Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Φλεβάρη-Μάρτη 2010 Νο 2!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; Ξέρω ότι χάθηκα αρκετό καιρό αλλά λείπαμε από το σπίτι και δεν είχα ιντερνετ. Ήμασταν στο σπίτι στη θάλασσα γιατί το καλοκαίρι δεν δούλεψα πολλές μερες, κάναμε κάθε μέρα μπάνιο πρωί-απόγευμα και περνούσαμε πολυ ωραία. Βέβαια όπως ειπαμε ήταν και κουραστικά γιατί ήμουν πιο πολλές ώρες μόνη, ο Γιάννης είναι και αυτός στη φάση της μαμάς... καταλαβαίνετε! Τωρα γυρίσαμε στο σπίτι μας, δουλευουμε (εγώ προς το παρόν όχι 8ωρο - καλύτερα) και αρχίζουμε να μπαίνουμε πάλι στους παλιούς ρυθμούς σιγά σιγά. Βέβαια ο μικρός όλο νταντά ζητάει και πάει στην πορτα!!!

Οι εγκυμονούσες Ελινάκι και Τζένη πως είστε; Φύλο δεν ξέρουμε ακόμα;;;

Λαμπρινούλα ελπίζω να μη σου τύχει καμιά αναποδιά από δω και πέρα. Με το καλό η 2η προσπάθεια για μωρακι... μακάρι να πάνε όλα καλά.

Χαρά φιλάκια στη Νάγια!

ΚΟΝΝΑ κι εμεις κάναμε τρελές βουτιές και κολύμπι!!! Μήπως είναι από ένστικτο οι κινησεις;;; Και μενα μου φάνηκε παραξενο να κουνάει έτσι χερια ποδια σαν μεγάλος...δεν ξερω!

Σας φιλώ, τώρα θα μπαίνω πιο συχνά. Καλο απόγευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 521
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια.

Πόπη πολύ χάρηκα που σε ακούσαμε και πάλι μια χαρα όλα μπράβο.

Χαρα μου κι εμένα όλο μαμα λέει και τώρα θα με χορτάσει πια γιατί με ΑΠΕΛΥΣΑΝ!!! μετα απο 12 χρόνια με απέλυσαν μαζί με αλλους 8 υπαλλήλους λόγω κρίσης αστα να πανε ταμείο ανεργείας και εγω ετοιμαζόμουν να προσπαθήσω για δεύτερο και θα προσωρήσω τον Οκτωβριο γιατι το εχω κανονισμένο με το γιατρο και δεν αλλαζει.

Ελινακ ολα καλα ξέρω πολλες περιπτώσεις που έχει συμβει αυτο με την αυχενική και όλα οκ. με το καλο.

Αntropaki δεν ξέρω απο ενστικτο το λεω μπορει να πέσω έξω σύντομα θα ξέρουμε το φύλο γερό να ναι. Σε ευχαριστω για τα καλα λόγια.

Πολλα φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lamprinoula δεν το πιστεύω ότι σε απόλυσαν τελικά ρε γαμώτο.. Γίνετε χαμός, δεν ξέρω που θα φτάσει η κατάσταση, ουφ ουφ. Εύχομαι να βρεθεί κάτι το συντομότερο, μέχρι τότε απόλαυσε την ζουζου σου!

Ακόμα δεν ξέρω το φύλλο αλλά θα σου πω αν έπεσες μέσα! Εγώ πάντως δεν έχω καμία απολύτως προτίμηση, γερό να είναι μόνο.

φιλάκια στην μικρή σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lamprinoula δεν το πιστεύω ότι σε απόλυσαν τελικά ρε γαμώτο.. Γίνετε χαμός, δεν ξέρω που θα φτάσει η κατάσταση, ουφ ουφ. Εύχομαι να βρεθεί κάτι το συντομότερο, μέχρι τότε απόλαυσε την ζουζου σου!

Ακόμα δεν ξέρω το φύλλο αλλά θα σου πω αν έπεσες μέσα! Εγώ πάντως δεν έχω καμία απολύτως προτίμηση, γερό να είναι μόνο.

φιλάκια στην μικρή σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou pos eiste?

Oi ipoloipes exetaseis bgikan kales kai eno tous eipa gia amnioparakentisi mou eipan na min kano k oti de xreiazetai. Episis ekane o andreas genikes aimatos kai bgikan poli kales parolo pou einai adinatos. Einai 9600 kai 83 pontoys. Episis istera ap ena bradi klamatos de bgainei pia pao tin kounia.Tis teleftaies omos bradies exei anisixia giati bgazei kinodontes

lamprini mou poli stenaxori8ika pou exases ti douleia sou, apo to kako sto xeirotero pame ka8e mera kai pou eisai akoma.

popi mou kalos mas ir8es , den kseroume akoma filo alla de me apasxolei pragmatika gero na bgei k oti bgei.

an8ropaki k na pas diakopoules liges meres me ton andra sou na xalaroseis giati me ta dyo 8a einai zori. I afxeniki bgike 2.4 me orio to 2.5. 8a me faei ligo i agonia os ti b epipedou alla afou mou eipan ola kala kati 8a kseroun.

xara mou skeftomai na to paro afto to biblio giat o andreas megalonei k blepo pos den ton exo strosei teleios . K mena ta proina mou kanei kati agkalites k filakia k ante meta na pas douleia.

Xtes mou koimi8ike 11 ores k kseskistika ston ipno.

kalinixta k polla filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! τι μου κανετε? ... ξερω... χαθηκα κ γω!...

Η Ναγια μεγαλωνει και μαθαινει να διαικδικει τα δικαιωματα της! χιχιχι :D ετσι μπραβο κορουλα μου! ;)

γιατρο για εμβολιο θα παμε τελη του μηνα... για να δουμε απο κιλακια κ υψος... εχει λιγο καιρο να παμε...

τους κυνοδοντες τους βγαλαμε οοολους ... κ σε υψος... τι πλακα τα δοντακια! ....μεν αλλα τι δυσκολια για τα μωρακια μας δε!!! βγηκε ακομη ενας γομφιος .... οποτε μας εμειναν μονο 3 γομφιοι και γεμισε οοολο το στοματακι... αμην και ποτε να βγουν οι αλλοι 3....τι ταλαιπωρια βρε παιδακι μου...

Ελινακι χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με την εξεταση! να εμπιστευεσαι τον γιατρο σου! με το καλο η Β επιπεδου! να προσεχεις και να ξεκουραζεσαι (οσο μπορεις) και ολα θα πανε καλα!

Λαμπρινη μου λυπαμαι με την δουλεια σου βρε... αντε με το καλο να βρεθει κατι αλλο συντομα.... και συμφωνω με το Ανθρωπακι, να πατε ετσι κανα-2 μερες ταξιδακι, ετσι ισα-ισα για να αλλαξετε παραστασεις, καλο θα σας κανει!

Ανθρωπακι μου-Τζενουλα ελπιζω εισαι καλα με την εγκυμοσυνη σου! προσοχη ε!

Ποπη μου μην μας ξεχνας!

οι υπολοιπες κοριτσια τι γινεται? Κοννα?

βρε η Ανδριανη τι γινεται???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ΄στην ομορφη παρέα.

Αρχισα να προσαρμόζομαι σιγα σιγα στα νέα δεδομένα της ανεργείας γιατί βλέπω δύσκολα να ξαναπιάσω δουλεια, αύριο γιορτάζει η Σταυρουλίτσα και ετοιμάζουμε το σπίτι θα έχουμε μεγάλη χαρα.

Χαρα μου κι εμεις κοντεύουμε να τελειώσουμε με τα δοντακια απίστευτη ταλαιπωρία τα καημένα μας, εμβόλιο κάναμε ενα διπλό την προηγούμενη τρίτη και απο κιλα μια χαρα 11κg και 86cm .

Ελινακ ολα καλα θα πανε μια χαρα θα είναι και η β επιπέδου και ο Ανδρέας θα βοηθηθεί με το βιβλιο κι εμενα απο τότε κοιμαται μια χαρα και νομίζω καλήτερα να ειναι αδύνατα τα παιδακια μας οκ ειναι το ύψος με τα κιλα.

Αntropaki μακάρι αν βρεθεί κάτι για δουλεια αλλα κι αν όχι θα το σκεφτω και θα ξαναπροσπαθήσω για μωρακι γιατι να φρενάρουμε τη ζωή μας με τους βλάκες που μας κυβερνουν.

Πολλα φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!!!

Λαμπρινή μου χρόννια πολλά, να χαίρεσε τη Σταυρούλα σου!!!!

Λυπάμαι που σε απέλυσαν κ σε καταλαβαίνω πλήρως...κ εμένα απέλυσαν τον άντρα μου..πάλι δυστυχώς , διότι κ πέρυσι είχαμε το πρόβλημα μόνο που φέτος είναι πιο δύσκολο να βρεί άλλη ...φοβάμαι μήπως δεν βρει..φοβάμαι μήπως διώξουν κ εμένα..

αφήστε τα...κ λέγαμε όταν ο Αντώνης κοντεύει τα δυο να πάμε για δεύτερο με το καλό αλλά πλεον είναι δύσκολο...θα δείξει..έχουμε καιρό ακόμα...

κατ'α τ άλλα καλά είμαστε, μεγαλώνουμε κ δεν σταματάμε να μιλάμε καθόλου!!!

μου λείπει ύπνος κ εμένα κ διακοπές αλλά υπομονή...

μας έχουν κάνει να λέμε κ ευχαριστώ που έχουμε να τρώμε...

άντε βγαίνω τώρα γιατί δεν είμαι απόψε κ πολύ στα καλά μου (όπως καταλάβατε) κ να μην σας κουράζω με αυτά καλύτερα...θα μπω άλλη μέρα που θα είμαι πιο αισιόσοξη (ελπίζω να έρθει κ αυτή η μέρα) να σας πω τα νέα μας.... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera manoules.

Lamprini na xairesai ti stavroula sou.

konna lipamai pou o antras sou exase pali ti douleia tou. exeis dikio pou ais8anesai apaisiodoksa.

den kseroume pia ti mas perimenei avrio den einai sto xeri mas.

ka8e mera mas zitoun na dosoume olo k parapano.

xara kontevete me ta dontakia sas mpravo.

Den exo idiatera nea eimai kala. O andreas exei isixasei ligo , einai pio kalo paidaki k beltionetai ki o ipnos tou den apoxorizetai to krebati tou k kirios den pidaei pia apo tokrabati. Ksipnaei kirios apo zesti k 8eli neraki parola afta paraggeila to biblio tora pou eimaste se kalo dromo gia na min to xasoume. Malista apopse tou leo pame gia nani , xairetise monos tou ton mpampa tou k etrexe sto domatio tou gia nani, megali proodos milame ekei pou den mporousa me tipota na ton balo sto krebati tou.

Kalinixta, ipomoni sta diskola k pisti . na mas filaei o 8eos k kirios na filaei ta paidakia mas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ειμαστε καλα και εχουμε χορτάσει παιχνίδι με την κουκλίτσα μου ειναι πολύ καλο παιδακι συνενοούμαστε πλήρως αλλα ότι δνε την συμφέρει κάνει οτι δεν το ακούει. Αφήστε που όταν την μαλώνω γελάει μου εχει πάρει τον αέρα αλλα το παλέυω. Σήμερα μπήκε μόνη της σε ενα μαγαζί και πήρε παπούτσια μου εφυγε μπήκε μέσα τρέχοντας ξεκρέμασε τα παντοφλάκια και δεν τα αφηνε με τίποτα πολύ γέλιο. Κατα τα αλλα δουλεια δύσκολα το βλέπω να βρίσκω δυστυχώς ολο και δυσκολέυουν τα πράγματα παρολα αυτα το σκέφτομαι για να ξανπροσπαθήσω τώρα που είμαι και ήρεμη μήπως και πετύχει και μας στείλει ο θεούλης το αδερφάκι.

Κόννα μου υπομονή μήπως να μείνεις εγκυος να μην μπορούν να σε διώξουν για 18 μήνες αφου γεννήσεις;

Elinak αν ο Ανδρεας βελτιώθηκε τόσο πολύ στον ύπνο δεν χρειάζεσαι το βιβλίο, πολλα φιλια είδες πως μεγάλωσαν τα βλασταρακια μας.

Ευχομαι απο καρδιας ο Θεός να μας δίνει φώτιση υπομονή και υγεία να ξεπεράσουμε τις δυσκολίες που μας περιμένουν γιατι οι πολιτικοι μας ειναι εντελως μα εντελως ΑΧΡΗΣΤΟΙ παίζουν το ρόλο τους σε αυτο το καλοστημένο παιχνίδι που σχεδιάσαν ώστε να μας πάρουν αλλοι τον ορυκτο μας πλουτο για μια πενταροδεκάρα λυπάμαι πολύ που ξεπουλάν τόσο ευκολα την πατρίδα μας και προ παντων που βάζουν εμας τους απλους πολίτες ώς ασπίδα τους να αποροφάμνε όλους τους κραδασμούς αυτης της καόλίσθησης ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ!!!

Τα ειπα και ξεθύμανα ουφ.

Μην μασατε αντισταθείτε όσο μπορείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια..

όλες καλά?? εμείς είμαστε μια χαρά..μόνο που ο ύπνος είναι μια ταλαιπωρία..έχω ανάγκη να πέσω κ να ξεραθώ χωρίς καθόλου διακοπή στον ύπνο μου...

ο Αντώνης ευτυχώς έχει κόψει τα καλά του χειμώνα που πεταγόταν κ έκλαιγε ή ήθελε πιπίλα αλλά πλέον αυτές τις μέρες ξυπνάω εγώ από μόνη μου γιατί λόγο ψύχρας τον έχω έννοια ότι θα γίνει ¨αρχαίος" που λένε από το κρύο γιατί είναι μόνιμα ξεσκέπαστος....κ όσο να κάνει το ξημέρωμα ειδικά την θές την κουβερτούλα σου-καλοκαιρινή ακόμα.

κορίτσια όσν αφορά την κρίση θα είχα σηκωθεί κ θα είχα φύγει έξωτερικό με τον άντρα μου αν δεν είχαμε το παιδί...αλλά πλέον δεν παίρνεις εύκολα αποφάσεις...

Λαμπρινούλα υπομονή κάτι θα γίνει..

έχει ο Θεός για όλους..υγεία να έχουμε κ κυρίως τα παιδάκια μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou , ti mou kanete?

perasame mia iosi oikogeneiakos alla se mia dio meres perase.

ta morakia megalonoun k xanomaste , olo k pio diskola na anoiksoume to pc.

Den peiraze arkei na eimaste kala .

gai na pernas kala o kalos kairos sinexizetai k fantazomai pos sti rodo einai akoma kaliteros.

konna , tou antoni forese tou kamia makria mployza gia na koimasai isixi k na ksekourazesai ligo .

lamprini tora pou eiste oli mera mazi einai logiko na sou parei ton aera , afou 8a 8es na tis kaneis ola ta xatiria . Oso gia to moraki to deftero prospa8ise to tora pou eisai k spiti ki an bre8ei douleia bre8ike.

sas filo kalinixta manoules

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια βλέπω ολες μια χαρα! Τα παιδακια μας μεγαλώνουν και πράγματι έχουν αρχίσει να μας κάνουν ότι θέλουν. Εμένα εγκαταστάθηκε στο κρεβάτι και προσπαθούμε να την ξεκολλήσουμε αλλα μάταια. Μας βλέπω πάλι να αρχίζουμε την μέθοδο κοιμήσου παιδί μου αλλα δεν αντεχω το κλάμα. ΕίμαΙ και σε διαδικασία εξωσωματικής ξανα και που κουραγιο, κατα τα αλλα εχω προσαρμοστεί στο σπίτι και μπορω να πω ότι χαλαρωσα και ξεκουράστηκα μακάρι να έρθει και το αλλο μωρακι με το καλό παναγίτσα μου.

Ελινακ περαστικα να προσέχετε φιλια πολλα.

Gai καλέ τι κούκλα ειναι αυτή θεα !

Κοννα μου εχεις δικιο που λες ότι θα είχες φύγει αλλα οι αλήτες μας διώχνουν απο την πατρίδα μας, να φύγουν αυτοι ετσι που την καταντήσαν την Ελλαδα μας. Οσο για το βράδυ κι εγώ ανησυχω κι εδω και 10 μέρες τις φοράω ζιπουνάκι απο μεσα κι απο πάνω μακριμάνικο όχι πολύ χοντρο γιατι δεν υπάρχει περίπτωση να σκεπαστει η δικια μου, αργότερα υπνόσακο που να τον φοραει με χερια πόδια εξω.

Φιλια σε όλες και Καλή μου επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, τι γινεται ολα καλα? μεγαλωνουμε ολα τα μωρουλινια... δεν διαβασα την προηγουμενη σελιδα...

Ιωαννα μου κουκλιτσα η μικρουλα, σου μοιαζει ε?

Ελινακι πως τα πας με την εγκυμοσυνη? ολα οκ? φιλακια στην κοιλιτσα!

Λαμπρινη μου καλη επιτυχια και ο Θεος και η Παναγια μαζι σου! χαλαρα οσο γινεται (ψυχολογικα!)

τον ερχομενο Σεπτεμβρη θα παμε λεμε νηπιαγωγειο και εδω περα κανεις την "εγγραφη-κρατηση" απο τον δεκεμβρη αλλιως μετα δεν βρισκεις εκει που θες... και ασε που ειναι παααρα πολλα τα νηπιαγωγεια..... αλλο τρεξιμο και αγχος κι αυτο...

το απογευμα πηγαμε σε γενεθλια.... και μπηκα σε σκεψεις για τα ερχομενα μας γενεθλια... πρωτα ο Θεος.... καταρχην θα ειναι σε φαση νηστειων, που αυτο φυσικα δεν με ενθουσιαζει αλλα το κυριοτερο ειναι πως οταν κλεισεις κανενα παιχνιδοτοπο ή γενικα καποιο χωρο για παιδικα γενεθλια τοτε θα στοιχισει το λιγοτερο 500 ευρω εκτος τα φαγητα/ποτα.......

παλι σπιτι μας... τα ζουζουνακια θα κανουν καταστροφες μιας και θα ειναι μαλλον βροχερος καιρος οποτε θα κλειστουμε οοοολοι μεσα, μικροι/μεγαλοι οποτε... ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ!

κι αυτοι οι παιδοτοποι 500 ευρω! ανοιγουνε το στομα τους κ λενε ενα νουμερο!

οποτε 99.5% δεν θα εχουμε παρτυ γενεθλιων παρα μονο γονεις-αδελφια-νονα....

πως θα περασετε την κυριακη σας? εμεις χαλαρα...ξεκουραση!!!

φιλακια και μην χανεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!!

Χαιρομαι που ειστε ολες σε γενικές γραμμές καλά :) .

Ιωάννα μεγάλωσε πολυ η μικρούλα σου, γλύκα είναι!!!

Κοννα εχεις δικιο, τα πράγματα είναι σκα--τα κ θα γίνουν ακόμα χειρότερα :( .. θα δουμε πως θα την παλέψουμε.. φιλάκιαν στον Τονινο σου!!!

Λαμπρινή μου με το καλο!!!!!!!!!

Χαρουλίνη κ που να δεις εδω στην Ελλάδα που σε λίγο οι μισθοι θα φτάνουν τα 400 ευρω..., αχ να δω πως θα την παλέψουμε...

Ελιαννάκι κ εγω κολλησα απο την μικρη κ τον συζυγο μια ιωσούλα, αλλα κ αυτη κραταει κανα 3ημερο ευτυχώς κ χωρις πυρετούς κτλ. Τι κάνει το σποράκι σου???!!!

Και εμείς καλα ειμαστε!!! Οταν μπορέσω θα σας βαλω προσφατη φωτο με την Νεφελίτσα, μας εχει ξετρελάνει εντελως αυτη η μαιμου :lol::D . Το νινάκι στην κοιλούμπα μεγάλωσε κ μου δινει συνέχεια κλωτσούλες :D .

Με τα οικονομικά τρώμε κ εμεις μια φρίκη, μιας κ έχουμε <<πέσει>> περίπου στα 600 ευρω κάτω μαζι με τον συζυγο στο οικογενειακό ταμειο, απο αυτά που μας εχουμε κόψει μέχρι στιγμής, ουφ ουφ

φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλε που είστε όλες???? Χαθήκατε...

Να σας πω οτι καναμε κ την Β επιπέδου κ το νινάκι στην κοιλίτσα είναι σίγουρα αγοράκι!!!

Η Νεφελίτσα θα αποκτήσει αδεφούλη, τον μικρό Νικόλα :D !!!

φιλιά σε όλεςχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζενουλα μου συγχαρητηρια! με το καλο, καλη ελευθερια! αντε τωρα θα κανεις και τον γιο! ωραια ετσι, ενα με ενα... ενα κοριτσακι, ενα αγορακι, αλλα... οτι φυλο να τανε, καλα να ναι και οτι φυλο να ναι! φιλακια στην κοιλιτσα!

χαθηκαμε ολες... καμια πλεον δεν γραφει....

αναρωτιομουνα για την Ελινακι, ειχες νεα της? θα κανει κοριτσακι/αγορακι?

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou.

piga k ego gia b epipedou simera ola pigan mia xara. Eidame k meis to filo koritsaki opote simplirosame. ( oxi oti me enoiaze).

o andreaseinai mia xara prospa8o na ton proetoimaso gia to moraki. I douleia paei kala perimenoume ki emeis ti mporei na mas kopsoun. Pros to paron den milane gia apoliseis. 8a doume .

an8ropaki me to kalo ki o gios sou , ali8eia pote gennas . ego telos flebari paketo mallon pame

xara efxaristo gia to endiaferon sou

lamprini ti kaneis pos eisai?

gai konna popi polla filia.

simera exo adeia k 8a pao sti fili mou pou exei didima na paiksei ki o andreas. Menei konta mou.

anipomono na diabaso nea sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα!!!

Ελινακι μου πολυ χαρηκα που εγραψες τα ευχαριστα νεακια σου! αντε με το καλο και συ καλη ελευθερια! φιλακια στην κοιλιτσα!

οσο για τους μισθους ηδη αρχισαν κ κοβουν... και φυσικα υπαρχει και η συνεχεια...!!!

Τζενη κι Ελινακι τα μωρακια σας θα εχουν 2 χρονια διαφορα ακριβως μεταξυ τους! τελεια!

φιλια σε ολες και... μη χανομαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaroυlini μου ευχαριστώ κ εγω πολυ για τις ευχές κ ανταποδίδω με οτι επιθυμείς!!! Χαρουλίνη ναι πράγματι τα μικρούλια θα έχουν 2 χρόνια διαφορά!!!

Ελιανάκι με το καλο η κόρη!!! Ενα αγοράκι, ενα κοριτσάκι κ εσυ!!! Γερα να ειναι. Εγω εχω πιτ 16 Φεβρουαρίου αλλα μαλλον εκει κοντά στις 10 Φεβρουρίου θα ξεμυτίσει ο μικρούλης!!! Κοντά ειμαστε Ελα κ στις Μανούλες Φεβρουαρίου- Μαρτιου 2012 να τα λεμε κ εκει.

χχχ σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια τι κάνετε, πολύ χαίρομαι με τα νέα σας Τζενακι με το καλο τον Φλεβαρη να κάνετε το αδερφάκι ελινακ και εσυ με το καλο η αδερφούλα .

΅Εμεις δυστηχως δεν πηγαμε καλα και σαυτη την εξωσωματικη και σκέφτομαι να τα παρατησω για αδερφακι οικονομικα ειναι πολλα και το ψυχολογικο επίσης πολύ πακέτο δεν πειράζει ευχαριστω το θεο που καταφερα κι εγινα μάνα εστω και για μια φορα. Κατα τα αλλα δουλεια δεν μπορω να βρω με τιποτα αλλα υγεια να υπάρχει και όλα θα τα παλέψουμε δεν χανω την αισιοδοξία μου.

Χαρα μου και στην Κύπρο είναι δυσκολα τα πραγματα ; πολλα φιλια στην μικρη σου σκέφτεσαι για τα γενέθλια ε πότε περασαν δυο χρονια σαν όνειρο.

Πολλα φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Λαμπρινη μου!

μην αφησεις να σε παρει κατω ε? καθε εμποδιο για καλο... ισως η Σταυρουλιτσα σου να μην ειναι ετοιμη για αδελφακι ακομη... παρτο χαλαρα το θεματακι... δοκιμαζεις αργοτερα, ισως θα ειναι καλυτερα αργοτερα που η Σταυρουλιτσα σου θα ειναι λιγακι πιο ανεξαρτητη...

οσο για γενεθλια αποκλειεται τελικα με τετοιες παραλογες τιμες που παιζουν εδω περα... πολυ τα πηρα οταν ρωτησα κι εμαθα για τις τιμες...

στο σπιτι αποκλειεται επισης...τεσπα!

οσο για την κριση φυσικα και ηλθε και σε μας και ηδη μας μειωσανε τους μισθους και επονται χειροτερα μετρα...οποτε και φυσικα με τετοια κατασταση ...οικονομικης κρισης φυσικα και σκεφτεσαι στα σοβαρα για επομενο παιδι... γιατι φυσικα το οικονομικο ειναι ενα σημαντικο θεμα... δεν μπορεις να κανεις ετσι απλα τα παιδια χωρις να εισαι ικανος να τα φροντισεις...!!!

η Ναγια μεγαλωνει και γινεται ολο και πιο ... μικρη σουσου!!! εχει πολλη πλακα!

φιλια σε ολες και μη χανεστε βρεεεεεεεε!!!

χχχ

χχ

χ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια.

Χαρα μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια. ¨οσο για το παιδικο πάρτι ναι ζητάνε ότι θελουν οι παιδότοποι, μια γνωστη μου παντως για 10 παιδακια και 20 μεγάλους πήρωσε 260€ με την τούρτα καλο ακούγεται αλλα δεν ξερω μαλλον θα τα κάνω σπίτι. Οσο για εξωσωματική ίσως αργοτερα κάνω μια τελευταία προσπάθεια.

Πολλα φιλια στη σου σου Ναγια αχ να την ειχα κοντα να την ζουλήξω.

Καλα να περνατε. Φιλια σε όλα τα κοριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Μπαίνω στα κλεφτα γιατί πρέπει να κοιμηθώ. Είχα καιρό να μπω αλλά δεν προλαβαίνω, καταλαβαίνετε! Είμαστε καλά, δόξα το Θεό και ο Γιάννης μεγαλώνει μέρα με τη μέρα! Εγώ έχω κολλήσει και όλο μωρό τον λέω, ενώ έχει γίνει αντράκι πλέον!! Θα μπω πάλι να σας γράψω όποτε βρω ευκαιρία. Σας φιλώ όλες μία προς μία. Δεν σας ξεχνάω!! Καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...