Μετάβαση σε περιεχόμενο

KORITSIA SOS....


pitsounitsa

Recommended Posts

maria+fotis έγραψε:

ΕΛΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ (στο υπόσχομαι !) :

Θα βαλεις και 2ο νονό-ά !!!

γιατί δεν νομίζω να το γλιτώσεις να μπει εκείνος... απλά για να εχει το μωράκι σας ενα νονό-ά που να το νοιάζεται και να εχουν επαφές, βάλε μαζί καποιο απο τα αδέλφια σας (εγω συγνώμη δεν εχω εμπιστοσύνη τόσο στις φιλίες για κουμπαριές) και λύθηκε το θέμα !

Δεν νομίζω να πει τίποτα γιατί στο κάτω κάτω δεν του το αρνείστε, απλά βάζεται και ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ !!!!

να σας ζήσει το μωράκι και με το καλό τα βαφτήσια !

auto akrivws theloume ki emeis..1 nono pou na noiazetai gia to paidi mas kai oxi na exei ta tupika 1 tilefwno sti giorti,1 sta gennethlia kai lampada to pasxa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sony έγραψε:

Αν δεν εισασταν μακρια pitsounitsa θα σας προτεινα να γινομουν εγω νονα γιατι ψαχνω & παιδακι

na'sai kala Sony mou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera ki apo mena.eipa na mpo meta apo dio xronia kai eida pou lete gia tous nonous.ena thema pou tin patisa ki ego.den akousa kanenan kai den abala kai deutero nono.den ton vlepei katholou. pitsounitsa vale kai ena diko sou atomo,einai krima gia ta paidia.

na sou zisei kai me to kalo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liaki έγραψε:

koritsia kalispera ki apo mena.eipa na mpo meta apo dio xronia kai eida pou lete gia tous nonous.ena thema pou tin patisa ki ego.den akousa kanenan kai den abala kai deutero nono.den ton vlepei katholou. pitsounitsa vale kai ena diko sou atomo,einai krima gia ta paidia.

na sou zisei kai me to kalo!!

to kserw liaki oti einai krima gia to paidi....auto skeftikame ki emeis!!ki emeis de theloume o nonos tou paidiou mas na einai apla 1 tilefwno se giorti , 1 se gennethlia kai 1 lampada to pasxa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου με το καλο να βαπτισθει το κοριτσακι σας!

Ανεφερες οτι πηγες και τον πηρες απο το αεροδρομιο? Αρα μενει καπου μακρια!!!

Μηπως να του εφερνες σαν δικαιολογια την αποσταση?

Πες του οτι επειδη εχετε ηδη κουμπαριασει και εχει δεσει η φιλια σας (που λεει ο λογος) θα θελατε ο νονος ή η νονα της μικρης να ειναι κοντα σας ετσι ωστε να τον / την βλεπει η μικρη!!!

Αν δεν πιασει αυτο σαν δικαιολογια βαλε αλλο ενα ατομο για νονο!

Εγω στην θεση σου ετσι θα επραττα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η συμπεριφορα του νομιζω δειχνει οτι κι αυτος εχει μετανοιωσει και δεν θελει να το βαπτισει .. απλα περιμενει να κανετε εσεις πισω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

kalispera koritsia!! epitelous vrikame ton koumparo sto tilefwno!! ti 1 de to sikwne... tin alli itan sti douleia kai den mporouse na milisei...ktl.. ta nevra mou!! :angry: tou eipe o antras mou oti epeimenei 1 ksaderfos mou, o opoios parepiptontws me exei baftisei kiolas, na ti vaftisei kai oti mas exei zalisei oti to thelei poli!! kai tou leei oti epeidi eisai koumparos mas kai den allazei kati an einai na ti baftisei o ksaderfos mou! i apantisi tou?? ki egw thelw poli na ti vaftisw eidika twra pou tin eida...me to pou to akousa FRIKARAAAAA...ti tou les ekeini tin wra??koitiomastan me ton antra mou, mias kai den perimename autin tin apantisi, kai tou leei oti kleise ligo giati me kaloun apo tin douleia kai oti tha ta poume se ligo...re koritsia ti na kanw??den ton thelw katholou!! me piasan toooso poli ta nevra mou pou mou erxotan na balw ta klammata!!etsi mou erxetai na tou milisw egw kai na tou to pw katamoutra oti de thelw!!ki as me pareksigeisei..outws i allws apo to gamo mas 4 fores brethikame...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου,μην απελπίζεσαι!Το ενδεχόμενο των 2 νονών το έχετε αποκλείσει?!Μήπως οταν ήρθε να σας επισκεφτεί περνάει καμιά φάση δύσκολη κ περίεργη κ δεν ήταν κ πολύ στα ¨"επάνω"του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pitsounitsa γιατί θα πρέπει να το βαφτίσει το παιδί ο κουμπάρος??δεν ήξερα ότι είναι άγραφος νόμος κατι τέτοιο!

εμένα δεν θα με απασχολούσε καθόλου- εξάλλου αν όπως λες αδιαφορεί πλήρως που ειναι το πρόβλημα να του πεις ότι σας ζητησε καποιος άλλος να βαφτισει το μωρο και οτι το σκεφτεστε??

ασε που μπορει ουτε αυτός να καιγεται και πολύ για τη βαφτιση...μ'αυτα που περιγράφεις δλδ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τωρα ειδικά που διάβασα το τελευταιο μηνυμα σου!!! αααα, καλά!

μη σκας κοπέλα μου.δεν το γραφει πουθενα οτι αυτός ειναι κα ικανενας αλλος- αφου δεν θελετε- τελειωσε το θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι οτι το θεμα νονος/νονα ειναι σοβαρο, γιατι, πως να το κανουμε λαδι ειναι αυτο, δεν εχετε ακουσει που λενε οτι μοιαζει λιγο το βαφτιστηρι σε αυτον που το εχει βαφτισει?

Pitsounitsa μου εγω αν ημουνα στη θεση σου, θα του ελεγα ακριβως το λογο που δεν θελω να μου βαφτισει το παιδι, ισως αν τ' ακουσει καταμουτρα να ξυπνησει κιολας......

Συμφωνω με καποια κοπελα που ειπε για τις κουμπαριες με τους συγγενεις, με τους φιλους μπορει να τσακωθεις ενω και με το συγγενη να τσακωθεις καποια στιγμη θα τα ξαναβρεις........

Την κορη μου την εχει βαφτισει η αδερφη μου και τωρα οταν πρωτα ο Θεος γεννηθει και το δευτερο μωρακι θα το βαφτισει η αγαπημενη μου συνυφαδα(ειπαμε του κουνιαδου μου αλλα δεν ηθελε).

θελω να πω οτι ξερω τι ανθρωποι ειναι και οι δυο και προπαντος ξερω οτι αγαπανε η αδερφη την κορη μου και η συνυφαδα μου γεννηκα τα παιδια. Αυτα ειχα να πω, ελπιζω να μη σε μπερδεψα.

Καλα ξεμπερδεματα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...