Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεξ μετά από αποβολή...


Recommended Posts

Καλησπερα και ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Θα ηθελα να σας ρωτησω κατι. Αφου με καθαρισαν μετα την αποβολη,μου ειπαν οτι μπορω να κανω σεξ ξανα μετα απο 2 εβδομαδες, γιατι ειναι ερεθισμενος ο τραχηλος.

Εχουν περασει 2 εβδομαδες, αλλα εγω ψιλοφοβαμαι, γιατι νομιζω οτι θα παθω καμια αιμορραγια κτλ. Μαλλον ειμαι υπερβολικη...

Εχετε παρομοια εμπειρια; Μετα απο ποσο καιρο κανατε ξανα σεξ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα γεια σου. Ειμαι καινουρια στο forum. Απο προσωπικη μου εμπειρια καταλαβαινω οτι ο φοβος ειναι καθαρα ψυχολογικος. Δε προκειται να παθεις τιποτα απολυτος απλα στην ιδεα μας ειναι ολα... Προσπαθησε να χαλαρωσεις κι ολα θα γινουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα γεια σου. Ειμαι καινουρια στο forum. Απο προσωπικη μου εμπειρια καταλαβαινω οτι ο φοβος ειναι καθαρα ψυχολογικος. Δε προκειται να παθεις τιποτα απολυτος απλα στην ιδεα μας ειναι ολα... Προσπαθησε να χαλαρωσεις κι ολα θα γινουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρασαν δύο εβδομάδες από εμένα και έκανα σεξ. Η αλήθεια είναι ότι ενώ την προυγούμενη εβδομάδα δεν είχα αίμα, μετά το......γεγονός δύο μέρες έχω λίγο.

Ο γιατρός μου είπε όμως ότι μπορεί να έχω για κάποιο καιρό ακόμα λίγο αίμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρασαν δύο εβδομάδες από εμένα και έκανα σεξ. Η αλήθεια είναι ότι ενώ την προυγούμενη εβδομάδα δεν είχα αίμα, μετά το......γεγονός δύο μέρες έχω λίγο.

Ο γιατρός μου είπε όμως ότι μπορεί να έχω για κάποιο καιρό ακόμα λίγο αίμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego pou ekana kai apoksesi, meta apo 2 ebdomades den eixa katharisei kala!

ki ego fobomoun pos kati tha patho...:unsure: :unsure: alla ligo argotera pou eniosa etoimi ki egine....;) den epatha tipota!!!;)

ante me to kalo n'arxisete kai pali to sex kai siga siga tis prospatheies!!!;) kai kala apotelesmata!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego pou ekana kai apoksesi, meta apo 2 ebdomades den eixa katharisei kala!

ki ego fobomoun pos kati tha patho...:unsure: :unsure: alla ligo argotera pou eniosa etoimi ki egine....;) den epatha tipota!!!;)

ante me to kalo n'arxisete kai pali to sex kai siga siga tis prospatheies!!!;) kai kala apotelesmata!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου και εμένα ο γιατρός μου είχε πει να περιμένω 2 εβδομάδες και μετά να κάνουμε σεξ. Τις δύο πρώτες εβδομάδες είχα αρκετό αίμα και φοβόμουν να κάνω οτιδήποτε αν και το ήθελα πολυ! Λίγο πριν την 3η εβδομάδα πριν να καθαρίσω τελέιως το δοκιμάσαμε λίγο και με προφυλακτικό, και τίποτα δεν προέκυψε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου και εμένα ο γιατρός μου είχε πει να περιμένω 2 εβδομάδες και μετά να κάνουμε σεξ. Τις δύο πρώτες εβδομάδες είχα αρκετό αίμα και φοβόμουν να κάνω οτιδήποτε αν και το ήθελα πολυ! Λίγο πριν την 3η εβδομάδα πριν να καθαρίσω τελέιως το δοκιμάσαμε λίγο και με προφυλακτικό, και τίποτα δεν προέκυψε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα μονο κατι σταγονες αιμα την ιδια μερα, απο την επομενη δεν ειχα τιποτα. Αλλα φοβαμαι μη πονεσω ή μη παθω αιμορραγια. Αλλα εχουν περασει 2 εβδομαδες και εχω αρχισει και εχω αναγκες!!!!!Σκεφτομαι να το αφησω μεχρι το Σαββατο και βλεπουμε. Υπαρχει καμια σας που να εκανε σεξ κοντα στην προθεσμια που εδωσε ο γιατρος και να επαθε αιμορραγια;

Συγγνωμη που σας ζαλιζω, αλλα δε μου εχει τυχει ξανα και δε ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα μονο κατι σταγονες αιμα την ιδια μερα, απο την επομενη δεν ειχα τιποτα. Αλλα φοβαμαι μη πονεσω ή μη παθω αιμορραγια. Αλλα εχουν περασει 2 εβδομαδες και εχω αρχισει και εχω αναγκες!!!!!Σκεφτομαι να το αφησω μεχρι το Σαββατο και βλεπουμε. Υπαρχει καμια σας που να εκανε σεξ κοντα στην προθεσμια που εδωσε ο γιατρος και να επαθε αιμορραγια;

Συγγνωμη που σας ζαλιζω, αλλα δε μου εχει τυχει ξανα και δε ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ζήτησε να με δει μετά απο 15 ημέρες και αφού με εξέτασε με υπέρηχο και ότι άλλο χρειαζόταν μου είπε οτι μπορούμε να ξεκινήσουμε πάλι την σεξουαλική μας δραστηριότητα..

Δεν είχα κάποιο πρόβλημα μετά. Μην ανησυχείς, δεν νομίζω να υπάρχει θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ζήτησε να με δει μετά απο 15 ημέρες και αφού με εξέτασε με υπέρηχο και ότι άλλο χρειαζόταν μου είπε οτι μπορούμε να ξεκινήσουμε πάλι την σεξουαλική μας δραστηριότητα..

Δεν είχα κάποιο πρόβλημα μετά. Μην ανησυχείς, δεν νομίζω να υπάρχει θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...