Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια χρειάζομαι την βοήθεια σας. Ετοιμάζω την βαλίτσα για την κλινική!!

Εκτός από τα βασικά (πιτζάμες, εσώρουχα, καλλυντικά, σερβιέτες) τι άλλο να πάρω μαζί μου. Θα με βοηθήσετε πάρα πολύ καθώς ειλικρινά δεν ξέρω τι έξτρα θα χρειαστώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:P:P:P γελασα βρε Μπελλα μου.."ψωριαρικο""!! :P:P αυτη τη φαγουρα που λες την εχω κι εγω..ειδικα στο κεφαλι,κοιλια στηθος,μπουτια!οσο για το φαγητο..λουκανικα με πατατες..???

καλημερα fotinoyli!!!!! :):):)

Καλημερα Λαμπρουκο

καλημερα Βασιλικουλι!

ANNOYLA μου ειδες τι παθαμε?βεβαια τωρα την εχει πεσει στο καναπε και ροχαλιζει του καλου καιρου!!σαν να το βλεπω καλυτερα!να βαλω το μαγιω μου σιγα σιγα? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειναι καμμια αλλη εδω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι παιζει δλδ το ματι;εγω γενικα δεν χαζευω,αλλα μπορει καμια φορα να δω κατι που να μου τραβηξει την προσοχη,τελευταια μου αρεσει ο andam lambert παρα πολυ αλλα ειναι μαλλον γκευ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

:P:P:P γελασα βρε Μπελλα μου.."ψωριαρικο""!! :P:P αυτη τη φαγουρα που λες την εχω κι εγω..ειδικα στο κεφαλι,κοιλια στηθος,μπουτια!οσο για το φαγητο..λουκανικα με πατατες..???

καλημερα fotinoyli!!!!! :):):)

Καλημερα Λαμπρουκο

καλημερα Βασιλικουλι!

ANNOYLA μου ειδες τι παθαμε?βεβαια τωρα την εχει πεσει στο καναπε και ροχαλιζει του καλου καιρου!!σαν να το βλεπω καλυτερα!να βαλω το μαγιω μου σιγα σιγα? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειναι καμμια αλλη εδω?

δεν θελει...και γω το σκεφτηκα...ειναι και δυσκολος,λες και εχω πολλες επιλογες :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Καλημέρα!

Καταρχάς να ευχηθώ κι από εδώ στην Αγγελικούλα

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ, ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! Να είστε πάντοτε καλά να την καμαρώνετε να μεγαλώνει και να σας δίνει χαρές :kiss: Ανυπομονώ να μας πεις πώς πήγε. Το σίγουρο είναι ότι... ξαλάφρωσες απ' όλες τις απόψεις :P

Ελπιδάκι :woohoo: :woohoo: Ψοφάω με τη μικρούλα σου! Τι κουκλάκι είναι αυτό! Καλά ε, η παρέα εκτός από γουρλίδικη κάνει και τα ωραιότερα παιδιά! Τυχαίο; ;)

Κατερινάκι, περαστικά στον Ηλία σου. Τι κακό κι αυτό καλοκαιριάτικα. Συνέχεια για γαστρεντερίτιδα ακούω :ohmy: Δυστυχώς για εκείνον μόνο καμια φρυγανίτσα κάνει να φάει...

Γελίζ, γλυκούλα μου, πόσο χάρηκα που μας έγραψες :kiss::kiss: Breezer ε; Εγώ ήπια mojito προχθές μετά από καιρό και ήταν... αποκάλυψη :woohoo:

Γιουλάκι, πού ήσουν βρε κοπέλα μου; Σε χάσαμε! Όλα καλά ελπίζω. Ξεκουράστηκες καθόλου;

Κορίτσια, σόρι αλλά διαβάζω και γράφω μετ' εμποδίων. Η μπέμπα έχει πάθει μετάλλαξη σε δυο μέρες μέσα! Λοιπόν, πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα κι επανέρχομαι. Πρώτα όμως θα βάλω δύο θέματα για συζήτηση:

1) Πότε λέτε να επιστρέψετε στη δουλειά και τι σκέφτεστε να κάνετε με τα μωράκια σας; Όλο λέω ότι αργεί, αλλά πρέπει να τα προγραμματίσουμε να φύγουν απ' τη μέση :dry:

2) Τρέχει κάτι με τις ορμόνες μετά τη γέννα; Ρε παιδιά, παίζει το μάτι μου ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ λέμε. Βγήκαμε χτες και ξελιγώθηκα με αυτά που έβλεπα :blush: Είναι ορμονικό το θέμα ή εγώ έχω πρόβλημα; :P

Κατερίνα μου ξεκουράστηκα δεν λες τίποτα. Αφού εδώ και 3 μέρες πια βαριέμαι...

Να ναι καλά το παλικαράκι μου.....

Τι εννοείς έπαθε μετάλλαξη η μπουμπού σου?? ΝΑ μας βάζεις φώτος!!!

Σχετικά με τα ερωτήματα σου

1) Εγώ εξάμηνο δεν θα πάρω. Αλλά θα πάρω όλα τα άλλα! Επειδή έκανα μαιμουνιά με την ΠΗΤ μου + δούλευα και 2 βδομάδες μαύρα θα γυρίσω στην δουλειά μου κανονικά 3 Ιανουαρίου. Χωρίς μειωμένο δυστυχώς (μου το έκοψαν πριν καν γεννήσω). Αλλά ήδη με πήραν τηλέφωνο και με ρώτησαν πότε θα μπορέσω να ξαναπάω έστω για 2-3 ώρες 1-2 φορές την εβδομάδα. λΑρα με βλέπω Οκτώβρη να πηγαίνω που και που. Ευτυχώς και η μαμά μου και πεθερά μου δεν εργάζονται και ζούνε σε απόσταση 5 λεπτών από το σπίτι μας. Άρα η μοίρα μας είναι ήδη γραμμένη.... Να είναι καλά.....

2) Δυστυχώς δεν έχω άποψη ακόμα. Εγώ βέβαια έχω τρελλή όρεξη αλλά δυσυχώς μόνο εγκεφαλικά. Σωματικά δεν ξέρω αν θα μπορούσα....

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

[/quote:2yt3pd6q]

βρε Μπέλλα μήπως να τον άφηνες νηστικό να δει τη γλύκα;;; :laugh: :laugh: :laugh:

στην τελική παραγγείλτε κάτι από έξω...

Χρύσα μου μπράβο κοπέλα μου!!θα περιμένουμε νέα όταν γυρίσεις από το γιατρό!! ;)

Γιούλη μου τις ίδιες απορίες έχω και εγώ για την βαλίτσα γιατί συμπτωματικά και εγώ σ΄γμερα θα την φτιάξω..για πείτε ρε κορίτσια τι άλλο χρειάζεται...

Κατερινάκι :kiss::kiss::kiss:

μου φαίνεται οτι σου χρειάζεται λίγο sex.... :laugh: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

δεν θελει...και γω το σκεφτηκα...ειναι και δυσκολος,λες και εχω πολλες επιλογες :angry:[/quote:ta7ntsfk]

Όντως είνια δύσκολος ο αντρούλης σου. στην τελική παραγγείλτε κάτι από έξω.... Μην παιδεύσαι κιόλας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

αληθεια οταν κανεις καισαρικη μετα ποσο καιρο επιτρεπετε το σεξ;καλα οχι οτι καιγομαι απλα ενημερωτικα

ναι ναι τελείως ενημερωτικά!!!!!! :whistle::whistle::whistle:

που τα πουλάς αυτά βρε;;; :laugh: :laugh: :laugh:

ειλικρινά πάντως δεν ξέρω..όχι μόνο για την καισαρική αλλά και για τον φυσιολογικό τοκετό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

vaster έγραψε:

ναι ναι τελείως ενημερωτικά!!!!!! :whistle::whistle::whistle:

που τα πουλάς αυτά βρε;;; :laugh: :laugh: :laugh:

ειλικρινά πάντως δεν ξέρω..όχι μόνο για την καισαρική αλλά και για τον φυσιολογικό τοκετό...[/quote:713yxsdm]

χαχαχαχα!πραγματικα δεν καιγομαι!το βρηκα μετα απο 6-8 εβδομαδες για καισαρικη,για φυσιολογικη γεννα δοκιμαζεις και νωριτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

ουτε απ'εξω θελει...τον πνηγεις ναι ή ου;

Μπέλλα μου γιατί σκοτίζεσαι???

Άστον νηστικό! ;)

Αν ο δικός μου μου έκανε τέτοια κόλπα δεν το έχω σε τίποτα να τον αφήσω νηστικό.

Χωρίς παρεξήγηση αλλά κάποιες φορές τους κακομαθαίνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουο μου, υστερα απο τοση αποχη, ειναι λογικο να γυαλισει το ματι σου κοπελα μου. Ο γιατρος τι σου ειπε, ποτε μπορεις να ξεκινησεις το 'αθλημα'?

Οσον αφορα το ποτε θα παω στη δουλεια, ευελπιστω να παρω και το 6μηνο, αλλωστε οσες κοπελες εχουν γεννησει προσφατα στη δουλεια μου, το πηραν, γιατι οχι και εγω! Για το μειωμενο βλεπουμε, ειναι νωρις ακομα για να ξερω. Αλλα ως γνωστον, εγω δουλευω μονο σ/κ, ολη την εβδομαδα θα τα εχω εγω και τα 2, και το σκ τα πεθερικα και ο αντρας μου, θα ειναι πλεον και 2 τα παιδια!!!

Χρυσα μια μερα νωριτερα θα πας στο γιατρο εσυ? Τυχερουλα...εγω πηρα παραταση 2 ημερων..την Παρασκευη τελικα θα παω... :(

Γιουλη οσον αφορα τη βαλιτσα, εξαρταται αν θα γεννησεις σε ιδιωτικο ή δημοσιο. Στο δημοσιο θα χρειαστεις αρκετα πραγματα παραπανω, για το μωρο κυριως, στο ιδιωτικο στα προσφερουν απο εκει. Ο δικος μου γιατρος ειναι κατα της προκλησης και μαλιστα το κραταει και μεχρι 41 εβδομαδων!!! :woohoo: Ελπιζω να μη χρειαστει κατι τετοιο, ηδη ανυπομονω να γεννησω!

Κατρινα το φορεσες το μαγιο ή ακομα? Να ημουν απο μια μερια να σε εβλεπα!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα πιο μακρυά δεν το κάνανε αυτό το συνέδριο :angry::angry::angry: Άκου Αλάσκα!!!Τι κάνεις σε περίπτωση που γεννήσεις πριν να γυρίσει;;Έχει αφήσει αντικαταστάτη;;

Γιελίζ γεια σου και από εμένα. Δυστυχώς ως νέα στο φόρουμ δεν ξέρω τι σου έχει συμβεί όμως υποψιάζομαι. πέρσι περασα παρόμοια φάση. Πάντως επειδή μόνο θετικά λέμε εδώ να σε ενημερώσω πως μόλις ο γιατρός μας έδωσε το ο.κ του δώσαμε και κατάλαβε :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: Και ευτυχως είμασταν τυχεροί και τωρα περιμένουμε τον μπέμπη μας. Αλλά την πράξη αναπαραγωγής, αυτή με τα τρία γράμματα ... :P:P:P :woohoo: :woohoo: έχουμε να την επαναλάβουμε από την σήυλληψη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κατρίνα για την πισίνα έχεις και pool-boy σαν αυτό της χτεσινής φωτογραφίας???? :blink::blink: Αν ναι τότε κλείνω εισιτήριο και έρχομαι...μπορώ?? :woohoo: :woohoo:

ΑΑΑ..Εφτασα και στο νέο της γέννας της Αγγελικής :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Να σου ζήσει κοπέλα μου και καλή λοχεία. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Κατρινακι περαστικά στον αντρούλη σου.Πάντως το σχέδιο με τις απουσίες έπιασε :P:P:P:P βλέπω σήμερα πολλές κοπέλες είναι μέσα. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε όλες.

Γεια σου Γιούλη εγώ είμαι η Φωτεινή. Έχεις δίκιο να θες τον αντρούλη σου κοντά συ εκείνες τις ημέρες αλλά αν ο γιατρός επιμένει να μην κάνει πρόκληση τι θα κάνεις;;;

Κατερινοκουο για τις ορμόνες δεν ξέρω να απαντήσω :S:S:S . αλλά για τη δουλειά και εγώ προβληματίστηκα, αλλά εγώ δεν έχω κάποια σταθερή. Είμαι φιλολογος και κάνω ιδιαίτερα και σε φροντιστήριο. στα ιδιαίτερα ενημέρωσα ότι από Νοέμβρη μπορώ. Τώρα πόσοι θα με περιμένουν δεν ξέρω. Το φροντιστήριο δυστυχώς το ξεχνάω για φέτος.Σε περίπτωση που τελικά έχω μαθήματα το μωρό θα το προσέχει ο μπαμπάς μου αρχικά και μετά η μαμά μου όταν σταματήσει από τη δουλειά (είναι καμαριέρα και τελειώνει Οκτώβρη που κλείνουν τα ξενοδοχεία)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

vaster έγραψε:

ναι ναι τελείως ενημερωτικά!!!!!! :whistle::whistle::whistle:

που τα πουλάς αυτά βρε;;; :laugh: :laugh: :laugh:

ειλικρινά πάντως δεν ξέρω..όχι μόνο για την καισαρική αλλά και για τον φυσιολογικό τοκετό...[/quote:1zsx4r72]

Καλα σου λεει, που τα πουλας αυτα? :silly:

Εγω παντως που γεννησα φυσιολογικα, πηγα στον γιατρο μου μολις σαραντισα και αφου μου εδωσε το οκ...χμμμ...καταλαβαινετε! :woohoo: (Επρεπε να επουλωθουν και τα ραμματα...)Ζησε Μαη μου δηλαδη!!! :S Για καισαρικη δεν γνωριζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na apanthsw ki egw sthn kyo:

1)tha gyrisw oso poio grigwra ginete mallon tha parw to 3mhno tou oaed kai oxi to 6mhno kai oi logoi einai apla oikonomikoi kai as mhn xexname oti egw kathomai apo 8 iavouariou toy 2009 eleos poia varethika mesa sto spiti...

2)oso gia to an pezei to mati meta ayto den to xerw alla to diko mou mati panta epeze akomi kai twra to timamai to sexaki den kolame se tipota....na dw meta pws tha antexoume 40 meres!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Κουο μου, υστερα απο τοση αποχη, ειναι λογικο να γυαλισει το ματι σου κοπελα μου. Ο γιατρος τι σου ειπε, ποτε μπορεις να ξεκινησεις το 'αθλημα'?

Οσον αφορα το ποτε θα παω στη δουλεια, ευελπιστω να παρω και το 6μηνο, αλλωστε οσες κοπελες εχουν γεννησει προσφατα στη δουλεια μου, το πηραν, γιατι οχι και εγω! Για το μειωμενο βλεπουμε, ειναι νωρις ακομα για να ξερω. Αλλα ως γνωστον, εγω δουλευω μονο σ/κ, ολη την εβδομαδα θα τα εχω εγω και τα 2, και το σκ τα πεθερικα και ο αντρας μου, θα ειναι πλεον και 2 τα παιδια!!!

Χρυσα μια μερα νωριτερα θα πας στο γιατρο εσυ? Τυχερουλα...εγω πηρα παραταση 2 ημερων..την Παρασκευη τελικα θα παω... :(

Γιουλη οσον αφορα τη βαλιτσα, εξαρταται αν θα γεννησεις σε ιδιωτικο ή δημοσιο. Στο δημοσιο θα χρειαστεις αρκετα πραγματα παραπανω, για το μωρο κυριως, στο ιδιωτικο στα προσφερουν απο εκει. Ο δικος μου γιατρος ειναι κατα της προκλησης και μαλιστα το κραταει και μεχρι 41 εβδομαδων!!! :woohoo: Ελπιζω να μη χρειαστει κατι τετοιο, ηδη ανυπομονω να γεννησω!

Κατρινα το φορεσες το μαγιο ή ακομα? Να ημουν απο μια μερια να σε εβλεπα!!! :P

Άννα αν μπορείς πάρε το εξάμηνο,. Μην το σκέφτεσαι καν. Είναι πολύτιμες οι ώρες με το μωράκι σου. Θα γεννήσω σε ιδιωτικό και εκτός από φόρμα εξόδου δεν ξέρω αν θα χρειαστώ κάτι άλλο.

Και έμενα ο γιατρός μου το κρατάει για άλλες 10 μέρες μετά την ΠΗΤ αλλά λέω να τον παρακαλέσω να τον βγάλουμε ακριβώς στην ΠΗΤ μου ή μία μέρα μετά. Το διαβαλκανικό είναι είναι στην άλλη άκρη της πόλης και σκέφτομαι αν είναι να πηγαίνω έστω ανά 2 μέρες εκεί για καρδιοτοκογράφο θα είναι λίγο ταλαιπωρία. Θα με πηγαίνει αναγκαστικά η μαμά μου ( ο άντρας μου δουλευει) και σκέφτομαι γιατί να τραβήξω τόση ταλαπαιρία...

Πωπω μιλάμε πολύ γκρίνια βγάζω κορίτσια!! Αχ αυτή η καταραμένη ζέστη. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 έγραψε:

Κατρίνα για την πισίνα έχεις και pool-boy σαν αυτό της χτεσινής φωτογραφίας???? :blink::blink: Αν ναι τότε κλείνω εισιτήριο και έρχομαι...μπορώ?? :woohoo: :woohoo:

Φωτεινη με εκανες και γελασα!! :laugh: :laugh: :laugh: μα καλα, ολες εκει εχουμε το μυαλο μας πια? Γκαστρωμενες και μη??? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

na apanthsw ki egw sthn kyo:

1)tha gyrisw oso poio grigwra ginete mallon tha parw to 3mhno tou oaed kai oxi to 6mhno kai oi logoi einai apla oikonomikoi kai as mhn xexname oti egw kathomai apo 8 iavouariou toy 2009 eleos poia varethika mesa sto spiti...

2)oso gia to an pezei to mati meta ayto den to xerw alla to diko mou mati panta epeze akomi kai twra to timamai to sexaki den kolame se tipota....na dw meta pws tha antexoume 40 meres!!!! :lol:

Χρυσανθεμάκι μου φτου φτου φτου..... Πως βολευόσατε???? Εγώ δεν μπορώ να αλλάξω πλευρό πλέον. Μπράβο σας!!

Πότε με το καλό γεννάς? Από ότι κατάλαβα με προγραμματισμένη καισαρική δεν μπαίνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

fotini80 έγραψε:

Κατρίνα για την πισίνα έχεις και pool-boy σαν αυτό της χτεσινής φωτογραφίας???? :blink::blink: Αν ναι τότε κλείνω εισιτήριο και έρχομαι...μπορώ?? :woohoo: :woohoo:

Φωτεινη με εκανες και γελασα!! :laugh: :laugh: :laugh: μα καλα, ολες εκει εχουμε το μυαλο μας πια? Γκαστρωμενες και μη??? :laugh: :laugh:

Δεν φταίω εγώ..εμένα το μυαλό μου είναι αθώο.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Αυτή η Κατερίνα μας κολάζει :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες σας αφήνω...

Πάω για πεντικιούρ..... :)

Τα λέμε το απογευματάκι......

Αν κάποια έχει συμβουλή για την βαλίτσα θα ήταν σούπερ

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioyli mou simera tha paw sto teleytaio rantevou me to giatro mou...tha mpw mallon programmatismena thn deytera gia parakolouthisi kai thn trith to prwi tha gennhsw me kaisariki kai episkleiridio...gennaw nwritera apo thn ΠΗΤ mou logo piesis kai zanxarou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια άτακτα κορίτσια. Δεν διάβασα τις προηγούμενες σελίδες, αλλά μιας και το μάτι μου έπεσε στο θέμα σεξ, ας απαντήσω :silly: :silly: Μα τι όρεξη έχετε δεν καταλαβαίνω, μόνο εγώ δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι :blink::blink:

Πάντως για όσες κάνουν καισαρικη, δεν διαφέρει από τον φυσιολογικό τοκετό. Σε σαράντα μέρες μου είπε ο γιατρός μπορώ να κάνω ελεύθερα. (Μεταξύ μας δεν το βλέπω)

Πάω να διαβάσω τα νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

1) Πότε λέτε να επιστρέψετε στη δουλειά και τι σκέφτεστε να κάνετε με τα μωράκια σας; Όλο λέω ότι αργεί, αλλά πρέπει να τα προγραμματίσουμε να φύγουν απ' τη μέση :dry:

2) Τρέχει κάτι με τις ορμόνες μετά τη γέννα; Ρε παιδιά, παίζει το μάτι μου ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ λέμε. Βγήκαμε χτες και ξελιγώθηκα με αυτά που έβλεπα :blush: Είναι ορμονικό το θέμα ή εγώ έχω πρόβλημα; :P

1) εγω φυσικα θα παρω το 6μηνο...θα επιστρεψω του χρονου τον ιουνιο!

δεν ξερω αν ενοχληθηκαν στην δουλεια αλλα δεν το συζητησα καν! δυο μωρα θα εχω!!!!!! εχω και τις γιαγιαδες αλλα δεν θελω να τα αναλλαβουν εκεινες... :dry:

2)ειναι αυτο που λενε "ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται......"

ασε εγω που εχω τοσους μηνες... βλεπεις απο την αρχη που μαθαμε οτι ειναι διδυμα ο γιατρος ειπε αποχη :blush:

οποτε μετα με βλεπω να γινομαι .... ο βιαστης της περιοχης :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως πραγματικα δεν εχω καθολου ορεξη για σεξ...και πριν δεν ειχα..αφου σκεφτομουν να παω σε γιατρο...ψυχολογικο ηταν καθαρα,αφου μια φορα ειχα λιγο διαθεση,στις 3 που καναμε οταν ειχα ωορηξια,υποθετω πως τοτε εμεινα και εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...