Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

vasteraki να σου ζησει το μωρουλινι σου! να ναι γερο και καλοτυχο και να το καμαρωσεις όπως εσυ επιθυμεις!!! ειναι 10 ημερων τωρα ε? αντε ξεπεταγεται σιγα-σιγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σας ζησει vaster

και όπως επιθυμείτε να το δείτε. :laugh:

Αντε έρχεται και η σειρά μας.. όταν μπορέσεις πες μας πως ήταν ο τοκετός κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster μου να σας ζήσει! Να το χαίρεσαι και όπως ποθείτε να το καμαρώσετε!

Κοριτσάκια σας καληνυχτώ! Φιλάκια πολλά σε όλες και αύριο μπορεί να σας βάλω φωτογραφιούλες από το δωμάτιο μας! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου να σας ρωτησω κατι?? τα μαθηματα ή οι συναντησεις με μαια ειναι ''υποχρεωτικα''?? εννοω χρειαζεται οπωσδηποτε???

εγω σημερα εχω κατι περιεργα πονακια χαμηλα,ελπιζω να ειναι φυσιολογικα και να μην τρεχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ!!!!ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ DOOPLER!!!ANTE ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΩΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα!!ο τοκετος μου δεν ηταν οπως τον περιμενα η αληθεια ειναι...πηγα για καρδιοτοκογραφο και παρατηρησαμε οτι ανα διαστημετα επεφταν οι παλμοι του μωρου,βεβαια μπορει να κοιμοταν ή να αλλαζε θεση,λογω ιστορικου ομως δεν θελαμε να το διακινδυνεψουμε,και το αστειο ειναι πως ειχα συσπασεις ελαφριες και διαστολη 2,θα γεννουσα παρα πολυ ευκολα οπως ειπε και ο γιατρος που με κοιταξε απο κατω,το συζητησαν με την γιατρο μου,μας ειπε οτι καμια φορα πεφτουν ο παλμοι για ασχετους λογους,και μπορουσαμε να το αφησουμε,αλλα εμεις μας μπηκαν ιδεες και δεν θελαμε να το αφησουμε,εφοσον δεν υπηρχε προβλημα να γεννηθει μολις ειχα κλεισει τις 37 εβδομαδες,ετσι πηγαμε στην κλινικη το βραδυ,με ξαναεβαλαν καρδιοτοκογραφο,παλι καποιες στιγμες επεφταν και το πρωι 7 η ωρα μπηκα χειρουργιο,επισκληρηδιο εκανα ,και αυτο που εχω να πω ειναι πως ειχα πλαι μου τον ΤΕΛΕΙΟ αναισθησιολογο!!!απο την αρχη μεχρι το τελος ηταν διπλα μου και μου εξηγουσε την ολη διαδικασια,τα παντα,θα ηθελα να γεννουσα φυσιολογικα με αυτον τον ανθρωπο μαζι μου!ευλογημενος να ναι!τελικα μετα 25 λεπτακια ειδα τον μπομπιρακο μας!!!υπεροχο συναισθημα!!!αυτα λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ VASTER ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΟ!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ Η ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!ΕΡΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΝΤΟΜΠΛΕΡ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ 9 Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ!ΕΚΑΝΑ ΟΜΩΣ ΕΧΘΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΣΑΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΜΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ Μ'ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΨΟΦΗΣΑ ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΡΙΛΑΞ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster να σου ζησει το μωρουλινακι σου,γερο και καλοτυχο να ειναι!!! να ζησει σαν τα ψηλα βουνα και να το καμαρωνεις καθε στιγμη!!!! μην στενοχωριεσαι για τη γεννα,το αποτελεσμα ειναι το γλυκο σου μωρουλινι οτι ειναι καλα!!!!

εγω κοριτσια υποφερω με τις αυπνιες!!! κοιμαμαι στις 6 το πρωι και ξυπναω κατα τις 11 !!! και επειδη το μεσημερι ειμαι κομματια,κοιμαμαι μεχρι τις 7 σιγουρα!!! ολη νυχτα αυτη η τηλεοραση....εχω δει ολες τις επαναληψεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας..ολες εχουμε αυπνιες τελικα...μας προετοιμαζουν τα μικρουλια μας για τα μεγαλα ξενυχτια..4-6π.μ βαραω σκοπια...φουλ τελεμαρκετινκ η τv...μετα τρωω λιγακι και παλι υπνο...

mikrulaxristos φυσικα και δεν ειναι υποχρεωτικο..η γιαγια μου που γεννουσε κατω απτα δεντρα δεν ειχε κανει τετοια μαθηματα :laugh: :laugh:

ομως σημερα η μαια μας εξηγησε αναλυτικα πως θα καταλαβουμε οτι ερχεται ο τοκετος ή ποτε σπανε τα νερα, τη διαδικασια του τοκετου κ καισαρικης, για τα βλαστοκυτταρα,α και μας ξαπλωσε σε ενα στρωματακι και μας εδειχνε πως θα αναπνεουμε κ θα σφυγκομαστε κατα τη γεννα!

και την τριτη θα κανω μαθημα θηλασμου.

εχουμε νεοτερα απτα μωρακια μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρακτικες συμβουλες προετοιμασιας:

ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ:

1.LIPOSAN

2.KAΛΤΣΕΣ (1 ΖΕΥΓΑΡΙ), γιατι μπορει να κρυωνουν τα ποδια μας κατα τον τοκετο

ΓΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ:

2-3 νυχτικα-πιτζαμα (κουμπακια)

2 σουτιεν θηλασμου χωρις δαντελα εσωτερικα

επιθεματα στηθους

1 ρομπα

1 παντοφλες ή σαγιοναρες

1-2 σλιπακια (κανονικο μας μεγεθος)

νεσεσερ με καλλυντικα

σερβιετες (αυτες που φοραμε long night)

(νυχια ή στα χερια ή στα ποδια να ειναι αβαφα)

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ

Ληξιαρχικη πραξη γαμου

βιβλιαρειο υγειας

αστυν ταυτοτητες και των 2

ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ

1 εσωρουχο φανελλακι να κλεινει στο καβαλο

1 φορμακι

1 σεντονακι

1 κουβερτακι πικε ή παπλωματακι λεπτο

πετσετακια για ρεψιμο

πορτμπεμπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.VASTER ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ!!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΣΑΝΤΕΣ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΒΑΛΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΨΗΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΑΜΕΣΩΣ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΗ.Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΠΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΣΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΓΟΝΑ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ, ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Η ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ!ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη σχολικη χρονια να εχετε και καλη προοδο σταγονιτσα! και παλι καλα τα καταφερνεις βρε με 2 παιδακια και σουπερμαρκετ και κοιλιτσα και τσαντες!!!ΕΥΓΕ!!

Εγω που πηγα μεχρι το ιατρειο (κεντρο Αθηνα) οδηγησα, μετα πηρα μετρο, περπατησα...και μου βγηκε η γλωσσα...

καλα στο μετρο ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ...γκρρρ...τι την κοιλια μου τουρλωνα, τι τη μεσουλα επιανα...Σημασια δεν μου δινανε...ετσι και γω στο γυρισμο τους σηκωσα με το ζορι...ε μα.. ειμαι και ορμονικα διαταραγμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΔΕΝ ΣΥΚΩΝΟΤΑΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΣΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΘΕΣΗ!!ΤΟΣΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ!ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα οι αντρες και οι μικρες κοπελες..πες δεν τοχουν περασει..δεν ξερουν..μα ουτε μια μεγαλυτερη κυρια-μανουλα να μη σηκωθει..μου κανε εντυπωση..

λες να νομιζανε οτι ειχα φαει φασολια και πρηστικα??χαχαχαχ!

ΜΑΡΥΛΟΥ να κανεις εστω και ενα γυρο..μεχρι εκει που αντεχεις..μη ζοριζεσαι..εγω παντως δεν εχω ξεκινησει περπατημα..οτι κανω μες το σπιτι..περα-δωθε..με δουλειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki αχ τι ωραια ολα αυτα που σας ειπε, εγω θα την συναντησω για πρωτη φορα αυριο! θα συναντηθουμε στο γαια,θα παμε να μου δειξει θηλασμο,θα μιλησουμε με τον αναισθησιολογο γιατι εχω ενα προβληματακι στη μεση και πρεπει να δουμε τι θα γινει με την επισκληριδιο,και μετα ειπε να παμε για καφεδακι εγω εκεινη και ο μπαμπακας για να αρχισει να μας ενημερωνει για αυτα που ερχονται!!!!! απλα σε ρωτησα γιατι απο οτι καταλαβα μετα τη γεννα θα την πληρωσω εγω και οχι ο γιατρος,και εχω ακουσει οτι τις μαιες τις αναλαμβανει ο γιατρος. τωρα τι να πω δεν ξερω...

νεοτερα απο τα μωρακια μας ε?? ε ναι λοιπον,η μικρη ελενιτσα ολη μερα(και νυχτα) κανει σβουρες και πεταγεται ολη η κοιλια μου,εχει πολυ πλακα!καποιες φορες με ποναει γιατι με χτυπαει στα πλευρα,αλλα τι να την κανω που ειναι γλυκουλα και δεν μπορω να την μαλωσω! ο μπαμπακας λεει οτι απο τωρα με εχει καβαλησει και θα με κανει οτι θελει!!!

σταγονα ποπο κουραγιο που ειχες να τα κανεις ολα αυτα!!! εγω θα τα ειχα φτυσει!!! καλη και δημιουργικη χρονια να ειναι για τα παιδακια σου!!!

marylou μου τωρα ειδα οτι εχουμε μια μερα διαφορα πιτ !!! χαχαχαχχααχαχ μαζι θα γεννησουμε !! και εγω στην ιδια φαση ειμαι,κουραζομαι συνεχεια!!! και οι αυπνιες αυπνιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΕΣ ΑΥΠΝΙΕΣ ΑΠΛΩΣ ΣΥΚΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ 5 ΜΕ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10.30.ΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΤΙΚΟΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΗΣΥΧΟΣ ΚΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ!ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΔΥΟ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛ Η ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΙΣΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΑ ΜΩΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 10.30 ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΑΛΙΣΤΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συχνοουρια και εγω πολυ,αστα να πανε! στην ουσια αυτο ειναι που μου χαλαει και τον υπνο.. τι τυχερες οι φιλες σου με τοσο ησυχα παιδακια!! εαν ειναι κληρονομικο αυτο,τοτε και η δικια μου θα ειναι ησυχη! εγω κοιμομουν απο τις 9 το βραδυ μεχρι την αλλη μερα στις 7 το πρωι!!! απο την πρωτη μερα της γεννησης μου παρακαλω!!! η μαμα μου λεει ''τετοια παιδια σαν εσενα να μου φερνανε 10 να μεγαλωσω!!!'' !!! χααχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΙΝΑΙ 2024ΓΡ ΚΑΙ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ GRADE1.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Κ ΜΑΛΛΙΑ!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΖΩ ΤΡΕΛΑ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΩΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΩ ΠΟΛΥ.Ε..ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΔΥΝΑΜΗ...Ε?ΕΡΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΩ ΝΕΡΟ( ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ :laugh: :laugh: ). ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ!!!ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΑΙΣΜΑ, ΑΛΛΑΓΜΑ, ΡΕΨΙΜΟ ΚΑΙ ΥΠΝΟ ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΩΝ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ!!

ΕΡΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΒΑΡΟΣ, ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣΩΜΟ!! ;);)

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ Η ΠΕΡΑΣΩ ΜΕΣΑ ΠΡΩΤΗ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΝΑ ΜΠΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΛΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝ!!!!ΑΛΛΑ ΠΟΥ.....Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!

ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΜΑΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ?ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΕΡΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΝΕΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΙΧΕΣ ΓΡΑΨΕΙ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat6 έγραψε:

ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΩ ΝΕΡΟ( ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ :laugh: :laugh: ). ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ!!!ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΑΙΣΜΑ, ΑΛΛΑΓΜΑ, ΡΕΨΙΜΟ ΚΑΙ ΥΠΝΟ ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΩΝ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ!!

ΕΡΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΒΑΡΟΣ, ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣΩΜΟ!! ;);)

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ Η ΠΕΡΑΣΩ ΜΕΣΑ ΠΡΩΤΗ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΝΑ ΜΠΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΛΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝ!!!!ΑΛΛΑ ΠΟΥ.....Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!

ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΜΑΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ?ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ?

ΚΑΤ6 ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΙΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.ΧΙ..ΧΙ..ΧΙ..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...