Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΝΕΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ...


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΙ ΩΡΑ 18.35 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ..

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΙΤΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3260 ΚΑΙ 51 ΕΚΑΤΟΣΤΑ...ΣΗΜΕΡΑ 3η ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΛΗΤΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΥΓΙΖΕΙ 3030...ΕΛΠΙΖΩ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ ΑΛΛΟ...ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΗΣΥΧΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΙΡΙΧΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ...ΧΑΧΑΧΑ!!!ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΛΛΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ...ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΛΗΤΩ?ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΠΟΛΥ FAN ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ...ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΙΝΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥ...ΟΧΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ...

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΝΤΟΜΗ...ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2.30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΤΑΝ ΤΑΪΖΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ (14 ΜΗΝΩΝ). ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ..ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΦΟΥ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΑΝ ΑΝΑ 5 ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΩΝΑΝ ΚΙΟΛΑΣ...ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ.ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΑ ΣΤΗΝ 4η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ..ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΤΑΪΣΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ, ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ, ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4 ΠΑΡΑ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ...ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΧΕ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ.ΕΦΤΑΣΑ 4.30,ΜΟΥ ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΩΡΙΤΣΕΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΞΩΘΗΣΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΟΥ..ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΕΤΡΕΜΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ...ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ...

ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑ...ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΥΛΗΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΜΑΣ...

ΜΙΚΡΕ ΜΟΥ ΜΑΓΚΑ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΓΑΠΗ - ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ...ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ...

Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ

ΜΑΜΑ-ΜΠΑΜΠΑΣ-ΘΕΟΔΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο κοριτσακι μου να σου ζηση ο πριγκιπα σου να τον δεις να μεγαλωνει και να σου γινετε ενας αξιος και ικανος αντρας.Ευτηχισμενος μεχρι τα βαθεια του γεραματα το παλικαρακι σου.Λυπαμε που δεν ξερω να σου πω για το λυτω πολλα πραγματα.Αυτο που ξερω με συγουρια ειναι οτι ειναι στα καλυτερα 3 νοσοκομειο των αθηνων απο ιδιωτικα εννοω.Και παλι να σου ζηση το παιδακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι μου να σου ζηση ο πριγκιπα σου να τον δεις να μεγαλωνει και να σου γινετε ενας αξιος και ικανος αντρας.Ευτηχισμενος μεχρι τα βαθεια του γεραματα το παλικαρακι σου.Λυπαμε που δεν ξερω να σου πω για το λυτω πολλα πραγματα.Αυτο που ξερω με συγουρια ειναι οτι ειναι στα καλυτερα 3 νοσοκομειο των αθηνων απο ιδιωτικα εννοω.Και παλι να σου ζηση το παιδακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου να σου ζησει το μοκρο μικρο ζουζουνακι σου.....να τον χαιρεστε και να τον δειτε να μεγαλωνει ομορφαινοντας τη ζωη σας........να ειναι παντα τυχερος και γερος στη ζωη του το ζουζουνακι σου.......να τον χιρετσε μεσα απο την καρδια μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου να σου ζησει το μοκρο μικρο ζουζουνακι σου.....να τον χαιρεστε και να τον δειτε να μεγαλωνει ομορφαινοντας τη ζωη σας........να ειναι παντα τυχερος και γερος στη ζωη του το ζουζουνακι σου.......να τον χιρετσε μεσα απο την καρδια μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον χαίρεστε τον ομορφούλη σας, να είναι πάντα γερός και δυνατός και πάντα με χαμόγελο στα χείλη. Καλώς να πάτε στο σπίτι σας. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον χαίρεστε τον ομορφούλη σας, να είναι πάντα γερός και δυνατός και πάντα με χαμόγελο στα χείλη. Καλώς να πάτε στο σπίτι σας. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το μαναρακι σου ! Ο πριγκιπας ΣΑΣ!!!!Γερο παιδι και ευτυχισμενο μεχρι τα βαθια του γεραματα και εσεις να το χαιρεστε...

Να σου ζησει γλυκια μου!!!!

Αντε ερχεται και η σειρα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το μαναρακι σου ! Ο πριγκιπας ΣΑΣ!!!!Γερο παιδι και ευτυχισμενο μεχρι τα βαθια του γεραματα και εσεις να το χαιρεστε...

Να σου ζησει γλυκια μου!!!!

Αντε ερχεται και η σειρα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki mou na sou zisei o mikroulis sou!! NA ton xairesai! *elw opwsdipote fwto!!!Pantws egw sto nosokomeio ton 8ilaza ka8e 4 wres epeidi den zitouse gala, auto omws gia tin prwti ante deuteri mera! Perimenw nea sou!! Filakia polla!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki mou na sou zisei o mikroulis sou!! NA ton xairesai! *elw opwsdipote fwto!!!Pantws egw sto nosokomeio ton 8ilaza ka8e 4 wres epeidi den zitouse gala, auto omws gia tin prwti ante deuteri mera! Perimenw nea sou!! Filakia polla!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ/...ΜΕ Ο ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ/...ΜΕ Ο ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΣΟΥ...ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ (ΕΚΛΑΨΑ ΔΗΛΑΔΗ).....

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΑ ΣΑΣ.....:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΣΟΥ...ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ (ΕΚΛΑΨΑ ΔΗΛΑΔΗ).....

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΑ ΣΑΣ.....:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι μου, να σου ζησει ο νεος σου ερωτας κοπελα μου!!! συγκινηθηκα βρε κοριτσακι μου με την περιγραφη σου!! να τα χαιρεστε τα παιδακια σας, να 'στε παντα μια πανευτυχης οικογενεια!!!:) :) :)

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι μου, να σου ζησει ο νεος σου ερωτας κοπελα μου!!! συγκινηθηκα βρε κοριτσακι μου με την περιγραφη σου!! να τα χαιρεστε τα παιδακια σας, να 'στε παντα μια πανευτυχης οικογενεια!!!:) :) :)

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...