Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Φλεβάρη-Μάρτη 2010 Νο 2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 521
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! Ελπίζω να πάνε ολα κατευχήν!!!

Τελικά εχτές εκανα κ την δευτερη χορειακή κ βγήκε σούπερ!!!

Λαμπρινή μου σου εύχομαι μέσα απο την καρδια μου να πάνε ολα δεξιά κ σε μερικές ημέρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!! Σε θέλω πολύ θετική!!! Αντε να είμαστε κ μαζι κ δεύτερη φορά!!!

Πόπη μου μπράβο για την δουλίτσα κ για τα κιλάκια!!! Να μου φιλήσεις τον Γιαννάκη σου!!!

Κοννα χαθηκες βρε κορίτσι. Χαιρομαι που ειστε καλά!!!

Ιωάννα σε ευχαριστώ για τις ευχές!!!

φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθρωπακι γλυκο..σε εψαχνα στη δουλεια σημερα...αλλα εμαθα εχεις αδειουλα :D αυτα ειναι :lol::lol::lol: θα ερθεις καθολου η σε δυο χρονια τωρα :lol:

πολλα φιλακια και να προσεχεις το σπορακι τωρα....

υγ.εννοειται οτι δεν λεω κατι...τρελη εισαι;; :roll::o:D:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθρωπακι γλυκο..σε εψαχνα στη δουλεια σημερα...αλλα εμαθα εχεις αδειουλα :D αυτα ειναι :lol::lol::lol: θα ερθεις καθολου η σε δυο χρονια τωρα :lol:

πολλα φιλακια και να προσεχεις το σπορακι τωρα....

υγ.εννοειται οτι δεν λεω κατι...τρελη εισαι;; :roll::o:D:lol:

Θα είσαι την Δευτέρα για δουλειά? Αν ναι θα τα πούμε απο κοντά!!! Την άλλη εβδομάδα θα έρθω.

Εσυ πως πας? Φούσκωσε καθόλου η κοιλίτσα? χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα είσαι την Δευτέρα για δουλειά? Αν ναι θα τα πούμε απο κοντά!!! Την άλλη εβδομάδα θα έρθω.

Εσυ πως πας? Φούσκωσε καθόλου η κοιλίτσα? χχχ

ναι δουλευω τη δευτερα...οποτε θα τα πουμε.....η κοιλιτσα ναι μεγαλωνει.... :) πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!! δεν ξερω αν με θυμαστε ειμαι η εφη!!!! εχω καιρο να μπω δεν προλαβαινω καθολου!!!

να σας ευχηθω να ειστε ολες καλα!! καλο καλοκαιρι!!! φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

όλα τα μωράκια καλά?

Εφη μου πόσο σε σκεφτόμουν προχτες που μπήκα κ εγώ μετά από πολύ καιρό!!! χάρηκα πολύ που μάθαμε ότι είστε καλά, εύχομαι το μπεμπάκι να ξεπέρασε όλες τις δυσκολίες κ από εδώ κ πέρα μόν χαρές...

Ανθρωπάκι κ πάλι συγχαρητήρια!!!! με το καλό ένα γερό μωρό!!!

Λαμπρινή να είσαι θετική εύχομαι όλα καλά να πάνε!!

μακάρι κ φέτος το καλοκαίρι να μπορέσουμε να βρεθούμε στο Κιάτο.

Σήμερα κάναμε το δεύτερο μπάνιο, σύντομο κ αυτό..α'υριο θα πάμε πρωί να μην φυσάει κ ελπίζω να περάσουμε όμορφα...

Το ίδιο εύχομαι σε όλες!!!

Gai εσεις στη Ρόδο ξεκινήσατε μπάνια με το Δεσποινάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Κόννα μου μολις γύρισα απο Κιάτο έκανα και τα δύο μπανάκια μου και άυριο είμαι έτοιμη και ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ για την εμβρυομεταφορά μου, μακάρι να σε δώ κι απο κοντα φέτος.

Εφη μου πολύ χάρηκα που είστε καλά να μου φιλήσεις το μπέμπη μας.

Πόπη πολλα φιλια!

Anthropaki μακάρι απο το στόμα σου και στου θεού τ΄αυτι να είμαστε πάλι μαζί εγκυος τέλεια, συγχαρητήρια για την χοριακή σου μπράβο έτσι να μας κολλήσεις εγκυαση...

ΠΟλλα φιλια σε όλες ευχαριστώ πολύ για την θετική σκέψη σας και τις ευχες σας!

Αυριο είναι η μεγάλη μερα! 3 εμβρυακια θα μεταφερθούν στη κοιλίτσα μακάρι να πανε όλα καλά!!!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου σε σκεφτόμουνα!!! Καλή επιτυχία για αύριο κ πάλι!!! Ολαααα να πανε κατευχήν!!!

Με το καλό να μας πεις τα ευχάριστα!!!

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όλα πήγαν μια χαρά βάλαμε χθες 3 εμβρυάκια και στις 30 του μήνα θα ξέρω. Σε ευχαριστω antropaki για τη θετικη σκέψη. πολλα φιλια στη Νεφελίτσα και στο μωράκι που ερχεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Λαμπρινή θα περιμένω με πολύ αγωνία τα νέα σου!!! Θετική σκέψη κ όλα θα πάνε κατευχην είπαμε!!!

Κορίτσια κ εγώ καλά, είδαμε κ τον σάκο πριν λίγες ημέρες!!! Τώρα σε μερικές ημέρες θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα!!!

Το μόνο δύσκολο είναι ότι από την Κυριακή κ μετά είχα ένα μπούκωμα κ ενοχλήσεις κ με κρεβάτωσε από προχτές ο γιατρός. Μου έδωσε κ ultrogestan κ μου είπε να είμαι σαν κοτούλα τώρα, έχω σκυλοβαρεθεί. Δεν με άφησε να πάω ούτε μια μερα παραπάνω στην δουλειά κ είχα αφήσει εκκρεμότητες, αλλά τέλος πάντων, να πάνε όλα πολύ καλά με το σποράκι μου κ χέστηκα για τα υπόλοιπα. Από εχτές το πρωί έχουν αρχίσει κ ανακατωσούρες κ δεν έχω πολύ μπούκωμα. Οι εξετάσεις που με έβαλε να κάνω βγήκαν πολύ καλές κ μου έφυγε λίγο άγχος.

Αυτά τα νέα για το σποράκι!!!

Η Νεφελίτσα είναι πολύ καλά, έχει γίνει σκέτη γλύκα!!! Το πρωί είναι με την κοπέλα που έχω κ περνάνε πολύ σούπερ. Σήμερα θα γεμίσουν μια φουσκωτή πισίνα κ θα πλατσουρίσουν. Εγώ δυστυχώς κρεβατάδα. Εχτές πήγε σε ένα υπέροχο δάσος με τον μπαμπά της κ στενοχωρήθηκα που δεν μπορούσα να είμαι μαζί της. Αλλά κάνω υπομονή. Είμαστε σε προσπάθεια αποθηλασμού, καταφέραμε να μην θηλάζει όλη την ημέρα μόνο την νύχτα κ λίγο το πρωί αν δεν μπορέσουμε να το αποφύγουμε..

Αυτά τα νεα μας!!! Περιμένω τα δικά σας!!! Αλήθεια θα πάτε πουθενά διακοπές???

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Anthropaki σε ευχαριστω πολύ για τη θετική σου σκέψη μακάρι να μου πανε όλα καλά, τα νέα σου πολύ ωραία με το καλό να ακούσετε την καρδούλα και περαστικα να προσέχεις. Πολλα φιλιά στην Νεφελίτσα μας.

Κόννα σε ευχαριστω πολύ φιλια στο μωράκι σου.

Θα βάλω και φωτο της Χρυσοβαλαντίτσας μου να δείτε πως μεγαλώσαμε.

Φιλια πολλα

post-11191-13873937271871_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Anthropaki σε ευχαριστω πολύ για τη θετική σου σκέψη μακάρι να μου πανε όλα καλά, τα νέα σου πολύ ωραία με το καλό να ακούσετε την καρδούλα και περαστικα να προσέχεις. Πολλα φιλιά στην Νεφελίτσα μας.

Κόννα σε ευχαριστω πολύ φιλια στο μωράκι σου.

Θα βάλω και φωτο της Χρυσοβαλαντίτσας μου να δείτε πως μεγαλώσαμε.

Φιλια πολλα

Γράφω στα πολύ γρήγορα. Λαμπρινη μου η Χρυσοβαλαντίτσα είναι απλά υπέροχη κουκλίτσα!!! Να την χαιρεσαι κορίτσι μου!!! Ελπίζω οταν ξανα μπω να διαβάσω ευχάριστα νεα ;) .

Εγω είμαι πολύ αγχωμένη και περιμένω με αγωνία να κάνω υπέρηχο κ να ακούσω καρδούλα κ να δω οτι ολα καλά γιατί κάτι εγινε και με ανησυχησε και μετράω τις ώρες να δω οτι ολα είναι καλά με το νινι. Θέλω ολη την θετική σας ενεργεια γιατι με εχει φαει η αγωνία κ δεν μπορώ να χαρώ ακόμα.

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα έκανα χοριακή και περιμένω τα αποτελέσματα το απόγευμα μακαρι να είναι όλα καλά αν και δεν αισθάνομαι κάτι. Θα σας γράψω τα νέα μου όποια κι αν ειναι.

Αntropaki χαλάρωσε κι όλα θα πάνε μια χαρα το σποράκι σου είναι στην κοιλίτσα και θέλει να νιώθει σιγουρια και τρυφερότητα θα δείς που θα ακούσεις την καρδούλα σου σύντομα και όλα θα πάνε μια χαρα. Φιλια σε όλες.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

εχει καιρο να μπω στο μαμμυ και ξαφνικα γραψατε πολλες!!!... που χανεστε καλε! μαμαδες ειστε? ;)

η Ναγια μεγαλωνει και μαθαινει τις αταξιες! :evil::evil::evil: παιρνει και ενα υφακι διαβολικο πριν κανει την αταξια και γελαει κοροϊδευτικα...! ειναι απιστευτη! :D

το baby-swimming πλεον το σταματησαμε και αρχισαμε τα μπανια στην θαλασσα, οπου και ξετρελαθηκε! το καλο πως ηταν εξικιωμενη με το νερο γενικως απο πριν απο την πισινα...

χαιρετουσε συνεχεια οοοολο τον κοσμο.... εντος και εκτος θαλασσας! Γεια!γεια!γεια!

Ανθρωπακι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!με το καλο! καλη εγκυμοσυνη να εχεις! :D

Κοννα καλως ηλθες πισω!!! ;)

Εφη φυσικα και δεν σε ξεχασαμε! περασμενα να ειναι ολα πλεον! Δοξα σοι ο Θεος να λες ΠΑΝΤΑ! ;)

Λαμπρινη μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! με το καλο!!! :P

κοριτσια.... μην αφηνετε τον κοσμο να σας μπερδευει γενικως... την ουσια να βλεπουμε... υγεια πανω απ'ολα!!! καλα να ειναι τα μωρακια μας και μεις και οοολα τα αλλα ειναι ανουσια...

μια γνωστη μου... απλα γνωστη μου.... ειναι εγκυος το 3ο της παιδι... πηγε να κανει την αυχενικη.... μια κλασσικη εξεταση... και της βρηκανε πως το εμβρυο θα εχει ...

1. σοβαροτατης μορφης προβλημα με το καρδιολογικο του συστημα(δεν ξερουν τι ακριβως)

2. συνδρομο down(ή αλλο παρομοιου συνδροματος ... παλι σοβαρης μορφης συνδρομο...)

η κοπελλα πηγε σε ακομη 2 ιδιωτες και επισης στο κρατικο νοσοκομειο οπου της βρηκαν οολοι τα ιδια ακριβως.

εκανε αμνιοκεντηση και περιμενει τα αποτελεσματα που θα βγουν σε 3 βδομαδες...οπου θα δειξουν 100%.....

κι ολα αυτα συνεβηκαν στο εμβρυο... ετυχε... ουτε κληρονομικα εχει η κοπελα αυτη ουτε καπνιζει, ουτε καν βαζει μακιγιαζ ουτε μανικιουρ....ποτε!!!

μην ξεχναμε ολες μας να λεμε ΔΟΞΑ ΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ που μας χαρισε αυτο το μωρακι και που ειναι καλα!

κι Εσυ Εφη μου, ολα οσα περασες ειναι πλεον παρελθον και πλεον ειναι καλα το μωρακι σου!

ο κοσμος ολο και συγκρινει.... εμενα το παιδι μου κανει ετσι ενω το δικο σου δεν κανει κτλ... τα γνωριζετε κι εσεις πολυ καλα!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

Harroulini ποσο δίκιο εχεις και παλι, φιλια στην Ναγια.

Τελικα απέτυχε η προσπάθεια για αδερφάκι αλλα θα το ξεπεράσω κι αυτό...

Πραγματι δοξάζω γι ακόμη μια φορά που εχω την Σταυρουλα - Χρυσοβαλάντου και εκτιμω όλο και περισσότερο κάθε λεπτο μαζί της.

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια...

Λαμπρινή μου, στεναχωρήθηκα πολύ , κρίμα κοπέλα μου, ευχόμουν αυτή τη φορά να σου είναι όλα πιο εύκολα...αλλά προσπάθησε να είσαι καλά για το παιδάκι σου που σε έχει ανάγκη....

έχεις το κοριτσάκι σου κ τον αντρούλι σου , μην ανησυχείς μικρή είναι ακόμα , σύντομα θα της κάνετε άλλο αδερφάκι...

φιλάκια σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Έγραψα ένα κατεβατό και μου το έσβησε, δεν δημοσιευτηκε :evil:

Θα μπω αυριο να σας γραψω! Είμαστε καλά, έγινε και ο υπολογιστής μου επιτέλους οπότε θα τα λέμε πάλι!

Λαμπρινή στεναχωρηθηκα που δεν πήγε καλά η εμβρυομεταφορά αλλά μη το βαζεις κάτω. Έχε πίστη και θα γίνει και αυτό.

Ανθρωπάκι πότε επιτέλους θα τα πούμε;;; Τι έγινε και φοβηθηκες καλέ; Όλα καλα με το σποράκι; ακούσατε καρδούλα;

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Φεύγουμε για 10 μέρες στο Κιάτο να χαλαρώσω και να ξεκουραστούμε λίγο ψυχολογικά γιατί μου έκατσε βαριά η αποτυχία πήγα πολύ σίγουρη γιατί νόμιζα ότι εφόσον έχω γεννήσει πρόσφατα θα μείνω πιο εύκολα αλλα... Δεν πειράζει έχω την Σταυρούλα μου και αισθάνομαι πολύ καλά, το πρόβλημα θα ήταν να μην γίνω καθόλου μάνα.

Στο μέλλον ίσως ξαναπροσπαθήσω,

Πόπη αντε μας ελειψες τι κάνει ο μικρούλης σου ζουζουνίζει ε; η δικια μου εχει γίνει σκέτη τρέλη μιλάει και ζητάει ότι θέλει καταλαβαίνει σχεδον τα πάντα, τώρα τελευταία εχει αρχίσει κατα τις 6 και ξυπνάει και θέλει να την πάρουμε στο κρεβάτι για να ξανακοιμηθεί εως τις 8 αλλα δεν πειράζει νιώθει ανασφάλεια το μικρακι μου.

Κοννα ελπίζω να σε δω φέτος το καλοκαίρι εσύ δεν είσαι Κιάτο; εμεις κάθε πρωί θα είμαστε Carribbean για Freddaki και βουτιές.

Φιλια σε όλες

Καλο Καλοκαιρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!! Πως είστε; Εμείς πολύ καλά! Εγώ δουλεύω 8ωρο αυτήν και την επόμενη βδομάδα και πήγαμε τον Γιάννη στη μαμά μου :( Τι να κάνουμε; Είναι και η πεθερά μου στο σπίτι στη θάλασσα και τουλάχιστον θα τον πηγαίνουν οι γιαγιάδες για μπάνιο! Τρελαίνεται στη θάλασσα και τρελαίνομαι κι εγώ μαζί του που τον βλέπω!!!

Άσε Λαμπρινούλα, έγινε αντράκι και είναι μέσα στην τρέλα! Είναι πολύ παιχνιδιάρης και ναζιάρης ο άτιμος! Κάνουμε κι εμείς κάτι συζητήσεις.... όλα τα λεφτά! Μη στεναχωριέσαι κοπέλα μου, θα τα καταφέρεις κάποια αλλη στιγμή για 2ο μωράκι. Τώρα να χαρεις την κοπελάρα σου!

Κατά τα άλλα είμαστε πολύ καλά. Περάσαμε μια λαρυγγιτιδα με 39,5 πυρετό αλλά τώρα είναι εντάξει το αγοράκι μου. Εγω είμαι 52,5 κιλά αλλά το ζελεδάκι καλά κρατεί! Πάω και γυμναστήριο, κάνω και στο σπίτι... Κάποια στιγμή ίσως πέσει η παλιοκοιλιά... ίσως και όχι!!! ΤΙ να κάνω, δεν πειράζει! Οι γάμπες μου πάντως το πόσο σφιξανε...σαν ποδοσφαιριστής έγινα! Κάτι είναι και αυτό!

Πάω να ξαπλώσω λίγο να ξεκουραστώ... να μη σκέφτομαι ότι είμαι και μόνη στο σπίτι :(

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...