει δώρο ένα σπα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι το αξιζεις....το πιο ωραιο κ αξεχαστο δωρο γενεθλιων κ γω μου φαινετε κατι τετοια θα ζητησω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα δεν έχουμε πάει ακόμα στο Αττικό πάρκο αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα.

Φαντάζομαι πόσο ωραία θα είναι, τα καλύτερα ακούω απ΄όσους έχουν πάει!!!

Για να το βάλουμε λοιπόν στο πρόγραμμά μας!

Ακόμα βρε παιδιί μου ταλαιπωρείτε ο μικρός??? Σαν πολλές μέρες δεν είναι? Του δίνεις φάρμακα?

Που λέτε κορίτσια στον γάμο περάσαμε πάραααααα πολύ ωραία. Πολύ σικάτος γάμος, η δεξίωση έγινε στο intercontinental και όλα ήταν πολύ όμορφα!!!

Όπως είπα παντρευόταν συνάδελφος οπότε ήταν και τα αφεντικά εκεί :evil: , να με δείτε να χορεύω με το αφεντικό.....σαν κολλητοί, παναγία μου!!!! Ο δε άντρας μου λες και τον είχα βιδώσει στην καρέκλα, πέρα από τον μπουφέ δεν ξανασηκώθηκε!!! :evil:

Και εμένα δεν με άφηνε το αφεντικό μου, όλα να χορεύουμε ήθελε, το ίδιο και η γυναίκα του.... :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπακι ξεσαλωσαμε δηλ????καλα εκανες τι ωραια που ειναι αυτα....

να πατε στο αττικο παρκο ειναι τελεια εχουμε παει 3 φορες κ θα ξαναπαμε σιγουρα για να δουμε τα δελφινακια...

φλωριαννα...το ξαναπηγες στο γιατρο???

εlisa...καλως ηρθες κ παλι [smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Ελισάβετ!!!! Καλά είσαι???

Πως πάει η εγκυμοσύνη, η μικρή τι λέει???

Βίκυ θα παμε κάποια στιγμή, και ειδικά τώρα που είναι "μεγάλα" τα παιδιά και θα το ευχαριστηθούν κι αυτά!!

Για spaaaaaaaaa ακούω, πόσο ζηλεύω!!!! Θεωρώ ότι δεν υπάρχει γυναίκα που να μην ήθελε τέτοιο δώρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οντως κ εγω δεν εχω ακουσει απο καμια να πει οχι αλλα κ παλι αν βρεθει κοριτσια ας το δωσει εμενα καλοδεχουμενο....

τι μαγειρευουν σημεραααααααααααα???????????βαριεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έφτιαξα τίποτα για σήμερα.

Άλλωστε γυρίσαμε αργά εχθές, είμασταν στο allou και για φαγητό μετά.

Οπότε όταν γυρίσω από την δουλειά θα φτιάξω ένα ωραιότατο σουφλέ που γίνεται και γρήγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ειμαι Ασπα μου.Ο μικρος καλα(οχι μικρη ;) ) εχει αρχισει και μιλαει και μας εχει τρελανει ολους.Και η εγκυμοσυνη καλα παει ,περιμενω την αλλη Τριτη να παω στον γιατρο να δω τον μπεμπουλη!!!Τι κανουν τα δικα σου?

Αχ και εγω δεν ξερω τι να μαγειρεψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...