Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέος Διαγωνισμός!


lena

Recommended Posts

Αρχίσαμε λοιπόν;;; Σήμερα Δευτέρα!!! Στην ποίηση δεν ήμουν ποτέ καλή. Πιο πολύ το'χω στη ζωγραφική γι'αυτό η κόρη μου είναι μία ζωγραφιά!!!Πριν πάω στη βελανιδιά μου(η κουκουβάγια) σας στέλνω τα φιλάκια μας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!!! Όπως σας υποσχέθηκα λοιπόν απο τώρα ξεκινάει ο διαγωνισμός!!!!!!! Όσες γράψετε κάποιο σχόλιο σχετικά με τα δωράκια που χαρίζει το e-shop monogiapaidakia.com μπαίνετε αυτομάτως στην κλήρωση !!!!!

Aς δούμε λοιπόν ποιά θα είναι τα δωράκια ..

Δωράκι 1ο !!!

Μια υφασμάτινη 100% οικολογική βαμβακερή πάνα Imse για μωράκι 3- 6 κιλών

+ χαρτάκια που κρατανε τα κακά

+ σαπουνακια για να καθαρίζουμε το μωράκι μας

+ πανάκια ( Πιστοποιημένα οικολογικά ) για να τα χρησιμοποιούμε μαζί με σαπουνακια ή όπως θέλουμε για να καθαρίζουμε το μωράκι μας !! θα σου βάλω τις φωτογραφίες συνημμένες

Δωράκι 2ο !!!

Μια υφασμάτινη οικολογική πάνα Wonderoos ένα μέγεθος (κάνει για όλα τα μωράκια μέχρι να βγάλουν την πάνα !! )

+ χαρτάκια που κρατανε τα κακά

+ σαπουνακια για να καθαρίζουμε το μωράκι μας

+ πανάκια ( Πιστοποιημένα οικολογικά ) για να τα χρησιμοποιούμε μαζί με σαπουνακια ή όπως θέλουμε για να καθαρίζουμε το μωράκι μας !!

Δωράκι 3ο !!!

Ένα υπέροχο μαγιό πάνα για αγοράκι ή κοριτσάκι 9-12 κιλών

Σας βάζω και φωτογραφίες για να δείτε τα πακέτα!

Καλή επιτυχία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!!!!

Όπου διαγωνισμός πρωτη!!! Ελπίζω λενακι να ειναι πάλι τυχερη η μικρη μου!!!!!Φιλακια! Ευχαριστω για την συντροφια που μου κρατατε απο την αρχη που γράφτηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οικολογικα!!!!!δεν θα μπορουσες να μας βαλεις καλητερο δωρακι απο οικολογικα!!!

το ακουσε και η μικρουλα μου και αρχισε να κλωτσαει,της μαμας της εμοιασε οικολογα και αυτη!!!

ειμαι κωνσταντινουπολη!!!ελπιζω να πιαστω στην κληρωση

αν και ολη μου η οικογενεια ειναι πειραια!!! :P

σ ευχαριστουμε λενακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πώ και 2 λόγια για τις υφασμάτινες πάνες για όσες βέβαια δεν τις έχετε δοκιμάσει και θέλετε να τις δοκιμάσετε..

1.Αλλάζουμε την πάνα όπως και τις άλλες πάνες τις μιας χρήσεως .

2.Δεν τις πετάμε (και να έχουμε να κουβαλάμε σκουπίδια ) τις βάζουμε σε ένα καλαθάκι και τις πλένουμε στους 60ο C

3.20 με 25 πάνες είναι αρκετές για ένα μωράκι για να πλένουμε κάθε τρίτη μέρα

4.Χρησιμοποιούμε μισή δόση από το απορρυπαντικό μας για το μωρό αρκεί να μην είναι βιολογικό (συνήθως έχουν ενεργά συστατικά που καταστρέφουν τα οικολογικά ρούχα)

5.Στεγνώνουν πολύ γρήγορα ακόμη και χωρίς στεγνωτήριο .

6.Δεν θέλουν σίδερο .

7.Δεν έχουν διαρροές παρά μόνο όταν δεν ξεβγάζονται καλά .

8.Ξεχνάμε τις κρέμες αλλαγής που βάζαμε στον ποπό του μωρού μας . Δεν χρειάζονται

9.Βάζουμε πρόγραμμα να αλλάζουμε το μωρό μας μόλις ξυπνήσει και αν είναι απαραίτητο πριν κοιμηθεί .

10.Κάνουμε οικονομία και αφήνουμε πίσω το άγχος του σουπερ μάρκετ

11.Εκμεταλλευόμαστε τη γραμμή υποστήριξης μετά την αγορά για να μη πελαγώνουμε

Στην περίπτωση των Wonderoοs έχουμε και άλλα συν

Είναι ένα μέγεθος .

Προσαρμόζονται από τη γέννηση μέχρι να μεγαλώσει το μωρό .Έτσι δεν χρειάζεται άλλο μέγεθος. Ειδικά τώρα τρομερά οικονομική επιλογή (Είναι σε έκπτωση )

Είναι πάνα τσέπης και δεν χρειάζεται έξτρα βαρκάκι . Μπορείτε να δείτε πληροφορίες εδώ

www.wonderoos.com/picturesoffitting.htm

www.monogiapaidakia.com/index.html?targ ... ml〈=el

Υπάρχουν όμως και άλλες επιλογές όπως οι Imse .

Πληροφορίες για αυτή την πανουλα θα δειτε εδώ :

http://monogiapaidakia.com/el/p_45.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να μην γράψω απλά κάτι, θα σας πω ένα στιχάκι από ένα τραγουδάκι ….

Μια αγκαλιά, δυό φιλιά, όλη η γη μια συντροφιά, Σ΄αγαπώ πολύ και θ’άθελα και εσύ να με αγαπάς πολύ :kiss::kiss::kiss:

Το αγαπημένο μας τραγουδάκι που το τραγουδάμε πρωί – μεσημέρι – βράδυ και αγκαλιαζόμαστε

( για όσους δεν γνωρίζουν είναι το κεντρικό τραγουδάκι της παιδικής σειράς Barny :P .)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οικολογικες πανουλες? Θα τρελαθει απο τη χαρα της η Νικη μου. Επιτελους το πωπουδακι μας δεν θα ξανακοκκινησει. Και αν ειναι και των Wonderoοs, θα τις φοραει και το νεο μας μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δελεαστικές οι πάνες ειδικά από άποψη οικονομίας αλλά και σεβασμού προς το περιβάλλον..

Αν και με τη μεγάλη μου κόρη έχουμε καθαρίσει μου μένει η μικρή και άντε και για το αδερφάκι που θα ετοιμάσω σε κανα 2 χρονάκια :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οικολογικες πανουλες? Θα τρελαθει απο τη χαρα της η Νικη μου. Επιτελους το πωπουδακι μας δεν θα ξανακοκκινησει. Και αν ειναι και των Wonderoοs, θα τις φοραει και το νεο μας μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διευκρινίζω οτι αρχίζω να μετράω συμμετοχές απο την ανακοίνωση της έναρξης και μετά...το είχαμε πει αυτό οτι θα δώσω πρώτα το σύνθημα και μετά θα αρχίσω να μετράω συμμετοχές...οπότε όλες οι προηγούμενες δεν μετράνε.

Ξαναποστάρετε για να σας μετρήσω οκ; :) Όχι τίποτε άλλο για να είμστε δίκαιες... :P

Για να μην μπερδευτείτε σαν πρώτη συμμετοχή θεωρείτε της Ράνιας28

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω που κερδισα στον προηγουμενο διαγωνισμο κανει

να παρω μερος και σε αυτον η ειναι πολυ εγωιστικο??

Αν δεν κανει θα το καταλαβω απολυτα Λενακι μου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!

Λενα εγω που ακομα δεν ειμαι μανουλα,αλλα θα γινω τα Χριστουγεννα μπορω να παρω μερος στην κληρωση???????

Καλη επιτυχια!!!!!!!

Με το καλο τα διδυμακια σου!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...