Μετάβαση σε περιεχόμενο

H ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ....


Recommended Posts

ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓ.ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΕΙΔΑΜΕ ΑΝ Κ ΝΩΡΙΣ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΕΙΜΑΙ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ 2 ΗΜΕΡΩΝ ΕΧΩ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!

ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΚΟΜΗ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΟ Κ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΡΟΜΠΑ ΕΓΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΕΙΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΓΛΥΚΕΣ ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο αυτο θα πει γεμάτη μέρα!Εγκυμοσυνες,γιατροι,παντρειες!

Πολλά πολλά συγχαρητηρια!

Καλή εγκυμοσύνη!

Καλά Στέφανα!

Δεν έμειναν άλλες ευχές ρε συ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοο κοριτσάκι! :):) να σαι πάντα έτσι στην ζωη σου ευτυχισμένη! η ωρα η καλή και με το καλο να παρεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου.... :):) μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι...και όταν ερθει στον κοσμο το αγγελούδι σου τότε θα πεις ...η πιο όμορφη εικόνα του κοσμου.... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ομορφοτερο δωρο για την πιο ευτυχισμενη σου στιγμη!!!κ ερχονται κι αλλες.....!!!ολα να πανε καλα κ η ζωη σου να ειναι παντα τοσο γεματη οσο η σημερινη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιο τέλειο γαμήλιο δώρο!!!! :) :) :)

Εύχομαι να ζήσετε ευτυχισμένοι και με το καλό του χρόνου να γιορτάζετε την πρώτη σας επέτειο γάμου αγκαλιά με το μωράκι σας!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θερμα συγχαρητήρια!!!!!¨Οπως τώρα, έτσι και πάντα να σου πηγαίνουν όλα στην ζωή σου!Υπέροχα! Να ζήσετε, με το καλό το μωράκι σας, να είστε όλοι μαζί ευτυχισμένοι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πιο παλια μου φιλεναδα γιορταζει διπλα σημερα!!!!!!!

Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα κοριτσακι μου!!

Να ζησετε, να ευτυχησετε κ με το καλο να υποδεχτειτε κ το μωρακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: χιλια συγχαρητηρια και για την εγκυμοσυνη σου και για τον γαμο και ευχομαι απο τωρα και επειτα η ζωη σου να ειναι σαν και σημερα...γεματη χαρες και ευτυχιααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες τωρα!!!!???

Μηπως το ειχατε βαλει στην λιστα γαμου το σπορακι???

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι το τελος και η ωρα η καλη!!!Να ειστε ευτυχισμενοι!!!!

Συγχαρητηρια!!!

Καλη εγκυμοσυνη!!!

Καλη αρχη στην καινουργια σελιδα της ζωης σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΛΥΚΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ Κ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!!!!!!

ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!!!!!!!!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΕΡΑ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :cheer::cheer:

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ . :cheer::cheer:

ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΛΑΒΑΤΕ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΝΕΚΤΙΜΙΤΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραιος συγχρονισμος..!

Την ημερα του γαμου σου να μαθαινεις οτι εισαι εγκυος..!

Να μια ωραια ιστορια να διηγηθεις στο μωρακι σου οταν με το καλο ερθει στον κοσμο..!

Να ζησετε παντα ευτυχισμενοι και με το καλο να δεχτειτε το νεο μελος της οικογενειας σας..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!και βιον ανθοσπαρτο!!!νομιζω οτι αυτο ηταν το τελειο δωρο γαμου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου και για το γάμο και για την εγκυμοσύνη σου! Τέλειος συνδυασμός!! Καλά στέφανα, να είστε πάντα ευτυχισμένοι και με το καλό να έρθει το μωράκι σας! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειος συνδιασμος.ο Αγιος Φανουριος σου φανερωσε ενα μωρακι...μπραβο πολλα συγχαρητηρια!!ευχομαι μια τελειομηνη και υγιη εγκυμοσυνη,να ζησετε τοσο ευτυχισμενοι και ακομα περισσοτερο οσο ειστε σημερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...