Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΝΕΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ...


Recommended Posts

Κορίτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχές σας.

Τα νεα μας ειναι πολυ ευχάριστα...Βγήκαμε απο το μαιευτήριο την Παρασκευή και το μεσημεράκι τρώγαμε όλοι μαζί στο σπιτάκι μας.

Πολυ ευχαριστημένη όπως δήλωσα από την αρχή μέχρι το τέλος με το ΛΗΤΩ.

Ο μικρός ειναι πολύ καλός...Τρώει-θηλαζει- και κοιμάται...αυτο που μου έχει κανει εντύπωση ειναι η αντίδραση της Θεοδώρας..ειναι μικρουλα μωρε και τον βλέπει σαν κούκλά...του χαϊδεύει το ποδαρακι αλλα του το τραβάει κιόλας όπως κανει με την αγαπημενη της "ΛΟΛΑ".

Το μόνο αρνητικό σημείο μετα την γέννα είναι πως έχω γίνει πολύ ευαίσθητη και μεπιανουν τα κλάματα με τοπαραμικρό/...ειναι και η κουραση πιστεύω και οι ευθυνες...Ελπίζω αυτο να τελειώσει σύντομα...Αν χρειαστεί σκεφτόμουν να μιλησω με τν ψυχολόγο του φορουμ μας...

Και πάλι ευχαριστούμε για τις ευχές!

ΥΣ.: Οποια διευκρίνηση θέλετεγια το μαιευτήριο να σας τα πω αναλυτικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαράκι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα..σκέψου ότι τώρα έχεις δύο παιδάκια κ είναι πάρα πολύ δύσκολος ο ρόλος σου.Ξεκινάς πάλι από την αρχή αλλά αυτή τη φορά έχεις κ μια ζουζούνα που ίσως δυσκολεύει την κατάσταση. Δεν ξέρω τι συμβουλη να σου δώσω περι οργάνωσης χρόνου, αλλωστε γι αυτό κ δεν έχω σκοπο να κάνω 2ο παιδάκι τώρα,πάντως χρειάζεσαι πολύ υπομονή και βοήθεια από το Ζοζέφ. Προσπάθησε να διατηρήσε ψύχραιμη κ αν διαπιστώνεις ότι κάπου δεν προφταίνεις δεν είναι ανάγκη να σκας!!Ας είναι κ λίγο ακατάστατο το σπίτι!Πάνω από΄όλα να αισθάνεσαι καλά με τον εαυτό σου και με τα ζουζούνια σου!Φιλάκια πολλά κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα..σκέψου ότι τώρα έχεις δύο παιδάκια κ είναι πάρα πολύ δύσκολος ο ρόλος σου.Ξεκινάς πάλι από την αρχή αλλά αυτή τη φορά έχεις κ μια ζουζούνα που ίσως δυσκολεύει την κατάσταση. Δεν ξέρω τι συμβουλη να σου δώσω περι οργάνωσης χρόνου, αλλωστε γι αυτό κ δεν έχω σκοπο να κάνω 2ο παιδάκι τώρα,πάντως χρειάζεσαι πολύ υπομονή και βοήθεια από το Ζοζέφ. Προσπάθησε να διατηρήσε ψύχραιμη κ αν διαπιστώνεις ότι κάπου δεν προφταίνεις δεν είναι ανάγκη να σκας!!Ας είναι κ λίγο ακατάστατο το σπίτι!Πάνω από΄όλα να αισθάνεσαι καλά με τον εαυτό σου και με τα ζουζούνια σου!Φιλάκια πολλά κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΑΝΑΦΕΡΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΓΙΝΕΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΑΝΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ,ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΤΑΝ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ Σ΄ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΙΕΜΑΙ.

ΥΠΟΜΟΝΗ,ΜΠΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ,ΑΝ ΘΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΑΝΑΦΕΡΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΓΙΝΕΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΑΝΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ,ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΤΑΝ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ Σ΄ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΙΕΜΑΙ.

ΥΠΟΜΟΝΗ,ΜΠΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ,ΑΝ ΘΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΣΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟΣ, ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ.

ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ. ΛΟΓΟ ΚΟΥΡΑΣΕΙΣ ΛΟΓΟ ΞΕΝΥΧΤΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΑΥΤΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ.ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΣΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟΣ, ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ.

ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ. ΛΟΓΟ ΚΟΥΡΑΣΕΙΣ ΛΟΓΟ ΞΕΝΥΧΤΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΑΥΤΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ.ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΑΣ.ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΣ ΜΑΓΚΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΑΣ.ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΣ ΜΑΓΚΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...