Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα !!!!!!!!!Τι μου κάνετε?

Εχω μείνει λίγο πίσω στα νέα μας...Γεννησε το Ντοράκι ε?Ολα καλά?

Ντοράκι να σου ζήσει....Παντα να είναι γερός και καλότυχος...

Σία μου και εσύ ακόμα εδώ...Νομίζω οτι έχουμε μείνει τελευταίες..

Τι σου είπε ο γιατρός?Εγω αν δεν γεννήσω μεχρι αύριο μπαίνω την Δευτέρα που κλέινω τον 9ο με πρόκληση 8-)

Φιλάκια πολλά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kουκλες μου τα νεα σας,.,,,,γεννησαμε ολες η ακομη?????

Αχ εγω τις πρωτες μερες υπεφερα με τον θηλασμο σας συμβουλευω να κανετε υπομονη οσο μπορειτε για τις 3-4 πρωτες μερες μεχρι να κατεβει το γαλα και να μην στεναχφωριεστε οτι και καλα το μωρο δεν σας θελει...Αχ ποναει το στηθος μου σημερα περιμενω τον μπεμπη να ξυπνησει να του δωσω να φαει να με ξελαφρωσει ....Εσεις????τι νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑΣ ΣΑΣ ΒΡΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΝΤΟΡΑΚΙ Α ΡΕ ΝΤΟΡΑΚΙ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΗ ΣΑΝ ΤΟ ΛΕΜΟΝΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ 20 ΕΩΣ 25 ΘΑ ΡΘΕΙ ΛΕΕΙ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ :o:o ΑΣΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magy μου, λες εσυ για χερι???εμενα μου εκανε προκληση κ σε καθε συσπαση δλδ καθε λιγα δευτερολεπτα μου εβαζε χερι γιανα βοηθησει να κατεβει το κεφαλι....αστα...τραγικες στιγμες....

Παντως τωρα καταλαβαινω γτ ολες οσες εχουν γεννησει μετα λενε οτι θελουν 100% επισκληριδιο στην επομενη γεννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεννησε η Ντορα? ξερουμε ποσα κιλα βγηκε μπεμπης τελικα?

καλε που πηγατε οι πολυλογουδες μανουλες του ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ? (Εμεις ειμαστε απο του Οκτωβρη) :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιαα μουυ..δε το πιστευωωω..εγραφα μια ωρα και εξαφανιστηκαν!!

επιτελουυυς μαζιιι!!Σας εγραφα για τη Ντορα μας..!!γεννησε ενΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ 2430 ΑΝ θυμαμαι σωστα..Εκανε καισαρικη γιατι ειχε μπλεχτει τομωρακι με το λωρο..και δεν ειχε παρει βαρος 2 εβδομαδες!!Λεπτομερειες θα μας γραψει η ιδια ..να μας πει την ιστορια της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΟΡΑΚΙ να σου ζησει ο μπεμπης να ειναι γερός και πάντα ευτυχισμενος και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμεις! με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας! περιμενουμε νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεε επιτέλους!

Ντόρα να σας ζήσει ο μπέμπαρος! Σε περιπέτειες πριν ακόμη έρθει στον κόσμο μας ε; Τέλος καλό, όλα καλά... τέλεια :D

Μαριέττα, πού είσαι ρε παιδί εσύ; Να τον χαίρεσαι τον μπέμπη σου! Πόσο καιρό έχεις γεννήσει;

Υπομονή στα υπόλοιπα κορίτσια. Λίιιγο ακόμη έμεινε. Φάτε ό,τι προλάβετε (κατά το "κοιμήσου όσο μπορείς") :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε λέω μεγάλα λόγια, αλλά από εκεί που ξυπνούσε 3 φορές κάθε βράδυ, χθες και προχθές κοιμήθηκε 6ωρο! Μεγάλη πρόοδος :)

Ο μπεμπούλης σου τι λέει; Είναι ήσυχο παιδάκι; Με την Έλενα πώς πάει το πράγμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια... μπορεί να μην γραφω συχνα αλλά παρακολουθώ κι συμπασχω με όλες σας.. να ζήσουν λοιπόν τα μωράκια σε όλες τις κοπέλες που γέννησαν και με το καλό σε αυτές που μένουμε και αναμένουμε.. 6 μέρες εγω πριν την ΠΗΤ μου και ο μπέμπης μας δεν έχει τάσεις να βγει από την κοιλίτσα... την επόμενη Κυριακή θα μπούμε στον 10 ο :D:lol: .. αν μέχρι τότε ο μπέμπης δεν έρθει απο μόνος του θα μπώ για να τον βγάλουμε με το ζόρι.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia moy..ti kaneis??ante me to kalo ki esu!!!να χαρεις το κουκλι σου!

emeis pote 8a mazeutoume eitelous?ξεμυαλιστικαμε με τα μωρα μας μου φαινεται..Αναστασια που χαθηκες τι κανει η καραμελιτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κατρινάκι... καλά είμαι μια χαρούλα και στην αναμονή.. ο δικός σου που τον είδα στο fb ε'ιναι όλα τα λεφτά... κούκλοςςςςςς..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυο μου κοπελα μου ναι γεννησα την ημερα του αγιου αλεξανδρου με προκληση ...αστα....υπεφερα....αλλα ας μην το σκεφτομαι !!!εκανα εναν μπεμπαρο 3400 !!! κ 51 εκατοστουλια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου τι κάνετε?Εγω σήμερα τρέχω...Το πρωι είχα λιγα υγρα και αιματάκι.Πηγα στην κλινικη με είδανε,διαστολή 1 το μωρό οκ και μου είπανε αν θέλω να φύγω και να πάω το πρωί.Εννοείται οτι έφυγα αφού δεν έχω καθόλου πόνους.ουφ και ξεσηκώθηκα οτι θα γεννήσω σήμερα...Δε πειράζει λίγες ώρες έμειναν... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα μου αντε με το καλο..κι ενα πονο!!σε λιγες ωρες θα εχεις αγκαλιτσα το μωρακι σου κι εσυ!

Μαριεττακι να σου ζησει ο παιδαρος!!!με το καλο..να σε βλεπουμε πιο συχνα!!σε χασαμε βρε κοριτσαρα μου! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

τι βλεπω γεννησε η ντορα μας?!?!?!?!?!

ντορα μου να σου ζησει ο μπεμπακος!!! παντα υγεια και τυχη να εχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Ντοράκι να σου ζήσει κοπέλα μου!!!

πάντα γερός να είναι και οτι καλύτερο σας εύχομαι!!! :):)

Σταυρούλα μου τι βλέπω γεννάς και εσύ;;;

πάει τελευταία έμεινα..... :(:(

εγώ και η Αναστασία(boulou) από οτι είδα....

και να πεις οτι δεν κάνω και τπτ...και sex κάνω και περπατάω και οτι χρειάζεται γιανα βγει ο μικρός... :?:?

άντε βρε κορίτσια να δω πότε θα βγει και ο δικός μου ο μπεμπούλης... :?::?:

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!!!

σήμερα έχουμε ραντεβού με τη γιατρό μας, για να δούμε...μάλλον με πρόκληση με βλέπω να πηγαίνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θΕΗ ΜΟΥ...ΥΠΟΜΟΝΗ..ΛΙΓΕ ςΜΕΡΕς ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΚΟΜΗ!!ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ..ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΟΥ ΠΗΤ!ΧΤΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΤΥΧΑΙΟ?

ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ..?ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ 2 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ?ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙς?ΕΧΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ ΓΥΡΩ ΣΟΥ!ΕΥΤΥΧΩΣ!

ΣΥΓΝΩΜΗ..Η ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΓΕΝΝΗΣΕ??(MAGYKAL)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ..ΕΔΩ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΑΣ..ΜΑΝΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ!ΑΙΣΙΩΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ 19 ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΑΝΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ 20!!ΘΕΚΛΑ ΗΣΟΥΝ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ!!

ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΕΔΩ..ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΤΟΥς 9 ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ( ΜΗ..ΑΛΛΑ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!)ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ..ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΠΟΣΤ..ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΤΟ ΔΩ..ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΝΑΜΜΝΗΣΕΙΣ ΜΑΣ!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΛΙΓΕΣ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΤΕ..ΘΕΗ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΜΑΓΔΟΥΛΑ,ΦΟΤΕΙΝΗ,ΕΥΑΚΙ..ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΟΥΝ..ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΠΟ ΚΕΙ!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΑΣ ..Ε?? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το βλεπω να κλεινει αυτο....κ που θαμιλαμε τωρα??Εγω εχω μπερδευτει πολυ.δεν εχω ιντερνετ καλη μου κατρινα ..τωρα εβαλα της βδομαδας...κ μετα απο καμια βδομαδα θαξαναβαλω,,,ασε που το εβαλα και φτιαχνανε το μαμμυ..γρουσουζια ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΑΚΟ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ?

ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΝΕΟ.

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΜΟΥ ΠΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΩΣ ΤΗΣ 20 ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΒΓΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...