Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

....τελικα ΕΓΩ εφαγα κρεπες!!!! Οι αλλοι ειχαν σπαστει κ δεν ηθελα τιποτα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μαρακι περαστικα!!!!!!

Φραουλινο!!!! Ωραια νεα!!!! Ειδες που το λεγαμε ολοι; ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωω σας ευχαριστώ κορίτσια για τα περαστικά :)

γιουλάκι, και γω το διάβασα κάπου ...

λες να είναι απο την εγκυμοσύνη ;;

lolli ... ετσι! ετσι πρέπει να είναι ο αντρας ο σωστός!!! ΕΒΓΕ !!!

:unsure: φρίκαρα πρωινιάτικα με τις αλλαγές εδώ ! ακούστε τι επαθα : εκανα ποστ το μνμ μου παραπάνω και δεν βγήκε το τικερ με την εγκυμοσύνη!!! ΩΧ λέω, λες να είναι σημάδι αυτό ;;; οιωνός ;;;; αλλα τελικά εμφανίστηκε...φίουυυυυυυυυυυυυ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω σημερα θα παει ή πηγε για αυχενικη η Κουκιδα!!!!

Θυμαμαι καλα ή πλαθω σεναρια για να πλησιασει κ η δικη μου μερα;;;

Οπως και να ειχει...ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και από εμένα!!!

Φραουλίνο μπράβο για τα ωραία νέα σου!!! Βουρ για αυχενική τώρα!!!

Μαρία σουπίτσα και σπιτάκι σου μείνε...μην το ρισκάρεις...αν αρρωστησεις δεν θα μπορείς να πάρεις κανέναν φάρμακο...Εργάζεσαι??? Προσοχή και στους χώρους δουλειάς

Και εγώ κορίτσια είχα δύσκολο βράδυ. Με είχε πιάσει από το από το απόγευμα μια απίστευτη ημικρανία που συνεχίστηκε καθ όλη την διάρκεια της νύχτας και δεν με άφησε να κλείσω μάτι...Επίσης λόγω της αλλαγής του καιρού με πονάνε τα κόκαλά μου (σαν του παπούδες και τις γιαγιάδες...) και ξύπναγα κάθε μισή ώρα όλο το βράδυ...μία για τουαλέτα μία για να αλλάξω πλευρό και μία για να μετακινήσω τον άντρα μου που όλο αγκαλίτσες με παίρνει ασυνάισθητα το βράδυ και με πονούσε λίγο ...αχ γκρινιάρα γυναίκα...

Σήμερα εχει γεννέθλια και ο καλός μου και δυστυχώς θα πάμε στην πεθερά μου που και θα είναι και αδέρφια - ξαδέρφια που αποφεύγω να δω συστηματικά εδώ και 1μιση μήνα από όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος γιατί είναι πολύ κουτσομπόληδες και θα αρχίσου: γιατί δεν πίνεις γιατί δεν καπνίζεις γιατί δεν τρως, γιατί δεν πήγατε διακοπές κλπ κλπ και θα με εκνευρίσουν...

Κιλά δεν έχω πάρει καθόλου για να υποψιαστούν κάτι αλλά η κοιλία μου ε...δεν είναι και πλάκα...όποιος τα συνδυάσει όλα αυτά θα καταλάβει και δεν θέλω καθόλου...

σας ζάλισα με την πολυλογία μου αλλά έπρεπε να τα πω κάπου!!!

Όσο για του Κριους και τους Λεοντες αμαν αμαν...πετύχατε τα 2-3 ζώδια που ξέρω...Κριος είμαι εγώ και πάντα είχα πολύ καλές φίλες και φίλους Λέοντες που στο τέλος σκοτονώμασταν και δεν ξανα-μιλάγαμε ...αλλά είναι σχέσεις δυνατές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα samanthaki !!!

ευτυχώς (ή δυστυχώς ; δεν εχω αποφασίσει ακόμα) δεν δουλεύω φέτος !

κουράγιο για το απογευματινό ! τις τελευταίες 2 εβδομάδες είχαν ξεκινήσει και οι δικοί μου τα σπαστικά αυτά και ετσι τους το είπα να τελειώνουμε...

με είχαν ρωτήσει αρκετές φορές και γω το αρνιόμουν και μετά ενιωθα τύψεις ! (γιατί αφού σου συμβαίνει το ωραιτότερο πράγμα στον κόσμο, να το απαρνιέσαι ;;;;;!!!!) ε, και τους το πα να τελειώνουμε...

δεν υπάρχει περίπτωση να μην πας εσύ, ε;

με καποια δικαιολογία ;;

καλή επιτυχία στην κουκιδίτσα μας !!! εχουμε καμία αλλη τσουπρίτσα για σήμερα ;;;

βρε κορίτσια ... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΡΑΝΙΑ;;;;

θα εφευγε διακοπές ; θυμάται καμία ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι σήμερα είναι η μεγάλη μέρα της Κουκιδίτσας μας!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Και σε σεν αΓιωργη με το καλό σημέρα ν αδείτε το μπεμπέκι/α σας!!!!!!!

Σαμάνθα νομίζω θα το καταλάβουν βρε κοπέλα μου, δεν τους το λες μη σε ματιάσουν κιόλας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

λοιπόν, γιαααα να τελειωνει η αναβαθμιση του μαμυ γιατι αρχιζω και συγχιζομαι! εχασα την εικονα με την κουκιδιτσα μου :angry: και δεν την βρισκω με τιποτα.....

Μαρακι περαστικα σου!!

Σαμανθακι να χαιρεσαι το συζυγάκι σου!!

Λολλι ΜΠΡΑΒΟ στον αντρα σου- πολυ καλά τους εκανε!! μαγαζια του κ...ου- τελικα αν ειναι να μην τρως και να μην σε εξυπηρετουνε- το ονομα απο που το αποκτησανε?? επειδη σερβιρουν ακριβα ψαρια? :blink:

ΓΙουλάκι ωραιο αυγουλάκι!

και φυσικα Φραουλινι μπραβο που όλα ειναι καλά τελικα!

εγω χθες το βραδυ ξυπνησα κανα 2 φορες γιατι ο αυταρας μας μαλλον κρυωσε κα ιειχε διαρροια- ερχοταν στο κρεβατι και εκλαιγε για να τον βγαλουμε εξω τον καημενουλη...και τωρα κλαιει ο φουκαρας..δεν ειναι στα καλά του.

αποψε μπορω να πω οτι τα τραβηγματα κατω ηταν περισσοτερα απο άλλες φορες. .. ... ... . .

και σημερα το απογευμα εχω ραντεβου για την επιμαχη εξεταση :S

δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida πολύ σουξέ έχεις σήμερα!! Άντε εμφανίσου χιχι :laugh: :laugh:

Anemosss78 Εύχομαι καλή επιτυχία στον υπέρηχο και σύντομα να μας πεις τα νέα σας.

Μαρία έχεις δίκιο είναι σχετικό το αν είναι καλύτερα ή χειρότερα που δεν δουλεύεις φέτος.. Εγώ είμαι σε 2 δουλειές σαν ελεύθερος επαγγελματίας και κανονίζω τα δικά μου ραντεβού και επισκέψεις και όποτε μένω σπίτι όλο και κάτι με πιάνει αλλά όποτε είμαι εκτός σπιτιού ναι μεν γυρνάω κουρασμένη αλλά η ψυχολογία μου είναι πιο καλή!!

Gioulaki δεν τους το λέω (στα πεθερικά) γιατί δεν τους εμπιστεύομαι καθόλου ότι δεν θα το πουν σε άλλους... Επίσης με εκνευρίζουν που έχουν όλο εμάς στο μυαλό τους και από καιρό τώρα αναρωτιούνται αν είμαι έγκυος ή όχι ενώ ήξεραν ότι δεν προσπαθούσαμε από την αρχή (είμαστε 1 χρόνο παντρεμένοι) αλλά αυτοί έτσι είχαν αποφασίσει ότι θα έμενα έγκυος...ότι να ναι...γενικά μου την δίνουν οι άνθρωποι που νομίζουν ότι πατάς ένα κουμπί και κάνεις παιδί...Επίσης με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που θέλουν να συμβαίνουν πράγματα για να έχουν να περηφανεύονται στους άλλους ' αα ο γιος μου παντρευτηκε την τάδε και... ααα περιμένουν παιδι κλπ κλπ'

εμείς ότι κάνουμε το κάνουμε για εμάς και είναι 100% αληθινό και όχι για να λέμε σε τρίτους πόσο τα καταφέρνουμε ή όχι...

Έτσι που λετεεεεεεεεεε πολύ θάψιμο σήμερα χιχι

Αχ έχω και τα νευράκια μου από το βράδυ, δεν είμαι τόσο κακιά συνηθως :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα κορίτσια χθες μου ηρθε εντονο ριγος κ υποθερμία, εχω ανοιξει κ ποστ μηπως κάποια κοπέλα, απο τις πιο εμπειρες χει κατι να μου πει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τι κάνετε? πήρα συγχυση γτ δεν εβρισκα την γλυκια φατσουλα απο το προφιλ μου και εψαχνα , εψαχνα , εψαχνα και εντελως τυχαια επεσα πανω της στο google και επιτελους ηρεμησα. Αν δεν την εβρισκα θα εψαχνα όλη μερα ....κολλήματα που τρωω κι εγω ωρες ωρες.

Πολυ χάρηκα για την Φραουλίνο, μπράβο κορίτσι αντε όλα με το καλο απο δω κ περα. Πέμπτη η μεγαλη μερα της αυχενικής? Χαιρομαι που θα δω το ζουζουνι μου γτ μου ελειψε. Σας φιλώωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Εμενα κορίτσια χθες μου ηρθε εντονο ριγος κ υποθερμία, εχω ανοιξει κ ποστ μηπως κάποια κοπέλα, απο τις πιο εμπειρες χει κατι να μου πει :(

γιουλακι μηπως κρυωσες? ειναι επικινδυνος αυτος ο καιρός μιας κ κρυωνεις χωρις να το καταλαβεις. ημουν κι εγω ετσι ασχημα για 2 μερες + οτι ειχα κ τρομερο πονοκεφαλο. Ντυσιμο πιο ζεστο κ προσοχη. αααα εμενα με σωζει η θερμοφορα...την βαζω εκει που ειμαι κρυωμενη κ σωζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι δεν ξερω τι μπορει να ειναι τα ριγη..μηπως κρυωσες? ετσι αποτομα που άλλαξε ο καιρος μαλλον αυτο θα ειναι.

θα παω να βρω το ποστ σου.

Σαμανθα εγω το εχω πει -το ξερουν όλοι γιατι λειπω απο την δουλεια απο τον Ιουνιο. και απο φιλους ολοι το μαθανε- αλλα ευτυχως δεν με πρηζουν με ερωτησεις και αλλα χαζα.

Ανεμε καλη επιτυχια με τον υπέρηχο!!!αντε να δουμε, ειναι ενα ? δυο?????!!!?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα,αν θες ακολουθα την δικη μου τεχνικη!!!!

Σε συνενοηση με τον αντρα μου ανακοινωσαμε στους γονεις μας την εγκυμοσυνη,λεγοντας οτι δεν θα το πουμε σε αλλους κ αν μαθευτει κατι θα σημαινει οτι εχουν ανοιξει το σταματακι τους εκεινοι!!!!

Αυτα γινονται τελος Ιουλιου!!!!15 Αυγουστου μου τηλ μια ξαδελφη της πεθερας μου (που ειχα να την δω απο το 2006 στον γαμο μας :blink: )για να μου ευχειθει για την γιορτη μου ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ!!!!

Μολις εκλεισα με αυτην πηρα κατευθειαν την πεθερονα που ηταν διακοπες κ την εχεσα πατοκορφα κ στο καπακι ενημερωσα τον αντρα μου ο οποιος ανελαβε δραση κ την στολισε κανονικα!!!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ???? Της ανεβηκε η πιεση,παρατησε τις διακοπες στη μεση (γιατι ειναι κ φοβητσιαρα)κ γυρισε αρον-αρον σπιτι!!!!

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Οχι,που θα ητν αφηνα να με εκνευρισει!!!!Τις χαλασα κ εγω τις διακοπες κ μια χαρα!!!!

Κουκι,πολυ στεναχωρηθηκα με τον αυταρικο σου!!!!!Ποναει κ η κοιλιτσα του μωρεεεεε :(:(:( .Περαστικα κ καλα αποτελεσματα σε σενα!!! :kiss:

Ανεμε ευχομαι να εχετε ενα ΥΠΕΡΟΧΟ-ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ;)

ΓΙΟΥΛΑΚΙ,δεν εχω ιδεα....κ εγω χτες απο το απογευμα κ μετα δεν ημουν καλα..ειχα ζαλαδα,ενιωθα πολυ αγχωμενη λες κ θα εσκαγα,κρυωνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχαχαχαχααχχα και εμείς έτσι είπαμε στα πεθερικά μου.

Ολο ρωτάνε "ποτε να το πουμε?" τους φοβερήξαμε καλά και δεν μιλάνε τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ναι και εγώ δεν πιστεύω ότι θα το πουν αν τους φοβερήσω αλλά γενικά δεν θέλω να ασχολούνται μαζί μας...σε 1-2 μήνες θα το πούμε...χιχι...κατά τον 5ο μήνα... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε μπράβο... εμένα οι δικοί μου δεν καταλαβαίνουν απο τέτοια... είναι αμίληκτοι οι ανθρωποι... χιχιχιχιχι...

γιουλάκι και γω ειχα και κρυάδες τις προάλλες !!! βρε! τα ίδια πάθαμε;!

λολλι ! που πηγε το γλυφιντζουράκι το ροζ που εβαλες πιο πριν !; ετσι που το βλεπα το λιγουρευόμουν! βάλτο παλι πλιιιιιιιιιζζζζζζ !!!

tesh ! koukida! συννεφάκι! φιλάκια !

ανεμε εγώ νομίζω οτι θα έχετε διδυμάκια ! καλή σας επιτυχία !

sami κανε οτι γουστάρεις καλέ...!!! δεν ειναι εποχές για να καταπιεζόμαστε...!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

γενικά δεν θέλω να ασχολούνται μαζί μας

Σαμανθακι,αν ηταν στο χερι μου δεν θα το ελεγα καθολου στα πεθερικα!!!!Και οταν λεω καθολου,εννοω ουτε καν οτι γεννησα (οταν θα ερθει εκεινη η στιγμη)!!!!

Δυστυχως ομως δε μπορουσα να πω στον αντρα μου οτι θα το ανακοινωσουμε στους δικους μου,ενω στους δικους του οχι...κρατησα 1 γραμμη και για τις 2 οικογενειες.

Καλημερα Συννεφακι! Πως πανε τα κεφια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εγώ το έχω πει μόνο στην μαμά μου (προφανώς!!) και τον ένα αδερφό μου για να με βοηθάει...Στον πατέρα μου και άλλον αδερφό όχι. Καλά σίγουρα δεν γίνεται να το πεις στους μεν και στους δε όχι...

Καλά κορίτσια άσχετο ήθελα να κλείσω στο Λαικό για κυστική ίνωση και είχαν 15 Οκτωβρίου (boeingggggggggg) και μετά πήρα στο Αγία Σοφία που έχει ραντεβου σε 10 μέρες και μου είπαν κοστίζει 150 ευρώ...Και πήρα και το κέντρο το ιατρικό μήπως την κάνω ιδιωτικά και λένε δεν τις καλύπτει το ταμείο και κάνουν για τον ένα 450 ευρώ!!!! Αν είναι δυνατόν βρε κορίτσια...τόσο ακριβά? Δηλαδή πόσα πρέπει να ξοδέψεις για να κάνεις παιδί? Σε άλλες χώρες σε πληρώνουν δεν τους πληρώνεις...

Εσείς τελικά την κάνατε την εξέταση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΙΤΕ ΠΕΙΤΕ!!! ΚΑΝΤΕ ΠΡΟΒΛΈΨΕΙΣ!!!

ΛΕΤΕ ΜΩΡΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ? ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΣTΩ!!!!

(ετσι για να σταματησω να σκεφτομαι ολα τα αάλλα.... :blush: )

ΒΟΥ ΟR GIRL? GIRL OR BOY??????????????????????????? :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Samanthaki αστο καλυτερα το εξωτερικο...για Αγγλια εμαθα οτι θελει 2/3 περιουσιες για να τα κανεις όλα αυτα- εχω μαθει για τρελα λεφτα στις κλινικες-

αν μαλιστα επιλεξεις νοσοκομειο- εκει το γεννας και στο πεανε- κυρια μου οριστε το μωρο σας -αντιο.....και να μην μας ξαναρθετε! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κουκιδίτσα... πραγματικά δεν μπορώ να σε καταλάβω... με μπερδεύεις...

μπορεί να εχεις κορίτσι :blush:

εγώ μέρα με τη μέρα που περνάει αισθάνομαι πιό έντονα οτι εχουμε κορίτσι... φαντάζεστε να εχουμε τσουτσουνάκι τελικά ;;;;;

η αλήθεια ειναι οτι η διαίσθηση μου τα χει παίξει με την εγκυμοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...