Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Αααα κ εγω τα τιμαω τα σορτσακια κ της βερμουδες του αντρα μου!!!

Λες να παρα-παρει αερα ο κ_λος μας???

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα καλα,μονες μας μειναμε!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν ξερω που πηγαν ολες οι τσουπρες..αυτος ο αυγουστος μας αποδεκάτισε!

δε μου λες, μηπως να αρχισουμε και τα σωβρακα??ειναι πιο αερατα δεν μπορεις να πεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

δε μου λες, μηπως να αρχισουμε και τα σωβρακα??ειναι πιο αερατα δεν μπορεις να πεις..

Χα χα χα!!!!

νομιζεις οτι δεν το εχω κανει???? Οχι τωρα με την εγκυμοσυνη...παλιοτερα ειχα παθει βαρθολινιτιδα δηλ

ειχε φραξει ο αδενας που ευθυνεται για την υγρασια του κολπου κ ειχε πρηστει τοοοοσο πολυ(σαν μηλο) που ουτε καν μπορουσα να κλεισω το ποδι μου,ποσο μαλλον να βαλω δικο μου εσωρουχο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ασε δραμα κ πολυ πονο αλλα κ γελιο τρελλο γιατι φορουσα τα σοβρακα του αντρα μου μεχρι να κανω διανοιξη!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Koukida έγραψε:

Χα χα χα!!!!

νομιζεις οτι δεν το εχω κανει???? Οχι τωρα με την εγκυμοσυνη...παλιοτερα ειχα παθει βαρθολινιτιδα δηλ

ειχε φραξει ο αδενας που ευθυνεται για την υγρασια του κολπου κ ειχε πρηστει τοοοοσο πολυ(σαν μηλο) που ουτε καν μπορουσα να κλεισω το ποδι μου,ποσο μαλλον να βαλω δικο μου εσωρουχο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ασε δραμα κ πολυ πονο αλλα κ γελιο τρελλο γιατι φορουσα τα σοβρακα του αντρα μου μεχρι να κανω διανοιξη!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:2237cgpw]

σορυ αλλα τωρα θα γελάσω!!! χαχα έλεος βρε Λόλλι !! τι ηταν αυτό που επαθες? πρωτη φορα το ακουω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Κουκιδα,ζησαμε μεγαλες στιγμες εκεινο τον χειμωνα!!!! :silly: :silly: Ακομα το λεμε κ χαζογελαμε!!!!

Παντως κανω πολυ προχωρημενο ντυσιμο ε???Δε μπορεις να πεις!!!!Μεχρι και σωβρακο φορεσα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε με λες, χρησιμοποιείς και τα ξυριστικά του? μα δεν αφησες κ τιποτ'αλλο! καλά, σορυ κιολας κα ιη επεμβαση σαυτο το ...φραγμενο αδενα πως εγινε, τον ανοιξαν? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτοι οι αδενες βρισκονται ενας αριστερα κ ενας δεξια στα εξωτερικα χειλη του αιδοιου.Για καποιο λογο αν φραξουν αρχιζουν και πριζονται πολυ(παααρα πολυ)και ποναει παρα πολυ!!!

Οταν ειναι πολυ πρισμενος ο αδενας δε μπορουν να στο ανοιξουν κ να το καθαρισουν γιατι ειναι ερεθισμενο πολυ...εγω πηγα στο νοσοκομειο με τον αδενα τουμπανο πηρα αντιβιωση κ μου ειπαν μολις το δεις και "ανοιξει" ελα κατευθειαν για να το καθαρισουμε!!!

Ετσι κ εγινε...ανοιξε κ αρχισε να τρεχει πυον :pinch: ,πηγα αρον αρον στο νοσοκομειο, μου το ανοιξαν,το καθαρισαν,μου κοτσαραν και 2-3 ραμματα κ ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκαστρουδιτσες!!!!!ξυπνησα με πολυ καλη διαθεση σημερα,ελπιζω να συνεχισω ετσι..αντε και σημερα στη δουλεια και μετα 2 μερουλες αδεια.να κανουμε και κανα μπανακι χαλαρα!χτες ζοριστηκα τρελα με τους εμετους.δεν κρατησα ουτε νερο.το βραδφυ που γυρισα απο τη δουλεια ειχα χασει ενα κιλο!πηρα το γιατρο,μου ειπε να αυξησω τη δοση στα αντιεμετικα και να τον ξαναπαρω σημερα μηπως χρειαστει τπτ αλλο.κανας ορος λογικα.αλλα το βραδυ εφαγα λιγακι και το κρατησα μια χαρα.κοιμηθηκα και τοοοσο ωραια χωρις τον κουβα διπλα μου!!μεχρι και αγκαλια τον πηρα τον κακομοιρουλη μου...σημερα το πρωι εδωσα μια μαχη με τη λεκανη,αλλα οκ,νορμαλ.

παντως ρε κοριτσια,οταν σκεφτομαι πως χτυπανε 2 καρδιες μεσα μας(για σενα lolli 3),ανατριχιαζω,δακρυζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Βρε καλως το ονειροκοριτσο!!!!! :):):)

Φουσκοκοιλιτσα κ εσυ ε??? ;););)

Συγχαρητηρια dreamgirl!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑΙ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσια.

ευχομαι σημερα να ειναι μια πολυ ομορφη μερα, χωρις προβληματα( εμετους,ζαλαδες και ημικρανιες).... τι να σας πω βρε κοριτσια εμενα οταν με πιασει η ημικρανια, τρελενομαι... και αυτη η ζεστη αλλο πραμα..

αλλα μην ξεχνιομαστε σημερα ειναι παρασκευη, η καλυτερη μερα τις βδομαδας!!! ;););):lol::lol::lol:

ολα καλα λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εδω σε μας σημερα ειναι πολυ καλα!!! Δροσισε παρα πολυ σε σχεση με ολη την προηγουμενη εβδομαδα!!!Καθομαι εξω στο μπαλκονι και εχει ενα αερακι....αλλο πραγμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα φουσκοgirls!!!!

βρε Dolfin εισαι φαντομας- ποτε μπαινεις ποτε βγαίνεις δεν σε προλαβαινουμε!!!

Καλως την Dreamgirl!με το καλό η εγκυμοσύνη σου!! ποσων εβδομάδων είσαι?

Εγω σημερα σηκωθηκα 7 να παρω τον σιδηρο, και μετα ρε ν αμη με πιανει ο υπνος- ενω νυσταζα- σε καποια φαση μου κόπηκαν τα ποδια κα ιτα χερια(τα ακρα δλδ...) και κοιμηθηκα... :blink:

να ξυπνησω τωρα, με το ζόρι....

αμαν πια! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ....

Καλως ηρθες σπιρτουλι.... οσο για εσενα Dreamgirl στα ειχα πει...χιχι

Χθες δεν μπορεσα να μπω καθολου.... Δεν πηγα στη δουλεια και 2 μερες τωρα εχω βγαλει κ τη χολη μου!!

Εχω χασει 1,5 κιλό ρε κοριτσια!Ο γιατρος λεει οτι ο οργανισμος μου προσπαθει να προσαρμοστει απο την εξαφανιση του ενος διδυμου. Ειχε αρχισει ν αμεγαλωνει η μητρα και οι ορμονες για 2 και τωρα ξαναπροσαρμόζεται.

Και εγω μονο φρυγανιες κ τυρακι τρωω..... και ποσο λαχταραω real food !!

Σημερα ηρθα στη δουλεια αλλα ειμαι σαν φαντασμα... Προσπαθω να ετοιμασω και το δωρακι του αντρα μου για την επετειο μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

Kαλημέρα φουσκοgirls!!!!

βρε Dolfin εισαι φαντομας- ποτε μπαινεις ποτε βγαίνεις δεν σε προλαβαινουμε!!!

Καλως την Dreamgirl!με το καλό η εγκυμοσύνη σου!! ποσων εβδομάδων είσαι?

Εγω σημερα σηκωθηκα 7 να παρω τον σιδηρο, και μετα ρε ν αμη με πιανει ο υπνος- ενω νυσταζα- σε καποια φαση μου κόπηκαν τα ποδια κα ιτα χερια(τα ακρα δλδ...) και κοιμηθηκα... :blink:

να ξυπνησω τωρα, με το ζόρι....

αμαν πια! :woohoo:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου να σου πω δεν μου είπε ο γιατρός

Να σας ρωτήσω ο γιατρός μου είναι στο λητω και ιασω που μου προτείνετε να πάω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε?

Εγω καλά, τι καλά δηλαδή, πολύ εξαντλημένη...Την Δευτέρα ξεκινάω δουλειά και δεν ξέρω πως θα τα βγάλω πέρα...

Και εμένα λόγω της ζέστης με πιάνει απίστευτη ημικρανία...

Χθες πήρα μισό ντεπόν αναβράζον...δεν άντεχα άλλο...εσείς παίρνετε κανένα παυσίπονο?

gioulaki που θα πάει, θα περάει το 1ο τρίμηνο και θα φας σαν άνθρωπος!!!

Koukida κοιμήσου κορίτσι μου! Ο ύπνος θρέφει τα μωρά :P:P

spirtouli γιατί η καλύτερη ημέρα? Μήπως θα εκμεταλευτούμε το σαββατοκύριακο και θα βγούμε εξώ ?? :P:P

dreamgirl έχεις ακόμη μέλλον για να αποφασίσεις για Λητώ ή Ιασώ!!! Εγώ δεν έχω καταλήξει σε γιατρό ακόμη χιχι

φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...