Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Κατρινα μου κ εμενα εχτες ο δικος μου με ποναγε πολυ ετσι οπως εκανε....

κυο οχι για το fiesta γιατι λογο τιμης η δεν το θελει ο αντρουλης σου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kuo28 έγραψε:

Σήμερα έχω εκμεταλλευτεί έμμεσα το σύζυγο παιδίατρο ΚΑΙ το σύζυγο μηχανικό :blush: Ντρέπομαι :blush: Εγώ έχω το σύζυγο καμεραμάν, αν θέλετε κάτι :P

Ντόρα τέλειο το Fiesta. Κι εγώ αυτό έλεγα στον άντρα μου να πάρουμε για πιο οικογενειακό, αλλά δεν... :unsure:

Κατερινάκι ναι, ένα μαμαδοαυτοκίνητο θέλω :P Εσύ τι λες, θα πας να το πάρεις το δίπλωμα μετά την έλευση του μπέμπαρου;;

Ο δικος μου λιμενικος..αν χρειαστεις τιποτα εδω ειμαστε.. ;););););););););););););););););););)

οσο για τον καμεραμαν..εχουμε και βαπτισια..μπολικα ..ωσονουπο.. :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

εννοειται οτι πρεπει να ξεμπερδεψω με αυτη την ιστορια επιτελους!το διπλωμα ειναι ..απαραιτητο!τωρα το καταλαβα που καθομαι σπιτι ολη μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

Κατρινα μου κ εμενα εχτες ο δικος μου με ποναγε πολυ ετσι οπως εκανε....

κυο οχι για το fiesta γιατι λογο τιμης η δεν το θελει ο αντρουλης σου?????

με εχει τσακισει..θα του βαλω λιγο μουσικη..relaxation!! :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες. Δεν τα κατάφερα σήμερα να μπω νωρίτερα γιατί ήταν η πρώτη μέρα χωρίς την πολύτιμη βοήθεια της μαμάς και τα ΕΠΑΙΞΑ. Πλυντήρια, σιδερώματα, μαγειρέματα συν και το ότι ξαναγυρίσαμε στο τάισμα από το στήθος και είμαστε όλη μέρα εκεί :blink: Αύριο θα πάμε κατόπιν προτροπής της παιδιάτρου που την είδε χτες για έναν επανέλεγχο και ελπίζω να είναι ο τελευταίος!

Εσέις, τι νέα; Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω. Ξεκίνησα με τα πιο παλιά και στα σημερινά δεν κατάφερα να φτάσω. Αφήστε που με τη συζήτηση για αυτοκίνητα νόμιζα ότι μπέρδεψα τα forum :P

Απ'ότι είδα πάντως προγραμματίζονται ραντεβού αβέρτα! Την άλλη βδομάδα θα έχουμε νέο baby boom!

Γούσταρα πολύ και τις φωτογραφίες Kuo-Αλκμήνης και καραμελοπατουσάκια. Άντε να δούμε πότε θα δεήσει ο άντρας μου να με βοηθήσει. Μόνο με ρωτάει κάθε τόσο " ανέβασες καμία φωτογραφία να δουν τα κορίτσια;"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντορα αμα αλλαξεις μονο το μοτερ της τρομπας 30-40 ευρω ενω κομπλε η τρομπα γυρω σταe 100 μονο σαν ανταλλακτικο.

καλο ειναι το fiesta..

b

βεβαια ο αντρας μου ειναι hondakias ακους κατρινα????

και γενικα υπερ των japan...

κι εμεις το CRV θελει να παρουμε τωρα με τα μωρα, γιατι εχουμε και οι δυο διπορτα :blush:

ενα yaris και ενα mitsubishi colt το παλιο του 2001

οποτε δεν ειναι κανενα απο τα δυο για 4μελη οικογενεια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα, του μπέμπη έρχεται η ώρα του, μου φαίνεται! Βαρέθηκε εκεί μέσα! Παρεμπιπτόντως, πολύ κρίμα αυτό που έγραφες νωρίτερα για το γιατρό σου, να μην ξέρεις τι και πώς και να μην ξέρεις καν αν θα είναι εκείνος. Σοβαρά τώρα αυτά;

Όσο για τα βαφτίσια, μόνο αν τα θέλετε ντοκιμαντερίστικα γυρισμένα γιατί είμαστε και ψωνάρες :P

Ντόρα, γιατί θέλει λέει SUV :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Κατερίνα, του μπέμπη έρχεται η ώρα του, μου φαίνεται! Βαρέθηκε εκεί μέσα! Παρεμπιπτόντως, πολύ κρίμα αυτό που έγραφες νωρίτερα για το γιατρό σου, να μην ξέρεις τι και πώς και να μην ξέρεις καν αν θα είναι εκείνος. Σοβαρά τώρα αυτά;

Όσο για τα βαφτίσια, μόνο αν τα θέλετε ντοκιμαντερίστικα γυρισμένα γιατί είμαστε και ψωνάρες :P

Ντόρα, γιατί θέλει λέει SUV :unsure:

να κανουμε λες ντοκιμαντερ με τιτλο "η βαπτιση των διδυμων"????? :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

ντορα αμα αλλαξεις μονο το μοτερ της τρομπας 30-40 ευρω ενω κομπλε η τρομπα γυρω σταe 100 μονο σαν ανταλλακτικο.

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

μαλλον θα κατσει αρκετο καιρο αραγμενο....

τωρα βρηκε κ αυτο να τα φτυσει.... :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα! Μακάρι να είναι η τελευταία φορά που πάτε γι' αυτό το θέμα :) Πέρα από την κούραση, νιώθεις καλύτερα; Η μαμά σου θα ξανάρθει; Θα έχεις κάποια βοήθεια γενικά τώρα που είναι αρχή;

Κοριτσάρες εγώ σας αφήνω κάπου εδώ. Ταινιούλα και νάνι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι(κυο),εμεις αγορασαμε το φιεστα.δες φωτο..ειναι τελειο!!!!

Λαμρπινουλα τι επαθες μωρε κοπελα μου???τα χαιρια της μπεμπουλας μου ακολουθει και το δικο σου νινακι?

Καλε δεν θυμαμαι τπτ αλλο...τοση ωρα διαβαζα για να γραψω αυτα μονο???ουφ!μου εμεινε το κουσουρι του αλτσχαιμερ.. :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

αναστασια τι κανει η μικρη σου???

συνηλθε καθολου απο τα πονακια??

βασιλικη μου δοξα τω Θεω ναι!μας εκανε 2 φορες.ελπιζω να μην υπαρξει 3η.τι κανουν τα μικρουλια σου???

α!!θυμηθηκα τη συμπεθερουλα μου!!!χαλασε το λαπτοτ μωλε???και πως θα μιλαμε πλεον???? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Κατερίνα, του μπέμπη έρχεται η ώρα του, μου φαίνεται! Βαρέθηκε εκεί μέσα! Παρεμπιπτόντως, πολύ κρίμα αυτό που έγραφες νωρίτερα για το γιατρό σου, να μην ξέρεις τι και πώς και να μην ξέρεις καν αν θα είναι εκείνος. Σοβαρά τώρα αυτά;

Όσο για τα βαφτίσια, μόνο αν τα θέλετε ντοκιμαντερίστικα γυρισμένα γιατί είμαστε και ψωνάρες :P

Ντόρα, γιατί θέλει λέει SUV :unsure:

χαχαχ..εννοειται..οτι ειμαστε κι εμεις ψωναρες..Της Ελενας δεν εχω τιποτα απο τη βαπτιση..κατι αθλιες φωτο σκορπιες..και ενα βιντεο που τραβουσε ο ξαδελφουλης..backstage only!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

Κατερινακι(κυο),εμεις αγορασαμε το φιεστα.δες φωτο..ειναι τελειο!!!!

Λαμρπινουλα τι επαθες μωρε κοπελα μου???τα χαιρια της μπεμπουλας μου ακολουθει και το δικο σου νινακι?

Καλε δεν θυμαμαι τπτ αλλο...τοση ωρα διαβαζα για να γραψω αυτα μονο???ουφ!μου εμεινε το κουσουρι του αλτσχαιμερ.. :blink:36234_1508895999931_1160262452_2542749_3586843_n.jpg

to idio agorase h filenada moy ta Xristoygenna..To phre se gkri..!ayto den einai poy yparxei kai foy3ia?

kalota3ido na einai..Anastasia!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Γεια σας κοριτσάρες. Δεν τα κατάφερα σήμερα να μπω νωρίτερα γιατί ήταν η πρώτη μέρα χωρίς την πολύτιμη βοήθεια της μαμάς και τα ΕΠΑΙΞΑ. Πλυντήρια, σιδερώματα, μαγειρέματα συν και το ότι ξαναγυρίσαμε στο τάισμα από το στήθος και είμαστε όλη μέρα εκεί :blink: Αύριο θα πάμε κατόπιν προτροπής της παιδιάτρου που την είδε χτες για έναν επανέλεγχο και ελπίζω να είναι ο τελευταίος!

Εσέις, τι νέα; Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω. Ξεκίνησα με τα πιο παλιά και στα σημερινά δεν κατάφερα να φτάσω. Αφήστε που με τη συζήτηση για αυτοκίνητα νόμιζα ότι μπέρδεψα τα forum :P

Απ'ότι είδα πάντως προγραμματίζονται ραντεβού αβέρτα! Την άλλη βδομάδα θα έχουμε νέο baby boom!

Γούσταρα πολύ και τις φωτογραφίες Kuo-Αλκμήνης και καραμελοπατουσάκια. Άντε να δούμε πότε θα δεήσει ο άντρας μου να με βοηθήσει. Μόνο με ρωτάει κάθε τόσο " ανέβασες καμία φωτογραφία να δουν τα κορίτσια;"

μπραβο βρε Αννουλα που μαζευτεικατε και ειστε καλα!!δοξα το θεο..Διαβαζα πριν το ποστ που ειχες ανοιξει..Πολυ στεναχωρηθηκα με το τι τραβηξες..

νεο ξεκινημα τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες?

Κατρίνα ωραίο το δωμάτιο.

Αννα χαίρομαι που ειστε καλα καλό κουράγιο από δω και περα.

Αναστασία μου καλοτάξιδο.τι κανει το γλυκό μας κοριτσάκι?

Μιλατε για αυτοκίνητα ε?Εγω το βλήμα εχω 5 χρόνια το διπλωμα και δεν εχω παρει το αμάξι ποτέ.Καποια στιγμη θα κανω μερικά μαθηματάκια πάλι και να αρχίσω να οδηγάω.Οχι οτι τρελενομαι κιόλας για πρακτικούς μόνο λόγους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Τι κάνετε κοριτσάρες?

Κατρίνα ωραίο το δωμάτιο.

Αννα χαίρομαι που ειστε καλα καλό κουράγιο από δω και περα.

Αναστασία μου καλοτάξιδο.τι κανει το γλυκό μας κοριτσάκι?

Μιλατε για αυτοκίνητα ε?Εγω το βλήμα εχω 5 χρόνια το διπλωμα και δεν εχω παρει το αμάξι ποτέ.Καποια στιγμη θα κανω μερικά μαθηματάκια πάλι και να αρχίσω να οδηγάω.Οχι οτι τρελενομαι κιόλας για πρακτικούς μόνο λόγους.

ευχαριστω γλυκουλι μου!

αα να σου πω..εσυ εισαι χειροτερη απο μενα ε??να εχεις διπλωμα και να μην οδηγεις..ετσι εκανε 3χρονια η κολλητη μου και σκυλομετανοιωσε τωρα που βλεπει ποσο την εξυπηρετει!!

τεσπα..παω για νανι γιατι τα ποδαρακια μου γινανε παλι jumbo feet!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...