Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Φλεβάρη-Μάρτη 2010 Νο 2!!!


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ?ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΩΡΑΣ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ,Η ΟΠΟΙΑ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟΝ ΘΑΝΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΟΠΟΤΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΑΙΡΙΑΖΑΝΕ ΣΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ..ΚΟΙΤΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΟΣΗ ΩΡΑ,ΜΕΤΑ Ο,ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΕΝΑΣ,ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ..ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ,ΠΑΛΕΥΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ..ΠΕΤΟΥΣΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΩ,ΓΚΡΙΝΙΑΖΑΝΕ ΩΣΠΟΥ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΣΑΜΕ ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΩΣΑΜΕ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΝ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ!!ΜΠΟΥΣΟΥΛΟΥΣΑΝΕ,ΠΙΑΝΑΝΕ ΤΙΣ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!ΛΕΩ ΔΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΝ ΚΙ ΟΛΑΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΙΟΥΝΕ!! :lol::lol::lol: ANYWAY DEN JERV BRE KORITSIA,ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΤΑΙΣΕΙ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΣΑΝ ΣΑΛΙΑ ΜΕ ΕΜΕΤΟ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ..ΓΙΑΤΙ?ΒΑΖΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕΣΑ,ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ??ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ?

HAROULINI ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ,ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..

ΡΟΡΙ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ,ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ..ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΕΝΑ,ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΛΛΑ ΓΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ ΜΕΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΠΑΝΕ ΣΥΝΝΕΦΟ..

ΑΝΤΡΟΠΑΚΙΟΤΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ JUMBO ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ,Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΥΛ,ΘΑ'ΧΕΙ ΠΛΑΚΑ!!EIΔΕΣ ΠΩΣ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΠΟΣΟ ΑΣΤΕΙΑ ΤΟΥΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ,Ε?ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΤΑ ΣΚΑΤΟΥΛΑΚΙΑ..

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 521
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πόπη μου, περαστικούλια το γρηγορότερο εύχομαι.

Δεν λες καλά που δεν κόλλησε ο γαμπρός μου :lol: ..και φυσικά... Μαγεία το πρώτο μας δοντάκι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (στο λεγα ότι βγαίνει ;) )! Άντε ελπίζω να τρώει με περισσότερη όρεξη τώρα ο γαμπρούλης μου

dimi150, μια χαρούλα ο Θανούλης στο παιδότοπο!!!! Πρέπει να ενιωθες πολύ ομορφα που τον ειδες να χαιρεται κ να παιζει στον παιδοτοπο, εχει περάσει σε άλλη φάση τώρα!!!!!!!!!!!!Εμείς ακόμα δεν μπουσουλάμε (δηλ. οχι εγώ η Νεφελίτσα..), αλλά εγώ έχω πάρει τα διάφορα προστατευτικά για πρίζες, πορτάκια, τραπέζια κτ.λ κ προσπαθώ σιγά σιγά να οργανώσω καλύτερα τον χώρο. Ένας καλός τρόπος κορίτσια είναι να κατεβητε στο ύψος του παιδιού σας κ από εκεί να δείτε προσεκτικά οτιδήποτε μπορεί να είναι επικίνδυνο.

Και εγώ εδώ κ 2 μέρες έχω έντονο πονόλαιμο, αλλά το παλεύω κ προς το παρόν δεν έχω χειροτερεύσει. Η Νεφελίτσα ευτυχώς είναι μια χαρά!

Απλα μας έχει χαζέψει τ-ε-λ-ε-ί-ω-ς 8-}:lol: ! Είναι σαν την κιντερ έκπληξη σε αυτή την φάση- κάθε μερα κ κάτι καινούργ ιο! Έχει αρχίσει κ τα μπα-μπάαααα κ ο πατερούλης της λιώνει (όμως μαμα είπε πρώτα :lol: κ ττωρα το λεει πολύ καθαρα κ με κοιτάει κιόλας η σκατούλα :D ):D !!!!!!!!!!!!!!!!! Σήμερα στεκόταν πρώτη φορά τελείως μόνη της όρθια στο πάρκο !!! Κρατιόταν από το γύρω γύρω κ δεν ήθελε να την βάλω κάτω με τίποτα :ymparty: . Ανακάλυψε την Αμερική κ χαίρεται η μικρή μαιμού :lol: .

Ρε κορίτσια τι ζούμε??? Τι ευλογία είναι αυτή?.. Την κοιτάζω κ νιώθω να πλημμυρίζω από αγάπη και απίστευτη αγωνία να είναι πάντα καλά. Να είναι καλά τα παιδάκια μας κ όλα τα παιδάκια, αυτό μόνο εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera !!

avrio exo adeia!!!

emeis oute mpousoulame, oute dontia exoume para ola afta prospa8oume na fame apo ola!

ki ego 8elo na organoso to spiti gia asfaleia tora pou teleiosa me ta xeimoniatika

popi mou emena ftinei k ti 8eorei megalo kator8oma. eftixos oxi otan troei.

an8ropaki ontos olo ekplixeis einai ta morakia ka8e mera.

tin kiriaki eixame paei bolta mazi me filiko zevgari me didima 5 minon , to ti xares ekane de legetai.

i8ele na ta filisei, na ta xaidepsei, gelouse monos tou , se mena den kanei tosi xara, lete na 8elei apo tora aderfaki?

polla filia se oles tis manoules k eidika stis arrostoules

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Χάθηκα λίγο λόγο δουλειάς και έχω αρχίσει και μηχανήματα για αδυνατισμα, βρήκα κάτι κουπόνια πολύ φθηνα απο το site Groupon & Golden Deal και πήγα και ειναι μια χαρά αλλα κουράζομαι γιατί και στο σπίτι δεν έχω πολύ βοήθεια πια μιας και έχει έρθει και η γιαγιά απο το Διδυμότειχο και η μαμα είναι απασχολημένη εκεί, οταν μπορει έρχεται κατα τα αλλα η πεθερα κρατάει την μικρή και μαγειρεύει καμια φορά.

Λοιπόν Χαρα μου η Παιδιάτρος μας είπε δεν πειράζει να τρώμε και έτοιμα βαζάκια αν δεν καταφέρνουμε το φαί αλλιώς επίσης μας πρόσθεσαι όλα τα λαχανικά εποχής αλλα ευτυχώς η μικρή έχει αρχισει και τα τρώει τώρα λιγο λίγο. Κατα τα αλλα θηλάζω και σκέφτομαι να σταματήσω τον επόμενο μήνα. ΕΙΜΑΣΤΕ 71cm & 8,100kg

Πόπη μου περαστικά σας! Με γεια το δοντάκι σας εμείς τίποτα ακόμα. πολλα φιλάκια. ¨Οσο για την δουλεια μας πιέζουν γιατι δεν έχει δουλεια και μας λένε να τρέχουμε περισσότερο στις πωλήσεις μήπως και φέρουμε τίποτα.

Ελινακι δεν κάνω ακριβώς δίαιτα απλώς μείωσα τις ποσότητες στο μισό περίπου άυξησα τα φρούτα και προσπαθώ μετα τις 8 να μην φάω τίποτα εκτός απο φρούτα ή γιαούρτι κ΄΄ατι γίνεται κι εγώ 18 κιλά θέλω να χάσω είμαι 78 αστα ...

Ανθρωπάκι πραγματικά ζούμε πολύ μεγαλες στιγμές με τα μωράκια μας απέραντη ευλογία. Πολύ καλό αυτό το κόλπο που είπες για την ασφάλεια πριν στρώσω τα χαλιά θα πάρω προστατευτικά και θα οργανωθώ αν και ακόμα δεν μπουσουλάμε αλλα δεν την έβαλα κι όλας στέκεται όμως μια χαρα.

Φιλια σε όλες πάω να ξεκουραστώ λιγάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΛΙΓΟ,Ε?ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ,ΤΟΣΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ..ΚΑΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΚΙ ΟΛΣ..ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΥΓΙΣΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΠΕ,ΕΒΑΛΕ ΚΙ ΟΛΑΣ..ΟΠΟΤΕ ΗΣΥΧΑΣΑ ΛΙΓΟ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑΡΧΙΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ,ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑ!!

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΟΥΤΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΗΡΕΣ?ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ..ΕΣΥ ΤΙ ΠΗΡΕΣ?ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ?ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ?

ΑΝΤΗΡΟΠΑΚΙΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ..ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΚΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΣΟΥ?

ΕΛΙΝΑΚΚΙΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΠΗΡΕ ΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ..ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΑΠΛΑ.ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΣ..ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΤΟ FB ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟ,ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΔΩ..

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΕΙ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εμείς είμαστε καλύτερα. Εγώ έχω μόνο τον λαιμό μου τώρα αλλά κάποιες φορές με πιάνει ένας ξερόβηχας που νιώθω ότι θα μείνω στον τόπο! Ο μικρός χθες είχε λίγο γκρίνια, νευρίαζε με όλα και δεν ήξερε τι ήθελε! Τον κάναμε μια βόλτα γιατί δεν γινόταν. Θέλει κι αυτός να ξεσκάει μωρέ.

Dimi τρελάθηκε στον παιδότοπο ε; Φαντάζομαι τι πλάκα που θα είχε. Τον πρόσεχαν και 2 κορίτσια. Τι άλλο θες!!! Από τώρα νύφες τον τριγυρίζουν!!! Αφού σου είπε ο γιατρός ότι πάει καλά με τα κιλά κτλ, μην ανησυχείς.

Λαμπρινή κάθε πότε πας στα μηχανήματα; Και τι ακριβώς κάνεις; powerplate και τέτοια; Εγώ κάνω δίαιτα αλλά διάδρομο δεν έχω αρχίσει ακόμα. Έχουμε στο σπίτι και διάδρομο και πολυμαχάνημα με βάρη (για διαφορα σημεία του σώματος,χερια-ποδια) και όργανο για κοιλιακούς και βαράκια...αλλά....έτσι κάθονται! Ο διάδρομος έχει γίνει κρεμάστρα!!! Μεγαλωσατε πολύ!!!

Ελινάκι κι εμάς το θεωρεί κατόρθωμα όταν φτύνει και γελάει κιόλας!

Ανθρωπάκι άρχισε να μιλάει η γλωσσού;;;; Κατουρήθηκε ο Αντώνης με τα μπαμπαμπα;;; Να μου τη φιλήσεις!

Φευγω γιατί πρέπει να φάμε κιόλας...το μωρό, εγώ έφαγα μια σταλιά μακαρόνια!!! Τι μερίδες είναι αυτές; Ποιος χορταίνει;;; Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΩΣΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΕ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΠΡΩΤΟΣ,ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣΕ...ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΞΥΠΝΗΜΑ,ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ!!POPI ΜΟΥ ΑΣΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΡΥΓΥΡΝΑΝΕ ΟΙ ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΝ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ,ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΤΣΑΧΠΙΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΤΣΑΟΥΣΕΣ,ΕΝΩ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ..ΚΑΛΑ ΡΟΡΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΣΑΙ?ΑΣΕ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΤΡΩΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΛΥΚΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ..ΤΕΣΠΑ ΘΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ,ΠΡΕΠΕΙ!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΙΑΔΡΟΜΟ,ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΛΑΜΠΡΙΝΗΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ,Ε?ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΝΕΙΣ?ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΘΑΝΟΣ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑ ΒΑΖΑΚΙΑ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ,ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΤΙΑΧΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ.ΧΘΕΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.ΠΗΡΑ ΚΙΜΑ,ΤΟΝ ΕΒΡΑΣΑ,ΞΑΦΡΙΣΑ,ΕΒΑΛΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ,ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΚΑΙ ΡΥΖΙ,ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ'ΦΑΓΕ!!ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΕΜΟΙΑΖΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΒΑΖΑΚΙ,ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΤΙΜΟ..ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΜΟΣΧΑΡΙ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ,ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΛΙ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Καλέ που είστε όλες;;; Μόνο η dimi έγραψε! Μπήκα και το βράδυ να δω κανένα νέο αλλά...

Dimi μου αν έχετε χώρο για διάδρομο, μη το σκέφτεσαι καν. Δεν πιάνει και πολύ,μαζεύει κιόλας (ανεβαίνει κατά πάνω) Εγώ πέρισυ πριν μείνω έγκυος είχα φτάσει πάλι 60 κιλά... πήρα την απόφαση λοιπόν και πρόσεχα λίγο τι τρώω και έκανα διάδρομο 3-4 φορές τη βδομάδα και έχασα 5 κιλά σε 1,5 μήνα. Και δεν εκανα τρελή διατροφή. Απλά δεν έτρωγα 12 το βράδυ βλέποντας τηλεόραση και επίσης ελλάτωσα τα γλυκά!!!! Ο διάδρομος με βοήθησε πολύ και παρόλο που όταν ανέβαινα δεν είχα όρεξη, μετά μου ερχόταν. Έβαζα και τραγούδια και περνούσε η ώρα. Έκανα 40-50 λεπτά. Από αρχές Μαρτίου ξεκίνησα και το Πάσχα ήμουν εγώ η λαμπάδα!!!!!!!! Χαχαχαχα! Πλάκα κάνω,είχα παραπανίσια πάλι!

Αυτά λοιπόν κι από μένα...άντε μπείτε να γράψετε νέα! Έχω κέφια σήμερα, χωρίς λόγο!

Σας φιλώ μανούλες και μπεμπάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello Hello!!!! Τι κάνετε μανουλομανουλίτσες???

Τι κάνουν τα μπεμπούδια μας?

Το σκέφτομαι κ εγώ για διάδρομο κορίτσια γιατί δεν το βλέπω να πηγαίνω άμεσα γυμναστήριο. Έχω ένα ελλειπτικό κ 1 στατικό ποδήλατο, οπότε θα είμαι κομπλέ. Εαν βρω κανέναν καλό και σε καλή τιμή θα πάρω, γιατί η αλήθεια είναι ότι εδώ κ καμιά εβδομάδα ++ έχει ανοίξει η άτιμη η όρεξη κ ποιος την κλείνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες! τι γινεται?

λετε για ορεξη... και μενα ανοιξε τωρα που τελειωσα την διαιτα μου... αν και ηθελα να εχανα ακομη 3-4 κιλα... αστα καλυτερα...

οσο για μηχανηματα... εχουμε ενα ελλειπτικο που ποτε δεν το χρησιμοποιησα...

δικαιολογιες πολλες!

Η Ναγια τρωει πλεον τις ΕΤΟΙΜΕΣ κρεμουλες, σταματησε να τις φτυνει τουλαχιστο... τρωμε και με κοτοπουλο και με γαλοπουλα...

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera manoules!molis katafera ki ego na mpo blepete exoume arxisei proponiseis tora paixnidia kai diskola brisko xrono gia ton ipologisti!to despoinaki einai ena polu polu zoiro moraki!!!!ta xw ftysei!den kathetai lepto :roll: ton allo mina pao ki ego douleia!de ginetai na piasoume to joker mexri tote?hehehe ti na kanoume bre koritsia prepei na doulepso toulaxiston 10 mines oste na mazepso ta ensima na pame kai gia to deytero moraki prota o theos!apo gimnastiki koritsia ego oso pigaina gimnastirio den imoun eyxaristimeni,tora pou girisa sto podosfairo mou exoun meinei 3 kila na xasw alla kai na min ta xasw den exo problima giati prin tin egumosini imouna 47 opote eixa perithorio gi ayta ta 3 kilakia kai mi sas po mou pane kiolas(ap oti mou lene)pigame sto giatro me ti despoinoula ola mia xara tora trome kai aygo kai mizithra kai tis aresoun polu!exei arxisei ta mamama mpampampa kai exoume katourithei pano mas apo ti xara!tora mathainoume to filaki ;) filakia roufixta sta morakia sas!!!!!euxomai na xseklepso ligo xrono na diabasw pali ta nea sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εμείς καθόμαστε με τον Γιαννάκη μου. Ο Γιώργος δουλεύει :( Σήμερα έκανε πολύ καλή μέρα πάλι και καθήσαμε στο μπαλκόνι το πρωί...οικογενειακώς!!! Του αρέσει του μικρούλη να βλέπει τα αυτοκίνητα και γενικά να χαζεύει την κίνηση.

Ιωάννα όχι απλά είχες περιθώριο για 3 κιλά... νομίζω και για 13 είχες! Τι 47 καλέ; Πιστεύω ότι σίγουρα σου πάνε τα "παραπανίσια"!

Ανθρωπάκι η όρεξη είναι πολύ άτιμο πράμα! Εγώ κάνω δίαιτα από την Δευτέρα και το έχω πάρει σοβαρά αλλά όλο λιμπίζομαι και λαχταράω διάφορα... κρατιέμαι όμως, μη χαλάσω τη δίαιτα από τις 5 πρωτες μέρες!!! Ποδήλατο έχουμε κι εμείς, το είχε πάρει ο πεθερός μου δλδ, αλλά δεν κάνω (τώρα θα μου πείτε "γιατί, κάνεις από τα άλλα;;;") γιατί δεν μ'αρέσει... πονάω μετά από κάτω. Μαλλον δεν είναι καλή η σελα.

Χαρά η βάφτιση αύριο είναι ή όχι; Δεν θυμάμαι... Ευτυχώς τρώει τουλάχιστον τα έτοιμα η Νάγια. Απ'το τίποτα...

Σας φιλώ, θα τα πούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!

Tomorrow is the big day! everything's ready!

εκατσα και μιλησα,...εξηγησα της Ναγιας για την αυριανη μερα... μου'πε πως καταλαβε αυτα που της ειπα και πως δεν θα κλαιει... ουτε να στριγλιζει...

για να δουμε...

εχω μια εννοια για το αν θα κλαιει το καημενουλικο μου!!!

φιλια σε ολες!!!

ανυπομονωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

haroullini euxomai na pane ola kala mpika sta grigora! feygo na koimiso ti despoinoula!popi o mikroulis einai koutsompolakos ap oto fenetai e?kai i dikia mou ta idia !koutsompolitsa!filakia kalo brady se oles kai ola ta ninakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααα!!!!!!!

η Ναγια μας βαφτιστηκε!

περασαμε υπεροχα! Η Ναγια εκλαψε πολυ λιγακι και "απαλα" στην εκκλησια, δεν εκλαψε... "πραγματικα"! ευτυχως! και το ειχα πολυ εννοια!

το ευχαριστηθηκαμε,το χαρηκαμε, το διασκεδασαμε και φυσικα νιωσαμε πολυ συγκινηση, ενθουσιασμο και περηφανια!

ειναι υπεροχο αισθημα η βαφτιση του παιδιου σου!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααα!!!!!!!

η Ναγια μας βαφτιστηκε!

περασαμε υπεροχα! Η Ναγια εκλαψε πολυ λιγακι και "απαλα" στην εκκλησια, δεν εκλαψε... "πραγματικα"! ευτυχως! και το ειχα πολυ εννοια!

το ευχαριστηθηκαμε,το χαρηκαμε, το διασκεδασαμε και φυσικα νιωσαμε πολυ συγκινηση, ενθουσιασμο και περηφανια!

ειναι υπεροχο αισθημα η βαφτιση του παιδιου σου!

φιλια σε ολες!

Χαρουλίνη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλοφώτιστη κ καλότυχη να είναι π-ά-ν-τ-α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι σίγουρη οτι ήταν όλα υπέροχα και πως να μην είναι αφού βαπτίσατε την μικρή σας πριγκιπισσούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να την χαίρεστε κ να σας χαίρεται πάντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φιλιά πολλά [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] -συγκινήθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαρουλίνη, πες λεπτομέρειες? Ο παππούλης καλός? Πόσα άτομα είχες? Η μικρή κοιμήθηκε στο τραπέζι?

Κορίτσια τελικά σήμερα αγόρασα κ διάδρομο!!! Βρήκα στο intersport ένα πολύ καλό κ σε πολύ καλή τιμή. Από 900 ευρώ τον είχε προσφορά μόνο 450!!! Μόνο που είναι λίγο είναι τεράστιος. Εγώ τον είχα δει στο φυλλάδιο κ έστειλα τον Αντώνη να τον πάρει κ δεν είχα αίσθηση του μεγέθους. Άντε από αύριο θα μπω σε πρόγραμμα γιατί γυμναστήριο δεν βλέπω να πηγαίνω. Σκέφτηκα 1 χώρο που έχω στο ισόγειο, αργότερα να τον τακτοποιήσουμε (γιατί έχει όλα τα εργαλεία κ τα συμπράγκαλα του ο καλός μου) κ να το κάνουμε σαν γυμναστήριο. Ελλειπτικό, ποδήλατο, βάρη, κωπηλατικό θα φέρει η πεθερά μου, όργανο για κοιλιακούς κ διάδρομο έχω, οπότε εαν ετοιμάσουμε το χώρο-έτοιμο το gym ;) ! Άντε να δούμε. Πάντως 3 άτομα κ μας έφυγε η γλώσσα να τον ανεβάσουμε γιατί δεν χωρούσε στον ανσασερ #:-s ( ούτε που θέλω να σκέφτομαι αργότερα πως θα τον πάμε στο ισόγειο 8-| ...)

Πάντως θέλω να κάνω τουλάχιστον 30 λεπτά την ημέρα..αντε να δούμε...

Σήμερα ο καλός μου είχε ρεπό κ αποφάσισε να μαγειρέψει 1 από τα αγαπημένα μου φαγητά

( ομολογουμένως αρκετά δύσκολο) για να με ευχαριστήσει [smilie=love4.gif]:x ..γεμιστά! Με εξόρισε από το σπίτι κ μαγείρεψε μετά από πολυυυ καιρό. Και τα πέτυχε κιόλας ο άτιμος (αν κ φυσικά τα έκανε πρώτη φορά) κ ήταν κ ΠΟΛΥ καλά μάλιστα κ άντε μετά να κρατηθείς ;)):ymparty: !!! Τα τσάκισα :roll: Γιαυτό πρέπει να αρχίσω διάδρομο κ να μαζευτώ ξανά γιατί είμαι πολύ ευάλωτη τις τελευταίες ημέρες κ το παραχε..α :shh: ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΗΑROULINI ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΝΑΓΙΑ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ,ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ!!ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΑΙ!!ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΑΓΧΩΝΟΣΟΥΝ?ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ..ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ,Ε?

ΑΝTHROPAKI MOY ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ Ο ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ,Ε?ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ?ΕΙΧΕΣ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΕΣ?ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΖΕΣΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ.. :lol::lol::lol: ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ,ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ,ΖΗΛΕΥΩ,ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..

GAI ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ?ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΟΜΙΖΩ,Ε?ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ?

ΡΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΖΕΥΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ..ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΥΤΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ..ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΣΙΚΕΣ,ΤΑ ΑΛΟΓΑ,ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ,ΤΙΣ ΠΑΠΙΕΣ...ΑΣΕ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΘΑΝΟΣ ΟΣΟ ΠΑΕΙ,ΖΩΗΡΕΥΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ PAMPERS,ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΤΥΣΩ,ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΦΑΓΗ ΓΙΝΕΤΑΙ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΒΓΕΙ BLR!!ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ..ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΟ ΔΟΝΤΑΚΙ,ΤΙΠΟΤΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΦΤΩ ΞΕΡΗ..ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ [smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Το Νεφελίδιο, κάνει μια σιέστα άλλο πράγμα !!! Απο τις 10:30 μέχρι τώρα κοιμάται η ζουζού! Οπου να ναι την περιμένω να ξυπνήσει!!!

Εχτές έφαγε πρώτη φορά ψαράκι (μπακαλούδι μας είχε πει η παιδίατρος), με πατατούλα κ καροτάκι! Προς το παρόν το έφαγε!

dimi, τον εχει στο φυλλάδιο, αλλά εγω πήρα το τελευταίο κομμάτι, δεν ειχε άλλους εδω. Πριν πας παρε τηλ. να δεις. Η προσφορά κανονικά είναι μέχρι τις 10/11 αλλά τους τσακίσανε,

γιατί απο 900 - 450 είναι μισή τιμή!

Σχετικά με αυτό που γράφεις για την θεα απο το σπίτι σου, εγω την βρίσκω απλά υπέροχη!!! Τι πιο όμορφο απο το να είσαι μέσα στην φυση!!! Απλά καταλαβαίνω οτι θα ήθελες να ήσουν πιο κοντά στην πολή, αλλά πρέπει ν αεχει μεγάλες ομορφιές εκει που ζεις!!!

Ξύπνησε φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες! Τι κάνετε; Εμείς πολύ καλά. Παίζαμε και τώρα κοιμήθηκε το αγόρι μου και είπα να μπω.

Χαρά μου να σας ζήσει η νεοφώτιστη! Να είναι πάντα καλότυχη και ευτυχισμένη! Περιμένουμε λεπτομέρειες για τη μεγάλη μερα, ρούχα, μπομπονιέρες κτλ κτλ κτλ.

Ιωάννα όντως είναι πολύ κουτσομπόλης! Να φανταστείς όταν έχουμε παρέα στο σπίτι δεν κοιμάται ο άτιμος! Ούτε θέλει να μενει μόνος! Νομίζω πως όλα έτσι είναι ε; Θέλουν να βλέπουν, να μαθαίνουν, να εξερευνούν!

Ανθρωπάκι μεγειά ο διάδρομος! Άντε τώρα... καλό κορμί! Σου μαγείρεψε κιόλας ο αντρούλης σου ε;;; Καλοπερνάς κυρία μου... πόσα γεμιστά έφαγες;;;;;;;;;;;;; Εμένα είναι από τα αγαπημένα μου φαγητα... ακόμα κι αν δεν είναι πετυχημένα τα τσακίζω!!! Τα τσάκιζα δλδ....τώρα δίαιτα!!!

Δήμητρα συμφωνώ κι εγω με την Τζένη-ανθρωπάκι για τη θέα σου! Κι εγω από χωριό είμαι,20 χλμ μόνο μακριά και αυτές τις ομορφιές τις εκτιμώ αφάνταστα! Κι εδώ βέβαια που μένουμε είναι πολύ ωραία. Το πίσω μπαλκόνι έχει θέα τα βουνά και από μπροστά, παρόλο που έχει πολλά σπίτια βλέπεις και προς την Ξάνθη-κέντρο αλλά και προς την πεδιάδα, μέχρι τα χωριά που είναι κάτω στη θάλασσα! Είναι μια περιοχή όχι μέσα στην πόλη (πολύ παλιά ήταν χωριό αλλά έγιναν πολλά σπίτια και ενώθηκε) αλλά πολύ κοντά στο κέντρο. Καταλαβαίνω ότι το να είσαι μακριά από μια πολη που έχει όσα χρειάζεσαι είναι δύσκολο πρακτικά αλλά και συναισθηματικά, αν έχεις μάθει σε άλλους ρυθμούς. Όμως πάμε όπου πάει η οικογένεια, σωστά;

Κορίτσια με τη δίαιτα που κάνω έχασα 1 κιλό από την προηγούμενη Δευτέρα!!! Πεινάω βεβαια αλλά θα κάνω υπομονή. Θα πάω και σε διατροφολόγο μάλλον. Έχω κόψει και τα τσιμπολογήματα και κρατιέμαι ΠΑΡΑ πολύ... Σήμερα άκουγα στη Μενεγακη έναν γιατρό που έλεγε για το ενδοκοιλιακό λίπος και λίγο φοβήθηκα γιατί το κυρίως πρόβλημα μου είναι εκεί! Από χθες άρχισα και κοιλιακούς αλλά πως θα μου φύγει;;;

Σας αφήνω. Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, μπηκα βιαστικα να διαβασω νεακια σας.

σας ευχαριστω ολες σας για τις ευχες.

θα σας απαντησω αναλυτικα λεπτομερως αυριο... γιατι ειμαι πτωμαααα!!!

ψες ειχα το τραπεζι με τα μυρα...που κανει μπανιο η νονα το μωρο και ολες τις διαδικασιες... με 20 ατομα καλεσμενους για φαγητο στο σπιτι και επισης πηγαινω κανονικοτατα στην δουλεια γιατι απλα δεν μπορω...δεν γινεται να παρω αδεια...οποτε ειμαι κουρασμενη....

αυριο τα νεακια μου!

φιλακιααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou!

pos eiste ?

eimaste mia xara. o andreas exei ksekinisei na paizei k ligo monos tou.\

bebaia ti mera einai isixos k i baremara ton pianei to apogevma otan girizo apo tidouleia.

olo to sabbato kiriako eimastan exo, akoma exei poli zesti.

exo ksekinisei ta ma8imata , mas deixnoun protes boi8eies akomi k gia brefos ( axreiasta na einai).

ema8a kardioanapneftiki anazoogonisi alla den ksero an tixei kati an 8a eimai psixraimi.\

opoia 8elei as mpei sto site www. samarites.gr gia na enimero8ei gia ta basika, kalo einai na kseroume liga pragmata gia ora anagkis.

haroullini na sas zisei i nagia geri ki eftixismeni panta!!

koritsia mou kalinixta pao gia ipno giati k avrio 8a giriso kata tis 9 to bradi.

polla filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

haroullini na sas zisei i mikri nagia!emeis koritsia mia xara ta pame me to despoinaki olo agalitses filakia tsirides,bebaia einai iperkinitiki alla nomizo ola ta morakia etsi einai :roll: dimi mou sxetika me ta kila pou me rotas...apla ta pio polla ta exasa me to thilasmo ton opoio kai ekopsa ton proigoumeno mina giati i despoinoula mou den ithele pia to stithos mou :( kai ta upoloipa me tin proponisi (podosfairo)kai gimnastirio piga ena mina alla den mou arese kai to paratisa tora prospatho na ftiaxso mono tin koilia mou i opoia einai ligo xalari.oloi mou lene oti einai mia xara alla blepeis eixa sinithisei tous koiliakous mou ;) den peirazei omos na nai kala to moraki mou kai den me noiazei gia to swma!alla mporo na po oti eimai apo tis tixeres pou trone oti theloun kai den pernoun kila!mporei na ofeiletai sto oti gymnazomai apo tote pou thimamai ton eayto mou!anthropaki megia o diadromos!filia se oles kai ta ninakia sas :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ ΜΑΣ,ΣΑΛΙΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ,ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ..ΕΛΙΝΑΚΚΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ,ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΗΑΡΟΥΛΙΝΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΥΡΑ?ΚΑΛΑ 20 ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ?ΣΕ ΜΑΣ ΕΔΩ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΝΟΝΟΙ..ΡΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΤΗΡΟΠΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ Η ΘΕΑ,ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΚΙΝΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ..ΟΙ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ,ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ..ΞΕΡΕΤΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ,ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΠΙΝΑ ΕΝΑΝ FREDDO...ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΟΧΙ FREDDO ΟΥΤΕ ΦΡΑΠΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ!!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ..ANYWAY ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ..ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ..ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΞΑ ΛΙΓΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...