Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

Α πα πα,κορίτσια δεν είναι κατάσταση αυτή!Πάω να ξαπλώσω να χαλαρώσω.Όλο νομίζω ότι κάνω συσπάσεις.Όλο αυτή την ιδέα θα εχω τώρα.Φιλάκιααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κι απο μενα κοριτσακια μου ..

σας γραφω εν συντομια τι περασα σημερα! :blink:

το πρωι κατεβηκα στην αδερφη μου για καφεδακι ..κατα τις 4 που ανεβηκα σπιτι μου ειχα κατι πονακια σαν περιοδου ,παω τουαλετα και τι να δω ???????? Αιματακι καφε !!!!!!με επιασε πανικος!!! :blink:

ευτυχως μετα απο λιγα λεπτα ηρθε ο αντρας μου ..παιρνει τηλ τον γιατρο ..του εξηγει ..λεει ο γιατρος "πιθανον να αρχισε ο τοκετος" :S

αλλα .......( γιατι παντα υπαρχει ενα αλλα!!!) ο γιατρος μου λειπει αυτην την βδομαδα εξωτερικο !!!!!ναι καλα διαβασατε !!!!!

πηγαμε στην γενικη κλινικη για καρδιοτοκογραφο σε περιπτωση τοκετου θα με ξεγεννουσε ενας συναδελφος του :blink: ( το θεατρο του παραλογου)

με ειχαν μια ωρα στον καρδιοτοκογραφο !!!!μου ειπαν οτι τωρα δεν γεννας ..αλλα..( κι αλλο αλλα... :S ) μπορει αυριο μπορει και σε μια βδομαδα να σε πιασουν οι πονοι ....τελεια???????

ειμαι ξεκρεμαστη μεχρι την δευτερα!!!!δεν εχω γιατρο ...

μπεμπουλη ...μην ερχεσαι ακομα αγορι μου ..υπομονη λιγες μερες!!! :blush:

υγ ..οσο για τις συσπασεις .. εκανα συσπασεις( τις οποιες δεν καταλαβαινα) και οχι ανα τακτα χρονικα διαστηματα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας τα ειπα λιγο γρηγορα γιατι ειμαι πτωμα ...

θα τα ξαναπουμε αυριο το πρωι ..φιλακια πολλα

ειπα στον αντρα μου σε περιπτωση που γεννησω αυτη τη βδομαδα να

γραψει στο θεμα μας ...τι καλο αντρουλη που εχω ..

μου ειπε αμεσως ναι...

καλο βραδυ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kalhspera!!!!gennhsa thn pempth pou mas perase!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: exo ena kouklo 3250 ...phga gia episkepsh alla eixe stegnosei o bebakos kai mou brhkane kapoio problhma sto aima...leptomereries ayrio...shmera gyrisa spiti ,ekana kaisarikh telika!!!alla ola kala tora pou exo to aggeloudi mou agkalia!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

koritsakia kalhspera!!!!gennhsa thn pempth pou mas perase!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: exo ena kouklo 3250 ...phga gia episkepsh alla eixe stegnosei o bebakos kai mou brhkane kapoio problhma sto aima...leptomereries ayrio...shmera gyrisa spiti ,ekana kaisarikh telika!!!alla ola kala tora pou exo to aggeloudi mou agkalia!!! :P

Να σου ζήσει κουκλίτσα μου... καλή λοχεία !!! Κι άλλο μπεμπάκι στην παρέα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τέλεια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα και εγω..Ειναι καμία εδώ?

Φωτεινή μου αυτο με τα τηλεφωνα το κάνει και η μαμά μου.Βαζει τις αδερφές μου να παιρνουν και να μου λενε... :angry:

Βασω γεννάς και εσυ...τι να ταξουμε στο αγοράκι σου να μείνει μεσα μεχρι τη Δευτέρα? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεε.....Ναναααα...που εισαι συ μαρη?????

χαθηκες κι ειχα μεινει με την εντυπωση οτι..δεν εχεις ακομη ιντερνετ!!

Γεννησεςςς???????γιατι δε μου εστειλες ενα μηνυμα??την Παρασκευη που ηρθα δηλ. στο Ελενας ησουν εκει?? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θα τρελαθω!!Τι μπεμπαροοοο εκανες????Να σας ΖΗΣΕΙ καρδια μουυ!!!αυριο θα σε παρω τηλ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

koritsakia kalhspera!!!!gennhsa thn pempth pou mas perase!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: exo ena kouklo 3250 ...phga gia episkepsh alla eixe stegnosei o bebakos kai mou brhkane kapoio problhma sto aima...leptomereries ayrio...shmera gyrisa spiti ,ekana kaisarikh telika!!!alla ola kala tora pou exo to aggeloudi mou agkalia!!! :P

μπραβο Ναννουκα....να σας ζησει ο παιδαρος...να εισαστε ολοι καλα...αντε βρε τους ρυθμους σου κ περιμενουμε λεπτομεριες κ φωτο...

φιλακια πολλα σε εσενα κ στον μπεμπη σου... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

καταφερα να σας διαβασω!κ μονο που σας διαβαζω ειναι σα να συμμετεχω εστω κ καθυστερημενα~!

να σας πω κ εγω τα νεακια μου?

ειμαι ολη μερα σχεδον στη γυρα,αποκει που περασα μηνες ολοκληρους ξαπλα με συσπασεις τωρα κανω τα τερατα κ δε ποναω ποτε! θα με τρελανει το μικρο!!!!ετσι χαιρομαι κανα μπανακι λιγο π[ριν το μεγαλο γεγονος!

απο παρενεργειες???ο 9ος με εκανε πολυ πρισμενη,εχω κατακρατηση παντου κ στ μουτρακια,το δεξι μου ποδι ειδικα αστραγαλος πατουσα ειναι σαν των γιαγιαδων με τα κυκλοφορικα προβληματα που ειναι ταβουλι!!!!

τι αλλα ποιες ειστε μεσα?

ωρα που βρηκα κ εγω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναννά και Αγγελική να χαίρεστε τα αστέρια σας!Πάντα γερά και καλότυχα να είναι!!

Κατρινάκι,Βάσω και Βασιλική με το καλό γλυκιές μου!!!

Φωτεινούλα φόρεσε ένα ματάκι πάνω σου!

Καληνύχτα από εμάς,ώρα για νάνι!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντορα σου λεω πολυ πριξιμο κ μαλιστα ανομοιομορφο!μεχρι κ ο πωλητης των παπουτσιων το σχολιασε!

υπομονη με τις συσπασεις,κ εγω πριν 3 βδομαδες νομιζα οτι θα γεναγα απο ωρα σε ωρα με τοσους πονους.κ τωρα τι πο τα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα, και εγώ νόμιζα ότι ακόμα δεν έχεις ίντερνετ!!! Να σου ζήσει!!Φαντάζομαι θα είσαι τρελαμένη με το μπεμπούκο αγκαλίτσα! Θέλουμε λεπτομέρειες!!

Αγγελικούλα, καλή προσαρμογή στο σπίτι! Μα γιατί κάθισες τόσες μέρες??Φαντάζομαι να μάθουμε λεπτομέρειες σύντομα (και να δούμε φώτο!).

Wendaki μου, γεννάς σε λίγο :woohoo: Τι καλά!! Με το καλό!

Μου έχουν φύγει όλα τα συμπτώματα :( . Οι συσπάσεις έχουν αραιώσει και οι μόνες ενοχλήσεις που έχω είναι από την ουρολοίμωξη... Περπάτησα πάλι σήμερα 1,5 ώρα και ούτε μία έντονη συσπασούλα έτσι για δείγμα :(:(:( . Κάποιος είναι πολύ πεισματάρης μάλλον :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε σουπιτσα μια απτα ιδια!τι πρεπει να κανουμε,σχοινακι???? :laugh: :laugh: :laugh:

ο αντρουλης μου με διωχνει απτον υπολογιστη,θα τα πουμε αυριο,δε βλεπω να κερδιζω τη μαχη.... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

τι πρεπει να κανουμε,σχοινακι???? :laugh: :laugh: :laugh:

Ψάχνω στο ίντερνετ τρόπους για να προκληθεί τοκετός... Μέχρι τώρα έχω βρει (α) σεξ (το σπέρμα βοηθάει), (β) γρήγορο περπάτημα, (γ) να πιείς εκχύλισμα νυχτολούλουδου, (δ) να πιείς ρίγανη βρασμένη (μπλιάαααχχχχ). Προστοπαρών έχω κάνει μόνο το (β), αλλά αν περάσουν λίγες μέρες να περάσω στο (α) και τελευταία λύση το (δ)!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

Soupitsa k mitsi εγω ειμαι εδω να σας δωσω συσπασεις μπολικες........ :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Αχ, και εγώ μπόλικες είχα...τότε που δεν τις ήθελα. Τώρα που τις θέλω που είναι οεο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκου!!! :P:P

τι κάνουν οι φιλενάδες μου?????

εδώ είμαι δεν γέννησα :woohoo:

λοιπόν, πήγαμε χθες στον ντοκ, μου έκανε υπέρηχο, μου έβαλε και χέρι :blink::blink::blink: .....βασικά δεν ήταν και τόσο τραγικό!!!

ήταν λίγο περίεργο συναίσθημα αλλά δεν πόνεσε καθόλου ;)

την Παρασκευή το βράδυ στις 22.00 με 22.30 μπαίνω στην κλινική!!!

μου είπε ότι λογικά θα έχω γεννήσει έως το Σάββατο το μεσημέρι.

θα μου βάλει υπόθετο το βράδυ για να ωριμάσει ο τράχηλος όλο το βράδυ αλλά θα κοιμηθώ μου είπε,απλά θα έχω κάποιες ενοχλήσεις.

ευτυχώς το Σάββατο το πρωί κατά τις 10-11 έρχονται και οι γονείς μου,οπότε υπόθέτω πως θα με προλάβουν. Βέβαια σε αυτούς είπα ότι μπαίνω στην κλινική Σάββατο απόγευμα,διαφορετικά θα την δει Schumacher ο πατέρας μου :S:S:S

να φανταστείτε χθες,από το άγχος μου έφαγα 2 παγωτά!!!ένα παγωτίνι μετά το φαγητό και ένα παγωτό ΄σαντουιτς μετά από κανά 2ώρο!!!

αυτά τα νεάκια μου λοιπόν...πάω να σας διαβάσω τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...