Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

ασε με ρε λολι ζουρλαθηκα με το που το ειδα :ohmy:

αλλα το αλλο δεν το ειδες?

που χει βαλει τα μπουρνουζια πρωτη μουρη??? :ohmy:

γεια σου λιμπερτακι !!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εκτος αυτου,στην τελευταια μου επισκεψη....το χαβιαρι μαυρο,το τυρι μουχλιασμενο και το κρασι παλιο!!!!!

ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ ΤΕΛΟΣ! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Εκτος αυτου,στην τελευταια μου επισκεψη....το χαβιαρι μαυρο,το τυρι μουχλιασμενο και το κρασι παλιο!!!!!

ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ ΤΕΛΟΣ! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τι λες ρε ζουλαπι? ποιος σε καλεσε σπιτι μου???

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

λολλυ σαμπανια παιδι μου..τι κρασι??τσσ τσσ τσσσ....εγω μονο σαμπανια για καφε πινω¨P

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΣΧΟΑΝΑΘΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ??? Η ΜΠΕΜΠΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια...είστε τελείως τρελές!!!!

εγώ είχα απίστευτα πολύ δουλειά σήμερα και δεν την παλεύω με τίποτα...

μόλις γύρισα να ξαπλώσω λιγάκι και έχω το λαπτοπ στο κρεβάτι...

αλήθεια από desktop μπαίνετε ή laptop? έχετε ασύρματο δίκτυο ή με καλώδιο? Ξέρετε αν βλάπτει το laptop και το ασύρματο??

μακια πολλά πολλα σε όλες τις κοπέλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

λολλυ σαμπανια παιδι μου..τι κρασι??τσσ τσσ τσσσ....εγω μονο σαμπανια για καφε πινω¨P

Τι να κανω LIBERTAKI...καλεσμενη ημουν κ μου εβγαλαν κρασι. Να τους προσβαλλω? Δεν το επιτρεπει ουτε το πρωτοκολο,ουτε η βασιλικη αγωγη μου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ζαχα.....οχι και ποιος με καλεσε!!!!!Επειδη σε εβγαλα στο φανερο??? Στο ειπα να αλλαξεις προσωπικο για να δεις ασπρη μερα!!!

:P:P:P:P:P:P:P :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(αμαν!!! εκει μας την βαρεσε!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε ανεμε...τα εμαθα τα ευχαριστα απο το καρφι τη ζαχα :P:P:P:P:P:P:P ...συγχαρητηρια και ολα καλα να πανε

ζαχαααααααααααααα σου μιλανε μαρηηηηη....τστστσ αγενεστατη :P:P

λολλυ τωρα καταλαβαινομαστε.........γιατι αγαπαμε τη ζαχα τοσοοοοο.... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

γεια σου ρε ανεμε...τα εμαθα τα ευχαριστα απο το καρφι τη ζαχα :P:P:P:P:P:P:P ...συγχαρητηρια και ολα καλα να πανε

ζαχαααααααααααααα σου μιλανε μαρηηηηη....τστστσ αγενεστατη :P:P

λολλυ τωρα καταλαβαινομαστε.........γιατι αγαπαμε τη ζαχα τοσοοοοο.... :laugh:

με αγαπας ρε σκασμενο???????????

κι εγω αγαπω ολο τον κοσμο γιατι ΖΩ κι ΕΓΩ σ αυτοοοοοοον!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

λιμπερτι...δεν μ αγαπαααααααααααααςςςς πιααααα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εκανε η ζαχα γιωργο??εικονα σου εστειλε?

οταν θελεις μαρη(ενιοτε δηλαδη :P )ειδες που εισαι καλη? :laugh: :laugh: :laugh:

μπραβο ζαχα..φιλακι απο τη μπεμπα....κουνιεται τωρα καπου στον αφαλο... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο σορυ αλλα δεν μου εμφανιζονται οι φιλοι στο παραθυρο συνομιλιας..για την ακριβια δεν μου εμφανιζεται καν το παραθυρο :blink::blink: .Μονο αυτο το τριγωνο που λεει η Ζαχα βλεπω.

Ασε που ενω ειμαι online κ παω να αλλαξω πχ κατηγορια,μου ζηταει να ξανασυνδεθω (και επανω εκει που λεει ποιοι βλεπουν φαινομαι ον λαιν) :blink::blink::blink: .

Ελπιζω να διορθωθουν κ αυτα!!!

Ρε Γιωργο πες μας αντιδρασεις απο το Μαριαννακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχαχχ....μ'αρεσει Κούκι που στο άλλο το φόρουμ δεν μιλάνε σοβαρά κ ΄΄ηρθες εδω..χχαχαχαχχαχα

Γιώργο καλως ήρθες και εδώ......Λολλιτσα μου το Νο 3 ονομασέ το "ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010" η πελατεία μεγαλώνει και δεν θέλουμε να τους χασουμε ;)

Εχω ετοιμες τις ημερομηνίες αλλα δεν μπορω να επεξεργαστώ το προφίλ μου :(

Μολις με βάλει αμεσως θα το αλλάξω....

Αντε ευτυχως εχουμε κ τη ΣΑΜΑΝΘΑ εδω που κάνει καμιά σοβαρή ερώτηση κ ερχομαστε στα ίσα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Αχαχαχαχαχχ....μ'αρεσει Κούκι που στο άλλο το φόρουμ δεν μιλάνε σοβαρά κ ΄΄ηρθες εδω..χχαχαχαχχαχα

Γιώργο καλως ήρθες και εδώ......Λολλιτσα μου το Νο 3 ονομασέ το "ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010" η πελατεία μεγαλώνει και δεν θέλουμε να τους χασουμε ;)

Εχω ετοιμες τις ημερομηνίες αλλα δεν μπορω να επεξεργαστώ το προφίλ μου :(

Μολις με βάλει αμεσως θα το αλλάξω....

Αντε ευτυχως εχουμε κ τη ΣΑΜΑΝΘΑ εδω που κάνει καμιά σοβαρή ερώτηση κ ερχομαστε στα ίσα μας!!!

Το ειχα στο μυαλο μου...το Νο3 να γινει πιο γενικο-καλοκαιρινο ;)

Περιμενουμε και νεα απο το Σοφουκι ε!!!Μην ξεχνιωμαστε!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου λετε;;;Ειμαστε με τα καλα μας;;;; :angry::angry::angry:

Εκει που δεν προλαβαινουμε να διαβαζουμε κ να γραφουμε...ξαφνικα

ΜΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

λες και βγαινουμε απο την πριζα!!!

(αχ το σκυλι μου κοιμαται κ μαλλον βλεπει ονειρο,γιατι γαβγιζει το χαζο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κοριτσάκια!!!!

Όλες από ότι βλέπω είστε μια χαρά έτσι μπράβο. Εγώ ευτυχώς χτες κοιμήθηκα μια χαρά. Το μεσημέρι έκανα μια γουρουνιά έφαγα 3 κομμάτια πίτσα και έχω σκάσει. Κατά τα άλλα τα ίδια δουλειά πολλή στο γραφείο τα κλασσικά.

Πάντως για τα σουτιέν εγώ φοράω με μπανέλα γιατί έχω μεγάλο στήθος και χωρίς δεν γίνεται. Ο γιατρός δεν μου είπε ότι δεν επιτρέπεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasia78 έγραψε:

Γεία σας κοριτσάκια!!!!

Όλες από ότι βλέπω είστε μια χαρά έτσι μπράβο. Εγώ ευτυχώς χτες κοιμήθηκα μια χαρά. Το μεσημέρι έκανα μια γουρουνιά έφαγα 3 κομμάτια πίτσα και έχω σκάσει. Κατά τα άλλα τα ίδια δουλειά πολλή στο γραφείο τα κλασσικά.

Πάντως για τα σουτιέν εγώ φοράω με μπανέλα γιατί έχω μεγάλο στήθος και χωρίς δεν γίνεται. Ο γιατρός δεν μου είπε ότι δεν επιτρέπεται.

Καλως την!!!

2 στα 2 χωρις μπανελα :) .Τι θα κανουμε χωρις μπανελα;

"ΔΕΝ ΖΩ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΝΕΛΑ,ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ" :P:P:P:P:P

Ααααα κοιμηθηκες Γιουλακι!!!!Ωραιος τροπος!!!!Εγω παντως κανω αγωνα για να κοιμηθω ακομα και το βραδυ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Εμένα ειναι πολυ μεγαλη η κοιλιά μου, ουφ πάλι πεινάω!

Αντε να παω για αυχενική να ηρεμήσω

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ :)

ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΩ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...