Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Ελα τωρα Κουκιδίτσα μου πες την αλήθεια.... επειδη δεν θα πας στη συναυλία στεναχωριέσαι κ οχι επειδη φεύγει ο χαζμπαντ. Καλά το εισητηριό σου το έδωσε στο σκυλάκι σας? Πωπω σουπερ θα περάσει ο φατσουλας!!

Σοφουκι υπομονή τα λεπτά φεύγουν και θα ερθει η ωρα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελα ρεεεεμη με πειράζειιιις...

και για τα 2 στεναχωριεμαι..αλλα και το σκυλοπαλιομουσουδι μου που θα κοιμαται μονο σε ενα ξενο μερος...ασε Γιουλάκι, απο τις ορμονες μαλλον εχω λαλησει...πολυ ευαισθησία ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είσαι ακόμα, μην ανησυχείς...

Αν αρχίσεις να κλαίς κ με το Τούρκικο που παίζει ο Αντ1 (έτσι κάνει η γιαγιά μου), τότε θα έχουμε πρόβλημα...

Οσο για τη σκυλοφατσούλα σου , θα έχει παρέα καλή τον Bono....αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι αυτο το καημενο θα παει στον εκπαιδευτη να το φιλοξενησει...το μωρο μου θα κοιμηθει χωρις μια ζεστη αγκαλια....

αϊ στο καλό...που να γίνω και μάνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι καλα αποτελεσματα!!!!! Περιμενουμε νεα σου!!! :)

Μολις εφυγε ο αντρας μου για δουλεια (γ@μω το σπαστο ωραριο :angry: )κ ειπα να μπω να κοψω κινηση!!!Ησυχια εχουμε ε;

Να σας πω τι λαχταρισα;;;; :blush::blush::blush: Ενα σουπερ παγωμενο φρεντουτσινακι (μπακλαβα που λεει κ ο χαζμπαντ) :P:P:P μιαμ μιαμ μιαμ....!!!!!

Κουκιδα, αντρας και μουσουδοπαιδο θα περασουν ζαχαρη.Κοιτα να ανεβεις ψυχολογικα κ να περασεις καλυτερα (ετσι για να μαθουν αυτοι) :P !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες τι κανετε????Εγω νιωθω πολυ φουσκωμενη εφαγα ενα μπαμπατσικο πιατο φακη και φουσκωσα!!!GIOULAKI γιουχου γιουχου βαλε με και εμενα στην λιστα σας εχω πητ 17 μαρτιου..SOFOUKI καλη επιτυχια αντε και περιμενουμε τα νεα..Τι καλα θα εχουμε και αλλο καινουργιο νεο..Αντε κοριτσαρες να ειστε ολες καλα!!!α!LOLLIPOP λες να μας την κανει ο μπαγασας και να μας βγει κοριτσαρος... :dry::dry::dry::dry: Οτι και να ναι ας ειναι γερο εγω το περιμενω πως και πως στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ερωτηση οικονομικης φυσεως...Ποσο περιπου παει το μαλλι στην αυχενικη (ιδιωτικα) κ μπορουμε να παρουμε πισω καποιο(αξιοσεβαστο) ποσο απο τα ταμεια? Γιατι αν ειναι να παρουμε πισω 10-20 ευρω δεν αξιζει τον κοπο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοπελιες...εχω πονοκεφαλο..

και τωρα να πω κατι- μηπως ειμαι γρουσούζα? μηπως να το βουλωσω :blink:

ο αντρας μου ειπε οτι ο φιλος του που θα κατεβαιναν μαζι ειναι αρρωστος και δεν θα παει μαλλον...

και μονος του δεν θελει να κατεβει τοσο ταξιδι...και μετα βρεθηκε ενα φιλικο ζευγαρι που επαιζε να πανε κα ιτελικα ουτε αυτοι θα κατεβουν...

τι σαμποταζ ειναι αυτό???

και ο μουσουδας απο χθες σταματησε να τρωει.! θα φθγει ο μπαμπας κα ιπεσαμε σε μελαγχολια! :ohmy:

εγω εφαγα ανοστοτατα φασολακια με μισο κιλο πατατες μεσα- και μια ντακοσαλατα τερας-

πριν εφαγα παγωτο χυμα -κατσε καλα-

γευση προφιλτερολ- βυσσινο γρανιτα- γευση τσουρέκι- γρανιτα φράουλα και λεμόνι!!!!

χεχεχεχε! τρέλα! θα μου περασει κ ο πονοκεφαλος!

κορίτσια, παμε για φρεντοccino να κανουμε και μια τσιγαρουμπα ε? χαχαχα

αντε τωρα φτανει η πλάκα!ξεχαστε τι ειπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolli εμενα η αυχενικη μου κοστισε 110 ευρω σε ιδιωτη δεν ξερω αν μπορεις να παρεις λεφτα πισω πες τον γιατρι να σου κοψει αποδειξη και με αυτην πανε στο ικα και ρωτα ακριβως για το ποσο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

gioulaki έγραψε:

Μόνες σαν τις λεμόνες!!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Ρε λυσσα με τα ιπποποταμακια!!! :laugh: :laugh:

Καταρχην ειπα "θα ξερασω ιπποποταμακια" που ειναι μια χαζη εκφραση γιατι κατι ειδα στο fb που δεν μου αρεσε!!!!!

Μετα τα ανακατεψαν η Ζαχα κ η αδε΄λφη μου και τα υπολοιπα τα διαβασες!!!

Εγω απλα εννοουσα οτι ειδα μια ηλιθια δημοσιευση απο ενα βλημα στο fb κ μετα "πηρε εκταση" το θεμα. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:3mo3yjwf]

:woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ααα οχι δεν γελαω...ΘΥΜΩΣΑ!!!! παλι εγω φταιω???

ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΩ και για το φαινομενο του θερμοκηπιου??????

:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμωσεςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Γι αυτο δε μου απαντας;;;;;;;;;

Σε ρωταω και απο εδω.....

παω στην σελιδα με την βυζαρου

κανω κλικ πανω σε οποια εικονα θελω

Πες μου τα παρακατω....ποιο μακρυναρι αντιγραφω;;; βγαζει 3 ubb,url,html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιές εμπαινα - τι εμπαινα δλδ μπαινω , και σε ενα αλλο φορουμ και διαβαζα και εγραφα κιολας- αλλα πω ρε κοριτσια- συγνωμη για τον χαρακτηρισμο- αλλα εκει μεσα ειναι η χαρά της καγκουρομάνας!! τι μανες ειναι αυτες- τι μυαλά - πωωπω και τι αγένεια- μόνο για μπάλα και γκόμενες που δεν μιλάνε εκει μεσα... :x:x ξύλο, μπάλα, και καράτε!

αποφασισα να το κόψω..ειναι μπάς κλας- εμεις εδω ειμαστε πολυ καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

κοπελιές εμπαινα - τι εμπαινα δλδ μπαινω , και σε ενα αλλο φορουμ και διαβαζα και εγραφα κιολας- αλλα πω ρε κοριτσια- συγνωμη για τον χαρακτηρισμο- αλλα εκει μεσα ειναι η χαρά της καγκουρομάνας!! τι μανες ειναι αυτες- τι μυαλά - πωωπω και τι αγένεια- μόνο για μπάλα και γκόμενες που δεν μιλάνε εκει μεσα... :x:x ξύλο, μπάλα, και καράτε!

αποφασισα να το κόψω..ειναι μπάς κλας- εμεις εδω ειμαστε πολυ καλυτερα!

με αυτο το μπας κλας ρε κουκι με εκανες και γελασα.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Θυμωσεςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Γι αυτο δε μου απαντας;;;;;;;;;

Σε ρωταω και απο εδω.....

παω στην σελιδα με την βυζαρου

κανω κλικ πανω σε οποια εικονα θελω

Πες μου τα παρακατω....ποιο μακρυναρι αντιγραφω;;; βγαζει 3 ubb,url,html

t1523.gif

με το που πατας το εικονιδιο κανεις κοπι παστε το ubb

t1523.gift1523.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

κοπελιές εμπαινα - τι εμπαινα δλδ μπαινω , και σε ενα αλλο φορουμ και διαβαζα και εγραφα κιολας- αλλα πω ρε κοριτσια- συγνωμη για τον χαρακτηρισμο- αλλα εκει μεσα ειναι η χαρά της καγκουρομάνας!! τι μανες ειναι αυτες- τι μυαλά - πωωπω και τι αγένεια- μόνο για μπάλα και γκόμενες που δεν μιλάνε εκει μεσα... :x:x ξύλο, μπάλα, και καράτε!

αποφασισα να το κόψω..ειναι μπάς κλας- εμεις εδω ειμαστε πολυ καλυτερα!

τι εννοει ο ποιητης??? παλι πλακωθηκαν οπως χθες με το νικουλινακι???

ή λαμακιες λεω?

k0505.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E μα βρε Νενα τρομαξε το μάτι μου- ουτε με τους Hell's Angel's στο USA να νόμιζα ότι είμαι...

κάπως έτσι τις φαντάζομαι.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Lollipop έγραψε:

t1523.gif

με το που πατας το εικονιδιο κανεις κοπι παστε το ubb

t1523.gift1523.gif[/quote:2ns28rw3]

μαλιστα...και μετα εδω επεξεργασια προφιλ κ επικολληση στην υπογραφη ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι οτι ειδα πλάκωμα- αλλα μια αντίδραση σε αυτό που πρεπει- του στυλ εμενα το παιδι μου βαράει και ειμαι μανα χουλιγκανα (χαχαχακαι τετοια)

να απαντας σαν το μ...α σοβαρα κι αυτες να το κάνουν το θεμα κουρελι- τα πηρα στο κρανιο γιατι εινια μανες-

ουφα...τι το καναν το νικουλινακι σα δε ντρεπονται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολιποπ ΝΑΙ!!! με το που θα κανεις κλικ για να το αντιγραψεις θα σου βγαλει ενα κουτακι και θα πατησεις ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ!

ΝΤΑΞΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω 2 προβληματα το ενα μου χει παρουσιαστει καιρο τωρα

και το αλλο ειναι προσφατο!!!!

το ενα ειναι οτι τον σκεφτομαι συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αλλο ειναι οτι πηγα στο εξοχικο το Σαβ/κο και κοιτατε τι

αντικρυζω... :ohmy:

ειδατε??? :ohmy:

το θεμα ειναι οτι πηγα και με κοσμο εκλεκτο και μου πεσαν τα μουτρα κατω...βλεπετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

το αλλο ειναι οτι πηγα στο εξοχικο το Σαβ/κο και κοιτατε τι

αντικρυζω... :ohmy:

ειδατε??? :ohmy:

το θεμα ειναι οτι πηγα και με κοσμο εκλεκτο και μου πεσαν τα μουτρα κατω...βλεπετε? 7877.jpg

Α πα πα!!!!!!!!!!!!! Ντροπη!!!!! Το πατωμα εχει αμμο κ κανει κριτσι κριτσι!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...