Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια χαρα κορες !

καλε που ειναι το φανυλαντ ?! Δεν το εχω ξανακουσει ..για πειτε ..

Μαριλουκι δεν πειραζει βρε σκεψου οτι ακομα κ αν γκρινιαζει με το να αλλαξει περιβαλλον καλο του κανει ..Χαλαρωνει ..βλεπει κοσμο κ αυτος κ συ ..

Εγω δεν ξερω αν θα παρω την Αριαδνη γιατι κ μενα ειναι λιγο καπως με τα δοντια ..Θα την επαιρνα αλλα εχει κ μυξες οποτε η εξοδος της αναβαλλεται λογω ανωτερας μυξας ..Δεν πειραζει θα αναπληρωσουν το κενο οι διδυμες ..Λοιπον που θα παμε τελικα ? Στο ταλως την συνηθισμενη ωρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Φανυλαντ ειναι στην Ικαρου,διπλα στο μποουλινγκ,αλλα δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με το Ταλως!!! ;)

Απλως το ειπα για να γλιτωσουμε λιγο κυνηγι! :-p

Οκ λοιπον Ταλως στις 11:00-11:30;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως δεν εχω καμια σχεση με αυτη της φωτο στο προφιλ πλεον....ειμαι με ψιλοσγουρα μαλλια,+11,5 κιλα και μια κοιλουμπα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το 11,5 με αρεσε....

και οι υπολοιπες πανω κατω ετσι ειμαστε... :lol::lol::lol:

καλα μονο η σακουλινα εχασε τα κιλα της εγκυμοσυνης..

και μια που δεν εχει γεννησει ακομα..

α και η νικισ που ειναι φτερο στον ανεμο..νομιζω οτι το εφτυσε...δε γεννησε.. :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα δεις ευα 11,5 κιλα και 1 μωρο διπλα..αυτη ειναι...

εστειλα μην και στη νικη ξαι θα ερθει λεει..

βγαλανε 2 δοντια λεει..νικη παρε τα δοντια σου και ελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας ακομα μας ταλαιπωρει αυτο το 6ο δοντι κ ακομα να βγει..η μυξα παει συννεφο κ η γκρινια επισης ..

κοριτσια δεν ξερω για τις γειτονιες που μενετε αλλα εμενα αυτη τη στιγμη μου ερχεται να κανω φονικο μιας κ απο κατω μας εχουμε καφενειο κ εδω κ λιγη ωρα τα σπανε ...τεεεετοιο κεφι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Εγώ δε θα έρθω στο καφεδάκι σας γιατί ... ΓΕΝΝΗΣΑ!

Ο μικρός βέβαια είναι στην θερμοκοιτίδα ... ελπίζω να τον πάρουμε σπίτι απο Δευτέρα.

Φιλάκια και καλά να περάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Εγώ δε θα έρθω στο καφεδάκι σας γιατί ... ΓΕΝΝΗΣΑ!

Ο μικρός βέβαια είναι στην θερμοκοιτίδα ... ελπίζω να τον πάρουμε σπίτι απο Δευτέρα.

Φιλάκια και καλά να περάσετε!!!

Ιιιιιιιιιιιιι !!! Γεννησες Ειρηνη ? Μπραβο καλο μου , καλη ανατροφη κ να τον χαιρεστε τον μικρουλη ! Καλη λοχεια κ σε σενα ..Αντε απο δευτερα θα τον εχετε κ στο σπιτακι σας ολα καλα ευχομαι ..Αντε με το καλο τα νυχτερινα ταισματα , αλλαγματα κτλ

Να σου ζησει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει καλο μου..ολα καλα πηγαν;;πες οποτε μπορεσεις...

στον επομενο καφε ομως θα σε δουμε ελπιζω..

αντε περιμενουμε νεα σου..

ολα καλα ειρηνη;;εκανες καισαρικη;;ποσα κιλα;;αντε καλε πες.!!γιατι θερμοκοιτιδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω εχεις πολυ γελιο λεμε!!!! :lol::lol:

Ευα οκ θα ψαχνω για μαζεμενα τροχοφορα!!! :lol:

Ειρηνη ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!! :D:D Ναι γραψε μας καμια λεπτομερια..γιατι θερμοκοιτιδα;;;

Α εν τω μεταξυ κι εμεις εχουμε γνωριστει! Στο κεντρο παιδικης μεριμνας στο γραφειο της Κωνσταντινας,μολις ειχες μεινει εγκυος! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα να τα πειτε ιδιαιτερως..φανταζομαι δε μιλας για μενα..αλλα για την ειρηνη..

εχω γελιο αλλα λιγο...

εχω και πολλα κιλα..δε λενε οτι οι χοντρε εχουν χιουμορ;;

και οτι ειναι καλα παιδια;;

:lol::lol::lol: τι λεω παλι η ρουφιανα..μαζεψτε με..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι ιδιαιτερως καλε;;;συνομωτουμε;;; :-p Ναι βρε στην Ειρηνη τα ελεγα..ξερεις εσυ καμια Κωνσταντινα στο κεντρο παιδικης μεριμνας;;;;;; :lol::lol:

Και γιατι να σε μαζεψουμε;;;;;ποιος θα μας κανει να γελαμε μετα;;;;;; :lol::lol:

Ολοκουζουλη που λεμε και στη Κρητη! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Ειρηνάκι, να σου ζήσει ο κούκλος!!!!!!!!!!!!!!!!! Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!! Καλή λοχεία και καλή ανατροφή!!!

Κορίτσια πιθανόν να τα καταφέρουμε να έρθουμε! Επιτέλους έσκασε μύτη το 1 από τα 3 δόντια που τον ταλαιπωρούν και έχει ηρεμήσει λίιιιιιιγο. Αν ξυπνήσει ευδιάθετος αυριο θα είμαστε και εμείς εκεί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι ιδιαιτερως καλε;;;συνομωτουμε;;; :-p Ναι βρε στην Ειρηνη τα ελεγα..ξερεις εσυ καμια Κωνσταντινα στο κεντρο παιδικης μεριμνας;;;;;; :lol: :lol:

Και γιατι να σε μαζεψουμε;;;;;ποιος θα μας κανει να γελαμε μετα;;;;;; :lol: :lol:

Ολοκουζουλη που λεμε και στη Κρητη! :D

καλε μοσχοκουζουλη λεμε ..οπως κ μπουνταλου ..αυτο ειναι της πεθερας μου που το κοπαναει πρωι βραδυ ..

Καλε κ γω ηθελα να ρωτησω λεπτομεριες την Ειρηνη αλλα ντραπηκα :oops: ευτυχως το κανατε εσεις χα χα ..Θα μας τα πει η ιδια εν καιρω ...

αν αλλαξει κατι αυριο πειτε το καλε να μην στηθουμε στο αγιαζι ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δειτε εδώ την ιστορία (πολύ βιαστικά γραμμένη) http://www.mammyland.com/forum/29/16408?start=460

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

Σημερα ο μπέμπης άλλαξε θάλαμο.

Ελπίζω από Δευτέρα να τον πάρουμε σπίτι.

Σε λίγο φεύγω ... πάω να τον συναντήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

malista ειρηνη...ολα καλα δηλαδη.... :shock::shock::shock::roll::roll::roll:

τελος καλα ολα καλα..αντ ωραια..παντως αν βαρεθεις σπτι και μπορεις ελα να πιουμε 1 καφε! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τωρα καταφερα να ερθω και προς τα εδω!!!!Δημιουργουσα σημερις για το δωματιο της κορης(εχω βαλει φωτο στο εξπρες τα δημιουργηματα!) :lol::lol:

Εννοειται οτι θα ερθω αυριο!!!!! παω να κοιμηθω τωρα γιατι δε θελω να με δειτε πρωτη μερα με μαυρους κυκλους!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ..

σκεφτομαι να μην παρω τις μεγαλες μου σημερις αλλα ουτε κ το μικρο ..Καλα το μικρο για ευνοητους λογους , αλλα οι αλλες δυο μου εχουν τιναξει τα νευρα στον αερα απο το πρωι.. :twisted: Βεβαια κ μονο στην ιδεα λυσσανε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...