Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γραφω εγω εδω ???


Recommended Posts

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΕ 3ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΜΙΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΩΡΑ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΥΤΕΛΙΤΣΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

ΑΠΟΥΣΙΑΖΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2, barb, muriam, elenakioo σας ευχαριστω πολυ πολυ! Αντε elenakioo να τελειωνεις με τη μετακομιση και να ρθεις κι εσυ στο κλαμπ! Και ολα τα κοριτσια που το επιθυμουν !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

η merenta ευχεται στην nutella :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: δεν ειστε ανταγωνιστες εσεις? :lol: sorry ασχετο ειναι αλλα γελασα οταν το ειδα :P

στο θεμα μας τωρα!nutella πολλα συγχαρητηρια..ευχομαι μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη,με το καλο να ακουσεις και καρδουλα.φυσα τωρα και προς τα εμας να κολλησουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα rose μου, χιλια ευχαριστω καλη μου! Χαχαχα πολλη πλακα, οντως δεν το σκεφτηκα αυτο με τη μερεντα!!! Ανταγωνιστες αλλα πανω απ ολα επιπεδο! :laugh: Ακουσα καρδουλα, ελπιζω ολα να πανε καλα... Ευχομαι και σε σενα με ενα σπορακι συντομα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι ειπαμε να εχουμε και επιπεδο.ετσι και αλλιως ειστε και οι δυο γιαμ γιαμ :laugh: :woohoo:

σ'ευχαριστω πολυ κοπελα μου.πρεπει να ειναι ωραιο συναισθημα να ακουσεις την καρδουλα του ε?τα καλυτερα σου ευχομαι ολα να σου πηγαινουν καλα!μακαρι να πιασει συντομα η ευχη σου :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανταγωνίστρια δεν περνάς απο το Ιουνίου Ιούλιο ή Αύγουστο.... για να ρίξεις λίγη χρυσόσκονη με το ραβδάκι σου μπάς και κολλήσουμε μαμακίαση ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια γλυκια μου..

Να εχεις μια υπεεεεεεεροοοοοοοοοοχη εγκυμοσυνη και ενα υγιεεεεεεεεεεστατο μωρακι σε λιγους μηνες στην αγκαλια σου!

Αλλα εφω υπαρχει ενσταση..

και σε εσενα κυρια Νουτελα και στην κυρια Μερεντα..

ποιος σας εχει δωσει το ελευθερο να βαζεται τετοιου ειδους ονοματαα?

το ξερετε οτι τωρα εγω θελω μερεντααααααααααααααααα?[καλαα ενταξει καιη νουτελα δεν θα με χαλουσεεε]

τσ τσ τσ.. πρεπει να απαγορευτουν τετοιου ειδους ονοματα..

νουτελα μερεντα καταιφακιι..η αλλη η νατασα που εχει το μπουγατσουλα? τσ τσ τσ ωρε δεν μας λυπαστεε εγκυες γυναικεεεεεεεες?

χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Μερεντουλα την κανω τη βολτα μου απο το τοπικ, σας διαβαζω, δε σας αφηνω μεχρι να βγειτε ολες απο τη λιστα!!!

natali.str σ' ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου! Οσο για τα γλυκα γλυκα ψευδωνυμα μας, τι να κανουμε? Αφου ειμαιστε γλυκατζουδες! Εγω να δεις ποσο θα ηθελα τωρα, ειναι οι ατιμες οι αναγουλες που με κρατανε αλλιως... Ευχομαι και σε σενα να πανε ολα καλα! Να χαιρεσαι τα μωρακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...