Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

kuoula mou dikio exeis prepei siga siga na mazevoume ta mpogalakia mas apo to topic :dry: den eimaste pia egkioules :dry:

ps emas o giatros mas edwse kati stagonitses gia tous kolikous simera tha tis dokimasw elpizw na anakoufistei :dry:

episeis i zesti tous kanei kalo px to zesto mas xeri i to zesto mpanaki gi auto sou anakoufistike to alkminaki ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια!!!

μπηκα μια στα γρηγορα...να σας πω ενα HELLO ..ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΔΩ...!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ..ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑς..ΕΠΙΤΕΛΟΥς!!!Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗς ΜΑΣ..ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΙΚΤΕΡΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ...ΑΠΟ 18,5..ΣΤΟ 10,5 :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑΝ ΕΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ..ΕΙΧΕ ΠΑΛΙ 13,4!ΕΚΕΙ ΛΕΩ..ΠΑΕΙ..ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΘΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΜΕΣΑ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΒΑΡΟΥς ΤΟΥ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!

(ΕΧΩ ΝΑ ΣΑς ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ..ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ..)

ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ..ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗς ΜΑς ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΧΑΡΗ..ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΑΤΙΑΣΩ..ΔΥΟ ΒΡΑΔΥΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ 5 ΩΡΕΣ! ΓΙΑ ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ..

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΡΕΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ..ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΖΕΨΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,γλυκά μου κοριτσάκια!Έβαλα τη μουτσουνίτσα μου για ύπνο και τώρα χαλαρώνω!Τι κάνετε;

Γιούλη,να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!Να το χαίρεσαι και να σε κάνει πάντα υπερήφανη κι ευτυχισμένη! :)

Κουκου,να σου ζήσουν τα διδυμάκια σου!Διπλή η χαρά για εσένα,καλή λοχεία και πάντα να είναι υγιή κι ευτυχισμένα!

Κατρινάκι,καλή λοχεία και καλή προσαρμογή στο σπίτι.Αν και απ'ότι καταλαβαίνω δεν έχετε τέτοιο πρόβλημα.Τέλεια!Φτου φτου σκόρδα.

Kuo και Αγγελικούλα,όντως οι κολικοί είναι περίεργη φάση.Υπομονή θα περάσει κι αυτό.

Kuo,μήπως η ζουζουνίτσα σου δεν μπορούσε να ρευτεί και γι'αυτό ήταν ανήσυχη και ηρέμησε με τον εμετό;Ίσως να παίζει κι αυτό.

Μπέλλα,τώρα το θυμήθηκα να στο πω:αυτό με το θηλασμό το έχω ακούσει κι εγώ.Μόνο 20 λεπτά θηλάζουν και μετά παίζουν.Ωραία διασταύρωσα την πληροφορία,γιατί δεν ήμουν σίγουρη. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες...

μπηκα να πω ενα γεια...κ σε ολες της καινουριες μανουλες να σας ζησουν...

δεν θα προλαβαινω να μπαινω για λιγες μερες γιατι μετακομιζω εκτακτος...το σπιτι μετα απο ενα συμβαν κριθηκε ακρως ακαταλληλο για το μωρο ψαχναμε ηδη σπιτι αλλα δυστυχως δεν ειχαμε βρει κ μετακομιζουμε αναγκαστηκα για λιγο καιρο στην πεθερα μου :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

ζει μονη της η κουνιαδα μου θα παει φοιτητρια θεσσαλονικη...

δυστυχως δεν εχω αλλη επιλογη τωρα προεχει η υγεια του μπεμπη πανω απο ολα...οπως καταλαβαινετε τρεχουμε να προλαβουμε αυριο βαφουμε το δωματιο κ απο Δευτερα μεταφερουμε τα πραγματα κ εγω καθε μερα μαζευω σαν την τρελη...ο μπεμπης συνεχιζει να βιαζεται την Δευτερα θα παω παλι να με δει ο ντοκ κοβω κ τα φαρμακα την Δευτερα κ απο οτι υπολογιζει τελος της βδομαδας αρχες της αλλης γενναω :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

γιαυτο τρεχουμε πανικοβλητοι να προλαβουμε....

Κατρινα μου να μου φιλησεις τον μπεμπακο σου δεν προλαβα να ερθω :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat6 έγραψε:

ΚΑΤΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ?

ΕΠΕΣΕ Ο ΙΚΤΕΡΟΣ, Ε?

ετσι δειχνει κουμπαρουλα μου..ολα καλα..αν και..μας ειπε ο παιδιατρος που ηρθε σπιτι χτες..να κανουμε μια προληπτικη ..χολερυθρινη..να ειμαστε σιγουροι..θα παμε Δευτερα..γιατι δε μπορεσα να παω σημερα!αλλα το χρωμα του μοας φαινεται καλο..και τον ειχα ολη μερα στον ηλιο..

Η μπουμππου σου???τι μου κανει ..?κλωτσαει καθολου???μπαα..καθολου πες.. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΩΣΤΙΔΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΑΝΩ!!!ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ...

ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 2.400!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat6 έγραψε:

ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΩΣΤΙΔΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΑΝΩ!!!ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ...

ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 2.400!!!! :woohoo: :woohoo:

2400??αγααπη μουυ μεγαλωσε κι τουτη η μικρουλα!!χαχαχα..ανυπομονω να γεννηθει ,η πνευματικη αδελφη του γιου μου και της κορης μου! :):):):):):):)

Κλωτσιες εε?και που εισαι ακομη...Κατερινιω μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrinakh mou pos eisai????

se peira thl kai sto kinhto kai stathero alla mneta katafera na mpo na do edo tis ekseliksis!doksa to theo eistai spiti sas!!ena megalo fili ston mikroulh kai kalh loxeia se sena...prosoxh mhn patheis ayta pou epatha ego kai anoiksei h tomh...ksapla kai ksekourash... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia oses genissate kai den eisaste kai liges na sas zisoun ta mwrakia sas,den grafw onomata mipws kanw kanena lathos kai den to thelw katholou.

Xrisanthemo euxomai OLA NA PANE KALA apo edw kai pera.Eimai sigouri ti i gorgonitsa sou tha sas vgalei asproproswpous.Kouragio exeis ti thetiki mou skepsi kai mia thesi sti proseuxi mou!

Ntoraki tous agwnistikous mou xairetismous.Kuo elpizw i synenteuksi na pige kala.

Sas exasa gt eleipa Xalkidiki mia vdomada eixa ena gamo kai mia vaftisi sto grafeio k etrexa panikovliti.Toulaxiston to apotelesma nomizw pws mas apozimiwse.

Sas eixa sto nou mou alla den mporousa na sas diavasw apo to iphone kai to vrady epefta kseri.

Se osa koritsakia den exoun gennisei kai perimenoun elpizw i drosia na sas voithaei kapws.

P.S. perimena na gyrisw kai na sas vrw sto 21-22 kai eseis eiste akoma sto 19?pw pw koita pragmata.

P.S. (02) oses photo apo bebakia eida einai F O V E R E S!Axxxx koritsia na sas zisoun ta thaumatakia sas

Stef

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου προσπαθω να διαβασω νεα κ να γραψω αλλα ολα πανε σκ..με το μαμυ.

επιτελους σπιτι μαζι με το μωρο!ειμαι τρελαμενη.

σε ολες τις ετοιμογεννες ευχομαι πραγματικα μια ολιγοωρη γεννα!!!!

κ σε οσες στερουνται τα μωρα τους υπομονη,θα τα παρετε καλυτερα αποτι θα τα ειχατε σπιτι!!

χρυσανθεμακι μου η Παναγια θα ειναι κοντα σου να εισαι βεβαιη,αρκει να το αφησεις επανω της.να πας στην εικονα της κ να της εμπιστευτεις απολυτα το παιδι σου.ολα τα μωρακια εχουν προβληματα λιγο η πολυ,ειναι θεμα χρονου να το παρεις κοτσονατο στ χερακια σου!!!!σε φιλω.

κατρινακι ενταξει με τον ικτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

καλησπερα κοριτσακια!!!

μπηκα μια στα γρηγορα...να σας πω ενα HELLO ..ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΔΩ...!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ..ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑς..ΕΠΙΤΕΛΟΥς!!!Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗς ΜΑΣ..ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΙΚΤΕΡΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ...ΑΠΟ 18,5..ΣΤΟ 10,5 :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑΝ ΕΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ..ΕΙΧΕ ΠΑΛΙ 13,4!ΕΚΕΙ ΛΕΩ..ΠΑΕΙ..ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΘΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΜΕΣΑ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΒΑΡΟΥς ΤΟΥ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!

(ΕΧΩ ΝΑ ΣΑς ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ..ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ..)

ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ..ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗς ΜΑς ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΧΑΡΗ..ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΑΤΙΑΣΩ..ΔΥΟ ΒΡΑΔΥΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ 5 ΩΡΕΣ! ΓΙΑ ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ..

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΡΕΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ..ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΖΕΨΕΙ..

Αχ Κατρίν μου να σου ζήσει ο μπεμπάκος!!

Έχω χάσει επεισόδια αλλά που θα πάει όταν θα κοιμάται εγώ θα είμαι στο Μάμμυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

καλησπερα σε ολες...

μπηκα να πω ενα γεια...κ σε ολες της καινουριες μανουλες να σας ζησουν...

δεν θα προλαβαινω να μπαινω για λιγες μερες γιατι μετακομιζω εκτακτος...το σπιτι μετα απο ενα συμβαν κριθηκε ακρως ακαταλληλο για το μωρο ψαχναμε ηδη σπιτι αλλα δυστυχως δεν ειχαμε βρει κ μετακομιζουμε αναγκαστηκα για λιγο καιρο στην πεθερα μου :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

ζει μονη της η κουνιαδα μου θα παει φοιτητρια θεσσαλονικη...

δυστυχως δεν εχω αλλη επιλογη τωρα προεχει η υγεια του μπεμπη πανω απο ολα...οπως καταλαβαινετε τρεχουμε να προλαβουμε αυριο βαφουμε το δωματιο κ απο Δευτερα μεταφερουμε τα πραγματα κ εγω καθε μερα μαζευω σαν την τρελη...ο μπεμπης συνεχιζει να βιαζεται την Δευτερα θα παω παλι να με δει ο ντοκ κοβω κ τα φαρμακα την Δευτερα κ απο οτι υπολογιζει τελος της βδομαδας αρχες της αλλης γενναω :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

γιαυτο τρεχουμε πανικοβλητοι να προλαβουμε....

Κατρινα μου να μου φιλησεις τον μπεμπακο σου δεν προλαβα να ερθω :(:(:(:(:(:(

Αχ Ντόρα μου τι γκαντεμιά και αυτή!!!!!Στο τέλος της εγκυμοσύνης να κάνεις μετακόμιση και γενικά όλη αυτή η αναστάτωση!! Από ότι βλέπω το πέρνεις καλά όμως B)B)B)B) Μπράβο σου!!

Βιαστικός το παλικαράκι σου!!!! Να μας πεις τα νέα από τον γιατρό σου μόλις μπορέσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα δεν είπα!!

Καλημέρα λοιπόν σε όλες τις κοιλίτσες και μη!!!

Ανοίξατε καινούργιο θέμα??? Όποια το ξέρει παρακαλώ να ενημερώσει :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εμείς καλά είμαστε!! Θα σας γράψω αναλυτικά όλη την γέννα και τα γύρω γύρω κάποια άλλη φορά!!!

Κορίτσια έχω ένα πρόβλημα!!! Το τσουφάκι μου δεν ρεύεται σχεδόν πότε! Άντε μία στις 10!!! Τον θηλάζω αποκλειστικά από την πρώτη μέρα. Εμετό έχει κάνει μόνο μία φορά άρα είμαστε καλά! Μόνο κάτι γουλίτσες έχει βγάλει 3-4 φορές! Κοιμάται σαν βοδάκι όταν είναι χορτασμένο και γενικά δεν υπάρχει παραπονο. Αλλά όπως καταλαβαίνεται όταν δεν ρεύεται είμαι δίπλα του 1 ώρα αφού κοιμηθεί με το άγχος. Μου είπαν ότι πρέπει κάθε φορά να τον βάζω στον ώμο για να ρευτεί και δεν ρευτεί δεν πειράζει!!! Την Δευτέρα θα πάρω τον παιδίατρο......

Ευτυχώς μας δρόσισε και είμαστε λίγο καλύτερα.

Σας φιλώ πάω λίγο να δω τι κάνει ο μούργος και επανέρχομαι... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες μου! αν διαβάζετε το μύνημα σημαίνει ότι τα κατάφερα επιτέλους σήμερα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τι νέα έχουμε?

Σε όλες τις νέες αφίξεις να ευχηθώ Να ζήσουν τα μπεμπάκια, γερά και καλότυχα!!!

1366-happiness-and-giggles.jpg

Σε όσες είναι ακόμα εν αναμονή προλαβαίνουν το Νο19 βγήκε πολύ γουρλίδικο, είχαμε πολλά μωράκια! Άντε να μετακομίσουμε όλες στο θέμα Μπεμπάκια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Πριν λίγο ήρθα κι εγώ και μπήκα να πω μια καλησπέρα!

Ντοράκι μου,κουράγιο!Συμβίωση με την πεθερά ε;Τι να κάνεις;Για το καλό του μπεμπάκου σου θα το υποστείς κι αυτό!Όλα καλά να πάνε.

Οι υπόλοιπες σουσουραδίτσες τι κάνετε;

Θα επανέλθω το απόγευμα.Φιλακια πολλά :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες....Τι μου κάνετε?Η αλήθεια είναι οτι ψιλοχαθήκαμε λόγω mammy αλλα τώρα θα επανέρθουμε δυναμικά.

Αυξάνουν τα μπεμπάκια μας ε?Να σας ζήσουν κορίτσια και πάντα να τα καμαρώνετε!!!

Εγώ μετράω αντίστροφα πλέον.Σήμερα ήρθε και ο γιατρός μου οπότε δεν αγχώνομαι πότε θα γεννήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, όλες καλά; Ντοράκι, καλό κουράγιο με τη μετακόμιση. Κρίμα που έκατσε τώρα, αλλά αφού είσαι τόσο κοντά στην ΠΗΤ τουλάχιστον δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Με το καλό λοιπόν να έρθει ο μπεμπούλης. Με έναν πόνο Σταυρούλα, Κατερινοφουφού και όσες κοπέλες περιμένετε :kiss:

Γιουλάκι, δεν είναι απαραίτητο ότι θα ρευτεί. Κι εγώ έτσι νόμιζα στην αρχή και την είχα αγκαλιά με τις ώρες, αλλά δεν το κάνει πάντα. Η παιδίατρος μου έχει πει να την έχω στον ώμο τουλάχιστον 20 λεπτά μετά από κάθε γεύμα και αν ρευτεί ρεύτηκε...

Μαρία :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo πως είναι η μικρούλα σου? έχετε πονάκια ακόμα?

Μπέλλα μου πως σου φάνηκε τελικά στον Γαληνό? τι δωμάτιο πήρες και πψς ήταν σον θηλασμό? πηρες το 2days? ανάκριση κανονική :laugh: :laugh:

Βρε Ντόρα μου τι ήταν πάλι και αυτό? καλό κουράγιο εύχομαι, μην κουράζεσαι και πολύ, σου χρειάζονται δυνάμεις!

tweety ευτυχώς γύρισε και ο γιατρός σου να μην αγχώνεσαι ;)

Γιούλη μην αγχώνεσαι καθόλου, κράτα τον καμιά 10-15 στον ώμο και ότι κάνει, η Έλλη μου ποτέ δεν ρευόταν, η μπουμπου τώρα τις περισσότερες φορές ναι άλλες πάλι όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελουδια μου καλησπερα!!!

γεννησε η WENDY μαςς!!!!να ζηησειι το μπεμπινι της!!

νομιζω οτι χαθηκατε λιγο?Αυτη η αναβαθμιση μας αποσυντονησε..εε?

Πραγματικα εχω στρεσαριστει τοοσο πολυ αυτες τις μερες..που νομιζω οτι τελικα το γαλα μου..παει ..αντιο..! :(:(:(

Κουκου ,Ποπη και Γιουλακι να σας ζησουν τα μπεμπακια!!!

Γιουλιτσα νομιζω μαζι γεννησαμε τη Πεμπτη ετσι??τι παιδαρος !!

τι αλλα νε αβρε κοριτσια?πειτε μου γιατι εχω χασει [πολλα επεισοδια!

Χρυσα ..τι εγινε με το μωρο σου?ευχομαι τωρα που σου γραφω ολα να ειναι ενταξει και να γυρισατε σπιτι σας!!

εχουμε νεο θεμα ..το ξερω..αλλα εχετε μετακομισει εκει?

Μαρια@..σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες θηλασμου..μετα απο τοοσα χρονια τοχα χασει το θεμα!

Κουακο..η Αλκμηνουλα τι κανει?εχει πονακια?χτες ο παιδιατρος μου ειπε οτι υπαρχει ειδικο γαλατακι για τη περιπτωση!

Ντορακι..καλο κουραγιο με τη μετακομηση!τι να πω..αν ειναι για το καλο του μωρου..

φουφου...ειδα οτι εισαι σε ετοιμοτητα!αντε με το καλο κι εσυ..απλα απολαυσε τις τελευταιες μερες με κοιλιτσα!

Stayroyla..Ηρθε ο γιατρος σου και ηρεμησες εε?παλι κλαα!!Πραγματι χαθηκαμε..αλλα εγω επεστρεψα δυναμικα!

αν ξεχασα καποια ..sorry .αλλα εχω και το μικρο Ταλιμπαν..που εχει μια γκρινια σημερα!ολο πειναει..και ολο τα βγαζει.. :blink:

επανερχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου καλησπέρα... εμείς όλα καλά. Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω γιατί κάτι προβληματάκι έχει πάλι... εδώ. Κατερινάκι μου καλά είσαι ? Το μωράκι ? Η δικιά μου κοιμάται τώρα κ παλεύω με το θηρίο το μικρό... ξέρεις που βρίσκω το καινούργιο θέμα που θα βρισκόμαστε πλέον ? Άντε να γεννήσουν κ οι υπόλοιπες κοπέλες κ να μαζευτούμε πάλι όλες... γιατί χαθήκαμε μωρέ.......... :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...