Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Φλεβάρη-Μάρτη 2010 Νο 2!!!


Recommended Posts

xronia polla xristos anesti k kalo mina

figame to pasxa , pigame oi 3 mas sti bitina. perasame poli oraia .eixa para poli kairo na pame kapou

o andreas de fobi8ike apo tin anastasi , efage k patates me arnaki apo to piato mou.

mas ekane poli kalo kairo. ta kefalia mesa tora.

o andreas , paroti zoiros, bgike fobitsiaris. steketai kanei bimaataki k kato pali .

lamprini xronia sou polla k kala kinigia me ti mikri sou.

popi kaloroiziko to spiti sas

gai ego to skeftomai sovara gia 2o

xara dimitra an8ropaki polla filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 521
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια, Τι κάνετε απο οτι διαβάζω καλά όλες και τα μωρουδάκια μας δόξα το θεό. Εμείς καλά για την ώρα η μικρή κοιμάται και είναι πολύ καλό παιδάκι, με τη δουλεια μου τα μασανε λένε να κάνω ταξίδια και εγώ αρνήθηκα φυσικα που να αφήσω τόσο μικρό μωράκι οπότε μακάρι ο θεός να βάλει το χερι του και να με κρατήσουν μεχρι να μείνω έγκυος υπολογίζω τέλος Ιουνίου.

Ελινα μια χαρά κύριος ο Ανδρέας μας έφαγε και το αρνάκι του παιδάκι πια, αντε βάλε μπροστα να μείνουμε παρεά πάλι εγκυούλες.

Χαρα μου είδες μαζεμένα τα δοντάκια σιγά σιγά θα βγουν και τα υπόλοιπα έυχομαι να μην το καταλάβετε όπως εμείς.

Dimi κι εμένα όλο βόλτες θέλει ευτθώς η γιαγια το έχει αναλάβει καλά το θέμα όλο καρότσι είμαστε και έξω όσο για την γκρίνια είναι φάση και περνάει νομίζω.

Gai πολλα φιλια

Φιλια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!lamprini mou me to kalo na erthei kai to 2o moraki sou eyxomai!!koritsia epeidi rotisate...egw thelw poly na kanw deytero giati thelw kai trito paidaki(an to thelei kai o theos kai i tzepi mas bebaia pou einai panta adia :x )alla o antras me tpt de thelei tora giati i despoinoula tou exei bgalei to ladi..hahahah i panagia mazi tis alla to paidaki mou den kathetai lepto re koritsia kai gia na faei tin kinigaw apo pisw...bebaia nomizw pws an emena sintoma eguos tha eixa typseis pros to despoinaki...den xsero giati alla ayto to sinaisthima mou bgainei ayti ti stigmi....opote pros to paron den pame gia deytero..haroullini ipomoni me ta dontakia ti pragma ki ayto pou trabane ta morakia mas :cry: dimi mou emeis to pasxa pigame xorio i despoinoula koimotane kai den katalabe tpt egw xsekourastika ligaki giati anelabe drasi i mama mou kai ebgala kai kana frydi!i despoinoula opote pame ekklisia prepei na filisei oles tis eikones allios den feygoume!plaka exoun ta moroulia mas!filia se oles kai fisika sta paidakia sas!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη σε όλες σας λίγο καθυστερημένα βέβαια αλλά ο Στεφανάκος όλη μέρα με τρέχει και δεν προλαβαίνω ούτε ανάσα να πάρω.Χρόνια μας πολλά και για την γιορτή της μητέρας.Για δώρο ο γιός μου μου έδωσε ένα φιλάκι που έλιωσα σαν κερί :P:P:P με πήραν τα ζουμιά.Μεγάλωσαν τα παιδάκια μας και έχουν αρχίσει και καταλαβαίνουν τα πάντα!!!!!!!!!!!!!Για δεύτερο παιδάκι δεν το σκέφτομαι ακόμα γιατί νιώθω ότι δεν έχω χαρεί ακόμα τον μικρό μου και είναι και η διαδικασία της εξωσωματικής που με αγχώνει από τώρα πάρα πολύ δεν ξέρω γιατί!!!!!!!!πολλά φιλάκια σε όλες κ στα μωράκια σας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Χαλασε ο υπολογιστής μου και μπαίνω για ενα γρήγορο γεια. Δεν προλαβαίνω να γράψω νεα ουτε να διαβασψω. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera kai pali! o upologistis mou ta eftise kai den anoige kai eixa mpei apo tou kouniadou mou prox8es. twra ton anoiksa kapws alliws -asfali leitourgia leei- alla den bgazo akri, exei mono agglika kai mperdeuomai! Sas filw oles, 8a prospa8iso na ksanampw, estw kai etsi!! Kalo bradu.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, τι γινεται? χαθηκαμε ολες...τρεχαματα... η καθε μια με τα δικα της...

αρχισαμε baby swimming και εχει φοβερη πλακα... μικρο δελφινακι η Ναγια!

φιλια σε ολες και φυσικα στα μωρουλινια σας!!!

... μην χανεστε βρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Χαθήκαμε κορίτσια τώρα που περπατάνε τα μωράκια μας τρέχουμε πιο πολύ.

Εμείς περάσαμε μια φάση με 39,7 πυρετό και φοβήθηκα πάρα πολύ ήταν και βράδυ και τα έίδα όλα ευτυχώς της εδωσα postan κι ας μην είχε περάσει το 3ωρο απο την προηγούμενη δόση και ηρέμησε το κουκλάκι μου, μάλιστα το περίπεργο είναι ότι ο πυρετό κράτησε μόλις 24 ώρες και τώρα είναι μια χαρα η παιδίατρος που πήγα δεν κατάλαβε ακριβώς τι ήταν και με εστειλε για εξετάσεις ούρων είπε μαλλον ο λαιμός της αλλα ας τσεκάρουμε και για ουρολοίμωξη, ελπίζω να μην είναι γιατί η απάντηση βγαίνει την Δευτέρα.

Κατα τα αλλα τρέχω με την εξωσωματική επιτροπές - φαρμακα αστα πακέτο και σε 1 μήνα απο σήμερα έχω εμβρυομεταφορά πρώτα ο θεός.

Αυτά κορίτσια τα νέα μου.

Xαρα τέλειο το baby swimminmg μακαρι να είχα κι εγω κοντα.

Πόπη αντε να φτιαξει ο υπολογιστης να σε έχουμε συχνότερα.

Gai μην το σκεφτεσαι για οικονομικους λόγους το 2ο κι εμεις φτωχικα μεγαλώσαμε αλλα με πολύ αγαπη αυτο μετράει.

Gogo ειδες πως μεγαλώνουν και μας τρελαινουν με τα χαδια και τα φιλια.

Φιλακια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λαμπρινη!

χαρηκα με τα νεακια σου! αντε και καλο...βολι!!! δικιο εχεις για το οικονομικο...συμφωνω μαζι σου!

οσο για τον πυρετο μηπως εφταιγε κανενα δοντακι?...

φιλια σε ολες και σας περιμενουμε κοριτσια.../

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou ti mou kanete?emeis eimaste oli mera exsw mias kai i despoinoula molis erthw leei mama tata!ginetai na min tin paro ?osi kourasmeni kai na eimai me katafernei!haroullini teleio to baby swimming!lamprini mou kali epityxia me tin exsosomatiki!ayta ta nea mas bre koritsia!apo sabbatokiriako tha arxisoume kai ta mpania an einai kalos o kairos!filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου! Είχαμε πάει βολτούλα στην Βόρεια Ευβοια στις Κεχριές κλείσαμε ένα πολύ ωραίο ξύλινο σπιτάκι με κήπο μέσα στο δάσος και είπαμε να αποδράσουμε λίγο μιας και διακοπές φέτος δεν θα πάμε πουθενα λόγω επικείμενης εγκυμοσύνης και αφού φτάσαμε και τακτοποιηθήκαμε κι όλα έμοιαζαν λές και ζούμε σε παραμύθι (μόνο η κοκκινοσκουφίτσα έλειπε απο το δάσος) το βράδυ μας έφαγαν τα κουνούπια εγώ η χαζή δεν είχα πάρει μαζί μου ουτε κουνουπέλαια ούτε τίποτα και φύγαμε αρον αρον η μικρή Σταυρουλα έχει περίπου 200 τσιμηματα σε ολα τα ακάλυπτα σημεία απο το κεφάλι έως τα χεράκια και τρέχουμε με αλοιφούλες¨. Ενα βράδυ κηνηγούσαμε κουνούπια ελπίζωντας ότι θα γλιτώσει η μικρή αλλα τελικά τίποτα, κοντεύω να σκάσω τα μαζέψαμε και φύγαμε. Ας πάει εδώ η γρουσουζιά τι να πω. Τουλάχιστον η γλυκούλα μου έχει διαθεση και δεν έχει χάσει καθόλου το χεφι της παρα τα τόσα σημαδακια. Χαρα μου ίσως να ήταν και δοντάκι ο πυρετός δεν ξέρω οτι κι αν ειναι αρκει να περνάνε γρηγορά γιατί υποφέρουμε διπλά όταν αρρωσταίνουν τα μικρά μας και εμένα με τρώνε οι τύψεις κάθε φορά.

Gai καλά μπάνια αυτα εχουν όσοι ζούν κοντα στη Θάλασσα εμεις μόλις ζετανει κι αλλο θα το επιχειρήσουμε.

Φιλια σε ολες!

Αλήθεια με τα φαγητά πως τα πάτε πείτε καμιά ιδέα για μεσημεριανό γιατί η δικιά μου αρνειται πεισματικα και τα αλεσμένα και τα πατημένα και γενικά τα φαγητά την βγάζουμε με κρέμες και μπισκότα και φρουτάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia , ti mou kanete?

pigame xtes paidiatro eimaste 80cm kai 9600. O andreas perpataei , 8elei na paizei me alla paidakia kai genika ginetai paidaki. Troei apo ola parolo pou einai adinatoulis, aplos de bazei kolo kato. Genika ola kala , mon o o ipnos de leei na ftiaxei. Apo douleia polli, ipomoni elpizo na perasei afti i rimadokrisi. Einai kai i allagi tis epoxis kai exo douleies me fountes k sto spiti.

lamprini mou me to kalo i exosomatiki. Gia fagito exeis dokimasei mpiftekakia , emena ta troei ki etsi , xoris na ta aleso , episis trelainetai gia gioubarlakia. Bale k patatoules. genika o andreas otan me dei na troo ormaei sto piato, oti fai k na einai. Mipos i kori sou exei bare8ei ta moroudistika fagita?

gai , zilevo ... 8elo ki ego mpanakia, poso mou leipei i rodos de legetai. exo perasei ta kalitera kalokairia mou. Alla einai diskolo me to moro. kai i mana mou exei paratisei teleios to spiti tis . Einai pros katedafisi.

xara mou ontos trexoume kai de ftanoume. kales bouties me ti nagia, ali8eia pos paei me to fai , beltio8ike i arxise ta pitogira.

popi k mena to pc ta eixe paixei, mou pire o antras mou kainourio giati ekane mia ora na anoiksei.

gogo dimitra polla filia, an8ropaki pou eisai? eisai kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαθήκαμε κορίτσια που είστε???

Ελινακ εχεις δίκιο έφτιαξα γιουβαρλάκια και τα εφαγε αλήθεια αλατάκι βάζουμε καθόλου; μου φαίνεται η δικια μου θελει κανονικό φαί και παιχνίδι για να φάει βαρεθηκε τα μωρουδίστικα.

O Ανδρεας ολοκληρος ανδρας ψηλός και καλό παιδακι συνεργάσιμο και καλήτερα να ειναι αδύνατα παρα χοντρούλικα.

Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες! Το ξέρω χάθηκα, αλλά έχασα τον κωδικό μου κ κάθε φορά προσπαθούσα να θυμηθώ ποιο email είχα χρησιμοποιήσει όταν έκανα την εγγραφή. Τεσπα, διάβαζα συχνά τα νέα σας.

Λαμπρινούλα με το καλό να έχεις ευχάριστα - υπέροχα νέα!

Και εμείς καλά είμαστε, αν κ το Νεφελάκι πέρασε μια γερή ιωσούλα αυτές τις ημέρες μαζί κ ωτίτιδα κ ήταν η πρώτη φορά που πήρε κ αντιβίωση :( . Ευτυχώς πάει πέρασε γιατί ταλαιπωρήθηκε πολύ. Θηλάζει ακόμα κ εκεί που τώρα θήλαζε 2-3 φορές το 24ωρο τώρα που πονούσε ήθελε μεμε για παρηγοριά κ θήλαζε 5-6 φορές. Άντε να μπούμε σε μια τάξη πάλι. Θέλω σιγά σιγά να πάμε στις 2 κ μετά στην 1 φορά, γιατί περίοδος μου ήρθε μια φορά τον 10 μήνα μετά την γέννα κ από τότε έχει εξαφανιστεί κ θέλουμε κ άλλο μπεμπέ, μεγαλώνει κ η ζουζου οπότε σιγά σιγά θα μπούμε πάλι σε διαδικασία αποθηλασμού. Θα δούμε πόσο θα πάρει.

Στην δουλειά έχω επιστρέψει εδώ κ 1,5 μήνα κ από την άλλα εβδομάδα θα μένει η κοπέλα με την Νεφελίτσα, μέχρι τώρα ήταν με την μαμά μου.

Την πρωτομαγιά έγινε κ η βάπτιση κ επίσημα πλέον η μικρή μαϊμού ονομάζεται Νεφέλη- Ινες.

Εχει γίνει παιδάκι πια κ μας εχει χαζέψει τελειως!

φιλάκια σε όλες κ στα παιδάκια σας, χαίρομαι που είστε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anthropaki πολύ ευχάριστα τα νέα σου μπράβο να ζήσει η Νεοφωτιστη Νεφελίτσα και να την χαιρόσαστε όσο για τα κιλάκια τέλεια συνέχισε έτσι.

Εγώ είμαι στην φάση εξωσωματικής αλλα ακόμη δεν πάμε όπως θα θέλαμε θα΄δείξει εως την Δευτερα πως προχωράμε αλλιως μια χαρα είμαστε και με ένα παιδάκι δεν το συζητώ.

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera manoulitses pos eiste?

an8ropaki na sou zisei i nefelitsa, mpravo mas ebales oles kato sto 8ilasmo. kali epistrofi sti douleia tora kai kali sinexeia sti diaita.

lamprini alati k zaxari apofevgo , to alati den kanei kalo sta nefra k ta mora , opos oloi sini8izoun ti zaxari k tin apozitoun olo k pio sixna,. Bebaia exei tixei na faei ligo fagito apo to dikomas etsi gia ti ligoura. Aplos oso mporo to apofegvo. Px. xtes pigame se pizzaria ki efage 2 kommatia ( xoris allantika ).

Kai emas mas exei trelanei o mikros, ola kolpa k nazia. To sabbato pigame se parti k trela8ike sto xoro me ta megalitera paidia.

Ax oraia itan to triimero , ton xarika ligo, ta kefalia mesa tora.

lamprini kali epitixia me tin exosomatiki ki oti 8elei o 8eos.

polla filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas manoules ti kanete?anthropaki na sou zisei i nefelitsa !!lamprini mou euxomai na pane ola kala!oso gia to fagito egw epeidi i kori mou einai tou psomiou tis kano pitoules...bazw 1 potiri gala 2 ayga kai 2 potiria aleyri(blepeis analoga to meigma)dialuw prota 1 fakelaki magia mesa sto gala kai meta rixnw ta ipoloipa kai meta bazeis oti theleis esy:kotopoulo mosxaraki(se kuma)afou ta mageirepseis bebaia !egw tis bazw kai feta i mizithra kai ligo duosmo oti theleis esy ligo ladaki sto tapsi kai se 30 lepta exeis ena olokliro tapsi!me ti douleia me boleyei polu!elinaki se pio meros tis rodou emenes?i despoinoula moui troei ap ola pleon...apla ta dika tis xwris alataki oti pesei stin arxi mono ;) emeis kaname idi 5-6 mpanakia kai i despoinoula trelenetai kai trelenei kai olous tous ipoloipous pou liazontai !meta tin paralia kanoume ntousaki kai pame parko kai to brady peftoume xseres!!!!!!!!filakia polla sta morakia sas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω υπέροχα νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι έγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty:

Είναι πολύ αρχή ακόμα αλλά έκανα 4 τεστ προχτές (είχα αγοράσει από το ιντερνετ με το κιλό :D ) κ βγήκαν ολα θετικά κ μια χορειακή εχτές κ αυτή θετικότατη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πριν 2 εβδομάδες + κάτι, ένιωσα πόνο στις ωοθήκες κ η μαμά μου μου είπε οτι μάλλον είχα ωορρηξία. Του δώσαμε κ κατάλαβε κ έγινε το θαύμα :D:D:D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα. Ελπίζω να πάνε όλα πολύ καλά. Την Παρασκευή θα κάνω πάλι χορειακή για να δούμε οτι πάμε καλά κ τέλος τις άλλης εβδομάδας υπέρηχο!!!!!!!! έχουμε κατουρηθεί απο την χαρά μας αλλά ακόμα το ξέρουν μόνο οι πολύ δική μας άνθρωποι. Περιμένω να κάνω κ τον υπέρηχο κ μετά θα το ανακοινώσουμε πρώτα ο θεός. Σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

Anthropaki τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Συγχαρητήρια με το καλό να κρατήσεις ξανά το παιδάκι σου αγκαλίτσα μπράβο πολύ χάρηκα. Μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ θα ξέρω τέλος του μήνα θα είμαστε παρέα πάλι.

Ελινακ ο δικός σου χορευταράς ε; μπράβο ζωηρούλης ειναι να ειναι γερός να μουτον φιλήσεις σε ευχαριστώ για τις ευχές σου.

Gai ωραία η ιδέα με τις πίτες θα την δοκιμάσω όσο για το αλάτι εχεις δικιο κι εγώ το αποφέυγω όσο γίνεται.

Φιλια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω υπέροχα νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι έγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty:

Είναι πολύ αρχή ακόμα αλλά έκανα 4 τεστ προχτές (είχα αγοράσει από το ιντερνετ με το κιλό :D ) κ βγήκαν ολα θετικά κ μια χορειακή εχτές κ αυτή θετικότατη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πριν 2 εβδομάδες + κάτι, ένιωσα πόνο στις ωοθήκες κ η μαμά μου μου είπε οτι μάλλον είχα ωορρηξία. Του δώσαμε κ κατάλαβε κ έγινε το θαύμα :D:D:D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα. Ελπίζω να πάνε όλα πολύ καλά. Την Παρασκευή θα κάνω πάλι χορειακή για να δούμε οτι πάμε καλά κ τέλος τις άλλης εβδομάδας υπέρηχο!!!!!!!! έχουμε κατουρηθεί απο την χαρά μας αλλά ακόμα το ξέρουν μόνο οι πολύ δική μας άνθρωποι. Περιμένω να κάνω κ τον υπέρηχο κ μετά θα το ανακοινώσουμε πρώτα ο θεός. Σας φιλώ.

εισαι εγκυος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:D:D:D δε το πιστευω....ειδες που ελεγες για το θηλασμο;;;;;με το καλο κουκλα μου....θα τα πουμε απο κοντα πιστευω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι εγκυος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:D:D:D δε το πιστευω....ειδες που ελεγες για το θηλασμο;;;;;με το καλο κουκλα μου....θα τα πουμε απο κοντα πιστευω ;)

:D:D:D Nai και ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω..θα σου πω απο κοντά λεπτομέρειες :P !!! Μην σου ξεφύγει τίποτα στην δουλειά ακόμα (δεν θέλω ακόμα να το μάθουν καταλαβαίνεις). Θα τα πούμε απο κοντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia mou. Pos eiste? Emeis polu kala, o giannis mou megalonei kai mas exei trelanei! Einai polu moutro, olo tsaxpinies kanei!

Filenada ti uperoxa nea!!!!!!! Sugxaritiria, ola 8a pane teleia kai toy xronou tetoio kairo 8a exeis kai 2o zouzouni sto spiti!!!

Lamprinoula euxomai kai se sena na ma8eis grigora ta euxarista pou toso po8eis.

Elinaki sas trelainei o mikroulis e? Me ton ypno pos pate?

Ioanna h Despoina delfinaki??? Emeis akoma den kaname mpania...ka8e mera brexei o xazokairos...

Sas filo, 8a ksanampo aurio. Epiasa douleia ston paidiko pou douleua prin meino egkuos. 4oro pros to paron. Apo ton allo mina-isos kai apo septembrio- 8a pigaino 8oro. Gia mena kalutera apo septembri...

Pame kai diaitologo me ton giorgo. Exasa 7 kila (apo 61 eimai 54) kai 8a sunexiso. Pao kai gumnasthrio mpas kai sfiksei to zeledaki!!

Auta pros to paron. kalo bradu!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες μου.

Ποπη μου χάθηκες μας έλειψες ο Γιαννακης κούκλος και φοβερο παιδάκι αχ μπράβο να είστε καλά.

Anthropaki μου εχω χαρεί πολύ απο χθες να φροντίζεις τον εαυτό σου.

Εγω σήμερα έκανα ωοληψια και την Δευτέρα πρώτα ο Θεός και με την βοήθεια της Παναγίτσας μας και της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου θα κάνω εμβρυομεταφορά.

Φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια,

τι κάνετε καλά? μας θυμάστε? έχουμε πολύ καιρό να μπούμε, για μήνες δεν είχα μπει ούτε μια φορά αλλά τώρα τελευταία έχω υποκίψει λίγο αν κ ο χρόνος δυστυχώς είναι πολύ περιορισμένος...

διαβάζω καμιά φορά τα νέα σας κ θέλω να εύχηθώ σε όλες τις νέες εγκυούλες ότι καλυτερό!!! με το καλό εύχομαι!!!

Κ ειδικά Λαμπρινή μου εσύ που κάνεις προσπάθεια τώρα εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σύντομα να έχει αδερφάκι το μωράκι σου!!!

Σε όλες εύχομαι ότι καλύτερο κ καλό καλοκαίρι...

αν μπορέσω κανένα βραδάκι θα μπώ πάλι...

φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...