Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέος Διαγωνισμός!


lena

Recommended Posts

Για να αποχαιρετήσουμε με χαμόγελο το καλοκαιράκι που φεύγει σιγά σιγά....το mammyland σε συνεργασία με το monogiapaidakia.com, ετοίμασε έναν ακόμη μεγάλο διαγωνισμό!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

3 τυχερές θα κερδίσουν 3 απίθανα πακέτα δώρων !!!!

Ο διαγωνισμός θα ξεκινήσει στις 23 Αυγούστου και θα λήξει στις 1 Σεπτεμβρίου! Συμμετέχουν όλοι όσοι γράψουν κάποιο σχετικό σχόλιο με τα δωράκια. Στην συνέχεια θα γίνει κλήρωση με την βοήθεια του γνωστού site Random.org.

Τα δωράκια δεν θα τα αποκαλύψω ακόμη ...έτσι για να σας κρατήσω σε αγωνία...χιχι :laugh:

Είστε ευχαριστημένες;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo:

post-2-1387393481403_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα δωρακια τα μικρα τα παιχνιδακια

που τα περνουν τα παιδακια

απο τις μαμας τους τα χερακια

και μας κανουνε χαδακια!!!!!

λενα μου ποιηματα θελεις να σου γραψουμε????ελπιζω να σου αρεσει κ να μας βαλεις στην κληρωση,φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: Ωραίο το ποιηματάκι σου αλλά αυτή την φορά είναι πιο απλά τα πράγματα... :laugh: :laugh: :laugh:

Ένα απλό σχόλιο αρκεί! :laugh: Μην στίβεται το μυαλουδάκι σας να βρείτε ποιηματάκια... :silly:

Απλά να τονίσω οτι ο διαγωνισμός θα αρχίσει απο Δευτέρα στις 23..Απο τότε δηλαδή θα αρχίσω να μετράω σχόλια και συμμετοχές...οκ; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και μας μας αρεσουν οι εκπληξεις και θα θελαμε να παρουμε μερος στον διαγωνισμο kinder εκπληξηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

οτι δωρακια και να ναι εχω εναν που περιμενει και ενα φασολακι που ειναι στο δρομο και θα τα κανει δωρο στον αδερφο του χα χα χα χα χα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 τυχερες απο 3 δωρακια =6 +5 δωρακια το καθενα- μας κανει 11

αντε και να παρει παραταση μεχρι της 8 σεπτεμβρη ο διαγωνισμος και 88 ευχαριστω να πουμε στο monogiapaidakia.com ολο μαζι 11888.11888 ευχες στο mammyland για την ψυχολογικη και ενημερωτικη υποστηριξη που μας δινει τυχαιο που υπαρχουν site ακομα με περιεχομενο δε νομιζω!!! Καλο χειμωνα να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Για κάνε ένα explain βρε Λένα..δηλαδή;; (πρέπει να είμαι πολύ αργοστροφη τελικά μερικές φορές..όχι όλες!!!:Ρ )

Φανή μου θα γίνει διαγωνισμός και θα κληρωθούν 3 τυχερές! Το monogiapaidakia.gr μας δίνει 3 υπέροχα δωράκια. Εσείς συμμετέχετε στον διαγωνισμό απλά γράφοντας ένα σχόλιο ( αυτό θα γίνει μόλις ανακοινώσω την έναρξη του διαγωνισμού και δείτε τα δωράκια)...

Τον πρώτο διαγωνισμό δεν τον πήρες χαμπάρι μάλλον ε; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Λένα :laugh: ,

και έγω δεν είχα πάρει χαμπάρι τίποτα για τον προηγούμενο διαγωνισμό.

μου αρέσει πολύ που είναι έξκπληξη τα δωράκια!

τρελαίνομαι για δωράκια!

πεθαίνω για δωράκια! εγω και όλα τα υπόλοιπα παιδάκια :P !!!!!!!!!!!!!!!

στη αναμονή λοιπόν τωρα για .....τα δωράκια χα!χα!χα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι αππο μένα!

ευχομαι καλή επιτυχια στο διαγωνισμό και ευχαριστούμε πολύ πολύ!

μια αγκαλια και ένα φιλί από τη μπέμπα μου για την υπεύθυνη του διαγωνισμο :silly: ύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 τυχερες απο 3 δωρακια =6 +5 δωρακια το καθενα- μας κανει 11

αντε και να παρει παραταση μεχρι της 8 σεπτεμβρη ο διαγωνισμος και 88 ευχαριστω να πουμε στο monogiapaidakia.com ολο μαζι 11880.11880 ευχες στο mammyland για την ψυχολογικη και ενημερωτικη υποστηριξη που μας δινει τυχαιο που υπαρχουν site ακομα με περιεχομενο δε νομιζω!!! Καλο χειμωνα να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...