Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια το χάσατε το θεματάκι?

Άντε σιγά σιγά να μαζευόμαστε εδώ!

Μαρυλού καλό μπανάκι! Κάνε και καμιά βουτίτσα και για εμάς που σκάμε! Όσο για το μπεμπέ για κάτσε λίγο να ξεκουραστείς, φάε και κανένα γλυκάκι και θα δεις θα ξεκινήσει τα κλωτσίδια πάλι!

Σταγόνα λές να προετοιομάζεται για τη μεγάλη έξοδο? Δεν ξέρω αλλά έχω ένα προαίσθημα ότι θα τον πάρω όλο τον μήνα! :unsure:

Μαμουνάκι καλημέρα και σε εσένα! :kiss:

Α! Ξέχασα να σας πω χθές το πρωί στο Σκάι λέγανε για τις χρεώσεις που κάνουν στις ιδιωτικές κλινικές και λέγανε για ένα μαιευτήριο που χρεώνει άλλες τιμές για δωμάτιο με παράθυρο και άλλες για δωμάτιο με μπαλκόνι και λέγανε ότι αυτό είναι απαράδεκτο! Αλλά τι κάνουν γι' αυτό? Τίποτα!

Κοριτσάκια όσο για τα κιλά μην ανυσηχείτε! Σας είπα για μια φίλη μου που είχε πάρει 30 κιλά και τα έχασε! Οπότε μην αγχώνεστε! Θέληση να υπάρχει και θα φύγουν στο άψε σβήσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγια το νο 3!!!!

για το ΜΗΤΕΡΑ θα ελεγε καλε..καταργησαν τα τετρακλινα..τα καναν ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ 3ΚΛΙΝΑ και εχουν παραθυρο.

τα καθευατου 3ΚΛΙΝΑ που ειναι λιγο πιο μικρα εχουν μπαλκονοπορτα..και αλλαζει και η τιμη δωματιου και η τιμη γιατρου..γιατι τι τον νοιαζει δηλ το γιατρουλη μου αν εγω θα παιρνω αερα απο παραθυρο ή μπαλκονοπορτα??

λες και απευθυνονται σε χαζους..τεσπα..δε θα συγχυστω...ολα καλα να πανε και δε με νοιαζει τιπτα αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και εγώ αυτό σκέφτηκα ότι για το Μητέρα λένε γιατί το είχα ακούσει που το λέγατε εδώ! Το Λητώ πάντως δεν έχει δωμάτια με μπαλκόνι, μόνο με παράθυρο. Τώρα δεν ξέρω στα μονόκλινα ή στα λούξ!

Και βέβαια προπάντων να πάνε όλα καλά με τα μπεμπάκια μας και εμάς!

Σήμερα θα είμαι μοναχούλα μέχρι το απόγευμα που θα γυρίσει ο αντρούλης μου γιατί λείπουν και οι δικοί μου!

Τι λέει το μενού σήμερα κορίτσια? Εγώ θα φτιάξω κολοκυθόπιτα και μπιφτεκάκια! Έχω και λίγες μπάμιες (μπλιάχ) που αρέσουν στον αντρούλη μου από χθες, οπότε είμαστε κομπλέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ στο ονειρό μου είδα εκτός το ότι γέννησα ότι το έβαλα και στο στήθος και θήλαζε το κουτσούνι μου και μετά που το έβγαλα είδα ότι πάνω στο στήθος μου είχε γαλατάκι οπότε λέω ωραία έχω γάλα! :)

Εμένα το μόνο μου άγχος δεν είναι η ώρα της γέννας αλλά αν θα έχω γάλα και αν θα μπορώ να το χειριστώ σωστά ώστε να της δώσω αποκλειστικά μητρικό!

Εντωμεταξύ σε κάποια φάση που ξύπνησα για να πάω τουαλέτα μετά έπεσα στο κρεβάτι και σκεφτόμουν τι πρέπει να πάρω στο μαιευτήριο, τι θα κάνω τότε και που να με πάρει ο ύπνος μετά! Αχ, τι τραβάμε και εμείς οι μανούλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω μοναχουλα. δουλευει σημερα ο αντρουλης μου..αντε απο δευτερα θα γυρισουν και γονεις μου απο χωριο και θα χω παρεουλα..

οσο ειμαι μονη μου εδω σκεφτομαι ολο τετοια, γεννες, ψωνια, μωρο και θα σαλταρω!

σημερα θα φτιαξω μπριζολιτσες ψητες και κολοκυθακια..

τωρα λεω να πεταχτω μεχρι σουπερ μαρκετ να ψωνισω λιγα πραγματακια γιατι εχω ξεμεινει απο γαλατα και αυριο ειναι κυριακη..θα τα πουμε μετα..

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααα

τι κανετε?????

μπραβο Barbiera μου που ανοιξες το 3....καλοριζικο να ειναι...

επειδη εσεις το κρατατε απκετα διοτι δεν εισαστε τοσο πολυλογουδες σαν της αλλες μανουλες νομιζω οτι σε αυτο θα εχουμε την φωτο του μπεμπακου μου... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: κ γενικα θα εχουμε γεννητουρια πολλα...

Μαμμουνακι μου σε ευχαριστω που με σκεφτηκες μπαινω κ σας διαβαζω καθε μερα απλα νιωθω παρα πολυ κουρασμενη γιατι δεν κοιμαμαι καθολου σχεδον κ ειμαι κομματια κ δεν εχω κουραγιο να γραφω...

Σταγονιτσα μου εσυ τι κανεις???

Eri μου πως πας με την πεθερα...υπομονη κ πολυ κουραγιο σε νιωθω εμενα ειναι κ νεα κ υγειεστατη κ πανουργα...εσενα τουλαχιστον μενει μακρια κ ερχεται λιγες μερες εμενα που μενει παρα πολυ κοντα...παλι καλα εχω τον αντρα μου με το μερος μου....

Αnlou μου τι κανεις πως πανε οι συσπασεις???εμενα ο μπεμπης ειναι 2450γρ τελικα ειπε ο ντοκ θα δει ποτε θα μου κοψει τα χαπια θελει να μεγαλωσει λιγο ακομα γιατι αν μου τα κοψει θα βγει κατευθειαν πολυ βιαζεται μου λεει...ηθελε να μου κανει την εξεταση απο κατω να φαω χερι δηλαδη :blink::blink::blink::blink::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: αλλα ο μπεμπης με εσωσε μολις εκανε το υπερυχο κ ειδε που βρισκεται μου λεει αστο καλυτερα μην γεννησεις την αλλη βδομαδα κ βλεπουμε... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: εντομεταξυ εχουν αρχισει κ οι ενοχλησεις απο κατω μια πιεση πονος στον κολπο δεν περπαταω σερνομαι πλεον.... :S:S:S:S:S:S

δεν θυμαμαι τωρα κατι αλλο να γραψω... :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντόρα μου ετοιμάζεται και εσένα ο υιός! Άντε με το καλό και μάλωσε τον λίγο για να μείνει λίγο ακόμα μέσα να πάρει κανένα γραμμάριο ακόμα! Πρέπει να βγείς γεροδεμένος, να εντυπωσιάσεις τα κορίτσια, να του πεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΟ 3 ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΙΩΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟΦΥΣΑΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΤΙ ΕΛΑΦΡΥ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ ΚΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΜΟΥΡΛΙΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗΣΟΥΜΕ!!!ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΟΖΟ ΣΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ THYRORMONE ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΧΝΑ TSH ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ Ο ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΕΤΣΙ ΧΑΜΗΛΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 0.5 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛ/ΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δεν μπορώ να βάλω φώτο της κοιλίτσας μου! Ντρέπομαι! Είναι χάλια! Είναι γεμάτη ραγάδες! :(

Είχα βγάλει κάποιες φώτο για να τις ανεβάσω αλλά μόλις τις είδα το μετάνιωσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μελλουσες μανουλες!!!!

Σορρυ που ερχομαι απροσκλητη στο καφενειο σας..ενα γεια μπηκα να σας πω !Εγω ειμαι απο τις μανουλες του Οκτωβρη 2009 και συγκινουμαι που βλεπω ποστ με μανουλες του Σεπτεμβρη Οκτωβρη 2010!Περυσι τετοιο καιρο με τις συναδελφισες συζητουσαμε και μοιραζομασταν τις ιδιες ανυσηχιες με σας!

Νιωθουμε σαν περσινες σταρ ελλας που θα παραδωσουμε το στεμμα στις καινουριες!! :P

Αντε καλα γεννητουρια σε ολες ,μην φοβαστε τιποτα μολις κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλια θα νιωσετε την ευλογια της μητροτητας!!!

Να σας ζησουν σε οσες εχετε ηδη γεννησει :)

Φιλια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Ντόρα μου ετοιμάζεται και εσένα ο υιός! Άντε με το καλό και μάλωσε τον λίγο για να μείνει λίγο ακόμα μέσα να πάρει κανένα γραμμάριο ακόμα! Πρέπει να βγείς γεροδεμένος, να εντυπωσιάσεις τα κορίτσια, να του πεις! ;)

μαλλον ο δικος μου θελει να βγει Fitness δεν του αρεσει ο ογκος θελει απλα γραμμωσει θελει να βγει φετες... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofibell έγραψε:

Γεια σας μελλουσες μανουλες!!!!

Σορρυ που ερχομαι απροσκλητη στο καφενειο σας..ενα γεια μπηκα να σας πω !Εγω ειμαι απο τις μανουλες του Οκτωβρη 2009 και συγκινουμαι που βλεπω ποστ με μανουλες του Σεπτεμβρη Οκτωβρη 2010!Περυσι τετοιο καιρο με τις συναδελφισες συζητουσαμε και μοιραζομασταν τις ιδιες ανυσηχιες με σας!

Νιωθουμε σαν περσινες σταρ ελλας που θα παραδωσουμε το στεμμα στις καινουριες!! :P

Αντε καλα γεννητουρια σε ολες ,μην φοβαστε τιποτα μολις κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλια θα νιωσετε την ευλογια της μητροτητας!!!

Να σας ζησουν σε οσες εχετε ηδη γεννησει :)

Φιλια :)

ευχαριστουμε πολυ να εισαι καλα κ να χαιρεσαι το νινακι σου... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: του χρονου κ εμεις αυτο θα κανουμε.... ;);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΟ 3!!!!ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΜΠΡΙΑΜ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ TV!!!ΧΑ.

SOFIBELL ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΠΡΟΦΙΛ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ.ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ?ΛΕΝΑ????

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ..ΕΛΕΓΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΑΛΛΑΖΑΜΕ ΤΗΛ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Εγώ κορίτσια δεν μπορώ να βάλω φώτο της κοιλίτσας μου! Ντρέπομαι! Είναι χάλια! Είναι γεμάτη ραγάδες! :(

Είχα βγάλει κάποιες φώτο για να τις ανεβάσω αλλά μόλις τις είδα το μετάνιωσα!

σιγα λες να μας φανει περιεργο που θα δουμε ραγαδες???

βαλε την κοιλιτσα σου φωτο να την χαρεις ουτε εγω ειχα κ απεκτησα εδω κ μια βδομαδα στην αρχη επαθα σοκ ηθελα να κλαιω ολη μερα...

το εψαξα ομως μολις με το καλο γεννησουμε Kelosoft κ δεν θα φαινεται τιποτα...ειναι απιστευτη κρεμα κ κανει θαυματα ειναι για ουλες τομες ραγαδες την προτεινουνε οι χειρουργοι φαντασου ποσο καλη ειναι απλα θελει να βαζεις καιρο οχι ενα μηνα.... ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

barbiepa έγραψε:

μαλλον ο δικος μου θελει να βγει Fitness δεν του αρεσει ο ογκος θελει απλα γραμμωσει θελει να βγει φετες... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:2czjr5bm]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ναι γραμωμένος θα κάψει πιο πολλές καρδιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφιμπελ ευχαριστούμε πολύ! Πέρασε ένας χρόνος και σου φαίνεται σαν χθες, έτσι?

Σου εύχομαι και εσένα και σε όλες τις μανούλες τις περσινές ο Θεούλης να φυλάει τα μπεμπάκια σας, όπως βέβαια και τα δικά μας που ως ονούπο έρχονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

barbiepa έγραψε:

σιγα λες να μας φανει περιεργο που θα δουμε ραγαδες???

βαλε την κοιλιτσα σου φωτο να την χαρεις ουτε εγω ειχα κ απεκτησα εδω κ μια βδομαδα στην αρχη επαθα σοκ ηθελα να κλαιω ολη μερα...

το εψαξα ομως μολις με το καλο γεννησουμε Kelosoft κ δεν θα φαινεται τιποτα...ειναι απιστευτη κρεμα κ κανει θαυματα ειναι για ουλες τομες ραγαδες την προτεινουνε οι χειρουργοι φαντασου ποσο καλη ειναι απλα θελει να βαζεις καιρο οχι ενα μηνα.... ;););););););)[/quote:2hhe3jem]

Άσε ρε Ντόρα έχω απογοητευτεί! Είχα και πριν όχι όμως στην κοιλιά! Τώρα βλέπω την κοιλιά μου και δεν μου αρέσει! Όσο για την κρέμα σκέφτομαι να την δοκιμάσω! Θα ρωτήσω βέβαια και έναν δερματολόγο πριν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πολυλογουδες!!!!δεν μπηκα εχθες και σημερα ειχα να διαβασω 8 σελιδες!!!!!!Και λετε κιολας πως λετε λιγα και καλα....χαχαχαχαχαχαχαχα

Καλοριζικο το νουμερο 3 και καλα γεννητουρια!!!!!

Λοιπον απο αυτα που καταφερα να συγκρατησω ειναι οτι οσες πηγαμε στον γιατρο τα μωρακια μας ειναι καλα....

σχετικα με ηλικιες εγω πριν 4 μηνες εγινα 25 και ειμαι ταυρος!!!

ντοριτσα και εμενα 2500 κιλα ειναι και θα ξαναπαω την πεμπτη...δεν μου πε κατι για χερι απο κατω!!!!!!!ποτε θα γινει αυτο??? πω πω πω...και εχουν αρχισει κατι πονοι στον κολπο, θα πεθανω απο τον πονο αν με πειραξει απο κατω!!!!! Τελος παντων την πεμπτη θα μου πει για τα χαπια και θα μου γραψει και τις τελευταιες εξετσεις ειπε!!

απο φαγητο σημερα το προγραμμα εχει μακαρονια με κιμα...και τα λιγουρευομαι απο δευτερα!!!!!!!!!γιαμ γιαμ...

Εχω να πω πως οι τιμες στη θεσσαλονικη ειναι απιστευτες!!!!!!!!Μηπως να ρθω βορεια να γεννησω??????

Μπαρμπι εγω φοβαμαι μην σπασουν τα νερα την ωρα που κοιμαμαι... :dry: και τωρα τελευταια κοιμαμαι πιο βαρια!!!!Και αυτο που με ανυσηχει πιο πολυ..μην ειμαι μονη στο σπιτι και με πιασει πανικος εκεινη την ωρα!!!!!! Και ποιος ξερει που θα ναι ο αντρας μου για να ρθει γρηγορα σπιτι.... :S:S:S

sofibell ευχαριστουμε παρα πολυ!!!! Να σου ζησει το μπεμπακι σου!!!!!

μαμουνακι μονη σου πας σουπερ μαρκετ?????καλε μην κουραζεσαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανλού μου λες να υπάρχει τέτοια περίπτωση? Δεν έχω ακούσει ποτέ κάποιο τέτοιο περιστατικό! Από ότι ξέρω εκείνη τη στιγμή νιώθεις σαν να κατουριέσαι και αφού σηκωθείς.... ξέρεις μετά τι ακολουθεί! Και εμένα ο αντρούλης μου λείπει πολλές ώρες από το σπίτι αλλά ευτυχώς έχω δίπλα τους δικούς μου! Εσένα οι δικοί σου είναι μακριά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και γω αυτο ξερω...οτι αισθανεσαι αυτο ακριβως το πραγμα!!!!! Απο την μια λεω οχι την ωρα που κοιμαμαι και απο την αλλη ειμαι σιγουρη πως εκεινη την ωρα θα χω σιγουρα τον αντρα μου σπιτι!!!!!! δυστυχως οι γονεις μου ειναι θηβα, λενε βεβαια να ρθουνε αθηνα να μεινουν εκεινες τις μερες αλλα καλυτερα να ρθουν αφου γεννησω για να με βοηθησει και λιγο μετα η μητερα μου με το σπιτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημέρα κι απο εμένα!! Καλοριζικο το ν. 3 και να είμαστε όλες καλά!!! Sofibell ευχαριστούμε για τα καλα σου λόγια και να χαίρεσαι το μωρουλι σου!!! Δεν θυμάμαι και πολλά απο όσα γραψατε, εγώ λέω να φτιάξω χοιρινό με πιπεριές και το απόγευμα μάλλον έχει μπανακι!! Αν και να πω την αλήθεια ντρέπομαι να κάνω μπάνιο μπροστά στους φίλους μας. Σας γράφω απο το iPhone οπότε δεν μπορώ να γράψω και πολλά! Φιλακια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανλού σίγουρα θα χρειαστείς τη βοήθεια της μανούλας σου μετά! Ο άντρας σου δουλεύει σε μεγάλη απόσταση από το σπίτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Ανλού σίγουρα θα χρειαστείς τη βοήθεια της μανούλας σου μετά! Ο άντρας σου δουλεύει σε μεγάλη απόσταση από το σπίτι?

αναλογως!!!!! αν εχει τοποθετηση κλιματιστικου η κανα σερβις....ας πουμε ξερω οτι την τριτη θα ναι πειραια..αυτη την βδομαδα εφτασε μεχρι βριλλησια...!Μενουμε πετρουπολη οποτε και τα δυο ειναι μακρυα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...