Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

καλά κοριτσάκια και για αυχενική θα πάμε θα υπάρχει άλλη εξέταση που θα περιμένουμε να πάμε μετά ....

εγώ είμαι κομμάτια και φτιάχνω την σουπίτσα μου :):)

σε λίγο ξεκινάει και ο πονοκέφαλός μου :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειά σας τσουπρίτσες !!!

τελειωμό δεν εχουν τα post...δεν προλαβαίνω να διαβάζω !

για τις μπανέλες δίκιο εχετε ... σε μεγάλο στήθος δεν γίνεται χωρίς ! αλλα εμένα ούτε με ενοχλούν οι μπανελίτσες ούτε μου τις απαγόρευσε η δοκτορ (ακόμα...;) !

τι αλλα ;;; α! υπάρχει καμία κοιλίτσα που σταμάτησε τα utrogestan ? εχω μια απορία περι τούτου: εγώ τα σταμάτησα εδώ και μια εβδομάδα και πλέον δεν με πονάει το στήθος μου... είναι πρησμένο αλλα δεν πονάει πια (οι θηλές συνεχίζουν να πονούν ομως, sorry για τις λεπτομέριες :blush: )

να ανησυχήσω ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεο συμπτωμα: Αιμοραγια μυτης κ ουλων.

Μην αφησω κανένα συμπτωμα, όλα με τη σειρά πρεπει να έρθουν. Ανοιξε η μτη μου κ τα ουλα μου ματωσανε.Φρικαρα αλλα πηρα το γιατρο κ ηρέμησα. Ειναι φυσιολογικο μου είπε.

Μαρακι εγω τα παιρνω ακόμα, αλλα το στηθος ετσι οπως το δικό σου αντιδρά. δεν ειναι απο τα χαπια.Καποια στιγμη συμβαίνει,ποσο πια να μας πονάνε τα τσιτσια μας?

Αυριο ελπιζω να μπορεσω να φτιαξω επιτέλους τη λίστα...ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλά βρε γιουλάκι (εχεις και το ονομα της μαμάς μου :) )

και μου τα λέει ο αντρας μου, αν είναι δυνατόν ! και εγώ αν δεν τα ακούσω απο μια γυναίκα... δεν ησυχάζω...!!

φφφφίουυυυυυ....

τα ούλα ναι ! το εχω διαβάσει καιρό τώρα στο ιντερνετ ! ισως να σε βολέψει μια πιο μαλακιά οδοντόβουρτσα γι αυτό το διάστημα ! εγώ αυτό θα κάνω !

φιλάκια κοριτσούδια ... παω να την πέσω...

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ελπίζω αυριο να καταφέρω να μπω απο νωρίς !!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Νεο συμπτωμα: Αιμοραγια μυτης κ ουλων.

Μην αφησω κανένα συμπτωμα, όλα με τη σειρά πρεπει να έρθουν. Ανοιξε η μτη μου κ τα ουλα μου ματωσανε.Φρικαρα αλλα πηρα το γιατρο κ ηρέμησα. Ειναι φυσιολογικο μου είπε.

Μαρακι εγω τα παιρνω ακόμα, αλλα το στηθος ετσι οπως το δικό σου αντιδρά. δεν ειναι απο τα χαπια.Καποια στιγμη συμβαίνει,ποσο πια να μας πονάνε τα τσιτσια μας?

Αυριο ελπιζω να μπορεσω να φτιαξω επιτέλους τη λίστα...ουφ

ειδες βρε που ελεγες οτι δεν ειχες κανενα συμπτωμα????

και μενα μου ειχε πει ο γιτρος για πιθανα ουλα που ματωνουν καιμυτες που ανοιγουν! βεβαια, μυτη μονο του αντρα μου ετρεξε! λετε να αρχισε να εμφανιζει συμπτώματα :woohoo:

να ρωτησω τι παθατε όλο το απογευμα??? :blink:

λοιπον πηγα για καφε να βρω τις συναδελφισες μου-

πηγα και πηρα ρε ενα αθλιο σουτιεν χωρις μπανελα απο το marks and spencer-μα πόσο αθλιο!

εχει το χρωμα της σαμπάνιας και ειναι το πιο αντισεξουαλ πραγμα που ουτε η γιαγια μου δεν θα εβαζε.... :x

ειναι ομως ανετο....τι να εκανα να μην το επερνα???????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι και εμένα μάτωσαν μια μέρα τα ούλα (ένα βράδυ) και φρίκαρα και έκλαιγα και χτυπούσα τον άντρα μου :P:P (τρελή γυναίκα) επίσης για αρκετές ημέρες ένοιωθα ότι ήταν ματωμένα αλλά δεν ήταν (δεν ξέρω αν το γνωρίζετε αυτό το συναίσθημα...). Συμβαίνει λογικά γιατί όταν είναι μια γυναίκα έγκυος αραιώνει το αίμα της κατά 40-50%!!!!!

και η μύτη μάτωσε μία φορά....και πάλι εκλαιγα και χτύπαγα τον άντρα μου :P:P:P ΗΡΩΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

εγώ έπαιρνα προληπτικά utrogestan και ο τωρινός γιατρός μου τα έκοψε γιατί λέει δεν χρειάζονται και το μόνο καλό είναι ότι για λίγο 'έφτιαξε' το στομάχι μου αλλά μετά άρχισαν οι αναγούλες....

λοιπόν Κουκιδα από ότι βλέπω εξοπλίζεσαι με σέξυ εσώρουχα για όταν γυρίσει ο άντρας σου χιχιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθακι να ρωτησω...γιατι τον χτυπαγες καλε τον άντρα σου??????? :blink::blink: :laugh:

καλά το εσώρουχο ειναι πραγματικα α θ λ ι ο- αλλα ηθελα τοσο να ξεμπερδεψω με αυτο το θεμα- που το πηρα και εφυγα..

κλασικα..ολο ετσι κανω -ψωνιζω βιαστικά για να τελειώνω

το άλλο δεν σας το πα--> ο αντρουλης μου δεν θα παει τελικα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

γειά σας τσουπρίτσες !!!

τι αλλα ;;; α! υπάρχει καμία κοιλίτσα που σταμάτησε τα utrogestan ? εχω μια απορία περι τούτου: εγώ τα σταμάτησα εδώ και μια εβδομάδα και πλέον δεν με πονάει το στήθος μου... είναι πρησμένο αλλα δεν πονάει πια (οι θηλές συνεχίζουν να πονούν ομως, sorry για τις λεπτομέριες :blush: )

να ανησυχήσω ;

ΜΑράκι νομιζω οτι τωρα κοντα θα τα κοψουμε αυτα όλα τα συμπληρωματικα.

εμενα τουλαχιστον ο γιατρος μου μεχρι την 12-13βδ. ειπε θα μου δινει φαρμακα (δεν μιλαω βεβαια για σιδηρους και φυλλικο οξυ ή μαγνησιο που δινουν γενικα στην εγκυμοσυνη)

οι θηλες σου πονανε γιατι μεγαλωνουν καλε! αιματωνονται!

να πω κατι άλλο- εμενα αντι να σκουραινουν γινονται ολο και πιο ανοιχτοχρωμες :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον χτυπούσα έτσι για να μάθει να μην είναι γιατρός - γυναικολόγος - μαιευτήρας -χειρούργος ....για να μπορεί να μου πει τι να κάνω :P:P

και μετά του έλεγα εσύ φταις (μεταξύ σοβαρού και αστείου αυτά) που με σύγχησες πριν (τίποτα δεν μου έκανε μόνη μου συγχίζομαι...)

τσ τσ το έφαγες το παιδί με την συναυλία!!! :P:P δεν πειράζει next time με το μωρό αγγαλιά (σαν τους χιπιδες :):) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα εκανα τροφοβλαστη γιατι οι αυχενικες ηταν τσιμπημενες.πονεσα πολυ.αποτελεσματα τη δευτερα.ελπιζω καλα.πολυ αγχος.

βαλτε με στη λιστα.πητ 17.3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dolfin μου γειά σου. Ο γιατρός σου τι σου είπε?

Με το καλό να πάρεις τα αποτελέσματα και να είναι μια χαρούλα.

Νομίζω από το ένα μωράκι ήταν τσιμπημένες έτσι δεν είναι?

Είναι σίγουρα κακό αυτό ή θα δείτε την Δευτέρα?

Επίσης, με τον τροφοβλαστη ξεμπέρδεψες έτσι δεν είναι? Εννοώ δεν έχεις να σε αγχώνει κάτι για αυτό...Πάει πέρασε το δύσκολο της εξέτασης.

Υπομονή και κουράγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πού πηγε ο ύπνος οεο ;

δεν μπορώ να κοιμηθώ... κοκορέτσι εγινα...!

δελφινάκι καλά αποτελέσματα :) !

samantha πλάκα θα είχατε ετσι οπως το περιγράφεις !!

κουκιδούλα μου ... κουράγιο με το σουτιέν! αλλα μαλλον τα περισσότερα της εγκυμοσύνης ετσι θα είναι... και γω εχω βολευτεί με ενα σε μεγάλο νούμερο με μπλιαχ δαντέλα... σομον-πορτοκαλί...

αντε να τελειώνουμε με το 1ο τρίμηνοοοοοοοοοοοοοο...

Δευτέρα εχω ραντεβού με την ντοκτόρα να μου πει πότε να παω και γω για αυχενική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

και γω εχω βολευτεί με ενα σε μεγάλο νούμερο με μπλιαχ δαντέλα... σομον-πορτοκαλί...

αντε να τελειώνουμε με το 1ο τρίμηνοοοοοοοοοοοοοο...

Δευτέρα εχω ραντεβού με την ντοκτόρα να μου πει πότε να παω και γω για αυχενική...

Χχαχαχα- Μαρια να ανεβασουμε φωτο τα σουτιεν να δουμε ποια εχει το χειρότερο??

Dolfin καλή επιτυχία ευχομαι! εχεις αγωνία φαντάζομαι.

καλε κατσε 2 λεπτα να ανταλλάξουμε καμια κουβεντα!!!δεν σε προλαβαινουμε ποτε ! :P

Samantha και μενα ο αντρας μου μέγας μπαρουφολογος-γυναικολογος :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί δεν πολυ-μιλάτε σήμερα ?????

εγώ έβλεπα 10η εντολή, δεν το ειχα ξανα-δει ποτέ και εδώ και 2 εβδομάδες το βλέπω σχεδόν κάθε βράδυ...

τι έγινε κοριτσάκια? μήπως κάνετε άγριο σεξ και για αυτό χαθήκατε???

εκείιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ο νους μου εμέναααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

ακομα δεν ξυπνησε καμμια? γιουλακι που εισαι εσυ? εμεις οι δυο ειμαστε οι πρωινες αλλα δεν σε βλεπω...

dolfin υπομονη κοπελα μου ευχομαι ολα να πανε καλα και θα πανε!!!!ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα? επλιζω να μην αργισουν τουλαχιστον!!!

βρε κουκιδα κατσε να ερθει η ωρα του sex(i) και τα σουτιεν θα τα βγαλουμε να μην τα δουν και τους χαλασει...... ;););) :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεερα καλέ εδω είμαι.

Αχ Σαμάνθα πολυ γέλασα, μη τον χτυπάς τον άνθρωπο.......

Δελφινάκι μου καλά αποτελέσματα, αλλά κάτσε λίγο παραπάνω μπαινεις βγαίνεις σαν το σίφουνα, χαμπάρι δεν παίρνουμε!

Κουκιδίτσα μου, μην αισθάνεσαι ασχημά, δεν φταίς εσυ που ο αντρούλης σου δεν θα πάει στη συναυλία, το μπλέ σου το μάτι φταίει!αχαχαχαα;)

Η μύτη τρέχει και σήμερα, ουφ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα χθες πήγα στον γιατρό όλα καλά άκουσα και τους παλμούς και μου είπε τελικά θα γεννήσω με έβαλε από 17 Μαρτίου μέχρι 17 Απριλίου θα έχω γέννηση απλά μου είπε για ένα καινούργιο νοσοκομείο το ΡΕΑ και μου είπε ότι θα πάμε εκεί είναι στην λεωφόρο Συγγρού το ξέρετε εγώ ωμός δεν θέλω εκεί γιατί δεν το ξερώ θέλω στο ΙΑΣΩ τι να κάνω ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Ξυπνησα με τρελλα νευρα κ οποιον παρει ο Χαρος :angry:,χωρις λογο.

Dolfin,ξαπλωσε τωρα κ ηρεμισε. Καλα αποτελεσματα!

Κουκι,τον φαγαμε τον ανθρωπο :P:P:P:P Τι ματι ειναι αυτο καλε;;;;; :P:P:P:P Οσο για τα σουτιεν εγκυμοσυνης εριξα μια ματια στο ιντερνετ.... :x:x:x too sexy!!!

Γιουλακι με γεια το νεο συμπτωμα!!!!!!Υπομονη (το εχεις ακουσει 15εκατ φορες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl μαλλον θα πρεπει να αλλαξεις γιατρο αν θες ιασω, γιατι αν ο γιατρος εχει παει στο ρεα η πας εκει ή αλλαζεις γιατρο και βρησκεις ενα του ιασω...

αυτα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΦΟΥΣΚΟ-ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ

1.sofouki ΠΗΤ 09/03/2011

2.Koukida ΠΗΤ 17/03/2011

3.Ηλιαχτίδα28 ΠΗΤ 17/03/2011, κοριτσάκι

4.dolfin ΠΗΤ 17/03/2011, διδυμάκια

5.demie_14 ΠΗΤ 21/03/2011

6.tesh ΠΗΤ 23/03/2011

7.Lollipop ΠΗΤ 24/03/2011, διδυμάκια

8.Gioulaki ΠΗΤ 25/03/2011

9.spirtouli ΠΗΤ 27/03/2011

10.nutella ΠΗΤ 27/03/2011

11.maria+fotis ΠΗΤ 27/03/2011

12.vasia78 ΠΗΤ 31/03/2011

13.ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ ΠΗΤ 31/03/2011

14.ρανια28 ΠΗΤ 01/04/2011

15.samantha ΠΗΤ ??/04/2011

16.dreamgirl ΠΗΤ 17/04/2011

17.nena1988 ΠΗΤ ??/03/2011 , αγοράκι

Ρίχτε μια ματιά πριν το βάλω στο προφιλ, να κάνω τις απαραίτητες αλλαγές μου, ξεχασα κάποια :huh: ? Διορθώστε το!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τι κάνετε? Εγω οχι και τόσο καλα...πέρασα 2 μερες με πονοκεφάλους τρομερούς (με πιάνουν συχνα τον χειμωνα κυρίως) κ μπορουσα να παρω μονο ντεπόν ενω μου περναει μονο με μεσουλιντ. τελοσπαντων μαλλον πρεπει να προσεχουμε τα κρυωματακια απο δω κ περα γτ δεν μπορουμε να παρουμε φαρμακα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl μαλλον θα πρεπει να αλλαξεις γιατρο αν θες ιασω, γιατι αν ο γιατρος εχει παει στο ρεα η πας εκει ή αλλαζεις γιατρο και βρησκεις ενα του ιασω...

αυτα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tesh ακριβώς και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα χθες...και εμένα με πιάνουν πονοκέφαλοι και μου περνάνε με ντεπόν αλλά ούτε και αυτό είναι ότι καλύτερο να το παίρνουμε...

κανονικά πρέπει να ξαπλώνουμε και να ηρεμούμε 2-3 ώρες μέχρι να μας περάσει. Αν και αν έχω ημικρανία δεν περνάει με τίποτα...

Εγώ ξύπνησα κατά τις 7 με δυνατούς πόνους στην κοιλιά (μάλλον από τα έντερα) και φοβήθηκα πάρα πολύ :(:( αλλά σύντομα μου πέρασαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...