Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

καλημέρα γκαστρούλες :D:D:D

όλες καλά βλέπω είμαστε και έτσι θα είμαστε μέχρι τέλους ;););)

εγώ πήγα χθες γιατρό και η μπαλαρίνα μου έχει φτάσει ήδη τα 115 γραμμάρια και δεν καθόταν ήσυχη ούτε δευτερόλεπτο αφού και ο γιατρός απελπίστηκε μέχρι να καταφέρει να την μετρήσει :lol::lol:

φιλιά πολλά πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κ πάλι!

Άντε aneme με το καλό να δείτε κ να ακούσετε το ζουζουνάκι σας!

Σαμανθάκι μου, σ'ευχαριστώ που δεν με ξέχασες κ θα μου γράψεις τη συνταγή (πρέπει να είναι σούπερ!) :D

Κουκίδα νομίζω ότι οι μηνιαίες εξετάσεις είναι μια χαρά! Ουφ, όλο έλεγα να πάω, αλλά χτες κ σήμερα είχα τρομερό πονοκέφαλο :shock: , που ευτυχώς πριν λίγο με άφησε, κι έτσι θα πάω αύριο να τρυπηθώ στο δράκουλα μικροβιολόγο :evil: (δεν τις μπορώ τις βελόνες, αλλά "όλα για το παιδί μου"). Όσο για το ζάχαρο (μπρρρρρρρρρρ), εμένα έχει ο μπαμπάς και όλη η οικογένειά του σχεδόν... Στον προγεννητικό τσίμπαγε λίγο, αλλά χτες που μου πήρε ο μπαμπάς μου με τα σχετικά που έχει για να το ελέγχει κι εκείνος, ήταν ΕΥΤΥΧΩΣ 84 (*) . Θα περιμένω κ τη γενική να δω...

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!πως πατε?εμεις ολα καλα με την αυχενικη χτες!!το μωρακι μας εχει φτασει 6,61 εκατοστα παρακαλω!εριχνε κατι κλοτσιες,απιστευτο,δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο.τσακ τσακ,συνεχεια τα ποδαρακια του!ξετρελαθηκαμε.και σε μια φαση το πετυχαμε με τεντωμενα χερια και ποδια.γελαγε ο γιατρος!φυλο δεν μπορεσε να δει απο οτι ειπε,δεν καιγομασταν κι εμεις και το αφησαμε για την επομενη φορα.αυριο θα παω και για το papp-a..

ρε κοριτσια,να πω μια βλακεια παλι...?ειμαι πολυ τρελη που νομιζω πως το καταλαβαινω να κουνιεται ωρες ωρες εδω και 2-3 μερες?ειδικα σημερα στη δουλεια,οταν καθομουν το ενιωθα αρκετα εντονα.ειμαι τελειως τρελη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι μου κανετε?Εμεις μολις φαγαμε,συγχαρητηρια για τα καλα αποτελεσματα,το πρωτο αγχος εφυγε,στα κοριτσια που θα πανε για υπερηχογραφημα καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!Ρανια μου ειναι αρκετα νωρις για να τα νιωθεις,ο γιατρος ειπε μετα την 16 εβδομαδα θα αρχισουμε να το καταλαβαινουμε,πιο πριν ειναι τα εντερα μας που κουνιουνται και νομιζουμε οτι ειναι το μωρο!!! :-?:-?:-?:-?:-? φιλια στις υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μπράβο κοπέλα μου!

ποσων εβδομαδων εισαι? το τικερακι σου δεν το εφτιαξες!αυτες οι αισθησεις κατω χαμηλα ειναι πιθανοτερα οι μετατοπισεις του εντερου αφου το σπρωχνει πια η μητρα προς τα πάνω! μακαρι να ειναι το μπεμπακι σου πάντως!

γεια σου Νενααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?Μπραβο ρανια ολα καλα περιμενα νεα σου κ δεν ειχες φανει ειδες τι ωραια που ειναι κ οταν εχεις καιρο να το δεις ακομα πιο πολυ ενθουσιαζεσαι.Αννεμος καλη επιτυχια κ ολα να πανε καλα πιστευουμε κ οι 2 μας στην παναγια ειναι θαυματουργη μακαρι να ειναι παντα διπλα μας κ να εχουμε ευχαριστα πραγματα κ νεα να λεμε.ΑΧ ΝΕΝΑΚΙ δεν μπορω δεν ξερω να κανω αποδοχη στα μην φιλιας προσπαθησα ρωτησα κιολας αλλα δεν καταφερα τιποτα δεν μου γραφει κιολας κατι για να παω να το κανω.τα μαλλια σου ωραια σου πηγαν σε γλυκαναν ολα δικα σου ειναι?φαινονται ωραια.Μ ΑΡΑΚΙ που εισαι?χαθηκαμε.ΚΟΥΚΙΔΑ εκοψες κ ενεσεις κ κορτιζονη?ολα καλα πανε.ΣΑΜΑΝΘΑ ΚΑΠΟΤΕ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΟΥΜΕ DEN PETYXAINV K KAMIA SAW OPOTE PAINV ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΣΤΟ ΕΠΑΝΙΔΕΙΝ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕς!!!!!!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟς ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΩ 4 ΤΟΥ ΜΗΝΟς ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕς ΝΑ ΠΑΩ.ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙς ΕΝΕΣΕΙς ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟς Κ ΟΥΤΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΒΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΙς 4 ΤΟΥ ΜΗΝΟς ΝΙΩΘΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ Κ ΤΙς ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΠΑΛΙ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΤΑ ΚΟΨΩ?ΕΣΥ ΠΩς Κ ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΟΜΑ?ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥς ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου τις εκοψε τις υπαρινες---> δεν εχω θρομβοφιλια-απλα εχω πολυ ανεβασμενα αιμοπεταλια- και αποτι καταλαβα θα δει τωρα που τα εκοψα πως θα παει με την εξεταση αιματος και αναλογα θα πορευόμαστε! και ο Θεος βοηθός! και γω φοβαμαι- λογικο ειναι αλλα δεν πιστευω ο γιατρος μου να κανει 'πειραματα' με τις δοσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΤΙς ΒΑΖΩ Κ ΝΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΝΕ ΕΧΩ ΜΙΑ ΟΜΟΖΥΓΗ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑς Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΦΑΝΗΚΕ ΜΕΣΩ DNA.ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΔΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΘΕΤΙΚΕς ΣΚΕΨΕΙς!ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ Ε? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523georgia κατω απο το προφιλ σου,γρφει ανανεωση status νεα μυνηματα και απο κατω γραφει αιτηματα φιλιας,μπες εκει και μετα θα σου βγαλει το αιτημα και αρκετα δεξια απο την οθονη γραφει εγκριση αποριψη,εσυ πατας εγκριση,δεν χρειαζεται να κανεις κατι αλλο.Κοριτσια πρεπει να εμπιστευομαστε τους γιατρους σιγουρα ξερουν τι κανουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙ ΜΕΡΕς ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟς Κ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ Κ ΒΛΕΠΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΣΑς ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΝΩ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙΕΙ Κ ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΡΥΩΝΩ ΤΗ ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ :( Κ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙ ΜΕΡΕς ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟς Κ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ Κ ΒΛΕΠΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΣΑς ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΝΩ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙΕΙ Κ ΤΡΑΒΑΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΡΥΩΝΩ ΤΗ ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ :( Κ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ

ειπαμε οτι τα πονακια αυτα ειναι που μεγαλωνει η μητρα Don't worry!!! καλα ειναι που τα νιωθουμε!!!μεγαλωνει ο εσωτερικος μας κοσμος ενα πραμα!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΕΣΕΙ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙς Κ ΓΕΛΑΩ Κ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙς ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΥΚΙΔΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω χαίρομαι βρε γεωργία που επιτέλους σκέπτεσαι θετικά !!! ολα καλά θα πάνε !

εγώ απο συμπτώματα τίποτα... λίγο οι θηλές που και που πονάνε, αλλα το μόνο που με ενοχλεί ειναι η μειωμένη ενεργεια... ολο κουρασμένη αισθάνομαι... βαρεμάρα... και σερνομαι ολη μέρα...

πότε θα φύγει αυτό !; :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΕΣΥ ΕΧΕΙς ΑΥΤΟ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΟς ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΔΕΨΕΙ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΜΑΜΑΚΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙς ΞΑΠΛΑ Κ ΑΓΙΟς Ο ΘΕΟς.ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΟΠΩς Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΚΑΜΙΑ ΒΙΤΑΜΙΝΗ?ΟΙ ΡΩΓΕς ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ ΑΜΑ ΒΑΛΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕς ΑΝ ΜΥΡΙΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΤΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαχτιδα28 να την χαίρεσαι την μπαλαρίνα σου :D:D από ότι βλέπω κάνεις ήδη σχέδια για το μέλλον της!!! (μπαλέτολ, πιάνο, γαλλικά κλπ κλπ :):) )

Άνεμε σου εύχομαι όλα να πάνε υπέροχα την Παρασκευή!!

ρανια28 πολύ της ... 'καλοπέρασης' το βλέπω το μωρό σου ...αραχτό αραχτό :P:P

Επίσης πράγματι μπορεί να το ένοιωσες...έχω ανοίξει θέμα στο φόρουν 'σε ποια εβδομάδα νοιώσατε το μωρό σας για πρώτη φορά' και οι παλιότερες κοπέλες μου είπαν ότι κάπως έτσι είναι.

Εγώ το ένοιωσα 1 φορά πριν από 1 εβδομάδα..αλλά από τότε τίποτα :?:?

Δεν είναι απόλυτο ότι το νοιώθουν όλες οι γυναίκες στην 15η εβδομάδα...η μαμά μου πάντα το ένοιωθε στις 12 εβδομάδες...

Γεωργία μου προχωράς πολύ δυναμικά και έχεις πάρει τα πάνω σου πολύ!! Μπράβο σου, με πίστη και υπομονή όλα θα πάνε κατ'ευχήν!! για το επόμενο ραντεβού σου 1 γεμάτη εβδομάδα έμεινε (έτσι τα μετράω εγώ χονδρικα :P:P )

Κορίτσια δεν έχω καθόλου μυαλό!!! Ειλικρινα έχω μεγάλο πρόβλημα συγκέντωσης...πήγα και έβγαλα λάθος αεροπορικό ειστήριο στην μαμά μου και όλο ξεχνάω και κάνω λάθη...πήγε η γυναίκα να πετάξει και δεν είχε εισιτήριο...αν είναι δυνατόν!!! Σήμερα επίσης είμαι ένα ΠΤΩΜΑ δεν ξέρω πως θα τα βγάλω πέρα με την δουλειά...Γεωργία για αυτό δεν μπαίνω...δεν έχω κουράγιο :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια τι κα΄νετε?

Ράνια είδες τι τέλεια που ήταν που είδες το μπεμπάκι σου, και πήγαν όλα μια χαρά μπράβο!!!

Βασούλά καλή επιτυχία αύριο.

Εγώ κορίτσια νιώθω συνέχεια κουρασμένη και νυστάζω. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα με το παραμικρό κουράζομαι. Το άλλο που έχω είναι άμα πεινάσω πρέπει να φάω εκείνη τη στιγμή αλλιώς νομίζω πως θα λιποθυμήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια?Εγω μολις εμαθα οτι μια φιλη μου που ειναι 10 εβδομαδων θα κανει αποξεση γιατι ο γιατρος δεν ακουει το μωρο,της ειπε οτι μαλλον ειναι νεκρο,ενω οταν πηγε 7 εβδομαδων το ακουσαν κανονικα..Μαλλον μετα απο λιγο πεθανε στην κοιλιτσα της.Προκειται μαλλον οπως της ειπε για καποια χρωμοσωμικη ανωμαλια και οτι αν ζουσε ισως να μην μεγαλωνε φυσιολογικα.Τι κριμα ρε γαμωτο γιατι να τα φερνει ετσι η ζωη, σκεφτομαι οτι θα μπορουσα να ειμαι εγω στη θεση της,να συνεβενε σε εμενα αυτο.Θεε μου να πανε ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκίτσες!

Άσχετο, αλλά ακόμη δεν έχω γίνει φουσκίτσα κ ας μπήκα στον 4ο :roll: .Είχα από πριν λίγα κιλάκια παραπάνω κ ως εκ τούτου κάποια περιττή κοιλίτσα, κι έτσι δεν μου φαίνεται κάτι... Μέχρι τώρα δεν έχω πάρει γραμμάριο, αλλά μάλλον πρέπει να αρχίσω να κρατιέμαι περισσότερο γιατί από 'δω κ πέρα αρχίζει η "προσθήκη" κιλών αβέρτα... :?

Νένα, λυπάμαι για τη φίλη σου, είναι πολύ άσχημη εμπειρία όλο αυτό. Η μόνη παρηγοριά είναι τα περί χρωμοσωμικής ανωμαλίας που ανέφερες, που κάπως μετριάζει τον πόνο. Βέβαια, καλό θα ήταν να κάνει έναν επανέλεγχο, γιατί καμιά φορά "όλα γίνονται και όλα δεν γίνονται"!

Σε λιγάκι πάω για αίμα, να τελειώνω κ μ'αυτό.

Πολλές καλημέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...