Μετάβαση σε περιεχόμενο

EFTASE H WRA MOU!!


Recommended Posts

Λενάκι τι ωραία!!!

Καλή λευτεριά και καλώς να δεχτείτε το μωράκι σας!! Θα είναι η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής σου!!! Θα σας σκέφτομαι τη Δευτέρα το πρωί!! Να πάνε όλα καλά και να ανεβάσεις φωτογραφίες!! Τρελαίνομαι για νεογέννητα....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενάκι τι ωραία!!!

Καλή λευτεριά και καλώς να δεχτείτε το μωράκι σας!! Θα είναι η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής σου!!! Θα σας σκέφτομαι τη Δευτέρα το πρωί!! Να πάνε όλα καλά και να ανεβάσεις φωτογραφίες!! Τρελαίνομαι για νεογέννητα....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Λενάκι μου γλυκό! Απίστευτο μου φαινεται! Γεννας!!! Πώς περασε ο καιρός!! Σου εύχομαι να πάνε όλα τελεια και να ευχαριστηθεις τη διαδικασία, γιατι ειναι ανεπανλαληπτη!!! Περιμένουμε με ανυπομοννησια τα νέα και φωτογραφίες!! Φιλάκια πολλά πολλά!!!!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Λενάκι μου γλυκό! Απίστευτο μου φαινεται! Γεννας!!! Πώς περασε ο καιρός!! Σου εύχομαι να πάνε όλα τελεια και να ευχαριστηθεις τη διαδικασία, γιατι ειναι ανεπανλαληπτη!!! Περιμένουμε με ανυπομοννησια τα νέα και φωτογραφίες!! Φιλάκια πολλά πολλά!!!!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου καλό, ήρθε η ώρα επιτέλους που θα κρατήσεις το κοριτσάκι σου!!! Να έχεις μια τέλεια γέννα και το μωράκι σου να σφύζει από υγεία!!!

ααααα θα βρώ και ευκαιρία να σε περάσω στο geo challenge, τώρα με το μωρό που καιρός για παιχνίδια!!!:laugh: :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου καλό, ήρθε η ώρα επιτέλους που θα κρατήσεις το κοριτσάκι σου!!! Να έχεις μια τέλεια γέννα και το μωράκι σου να σφύζει από υγεία!!!

ααααα θα βρώ και ευκαιρία να σε περάσω στο geo challenge, τώρα με το μωρό που καιρός για παιχνίδια!!!:laugh: :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.Θ ΑΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.Θ ΑΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenakiiiiiiiiiiiii:laugh: :laugh: :laugh:

eftase h wraioterh stigmh ths zwhs sou..

tis teleutaies meres se skeftomoun mias k gnwriza oti gennas

stis 20 oktwvrh me programmatismenh kaisarikh.

euxomai na fereis sto kosmo ena glykhtato alla panw ap'ola

ygiestato koritsaki.:laugh: :cheer:

me to kalo koukla mou..

perimenoume nea sou k foto ap;to aggeloudi sas.!:woohoo: :woohoo:

filakia k na prosexete:cheer: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenakiiiiiiiiiiiii:laugh: :laugh: :laugh:

eftase h wraioterh stigmh ths zwhs sou..

tis teleutaies meres se skeftomoun mias k gnwriza oti gennas

stis 20 oktwvrh me programmatismenh kaisarikh.

euxomai na fereis sto kosmo ena glykhtato alla panw ap'ola

ygiestato koritsaki.:laugh: :cheer:

me to kalo koukla mou..

perimenoume nea sou k foto ap;to aggeloudi sas.!:woohoo: :woohoo:

filakia k na prosexete:cheer: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο λενακι να κρατησεις στην αγκαλια σου το ζουζουνακι σου θα τρελαθεις πραγματικα!!!!!!!!!!!!μην ανχωνεσαι και ολα θα πανε καλα φιλακια και οταν γυρισεις σπιτι να μας στειλεις φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο λενακι να κρατησεις στην αγκαλια σου το ζουζουνακι σου θα τρελαθεις πραγματικα!!!!!!!!!!!!μην ανχωνεσαι και ολα θα πανε καλα φιλακια και οταν γυρισεις σπιτι να μας στειλεις φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Λενακι μου γλυκοοοοοοοοο με το καλο κοριτσακι μου.Ολα θα ειναι τελεια να μην ανχονεσε να σκεφτεσε την πρωτη αγκαλιτσα που θα κρατας το μωρακι σου.Θα περιμενουμε νεα σου.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Λενακι μου γλυκοοοοοοοοο με το καλο κοριτσακι μου.Ολα θα ειναι τελεια να μην ανχονεσε να σκεφτεσε την πρωτη αγκαλιτσα που θα κρατας το μωρακι σου.Θα περιμενουμε νεα σου.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι με εναν πονο κι ολα καλα!

Μπραβο και συγχαρητηρια για την ευτυχια σου να εχεις το κοριτσακι σου σε λιγες ωρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι με εναν πονο κι ολα καλα!

Μπραβο και συγχαρητηρια για την ευτυχια σου να εχεις το κοριτσακι σου σε λιγες ωρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου με το καλο κοριτσακι μου!!!:) :)

Ευχομαι ολα αν πανε καλα και σε πολυ λιγες ωρες να κρατας το κοριτσακι σου στην αγκαλια σου!!

..Θα περιμενουμε νεα σου και οπωσδηποτε φωτο απο την κουκλιτσα σου!!

Φιλακια πολλα πολλα Λενακι μου!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου με το καλο κοριτσακι μου!!!:) :)

Ευχομαι ολα αν πανε καλα και σε πολυ λιγες ωρες να κρατας το κοριτσακι σου στην αγκαλια σου!!

..Θα περιμενουμε νεα σου και οπωσδηποτε φωτο απο την κουκλιτσα σου!!

Φιλακια πολλα πολλα Λενακι μου!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...