Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δαχτυλο στο στομα!


Guest

Recommended Posts

Σοβαρά μιλας? υπαρχουν κ τετοιες περιπτώσεις...ο δικός μου ειναι 4 μηνων....θα του πεταξω ολα τα αρκουδακια απο το δωματιο..:dry: :dry: :lol:

πλακα κανω...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΔΕ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 3!ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟΤΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ.ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΚΡΟΥΛΗΣ 4 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΠΡΟΤΡΕΧΕΙΣ. ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΟΥ. ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΦΤΑΝΕΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ, ΤΟΤΕ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΟΤΙ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ. ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ! ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΕΥΣΗ ΕΧΟΥΝ! ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ. ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ! ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου καλώς ήρθες στο κλαμπ του δαχτύλου!:P :P Πριν κάνα μήνα λέω στο Δημήτρη για πλάκα:"Βγάλε χέρι απ το στόμα" και μου λέει:"Δικό μου είναι το χέρι".:P :P :P Θυμήθηκα την Υβοννη!Σοβαρά τώρα ο Δημητρακης από μικρος δεν ηθελε την πιπίλα!φαντάσου οτι εγω την κρατούσα στο στόμα του για να μην την πετάξει.Σε κάποια φάση δεν ήθελε ούτε αυτό, δοκίμασα αλλες πιπιλες αλλα τιποτα!Τώρα το εχω παρει αποφαση οτι δεν μπορω να κανω κατι και δεν ασχολούμαι.Πιστευω οτι και να του εξηγησω(που το εχω κανει) δεν ειναι ετοιμος να καταλαβει. Εγω θα σου ελεγα να δοκιμασεις με καμια αλλη πιπίλα για αρχη.:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν μιλούσε θα με είχε σκυλοβρίσει με το πόσες φορές του βάζω την πιπίλα στο στόμα και μου την πετάει σε χρόνο dt .δεν την θέλει με τίποτα .έχει αρχίσει και βάζει όλη την μπουνιά στο στόμα και προσπαθεί να χωρέσει και τα δυο του χέρια :laugh: :laugh: αλλά πιπίλα με τίποτα .θα ήθελα να την παίρνει για να κοιμηθεί αλλά τότε θέλει το στήθος μου και όχι ένα πλαστικό πραγματάκι .τον καταλαβαίνω απόλυτα και εγώ στήθος θα προτιμούσα :laugh: :laugh: .έχω ψιλό ανχοθει λίγο για το μέλλων πως θα κοιμάται πάντα με το στήθος μου να πιπιλάει για λίγο ?και αι στα κομμάτια αν είναι όπως τώρα για λίγα λεπτά ,αν θέλει περισσότερη ώρα ?ευτυχώς όταν είμαστε έξω κοιμάται μόνος του .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι δεν ξέρω αν είχες δει τί έγραψα στη Δημητρούλα, θα το ξαναπω. Η αδερφή μου γεννήθηκε με το χέρι στο στόμα και το έβγαλε στο 1ο τρίμηνο της 1ης Γυμνασίου, όταν την απείλησα οτι θα το πω στους συμμαθητές της.

Έβαζε τον αντίχειρα στο στόμα και χάιδευε ελαφρώς με τον δείκτη τη μύτη της.

Δεν ξέρω, λέω εγω τώρα και δεδομένης της εμπειρίας μου, μήπως να το συζητήσεις και με τον παιδίατρο. Ίσως η αδερφή μου να αποτελεί εξαίρεση, αλλα πάρε και μια γνώμη ειδικού. Απ την άλλη μπορει απλά να είναι τα δοντάκια του. Η δική μου δε βάζει χέρια στο στομα, της δίνω ένα κουτάλι και πολύ την ανακουφίζει στα ούλα της.

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δική μου κόρη άρχισε να βάζει τον αντίχειρα στο στόμα για να κοιμηθεί, αποφάσισα να της δώσω πιπίλα (εγώ είμαι κατά της πιπίλας) ευτυχώς δεν της άρεσε και την πέταξε μακρυά αλλά τα λίγα δευτερόλεπτα που πήρε την πιπίλα ήταν αρκετά για να την κάνουν να ξεχάσει το δάχτυλό της!!! Έτσι τώρα δεν το βάζει στο στόμα!!! Ήταν το μοναδικό καλό που έκανε η πιπίλα!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια σας ευχαριστω...σισυ μου την ρωτησα την παιδιατρο κ μου ειπε οτι ακομα δεν πρεπει να ανυσηχω ιδιαιτερα γιατί ειναι κ στην φαση που εχει φουσκωμενα ουλα..απο την άλλη ειναι τοσο μικρούλης που δεν μπορει να κρατήσει κ κατι μασητικό οποτε σκεφτομαι να το αποβάλλω προς το παρών απο το μυαλό μου,,, πιστευω οτι θα φανει αργοτερα αν όντως δημιουργηθει τετοιο θεμα...παντως κ σημερα του έβαλα γαντάκια...τι να κανω? θα δειξει...

Πάντως η αδερφή σου..τρομερο ε? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...