Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

barbiepa έγραψε:

Τις 2 τελευταίες μέρες με πιάνουν πονάκια περιόδου και εμένα και επίσης πονάνε τα κόκκαλο δεν ξέρω αν είναι σωστό έτσι όπως θα το πω το σημείο στο πυελό οστό το οποίο είναι κοντά στο πιπάκι! Άσε που νιώθω κάτι σουβλιές από κάτω!

Barbiepa mτο ίδιο ακριβώς αισθάνομαι κ εγώ τις τελευταίες μέρες. Άρα καλά πάμε.. :P Έχω 1-2 φορές την ημέρα πονάκια περιόδου κ σουβλιές χαμηλά. Η μαία στο ικα μας είπε ότι είναι προετοιμαστικά αυτά τα πονάκια κ να χαιρόμαστε να υπάρχουν γιατί γίνεται προετοιμασία του τοκετού κ χαλαρώνει ο τράχηλος.

Αχ κορίτσια ανυπομονώ κ εγώ να πάρω το μπεμπάκι μου αγκαλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΒΡΑΔΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ!!!ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ!!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ!!ΚΟΡΤΙΣΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΛΛΑ Η ΩΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ.ΒΑΖΩ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΡΕΜΑΡΑ!!!!!!!!!ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ??ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΓΕΝΙΚΩΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!ΑΝΛΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΤΙ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ Μ'ΕΠΙΑΣΕ.ΚΑΜΙΑ ΑΛΟΙΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΡΑΥΝΕΙ ΛΙΓΟ; ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΤΡΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ Κ ΠΟΝΑΕΙ!ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΠΡΟΟΠΤΑ!!Η ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη γιατί δεν σε αφήνει να κανεις δουλειές; Έχεις κάποιο πρόβλημα; Παν μετρον άριστον! Οσο μπορεις και αντεχεις, όλα μπορείς να τα κάνεις. Εγώ έχω μοντάρει 3 έπιπλα μέσα σε μια εβδομάδα, θα φτιαξω σε λίγο το 4ο και μετά θα αλλάξω την ντουλάπα. Όλα έξω! Επιπλέον ψώνια και παιδιά. Αν κουραστώ όμως σταματάω και κοιμάμαι (εφόσον οι μικρές δεν είναι σπιτι). Που να βαρεθώ... τρέχω να προλάβω!

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΤΡΟ.ΑΝ ΚΑΤΑΠΙΑΣΤΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΩ Κ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΚΑΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΙ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΜΕ ΧΛΩΡΙΝΗ!!!ΟΠΟΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια!Τι ωραίες αλλαγές είναι αυτές στο mammyland?Ελπίζω τώρα να σταματήσει να κολλάει.

Barbiepa και lenitsa και εμένα με πιάνουν αυτά τα πονάκια αλλά είναι πολύ ήπια.Μάλλον ετοιμαζόμαστε ε??

Εri για τις καούρες ο γιατρός μου μου είπε να πίνω ένα ποτήρι κρύο γάλα.Δοκίμασέ το, ίσως σε βοηθήσει.

ΑthinaK και εγώ μία από τα ίδια.Όλα τα κάνω ακόμα αλλά μόλις κουραστώ ρίχνω έναν δίωρο ύπνο και συνέρχομαι :lol::lol:

Καλημέρα σε όλες και φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Ο μπεμπακος ειναι μια χαρα, 2.100!!Ακομα αναποδα ειναι, αλλα δεν με πειραζει και η καισαρικη, αρκει να ειναι καλα το μωρακι μας!!!Επιτελους ψωνισα, μονο το καροτσι εμεινε!!Εκείνο το jumbo πια εχει τα παντα, γι' αυτο τρελλαινονται τα παιδακια εκει μεσα, αφου τρελλαθηκαμε εμεις και θελαμε να τα παρουμε ολα!!!Τα διαβασα τα νεα σας λιγο γρηγορα, anlou πηγαινε για αλοιφουλα κι εγω θυμασαι με τους ψυλλους και με την αλοιφη περασε!!!mamounaki ξαπλα και πες της μπουμπους οτι ακομα στην κοιλιτσα της μαμας ειναι καλυτερα!

Κι εγω δουλευω ακομα, το μονο που ειπε ο γιατρος να ακους το σωμα σου κι αν νιωσεις κουραση ξαπλωνουμε!!!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!

Χτες ήταν μια βασανιστική νύχτα. Άρχισαν να με πιάνουν κ μένα αυπνίες :angry::angry: . Με ξύπνησε ένα κουνούπι στις 5 κ μέχρι τις 7 δε μπόρεσα να κλείσω μάτι :blink::blink::blink:

Βρε κοριτσάκια από χτες νιώθω το μωρό πιο αραιά από πριν. Ναι μεν κουνιέται αλλά δεν είναι τόσο κινητικό όσο πριν. Να συμβαίνει κάτι ανησυχητικό ή απλά στριμώχνεται πιο πολύ;; Αχ ανησυχώ :dry::dry:

Την Τετάρτη έχω γιατρό, μακάρι να είναι όλα καλά..

Φιλιά σε όλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια..δεν εχουμε πια φωτογραφιες???μονο της ερης βλεπω...και οι προσφατες συζητησεις χαθηκαν...

lenaaaaaa....τι κανουμε???

μολις γυρισα απο 3ωρο καφε..ειδα 3 φιλες μου πουχα να δω καιρο σερι...μαραθωνιος καφε...τωρα παω να ξαπλωσω γιατι μεπιασε μεσουλα...

να ευχηθω καλό φθινοπωρο!!!!

α ερη δοκιμασε να παρεις ενα βιβλιο..και μενα στην αρχη μου ξινιζε..αλλα ξεκινησα ενα τωρα που μου φερε η κουμπαρουλα μου και εχω απορροφηθει και περναει η ωρα μου..υπομονη..σε κανα μηνα θαχουμε παρεουλα...

σε καταλαβαινω παντως γιατι κ εγω εχω φαει τετοια φρικη...ειμαι πολλεεεες ωρες μονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα και απο εμένα.Σήμερα έχουμε Φθινοπωρινή εικόνα έξω...Αντε καλό Χείμώνα να ευχηθώ και σύντομα με τα μπεμπάκια μας....Οι μέρες περνούν πολύ γρήγορα, για πότε θα γεννήσουμε ούτε που θα το καταλάβουμε...

Ερη πάρε κανένα περιοδικό ή βιβλίο να περνάς την ώρα και φυσικά η χρήση του ηλ/υπολογιστή βοηθάει να περάσει γρήγορα η ώρα...

Παρεπιπτόντως σήμερα ονειρευτηκα ότι μου έσπασαν τα νερά και το καλό είναι ότι δεν πονούσα καθόλου...δυστυχώς μπεμπάκι δεν πρόλαβα να δω :( βλέπω άλλες φορές όμως :laugh:

Μα καλά οι άλλες κοπέλες που είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stacey σουπερ τα κιλα του μπεμπη..ακομα παντως εχει χωρο να γυρισει..σε 2 βδομαδες το πολυ θα γυρισει θα δεις..

μεγια τα πραγματακια σας..καλοριζικα!

λενιτσα εφοσον εχεις μπει στο μηνα σου δεν εχει πια πολυ χωρο..μονο που θα πιανεις πλατουλες, ποδαρακια τετοια..οτι προεξεχει..και αυτα οταν ξαπλωνουμε...

αν φοβασαι οτι εχει ωρα να σου μιλησει φαε λιγο μελι ή γλυκακι και θα δεις..αμεσως θα απαντησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

αν φοβασαι οτι εχει ωρα να σου μιλησει φαε λιγο μελι ή γλυκακι και θα δεις..αμεσως θα απαντησει.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια-εγκυακια!!! τι κανετε??? βλεπω αλλαγουλες ωραιες!!! καλο χειμωνα ,βλεπω ο καιρος εχει αλλαξει!! και με το καλο σιγα σιγα να ερχονται τα νινακια ενα ενα!!!! αχ και εγω ειδα ενα υπεροχο ονειρο το βραδυ,οτι ειχε γεννηθει η ελενιτσ αμου και την κρατουσα στην αγκαλια μου και ηταν ζεστουλα και μου χαμογελουσε...ξυπνησα με μια γλυκα...σαν να ειχα φαει ενα βαζο μελι.... βρε κοριτσια αισθανομαι οτι αργει!!! την θελω να ερθει γρηγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia kai kalo apogeuma. vlepo eiste oles poli kala, eixa meres na grapso apo tin pempti eixa ena krioma pou me basanise ligo alla eutixos arxise na perna.

simera pigame ston giatrouli :) to i zouzou mas egine 2 kila kai kati kai eutixos girise me to kefalaki elpizo mono na min 3anagirisi :huh::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!! :):):)

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!!!ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΛΙΓΟ Η ΔΡΟΣΙΑ ΕΝΝΟΩ, ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ!!

ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΛΑ, ΗΡΘΑ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ (ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ) ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ ΣΤΗ ΚΛΩΤΣΙΑ. ΑΝ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ!!!!ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΨΩΝΙΑ... :P:P ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ...

ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ!!ΘΑ ΤΗ ΒΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΑΚΡΗ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΗΣΤΗΚΑΤΕ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ Η ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑ ΦΟΥΣΚΑ??!!!ΠΟΛΥ ΜΑΓΟΥΛΟ ΡΕ ΓΜΤ!!! :huh::huh:

ΜΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΚΑΤΩ, ΟΝΤΩΣ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΟΥΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Εμείς είμαστε πολύ καλά! Αν εξαιρέσετε ότι η ψυχολογία μου είναι λίγο σκατά! Με έχουν πιάσει τα παράπονα και οι γρίνες! Τσαντίζομαι με το παραμικρό! Μα δεν καταλαβαίνουν ότι τα νεύρα μας τα έχουν παίξει?

Πήγαμε στο γιατρούλη και μας είδε! Είμαστε 2.450! Μου λέει ε μετά από 3 βδομάδες θα βγει γύρω στα 3.100! Και του λέω κι άλλο? Μάλλον θα τον πάρω όλο τον μήνα! Ούφ! Δεν μπορώ βαρέθηκα και κουράστηκα! Θέλω να την έχω στην αγκαλίτσα μου να της μιλάω να τη φιλάω και γενικώς να τη χαζεύω! Άντε πότε θα περάσουν οι μέρες?

Από ότι είδα όλα τα μπεμπάκια είναι μια χαρά!

Λενίτσα και εμένα η δική μου κουνιέται αλλά όχι τόσο έντονα όσο πριν! Να ξέρεις ότι τώρα που ο χώρος έχει περιοριστεί οι κινήσεις τους θα είναι λιγότερες και πολύ ανεπαίσθητες!

Μαμουνάκι καλά κάνεις και βγαίνεις! Μακάρι να πήγαινα και εγώ μια βολτίτσα! Δεν μπορώ μέσα στο σπίτι! :angry:

Την Τετάρτη θα έρθουν οι φίλες μου να με περιμαζέψουν το κακόμοιρο και να πάμε για καφεδάκι! :silly: :)

Ανλού πως πηγαίνει η φαγούρα?

Μιρια περαστικά σου κοριτσάκι!

Μικρούλα και εγώ ανυπομονώ!

Έρη πήγαινε καμιά βολτίτσα, διάβασε κανένα βιβλίο και θα περάσει η ώρα! Τουλάχιστον εσύ έχεις και το λαπτοπι σου και περνάει κάπως η ώρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά σήμερα το παράκανα με τις δουλειές και είμαι πολύ κουρασμένη. Και έγκυος να μην ήμουν, πάλι κουρασμένη θα ένιωθα.

Αύριο έχω ραντεβού με τη γιατρό. Θα κάνω και το τεστ ζαχάρου, έτσι για να το κάνω. Σιγά μη μου κάνει υπέρηχο. Οπότε πάω απλά για να χάσω το χρόνο μου.

Εχω μαζέψει ό,τι ρούχα έχω για τη μικρή και τώρα πρέπει να τα ξεχωρίσω για να δω αν θα πάρω κάτι. Το καλό είναι ότι έχω μπουφανάκια και ρουχαλάκια. Μάλλον μου λείπουν τα κορμάκια που είδα ότι έχω 4-5. Τα είχα δώσει γιατί δεν είχα σκοπό να κάνω τρίτο παιδί.

Εχω να βάλω του κόσμου τα πλυντήρια... Ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο κοριτσάκι! Πρόσεχε! Μην κουράζεσαι πάρα πολύ! Σιγά σιγά θα τα κάνεις όλα! Και στο κάτω κάτω αν δεν προλάβεις που ακόμα έχεις καιρό τα κάνεις και αργότερα! Πλύνε τα πιο σημαντικά και τα άλλα αν δεν προλάβεις μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria ειδες του λεγες γυρνα γυρνα και γυρισε...τωρα να του λες "μεινε εκει που εισαι" :P:P

barbie και γω βρε κοριτσακι πολλα νευρα εχω..αλλα νιωθω οτι δε με καταλαβαινουν..απο παραπονο κ γκρινια αλλο τιποτα..

τωρα εχω μαλωσει κ με αντρουλη κ με μανουλα..κ εχω τυψεις.. :unsure::unsure:

με συγχυσε κ η πεθερα..μουφερε την κουρτινα που της εδωσα να μου ραψει και βγηκε κοντη..μια παλαμη απτο πατωμα..και ειμαι να σκασω :(:(

anyway barbie σχεδον 2,5 κιλα η κουκλιτσα..αν βγει εκει στα 3100-3200 θα εχεις και ευκολη γεννα..υπομονη..η ουρα μας εμεινε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα μου έχει σπάσει τα νεύρα μου ο αντρούλης μου! Πήγαμε στο γιατρό και μου το έβγαλε ξινό! Είχε μια γρίνα που κάθε φορά καθυστερούνε τα ραντεβού μια ώρα και εκείνος άφησε τη δουλειά του για να έρθει! Μου έσπασε τα νεύρα σου λέω! Τέλοσπάντων!

Αυτό που με νοιάζει είναι ότι είναι καλά η μπεμπουλίτα μας! Ναι και η αδερφή μου σε εκείνα τα κιλά περίπου γέννησε τα παιδάκια της! Α, με ρώτησε και πόσα κιλά έχω πάρει και του είπα 12 και μου είπε μια χαρά! Ευχαριστημένος ήταν! Χάρηκα πολύ εκείνη την ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!! τι μου κανετε??? εγω εβαλα καινουργια φωτο,γιατι την παλια την εχασα μαλλον με τις καινουργιες ρυθμισεις!!! την εβγαλα πριν μια εβδομαδα αυτη τη φωτο!! σαν μπαλακι εχω γινει ε???? αχαχαχαχαχαχ

κατ και εμενα μου αρεσει η δροσουλα!!! βγενω και μπαλκονι και καθομαι και ειναι ονειρο!!! και εγω εχω ψιλοπρηστει στο προσωπο, αλλα το αποκορυφωμα ειναι τα ποδια!!!!! σαν αεροστατα εγιναν!!! και πονανεεεεε!!!

barbiera μπραβοοοοοοοοο τελεια τα νεα σου, σχεδον μαζι ειναι στα κιλα με τη δικια μου, εμενα 33 εβδομαδων που πηγαμε στο γιατρο,ηταν 2500 κιλακια. θα κανουμε μεγλα παιδακια λες?????

ανλου ελπιζω να εισαι καλυτερα με τη φαγουριτσα... υπομονηηη!!!!

αθηνα ΚΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!! ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙΙΙΙΙ!!!!! σαν και εμενα εισαι μου φαινεται που με κυνηγανε να μην πιασω να κανω δουλειες!!!

κοριτσια αν σας πω οτι και εγω τσακωθηκα με τον αντρουλη μου τι θα πειτε?? μαλλον ειναι ομαδικο το θεματακι.. βεβαια στα 5 λεπτα ημασταν αγκαλιτσ ακαι κλαιγαμε παρεα και σητουσαμε συγνωμη...αλλα στενοχωρηθηκαμε! το καλο ειναι οτι δεν κραταμε ποτε κακια και στα 5 λεπτα κανουμε αγκαλιτσα!!! ειχαμε να τσακωθουμε κανα χρονο χααχαχαχαχ πλακα ειχε μετα που το συζητουσαμε και γελουσαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλησπερα κοριτσακια μου..... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

τα νεα τα δικα μου ειναι ετσι κ ετσι....

πηγα σημερα στον ντοκ ο μπεμπης ειναι υγειεστατος ζωηρουλης γενικα ολα καλα το μονο θεμα που εχουμε ειναι τα κιλα παραμενει στα 2500 περιπου 2 βδομαδες κ κατι κ δεν εχει μπει ακομα μεσα στην λεκανη κ εχει καπως προς τα πανω το κεφαλακι του για τη ακριβεια μου ειπε οτι ενω εχει παρει θεση κοιταει προς τα πανω...το αποτελεσμα ειναι τεταρτη σταματαω τα χαπια πεμπτη παω να με δει παρασκευη παλι κ αν δεν εχω μπει σε τοκετο κ δεν εχει το μωρο κατεβει σωστα (θα κοιταξουμε κ για περιτυλιξη) θα κανουμε τεχνιτους πονους κ θα παμε για φυσιολογικο τοκετο εκτος εαν δουμε πως το μωρο πιεζεται η ο ομφαλιος(φοβαται μην πιεστει κ δεν στειλει σωστα το αιμα κατι τετοιο καταλαβα)αν υπαρξει προβλημα η περιτυλιξη θα κανουμε καισαρικη...αν οχι παρασκευη σαββατο θα γεννησω γιατι δεν μπορουμε να τον αφησουμε αλλο...αααα εφαγα χερι κ την ακουσα στερεοφωνικα

μου ειπε οτι δεν μπαινει κ δεν βγαινει τιποτα απο εκει

δεν εχω διαστολη καθολου....αυτα δεν θυμαμαι κατι αλλο ειμαι καπως τρομαγμενη μπορω να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΟΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ!!!ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 36 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?? ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΝΕΡΑ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντοράκι ελπίζω όλα να πάνε καλά και να βοηθήσει και αυτός ο μπεμπούλης να βγει φυσιολογικά! Πωπω δηλαδή μέχρι την Κυριακή θα έχεις γεννήσει? Άντε με το καλό κοριτσάκι!

Μικρούλα και εμείς το ίδιο δεν μπορούμε να το κρατάμε και στο τέταρτο το πολύ τα βρίσκουμε! Αλλά εμένα ο άντρας μου πιο πολύ τσαντίζεται που με βλέπει να κλαίω! Δηλαδή πιο πολύ μπορεί να νευριάσει με το ότι κλαίω παρά για το λόγο που τσακωνόμαστε! Τέλοσπάντων! Εσένα το μπεμπάκι θα είναι μεγαλούτσικο πιστεύω! Σκέψου ότι έχουμε διαφορά 2 βδομάδες σχεδόν και κάθε βδομάδα αντιστοιχεί σε 250 περίπου γρ. άρα είστε μεγαλύτερή μας πιστεύω! Τώρα οι υπέρηχοι έχουν και μια απόκλιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...