Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ


Ανθη

Recommended Posts

Δυστυχώς έχω ξενερώσει απίστευτα με το νέο mammy. Έχω χάσει τον μπούσουλα. Δεν μπορώ να βρω τις νέες δημοσιεύσεις, εξαφανίστηκε η εικονίτσα που είχα στο προφίλ μου, εξαφανίστηκε το τικεράκι (άντε να τα ξαναβάλω όλα αυτά), άλλαξε ο κωδικός μου και δεν μπορώ να τον αλλάξω, γενικώς έχω ξενερώσει. Μου ήρθε mail ότι υπάρχει μια νέα δημοσίευση σε ένα θέμα που με ενδιαφέρει. Πού είναι όμως ΟΕΟΟΟΟΟΟΟ;;;; Μπορεί να φταίει και η ασχετοσύνη μου αλλά δεν μου κάνει κέφι να μπαίνω πια στο mammy :( ...Μόνο εγώ το έχω πάθει αυτό :roll: ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή καταλαβαίνω οτι έχεις δυσκολίες. Κάθε τί καινούργιο στην αρχή μας ξενίζει...δεν είναι όμως τόσο δύσκολο όσο φαίνεται...άλλωστε απο τις δημοσιεύσεις των post βλέπω οτι οι περισσότερες τα καταφέρνουν μια χαρά.

Για να σε βοηθήσω λίγο και να ξεκαθαρίσεις το τοπίο δες αυτό το link

http://www.mammyland.com/forum/53

θα βρεις πολλές απαντήσεις στα ερωτήματά σου. Φυσικά μπορείς να ρωτήσεις ότι θέλεις είμαστε εδώ για να σε βοηθήσουμε. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση Λένα μου :) . Θα το παλέψω :roll: .......Προς το παρόν προσπαθώ να βάλω εικόνα στο προφίλ μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έβαλα μια εικόνα που βγαίνει στην αρχική σελίδα αλλά όχι στις δημοσιεύσεις μου :roll: .....Επίσης που είναι η υπογραφή όπου μπορώ να βάλω το τικεράκι;;;;

Χίλια ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την υπογραφή θα πας. πίνακας ελέγχου μέλους- υπογραφή

Όσο για την εικόνα, θα πρέπει να την κατεβάσεις και να την ξανανεβάσεις. Λογικά θα εμφανίζεται μετά και στο φόρουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφφφφφφ...Πολύ άσχετη είμαι τελικά :( ...Αντί για τικεράκι εμφανίστηκαν κάτι γραμματάκια.....Όσο για τη φωτό φαίνεται παντού αλλά όχι στις δημοσιεύσεις....Μη σε ζαλίζω Λένα μου...Θα τη βρω την άκρη..Ευχαριστώ πολύ πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Λενάκι..Είσαι άψογη!!!!!!! Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!!! Με το καλό να υποδεχτείς τα σποράκια σου!!! Καληνύχτα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Λένα, αστέρι είσαι!!!!!!!!!!!!!! Να συναντηθούμε καμιά μέρα να μου μεταδώσεις τις γνώσεις σου :D:P !!!!!! Και πάλι ευχαριστώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...