Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο4!


Recommended Posts

Πωπω!!! Πριν καμια βδομαδα που σας διαβασα, ειμασταν στο 3 ακομα!!!Δεν προλαβα να γραψω, αλλα πρεπει να διαβασω τι εχει προηγηθει και να επανελθω σε λιγακι!

Καλημερα και καλο μηνα κοριτσακια!!!!Μου λειψατε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο υπολογιστης του γραφειου εχει ιους..γεμματο..απο που ρε γμπ

Αννα καλοταξιδο το αμαξακι..μεγει μεγεια

Ζαιρα εγω δεν τα συνδιαζω στο ιδιο γευμα...τρωει πρωη αυγο - οσο φαει λεμε τωρα γιατι δεν το παει μια- και μετα απο αρκετες ωρες το ψαρι..το λενε συνηθως αυτο γιατι αν κανει αλλεργια να ξερουν απο τι ειναι..εγω δεν δινω απο αποψη

Φανη το σχολιο σου μου αρεσε και σε ψηφησα..κριμα αλλα τι να κανεις..δεν ξερεις πουλακι μου να κανεις σωστο προμο τον εαυτο σου...ενω κατι αλλες...χιχιχιχι

Συμπεθερα....λες να εχει η κορη σου το ιδιο προβλημα με μενα...χιχιχιχι

λες να λεει αυτη η χαζη η πεθαρ αμου...χιχιχι

πλακ ακανω...Το Ολινακι και τα ματια σου στις Θαλασσες και στις εξοχες

Αντζι χαιρομαι που ειχες την εξεληξη που ηθελες...

μια ςκαι μηλατε γαι καπνισμα..εφερε μια συναδελφος που ειχε παει επαγγελματικο ταξιδι στι Ρωσσια..κατι τσιγαρα..κατι πακερα ..εργα τεχνης...πολυ ψωνια αυτες οι Ρωσσιδες...χιχιχ..αλλα χωρις πλακα..ηθελα να το ξαναρχισω και εγω..

τι ηθελα να πω...δεν θυμαμαι..

αυτα..παω να δουλεψω λιγο γιατι εχασα παρα πολυ ωρα που φτιαχναν τον Υπολογιστη μου και εχω μινει πισω..

ο μικρος χλαπακιασε την μπανα του και τον τραχανα του και εκανε κακα προς το φυσιολογικο..λιγο αχνοπρασινα..μακαρι να ειναι δοντι...σημερα που θα τον κανω μπανιο..θα προσπαθισω να δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα (αν και αργοπορημενα) κι απο μενα!!!

Τι κανετε?

Εμπλεξα στην τραπεζα κανα 2ωρο :angry: και ουτε φαγητο δεν προλαβα να κανω, και θα φαμε μακαρονια...

Εχουμε ανοιξει εναν λογαριασμο στην Αναστασια απο τοτε που γεννηθηκε

και πρεπει καθε αρχη του μηνα να βαζουμε καποιο ποσο.

Ειναι λογαριασμος καταθεσεων και θα μπορει να τον πειραξει μονο

αυτη κι εγω οταν φτασει 17 χρονων.. :)

Ντινακι μου γλυκο.. τι καλα που δεν μαλωνεις με τον αγαπημενο σου.

Εμεις 23 ωρες το 24ωρο ειμαστε τσακωμενοι... :laugh: :laugh: :laugh:

Ειναι ολα μαζι που μου εχουν ερθει στο κεφαλι και βοηθεια περα απο τις

4 ωρες που κραταει η μαμα μου το μωρο δεν εχω σε ΤΙΠΟΤΑ!

Μπαινω στο σπιτι και τα κανω ολα με το μωρο αγκαλια.. :S:S

Με εχει φαει η αυπνια.. η νυστα και το αγχος να τα προλαβω ολα και τις

περισσοτερες φορες δεν το αναγνωριζει κανεις δυστυχως.. :(

Κατερινακι μου!!! Τι ωραια που απολαμβανεις βολτες με το

αντρακι σου! Τα ατιμα αλλα παιδια ειναι εξω απ το σπιτι. :)

Τα τρωει η γκρινια μεσα και το "ιιιιιιιιιιιι" "ιιιιιιιιιιιιιι" χαχα!!

Ειδες αμα του ταζεις βολτε? Μια χαρα περπαταει...!! :P

Σας το ξαναειπα! Μας πουλαν και μας αγοραζουν κι εμεις δεν περνουμε

χαμπαρι..!! :P:P:P

Χρυσα μου σ' ευχαριστω αγαπη μου για την ψηφο σου!!

Τι να το κανω το μπανακι? Ολοκληρες κοπελες ειμαστε πια!

Κι αν το κερδιζα θα το εδινα στο "χαριζω-ζηταω" να το παρει καποια

που το εχει πραγματικη αναγκη.

Εμεις καθαριζουμε το κορμι μας ορθιες στην μπανιερα!!! :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

Μπορει να το εδινα και σε σενα!! Να σου εφερνα γουρι για δευτερο!!!!!!

Να σαι καλα παντως!

Αγγελικη μου.. στην Αθηνα ο αντρας σου ε? Τι ωραια!!

Χρειαζεται και λιγη μοναξια που και που γιατι θα σαλταρουμε!

Και ηρθε και η περιοδος που τοσο πολυ σε ειχε αγχωσει!! ;););)

Τι ωραια στην παραλια.. σαν ονειρο.. θελω κι εγω...!!!! :P

littlestar που χαθηκες εσυ βρε μανουλα?

Να μας διαβασεις γρηγορα και να μας γραψεις οσα πιο πολλα νεα σας

μπορεσεις! ;)

Καλο μεσημερι !!! Φιλια σε ολες σας και sorry οποια ξεχασα..! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...Φανη...και εμεις ορθιοι κανουμε μπανιο....

Και μαλιστα εδω και αρκετο καιρο...σηκονοτας ορθιος στο μπανακι και φοβηθηκα..οποτε πηραμε αντιολισθιτικα πατακια τα οποια βαζω γυρω γυρω να μη κοπαναει την ποντικαη κεφαλα αμα γλυστρησει..και ειμαστε αρχοντες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

littlestar, που εισαι βρε κοριτσι? Καλα εισαι? Σε χασαμε! Να μας γραψεις γρηγορα τα νεα σου...

Cesilia, πολυ καλη η ιδεα με τα αντιολισθητικα πατακια!!! Εχω δει καποια που ειναι καπως φουσκωτα... Εγω παλευω μαζι του γιατι ναι μεν του αρεσει πολυ να καθεται με το σωμα μεσα στο νερο αλλα ορμαει ξαφνικα να πιασει το σπιραλ του ντους, να βαλει τα χερια στο σιφωνι, να αρπαξει το μπουκαλι με το σαμπουαν και τρεμει η ψυχη μου... Θα παω να παρω κι εγω 4-5 τετοια πατακια, να ησυχασω!

Καταλαβα καλα? Εβαλες μπροστα για δευτερο παιδακι? Μπραβο κουραγιο! Και δουλευεις κιολας... Με το καλο και γρηγορα σου ευχομαι!!!

Καιρο εχω να βαλω φωτογραφιες του Ιασωνα μου φαινεται και πρεπει να κανω κατι γι αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ο κολυμβητης μου (του γλυκου νερου)!!!

Στο επομενο μπανιο στη θαλασσα θα τον βγαλω και καμια φωτογραφια που κολυμπαει με τα μπρατσακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και αυτη ερχεται απο το μελλον...

Την επομενη φορα που θα τον πιασω να βγαζει τα σκουπιδια απο τον καδο και μιας και του αρεσει τοοοσο πολυ το πλυντηριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο την ωρα που ειπα πως θα κατσω να σας διαβασω, τωρα τα καταφερα!!!

Καταρχην να σας ζησουν ολα τα μωρακια που χρονισανε!!! Να ειναι παντα γερα και ευτυχισμενα με την οικογενεια τους!!!Καλες διακοπες στα κοριτσακια που εχουν φυγει ηδη, ας κανουν ενα μπανιο και για μας τους ψωριαρηδες.... :laugh:

Τα δικα μου νεα...Τρεχω και δεν φτανω!!!! :silly: Ηθελα να σας γαψω πριν κατεβω να παρω τη μικρη απο Αθνα αλλα δεν τα καταφερα!Τι πρωτοτυπο! Στα μαθηματα πατωσα, εμεινα και στα 3 για Σεπτεμβρη, τσαμπα που αποχωριστηκα τη μικρη,οποτε παμε παλι απο την αρχη διαβασμα. Θα πω στη μανα μου να ανεβει να την κραταει και εγω θα πηγαινω στον κολλητο μου να διαβαζω. Δεν αντεχω να περασω παλι τα ιδια,προτιμω να την εχω εδω.

Η μικρη εχει γινει αγνωριστη!!! Απο τοτε που χρονισε και μετα εχει γινει ενα θηριο.Παω να μαζεψω μια ζημια και το αμεσως επομενο λεπτο εχει κανει αλλη :angry: .Κανει 7-8 βηματα μονη της αλλα δεν λεει να περπατησει κανονικα. Λεει μαμα,μπαμπα,ατα,ιιιιιιι(συνεχεια ομως!),γιαγια,νταντα κ.α.Πηγαμε στο γιατρο μας στην Αθηνα και μολις του ειπα πως ειμαστε ακομα Neocate-κοτοπουλο-χοιρινο-κατσικι νεροβραστα, τραβαγε τα μαλλια του!!!Τουλαχιστον οι μετρησεις ειναι καλες, εχει 10 δοντια(υπομονη κοριτσια με τους τραπεζιτες, εμενα τους εβγαλε και τους 4 μαζι) ειναι 85εκ και 10.500κιλα. Καναμε προκληση στο αγελαδινο και εβγαλε σπιτουρακια το κ@ρ@το μου με αποτελεσμα να παιρνουμε παλι υποαλλεργικο γαλα της Milupa και αποχη απο ψαρι, βοδινο, γαλακτοκομικα.Ελεος πια ειμαι πολυ πικραμενη που το παιδακι μου δεν ξερει τι παει να πει τυρι, γιαουρτακι κλπ. Κανω υπομονη...Η συμπεριφορα της εχει αλλαξει πολυ,στην αρχη ηταν κολλημενη πανω μου. Με το που ηρθαμε σπιτι ηταν σαν να το εβλεπε για πρωτη φορα, αντε παλι απο την αρχη! Με τον πατερα της ακομα εξοικοιωνεται...Ποιος ξερει τι ανασφαλειες της δημιουργησα????Νοιωθω πολλες τυψεις.

Τυρανιεμαι καθημερινα με τον βραδινο υπνο.Ξυπναει 4-5 φορες μες το βραδυ και κανει πανω απο μια ωρα να ξανακοιμηθει μετα απο πολυ κουνημα στα χερια, στο καροτσι η στην κουνια της και μες τη μερα ζητημα να κοιμηθει μιαμιση ωρα στην καλυτερη των περιπτωσεων. Υποφερω, καμια φορα νοιωθω οτι δεν εχω αλλες αντοχες και της φωναζω και αυτη με κοιταει με απορια. Χαλια χαλια!Δεν προλαβαινω τιποτα,δουλειες κανω με την ψυχη στο στομα και ενα φαγητο με το ζορι αν ειναι απασχολημενη με κατι. Τουλαχιστον νακοιμοταν ενα 6ωρο σερι να ξεκουραστω κιε γω λιγακι.... :(

Και μεσα σε ολα πρεπει να ετοιμαζσω και τη γαμο-βαπτιση που ειναι τον Οκτωβρη. Εχω βγει off.

Παρακαλαγα να με αφησει λιγο εστω να μπω να σας γραψω, αλλα δεν σταθηκα τυχερη. Και τωρα μολις ξυπνησε παλι. Ουτε βρεφος δεν μου τα εκανε αυτα. Τουλαχιστον παρηγοριεμαι που ακουω καποια κοινα με τα αλλα κοριτσια στο θεμα του υπνου.

Τελειωνοντας την ΄΄εκθεση΄΄ μου θελω να σας ευχαριστησω που μου σταθηκατε οσο διαβαζα και ημουν μακρια απο τη μικρη και να σας πω πως σας θεωρω φιλες μου και μακαρι να μπορουσα να σας γνωρισω απο κοντα ολες!!!

Αν εχετε να μου προτεινετε κατι προκειμενου να ηρεμησουμε κι εγω και η μικρη, αναμενω...στο ακουστικο μου :laugh:

Πολλα φιλια Αγγελικη,ninina,karolinaki,little-angel,mummydi,barbie,Ceciliaki,Φανουλα και οποια αλλη ξεχασα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ κοριτσάρες μου πήγα για μπανάκι χθες απο το μεσημέρι

μέχρι το βράδυ με τον αδερφό μου τη μικρή μου...Περάσαμε τέλεια..

Κ σήμερα που κατάφερα να μπω διάβασα πολλά νεα κ είμαι πολύ

χαρούμενη!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καταρχάς να πω στην Αγγελικούλα οτι τα μπούτια του

Ιάσωνα είναι.....χχχχχχ......για δάγκωμαααα!!!!!!Πω πω τα βλέπω

κ μου ρχεται να ρουφήξω το λαπιτόπιιι!! :laugh: :laugh:

Χαίρομαι που τελικά αυτό που φοβόσουν δε συνέβη,όσο για την

απόσταση με τον άντρα σου,ε πού κ πού χρειάζεται για να εκτιμηθούν

κάποια πράγματα κ καταστάσεις...

Ω ναι,πεθερόπληκτη κ εγω...10 ρίχτερ.. :angry::angry::angry:

Φανούλα μου θα συμφωνήσω με τη συμπεθέρα,έγινε τρελό πρόμο για

αυτή τη μπανιερίτσα!!! :laugh: Σόρυ κιόλας,αλλα αν είναι να παρακαλάω

όλο τον κόσμο να με ψηφίσει για να την πάρω,προτιμω να δώσω 47Ευρώ

κ να έχω το κεφάλι μου ψηλά!!! ;););)

Οσο για τους καβγάδες με τον αντρούλη σου..έτσι όπως τα λες εχεις δίκιο,

κάποιες φορές κάποιοι άνθρωποι θεωρούν οτι είναι πανεύκολο να είσαι

όλη μέρα στο σπίτι,μόνη κ να πρέπει να τα προλάβεις όλα!!!!

Ευτυχώς είναι τα ωράριά μας τέτοια που ο Κωστάκης περνάει κ

κάποιες ώρες στο σπίτι κ ξερει πολύ καλά πώς είναι κ μου λέει

χαρά στο κουράγιο σου κ με παρακαλάει να πάρουμε κοπέλα να με

βοηθάει...Κ να σου πω κ την αλήθεια μου,το σκέφτομαι!!

Σες μου πολύ χαίρομαι που το παλικαράκι μας είναι καλύτερα,

στάνταρ έσκασε το ρημαδιασμένο δόντι!!!Ψάξτον κ πες μας!!!

Μυρτούλα μου γλυκιά μέσα απο την..εκθεσή σου διακρίνω μια

απογοήτευση να το πω...μελαγχολία να το πω..ηττοπάθεια να το πω..?

Δε θέλω τέτοια!!!Εισαι εξαιρετικό παιδί,αγωνιζεσαι κ κάνεις το καλύτερο

κ για σένα κ για την οικογένειά σου..

Τώρα όσον αφορά το πρόγραμμα του μωρού΄είναι λογικό να έχει μπερδευτεί λίγο,άλλαξε εντελώς παραστασεις,περιβάλλον,θα ξαναβρει

τους ρυθμούς της όμως..Αυτό που μπορώ να σου πω εγώ,είναι να

κάνεις υπομονή,να προσπαθείς όσο μπορείς να ελέγχεις τον εαυτό σου,

να μητης φωνάζεις(παίρνε βαθιές αναπνοές κ συγκρατήσου) γιατι

τα μωρά αντιλαμβάνονται τον εκνευρισμό μας κ συμπεριφέρονται κ

αυτά ανάλογα...Όλα θα πάνε καλά,θα δεις!!!

Αυτά κορίτσια μου..πάω να συμμαζέψω την κουζίνα μου γιατι είναι

μπ@@@δελο πάλι!!!!!!!! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Αγγελικηηηη...δεν εχω λογια για τον γιο σου!!!

Ειναι υπεροχος...μου ρχετε να τον φαω.....απιστευτα γλυκας...

μια τοσο αθωα φατσα...ειναι δυνατον να κανει ολες αυτες τις σκανταλιες...ναι ναι ειναι...αλλα ειναι γλυκας!!!!

Αστερακι...εχω να σου προτεινω...να βαλεις παροπηδες..και ωτοασπιδεσ...ξερεις τι καλη ηρεμια ειναι αυτες...

περα απο την πλακα..θελεις χρονο ηρεμια ξεκουραση...και ολα θα σιαξουν

Υπομονη με τις αλλεργιες..τα περισσοτερα παιδια τις ξεπερνανε μεχρι τα τρια..που θα παει θα περασει ο καιρος..αλλα γενικα να ξερεις πως θα της διμηουργησει δυσανεξια..θα τρωει δηλάδη αλλα θα την ενοχλει ειτε υπο μορφη φουσκωματος, αερια κλπ..δεν ειναι τιποτα πανμτως..και εγω εχω δυσανεδια σε αυγα και γαλακτοκομικα...γι'αυτο δεν επιμενω να τα τρωει ντα και καλα ο γιος μου..αμα θελει καλλως αλλα δεν τρελαινομαι κι'ολας

Τα φιλια μου σε ολες!!!!

Παντως οχι..ακομα δεν εχω βαλειμπρος για δευτερο..το σκεφτομαι απλα πολυ!!!!!

χιχιχιχι

Στο τελος θα σκεφτει αυτο αμα μας κανει τη χαρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτάκια καλημέρα, τι μου κάνετε?

εγώ δυστυχώς ξεκίνησα τη δουλειά πάλι και ζορίζομαι πολύ. σα φυτό είμαι!!!!

και όχι μόνο εγώ, δυστχώς μαζί με μένα ζορίζεται και το μωρό. και δεν ξέρω τι να κάνω!!!!!

και τοπρωϊ κάθεται με τον πατέρα του που πίστευα ότι θα ήταν καλύτερα

χτες σα πρώτη μέρα πήγα στο σπίτι να τον ταϊσω και δεν έτρωγε, πράγμα πρωτοφανές :blink: και από τις 17:00 είχε γκρίνια, από τις 20:00 νύσταζε, τον έκανα μπάνιο, του έδωσα το γάλα και τον κοίμησα, κοιμήθηκε για 20λεπτά και ξύπνησε, τα μάτια του γλαρωμένα, προσπαθησα να τον κοιμήσω μόνο στην αγκαλιά μου κοιμόταν 10 λεπτά και μόλις τον ακουμπούσα κάτω ξυπνούσε και εκλαιγε. όλα τα κολπα μου έκανα. ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!

το αποτέλεσμα : παλεύαμε για να κοιμηθεί η ώρα είχε πάει 23:30, εκνευρίστηκε, εκνευρίστηκα, τον μάλωσα, και νιώθω ΤΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΨΨΨΨΨΨΨΕΙΣ :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( και καθόταν και με κοιτουσε μες στα μάτια.

όταν λείπω δε πάει στη φώτο μου και δίνει φιλάκια.

εχω πολύ στενοχωρηθεί καορίτσια μου.

τι να κάνω δεν ξέρω

τι να κάνω :huh::huh::dry::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaira καταρχας να ηρεμισεις...

και ο δικος μου το κανει συχνα πικνα.

Αυτες οι αγκαλιτσες μπορει να ειναι πονος η ανυσιχια η ζεστη η ανασφαλεια.

Δοσε του αγκαλιτσες και αγαπη..και μην εχεις τυψεις...δεν υπαρχει μαμα που δεν εχει μαλωσει το παιδι της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααααααααααααα........!!!!

Ελατε κοριτσαρες μου.. ας χαλαρωσουμε λιγο.. :)

Δεν βγαζει πουθενα να ειμαστε νευριασμενες, θυμωμενες, μαλωμενες οοοοολη

τη μερα με τους αγαπημενους μας, και πανω απ' ολα να στεναχωρουμε τα

μωρακια μας... (εγω τα ειπα ολα αυτα? :blink: σε ποιον? σε μενα..) :laugh:

Περα απ την πλακα τωρα, για ολες μας ειναι δυσκολο να μεγαλωνουμε ενα

παιδι,και οταν στη μεση ειναι και η δουλεια και το αγχος για το ποιος

θα το κρατησει, ποιος θα το ταισει, τι κανει, γιατι χανω τα πρωτα του

βηματα, τις πρωτες του λεξουδες, τις πρωτες του ζημιες... ολα αυτα

μονο αρνητικη ενεργεια και κακη ψυχολογια μας δινουν..!

ΤΕΛΟΣ!!

Εχουμε τα παιδια μας, τις οικογενειες μας και ειμαστε γεματη ΥΓΕΙΑ!!

Τιποτα αλλο δεν ειναι πιο συμαντικο..

Καμια φορα που εχω τις μαυρες μου, βαζω λιγο σε λειτουργια το εγκεφαλικο

μου συστημα αναρωτιεμαι.. ΓΙΑΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ....?

Τι θελω τελικα?

Παντα οικογενεια και παιδια ηθελα.

Και τωρα που τα εχω αποκτησει παλι γκρινιαζω? Ε! οχι!!

Και συνεχιζω.......... :laugh:

Αγγελικη μουυυυυ.... τι μπουτιγκες ειν΄αυτες?

Ειναι σκετη γλυκα ο "γοργονος" :laugh: σου στο νερακι!!

(βγαζω και καινουργιες λεξεις.. φωναξτε τον Μπαμπινιωτη) :laugh: :laugh:

Ντινακι μου, αχ αυτη η κουζινα... κι εμενα σε καθημερινη βαση

μπου@@@λο ειναι κι εκει που λεω πως, παει τελειωσε για σημερα..

να τα πιατα παλι στον νεροχυτη... περναει ο αντρας μου κοβει ψωμια

ναααααααα οι ψιχες στον παγκο.. λιγο του φευγουν απ το πιατο.. τα παταει το μωρο τα κανει βολτες σε ολα τα δωματια... ουφ!!

Βαρεθηκα να τραβαω την ηλεκτρικη ολη μερα.. ΤΗΝ ΜΙΣΩ!! :angry:

Αααααααααααα... κυρια μου ολοημερο μπανακι ε!! και με τον αδερφουλη σου

εεεε!!! Εμενα η γαιδουρα η αδερφη μου ουτε ηρθε μια φορα μαζι μας για

μπανακι.. Να πιω μια γουλια καφε σαν ανθρωπος.. :woohoo:

zaira υπομονη αγαπη μου και ολα θα στρωσουν..

Εγω αφησα την μικρη 7 μηνων και επεστρεψα στη δουλεια..

Οι τυψεις με κυνηγουσαν καθε μερα οταν γυρνουσα σπιτι και δεν μου εδινε σημασια αλλα τα πραγματα με τον καιρο εστρωσαν.

Υπομονη. Τιποτα αλλο..

Χρυσα μου κι εγω εκανα ονειρα... λεω τι καλα...

Ενα απο τα πανεμορφα- πλεον απιστευτα μωρακια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλιου

θα αποκτησει αδερφακι.......................!!!!!!!!!! :woohoo: :ohmy::ohmy:

Καλο σας μεσημερι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή μου και γω τον άφησα 8 μηνών και επέστρεψα στη δουλειά μου και για να μπούμε σε τάξη πέρασαν 3 μήνες και τώρα είχα άδεια 2 βδομάδες και ξανά τα ίδια.

λέτε να ξαναπεράσουν 3 μήνες????? :ohmy::ohmy::ohmy:

οι τύψεις όμως δε σταματάνε ποτέ δυστυχώς.

όσο για το αν ένα από τα πανεμορφα- απίστευτα παιδάκια μας θα

αποκτήσει αδερφάκι ελπίζω να ειμαι η πρωτη που θα σας το ανακοινώσει B)B):) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ αχ είμαι μες στη στενοχώρια..Το Ολινάκι μου

άρχισε πάλι να μη τρώει..Μα να σπρώχνει το κουτάλι???Κ μάλιστα

στη φακή που λατρεύει?????? Ούτε η μπεμπέ Λιλή έκανε το θαύμα της..

:(:(:(:( Μαλώσαμε,έκλαψε,της έδωσα γάλα,το ήπιε κ τώρα κοιμάται

κ νιώθω τύψεις που μαλώσαμε... :(

Αααα..Φανούλι,ο αδερφος μου έχει τρέλα με την μικρή,μέχρι

να φτάσουμε(αυτός είχε πάει πιο νωρίς) με πήρε 8-9 φορές τηλέφωνο..

Κ μετά βουτήξανε μαζι(οι κλώνοι,χιχιχι,ετσι τους λέω,είναι ίδιοι!)

κ εγώ ήπια μια μπυρίτσα χαλαραααα με την παρέα του!!! ;)

Ζαίραααααααααααα???Για λέγε,για λέγε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα τα νεα σας... Ουφ δεν ξερω τι να γραψω!

Μαλωσαμε ασχημα με το μικρο το μεσημερι. Εφτυνε και χτυπιοτανε σαν τρελος... βρωμαει ολο το καθιστικο ψαριλα. Τον ατιμο, τσιπουρα που ψαρευτηκε τα ξημερωματα, να την τρωει το μεσημερι και να κανει λες και του εδινα δηλητηριο!!! Ουτε το τριμμενο κασερακι απο πανω βοηθησε ουτε τιποτα...

Ακομα ειναι φρικιασμενος με τους τραπεζιτες! Ποσο θα τραβηξει αυτο? Τοσες μερες πια... τα προηγουμενα σετακια δοντιων ξεπταγονταν μεσα σε 2 μερες και ησυχαζαμε... Ταλαιπωρειται πολυ!!! Ολη τη μερα ειναι με ενα μασητικο στο ενα χερι και ενα κουταλακι στο αλλο μασουλαει, γκρινιαζει, κλαιει... Και να εχει κι εμενα τη γαιδαρα να του γκαριζω μεσημεριατικα και να τον κανω να κλαιει για το παλιοψαρο. Χιλιες φορες να του εδινα ψωμοτυρια να φαει να ησυχασει... Τυψεις ε?

Ο Γιωργος/τουριστας επιστρεφει αποψε το βραδυ και με πηρε τηλεφωνο να με ρωτησει αν εχει τιποτα για φαι!!!!!!!!!!!!!!! Τοσο αποδοτικες ηταν οι σκεψεις του και η ηρεμια κοντα στη μανουλα του...

mummydi, μαλωματα και τυψεις... Τουλαχιστον εσυ εισαι διαλακτικη και της εδωσες γαλα, εγω παλι η ξεροκεφαλη του ταισα ολο το ψαρι με το ζορι... φρικη!

Cesilia, οπως το λες αυτο για το αν θα θελει το νεο μωρακι να ερθει... το βλεπω ηδη στο δρομο να ερχεται!

zaira, μπορει να χεις τετοια νεα χαρμοσυνα νεα? Αντε με το καλο και καλο κουραγιο. Το πολυ - πολυ να παρεις κανενα χαρτι για δυσκολη δηθεν εγκυμοσυνη και να κατσεις σπιτι να μη λειπεις και στο γιοκα σου και φιλαει τη φωτογραφια...

ΦΑΝΗ26, κι εγω ετσι ειμαι... γκρινια για ολα! Η γκρινια ειναι η δευτερη μου φυση, η πρωτη ειναι το χιουμορ και η πλακα. Μοιαζω με διχασμενη προσωπικοτητα ωρες-ωρες!

Παντως κοριτσια αυτο που κανετε, που τα καταφερνετε με το σπιτι, το παιδι και τη δουλεια ταυτοχρονα, μου φαινετε αθλος!!! Δεν ξερω αν εγω θα τα καταφερνα ετσι... Μονο το μικρο και το σπιτι εχω και συνεχεια νιωθω οτι τιποτα απο τα δυο δεν καταφερνω τοσο καλα οσο θα ηθελα... Α! Ειναι και η σχολη... προτιμω να μην το σκεφτομαι οπως ηρθαν τα πραγματα, παμε για 2011 για πτυχιο σας το ειπα?

Και το ανεκδοτο της ημερας...

Χτυπαει το κουδουνι στις 9 το πρωι ο αδερφος μου για να φερει τα ψαρια. Τρεχει ο μικρος στην πορτα, τον πιανω απο το ενα χερι, μην ορμησει εξω και γκρεμιστει στις σκαλες, ανοιγω και βλεπω και την 87χρονη σπιτονοικοκυρα μαζι με τον αδερφο μου με ενα λογαριασμο στο χερι. Λεω στο μικρο πες καλημερα παιδι μου ή εστω γεια... Κουναει το χερακι ο Κυριος Ιασωνας, που κρατουσε ενα μαυρο δαντελωτο στρινγκ!!! Ξεροι αυτοι, κοκκαλο εγω, παιρνω το λογαριασμο, την τσαντα με τα ψαρια και τους κλεινω την πορτα στα μουτρα.

Πολλα φιλια σε ολες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα σε ολες :)

Μυρτω κοριτσι μου υπομονη λιγο πολυ ολες στα ιδια ειμαστε ;) κ εγω που δεν δουλευω δεν τα προλεβενω ολα :( προσπαθω φαγητο για εμας κ το μικρο κ ρουχα καθαρα για ολους, καθε δυο μερες θελω σιδερο :angry: εγω μισω αυτο Φανη ;) κ χωρια σκουπα κ σφουγγαρισμα......κ αυτο το παιδι μου μια φορα τη μερα κοιμαται :huh: ευτηχως το γυρισε παλι προς το μεσημερι ;) ολη μερα κατω στο πατωμα, η στην περπατουρα κ φωναζει.....πολυ φωνη βρε κοριτσια :woohoo: :woohoo:

Κωνσταντινα μηπως η κουκλα σου απο τη ζεστη δεν ηθελε το φαγακι της; εμενα μου εκανε νουμερα με τις κρεμες κ το πρωι, κ το απογευμα ;) απο γαλα με το ζορι 150 βραδυ κ κοιμαται....

Χρυσα τι λες θα μας ανακοινωσεις συντομα κατι ευχαριστο; :cheer: κ εγω θελω κοριτσια αλλα οπωςψ εγραψε καποια μαλον αυτο δε μας θελει....ας ειναι :)

Αγγελικουλα κουκλος ο Ιασωνας καλα το στρινκ που το ψαρεψε; :woohoo:

υπομονη με τα δοντακια σας ;) εμεις παλι μειναμε στα 4...

κουκλες σας αφηνω παμε κουνιες.....μακια σε ολες κ τα ζουζουνια σας... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπες μουουουυ καλησπερααααααααα :) !!!!!

Αχ ρε Αγγελικουλα ποσο γελασα με το μαυρο στρινγκ :laugh: :laugh: ??!!!Σα να το βλεπα!!!Παλι καλα που δε το ειχε βαλει σε κανα κεφαλι :P !!Μωρε μη στεναχωριεσαι αλλο για το ψαρι κ μη τον πιεζεις!!Κ μενα τωρα που η δικια μου εχει ελλατωσει αρκετα το φαι,στην αρχη ειδικα ειχα φρικαρει κ επεμενα να φαει κ αυτη δεν ηθελε κ εκλαιγε!Κ μετα που εκατσα κ το σκεφτηκα απλα ειδα οτι αφου το παιδι ΔΕ ΘΕΛΕΙ,γιατι να την πιεσω με το ζορι να φαει??Ταλαιπωρουνται μωρε τα καημενα,μην εχουν κ εμας απο πανω!

Οσο για τον αντρα σου ,οι 2 σας μονο μπορειτε να λυσετε τα οποια προβληματα κ να βρειτε ακρη!Εγω το ευχομαι ολοψυχα!!!Αυτο που ξερω ειναι οτι ο διαλογος κανει καλο κ χρειαζονται υποχωρησεις κ απο τις 2 πλευρες!!Αρκει βεβαια να μη μιλας κ να μην πεφτεις σε "τοιχο"...!!Ευχομαι ολα καλα :) !

Ζαιρα μου υπομονη κ εσυ κοριτσακι μου!!Θελει λιγο χρονο προσαρμογης παλι ο μικρουλης,ειναι λογικο!!!Φυσικα δε πιστευω οτι θα παρει 3 μηνες :ohmy: !!Τωρα ειναι πιο μεγαλος κ θα επανελθει πιο ευκολα!!

Πραγματικα σας θαυμαζω κ εγω που δουλευετε κ εχετε κ ολα τα υπολοιπα!!Δε ξερω πως θα τα εβγαζα περα εγω :dry: ...!!!Ειναι φορες που κ εγω με τη μικρη κ το σπιτι μονο φτανω στα ορια μου,κουραζομαι,γκρινιαζω,ξεσπαω,κλαιω,τη μαλωνω :(:blush: ,,με πιανουν τυψεις...ολες τα περναμε!!!Ειναι λογικο!!Δεν ειμαστε ρομποτ!!

Κ εσυ Μυρτουλα μου μη στεναχωριεσαι αλλο!!!Θα βρει κ η μικρουλα σου τους ρυθμους της!!!Δε μπορει χωρις εσενα,εισαι η μανουλα της κ το ξερει καλα!!!Απολαυσε την!!!Βρες λιγο χρονο για να διαβαζεις κ πες κ στη μαμακα σου να ερθει να σε βοηθησει κ ολα θα πανε καλα!!!

Ντινακι μου γλυκο μη μου στεναχωριεσαι κ εσυ μωρε!!Ποσο σε καταλαβαινω...!!!!!Το Ολινακι σου δε θα το θυμαται :) !!Ολα τα μωρακια μας μου φαινεται ειναι στην ιδια φαση αυτον τον καιρο..!!Υπομονη κοριτσακια μου!!!Μην την πιεζεις κ συ αγαπη μου κ μη σκας κ εκνευριζεσαι!!Κ εγω ετσι εκανα,εκνευριζομουν,στεναχωριομουν που δεν ετρωγε κ ο αντρας μου ολο με μαλωνε κ ηρεμησα τωρα πια!!Να της δωσεις πολλα φιλακια το πρωι!!

Φανουλι μου ποσο συμφωνω με οσα ειπες ;) !!Αχ κ μη μιλατε για σπιτια κ καθαριοτητες.....πρεπει να δειτε το δικο μου...σα σταβλος ειναι καθε βραδυ ολο το σπιτι, οχι μονο η κουζινα!!!Το δε πατωμα(εχουμε ενιαιο μεγαλο χωρο απο την κουζινα ως το σαλονι)ειναι καθε εκατοστο κ παιχνιδι,ψιχουλα,νερα,λεκεδες,μαξιλαρια...τι να σας λεω!!Το μαζευω το βραδυ,το καμαρωνω λιγα λεπτα γιατι το πρωι ξερω κ εγω οτι θα ξαναγινει μπ@@@@@@λο σε χρονο μηδεν!!!

Νινινα μου,Χρυσα μου τι κανετε εσεις με τους ζωηρουληδες???

Αχ βρε κοριτσια εγω δε μου αρεσει που το λεω,αλλα δε θελω 2ο νινακι ακομα :blush: !!Δε νιωθω ετοιμη κ με αντοχες για 2 μικρα...Θα παρω τα βουνα μετα :woohoo: !!Να περασει λιγος καιρος λεω του ανρτα μου αλλα αυτος τιποτα...ειναι το μονο θεμα που διαφωνουμε κ μαλιστα τωρα τελευταια συχνα!!Με λεει κ αχαριστη :blink::blink: !!Τελοσπαντων,θα δειξει ο καιρος!!

Ας αλλαξω θεμα...σημερα μετα απο καιρο ευχαριστηθηκα shopping!!!Ηρθε κ κρατησε η μαμα μου τη μικρη κ ημουν απο το πρωι μεχρι το απογευμα στα μαγαζια :woohoo: για ψωνια πριν το ταξιδι,δωρα κτλ!!!Πηρα κ φορεμα για τη βαφτιση :silly: !!!Ειναι πολυ ομορφο....μαξι,μεταξωτο με ωραια χρωματα!!!Πηρα κ της μπουμπους μου ενα φορεμα απο τα mandarino σκετη γλυκα!!Ειχα καιρο να παω στα μαγαζια!!Εχουν τρελλες εκπτωσεις!!!Το φορεμα απο 520ευρω το πηρα 260,μιση τιμη!!Τωρα ειναι ευκαιρια να εχεις λεφτα να ψωνιζεις...αχ καταρεμενη κριση!!!

Αχ την Παρασκευη σαλπαρουμε :woohoo: !!!!!!Αν μπορεσω θα μπω αυριο,γιατι τρεχω για τις τελευταιες δουλειτσες!!!!

Καλε με επιασε λογοδιαρροια :laugh: :laugh: Σας φιλω ζουζουνες,καλο βραδυ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ.ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗΣ ΜΟΥ ΝΑΠΩ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ...

ΓΙΝΑΜΕ 4?ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ,ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΨΗΛΩΣΑΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΣΤΕ 81 ΕΚ ΒΑΛΆΜΕ 4 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΖΕΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ 300ΓΡ.ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΜΙΝΙΟΝ 10 ΚΙΛΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΛΟΓΟ ΥΨΟΥΣ ΦΟΡΑΜΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΜΑΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΧΕΧΕΧΕ..

ΑΛΠΙΖΩ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΦΙΛΟΥΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά που λέτε. πραγματικά ορισμένες φορές το να ακούς κάτι διαφορετικό από αυτό που κάνεις στη δική σου ρουτίνα μπορεί να δώσει λύσεις.

Αγγελική ποιός σου είπε ότι τα καταφέρνουμε με όλα αυτά, απλά επιβιώνουμε. εγώ νιώθω ένα όρθιο πτώμα πριν την άδεια μου κοιμόμουνα στις 2:00 και ξυπνούσα στις 6:00. τώρα ευτυχώς έχω τον αντρούλη μου στο σπίτι που αδειένει και τις περισσότερες καθημερινές δουλειές τις κάνει εκείνος (σκοπίσμα, σφουγγαρισμα, λίγα πιατάκια και απλώσει ή να μαζέψει κανα πλυντήριο. πολύ αστείο αυτό με το στρινκ, γλούσα μόνη μου. B)

τώρα για τα αδερφάκια δεν έχω κάτι να ανακοινώσω προς το παρόν. προσπαθούμε όσο μπορούμε (έχουμε τον αντάρτη που μας βγάζει off-εμένα δηλαδη)

η αλήθεια είναι ότι το παλεύουμε από τον Απρίλη αλλά όλα στραβά και ανάποδα πάνε- κάποιοι θάνατοι- έξω και μακριά από μας, κάτι το ένα κάτι το άλλο, όλο μέναμε πίσω. :dry: είναι και οι κολοπολυκυστικές που έχω και δεν μπορώ να υπολογίσω τις μέρες :unsure::unsure: ....αν και το μπέμπη μου τον τσάκωσα στην 2η - 3η φορά, τώρα δε μου κάθεται. θα δούμε.ελπίζω να μου κάτσει πολύ γρήγορα γιατί θέλω να βάλω και τις άδειες να κάτσω με το παιδάκι μου να μην έχω όλα τα αγχη που είπε η Φανή. και όλα αυτά πριν φάω καμιά απόλυση και τότε όχι μωρό αλλά θα βγω στη Συγγρού για να το ζήσω και το ένα

εγώ βασικά ήθελα 2ο μωρό από τότε που βγήκα από το μαιευτήριο, αν και ζορίστηκα ποιλύ στη γέννα, 14 ώρες, φυσιολογικά και δε με έπιασε η επισκληρίδιος, και μου κάνανε διπλή δόση καισαρικής( επί 2) όταν το κεφάλι του μωρού φαινόταν :huh:B) , δε με νοιάζει τίποτα θέλω και 2ο και 3ο . τα παιδιάείναι ευτυχία όσο και να ζοριζόμαστε.

ο'αντρας έλεγε του γιού μου προχτές : γιατί τη ταλαιπωρεις τη μαμά???τιείναι αυτά που της κάνεις.όσο πιο πολύ την ταλαιπωρεις όμως, εκείνη τόσο πιο πολύ σε αγαπάει και αυτό είναι μια πραγματικότητα.

οι δουλειές δεν τελιεώνουν ποτέ,οκαιρός περνάει όμως και χάνουμετην επαφή με τα παιδιά μας, αν γινόμαστε νευρωτικές, εγώ αυτό κατάλαβ α όταν πρωτοξεκίνησα τη δουλειά που δεν προλάβαινα να χαρώ το παιδί μου, με αποτέλεσμα να αρχίσω να το χάνω σιγά- σιγά.

οι μανούλες είναι τα πιο σημαντικά πλασματα της ζωής, και καμιάσας είμαι σίγουρη δεν θα θελε το παιδί της να έχει μια ψυχώ μανούλα.

ΑΥΤΆ ΤΑ ΛΈΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΠΡΩΤΗ ΕΓΩ

φιλάκια στα παιδάκια σας και συγνώμη αν σας κούρασα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ 3..

ΖΑΙΡΑ ΟΝΤΩΣ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ Η ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΧ ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΙΧΝΟΝΤΑΙ.ΚΑΝΤΕ ΚΑΝΑ ΑΓΙΑΣΜΟ

ΝΙΝΙΝΑ ΝΑΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΕΓΑΝΕ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΓΙΑΤΙ?

ΑΝΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ 46 ΛΙΓΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΕΓΩ ΕΓΙΜΑ 53 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΚΛΟΟΚΗΣΕΙ ΣΤΑ 55

ΦΑΝΗ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΟΡΙΑ Ε?ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΙ ΕΝΑ 2ΜΗΝΟ ΜΗΝ ΠΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ?

ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!

Τι ζεστη ειναι αυτη...Εχουμε πεθανει...Προσφατα πηραμε αρκουδισιον γιατι το σπιτι ειναι με ενοικιο και δεν ειχε αλλα μου φαινεται οτι βγαζει πολυ νερο :unsure: τουλαχιστον 5-6 λιτρα χωρις να καιει ολη μερα :ohmy:

Σας ευχαριστω γιατι μου δωσατε δυναμη. Δεν μου φταιει σε τιποτα το παιδι να βγαζω τα σπασμενα μου και νοιωθω πολλες τυψεις οταν-αφου της φωναξω- με κοιταει και σηκωνει τα χερακια της να την παρω αγκαλια :( (θα βαλω τα κλαμματα).Δεν την προλαβαινω με τιποτα, για να προσεχω τη μικρη δεν θα πρεπει να κανω τιποτα στο σπιτι. Κι εχω ενα σιδερο.... :dry: Μηπως ειμαι υπερβολικη? Πρεπει να συνελθω αμεσα. Να παρω καμια πολυβιταμινη μηπως? Νυσταζω και ολη μερα.

Ωστοσο, εχω ερωτησεις και οποια θελει ας μου απαντησει. Καταρχην, που τα βαζετε να κατσουν οταν θελετε να μαγειρεψετε,σιδερωσετε? Με τι τα απασχολειτε μες τη μερα? Εγω πχ τις βαζω dvd mazoo and the zoo και ζουζουνια,αλλα τα βαριεται μετα απο καποιες φορες. Εχετε να προτεινετε κανενα αλλο?Δεν βλεπει και παιδικα,μωρε.

Αγγελικη ψοφησα στο γελιο με το βρακακι! Απαιχτος ο Ιασωνας. Σκεφτομαι σε λιγο καιρο που θα μιλανε κιολας τι θα κανουμε? Θα ψαχνουμε πετρα να κρυφτουμε.... :laugh:

Ζαιρα και Χρυσα μου με το καλο να μας ανακοινωσετε ευχαριστα νεα. Κι εγω ηθελα να κανω δευτερο με το που βγηκα απο το μαιευτηριο αν και ειχα δυσκολη γεννα. Αλλα μπρος στην ολη μαγεια, τα παραβλεπεις αυτα. Βεβαια εγω αν κανω τωρα δευτερο καηκα... :blink:

Τα παιδια ειναι ευτυχια,χαμογελα, ευλογια ( τα λεω για να τα ακουω και να συνελθω! )

Κατεριναιμου τα κουπονια ακομα στα στελνω... :blush: Θα στα στειλω 31/10 ληγουν, που θα μου παει?

Ιφιγενεια καλες ετοιμασιες για τις διακοπες. Και εσυ περασες ζορικα, θα σου κανει καλο να ξεσκασετε λιγακι ;)

Στελλακι μου με γ3εια τα ρουχαλακια σας!!! Αντε καλα μαζεματα και σε εσας :kiss:

Κωνσταντινακι μου λυκο εισαι η ψυχη της παρεας πως να το κανουμε? Παντα εχεις να πεις μια καλη κουβεντα! Να μου φιλησεις το Ολινακι

Πολλα φιλια, καλο βραδυ, παω να δω αν θα προλαβω να διαβασω το νο3 απο το θεματακι μας γιατι καποια τα εχω χασει :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...