Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γραφω εγω εδω ???


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια! Δεν το πιστευω οτι γραφω εγω εδω! Ειμαι λιγο επιφυλακτικη ακομα βεβαια αλλα ειπα να το μοιραστω μαζι σας και ελπιζω σιγα σιγα να το συνειδητοποιησω! Μετα απο μια νυχτα και μια μερα ολο αναγουλες και εμετους και φυσικα με τρεις μερες καθυστερηση εκανα το τεστ και βγηκε θετικο! Πηγα στο γιατρο - αν και ηταν πολυ νωρις, πηγα ομως γιατι δεν αντεχα αλλο με τις αναγουλες - μου εδωσε κατι αντιεμετικα αλλα στον υπερηχο δε μπορεσαμε να δουμε κατι, μονο μια αχνη κουκκιδουλα που την ερμηνευσε σε πιθανη εγκυμοσυνη. Ακομα δεν εχουν συμπληρωθει καν 4 βδομαδες ειπε, γιαυτο. Η καθυστερηση συνεχιζεται, εκανα αλλο ενα τεστ και βγηκε παλι θετικο, απο τις αναγουλες ηρεμησα αρκετα και ευχομαι σε 10 μερες που θα με ξαναδει να δουμε κατι για να μπορεσω να χαρω!

Ευχομαι σε ολες ο,τι καλυτερο και σας ευχαριστω για ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νουτελα...... τα κατάφερες!!!!!!!!!!!

Ναι ειναι λίγο νωρίς να το δεί ο γιατρός αλλά παιρνάει γρηγορα ο καιρός!!

Σου ευχομαι ολα να πάνε οπως τα θελήσεις και ακόμα καλύτερα;)

Με το καλο μια εννιαμινη εγκυμοσύνη γλυκιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου..¨οτι καλύτερο σου ευχομαι! Γιατί δεν κάνεις μια χοριακή να ηρεμήσεις??Αν και είμαι σίγουρη πως θα πάνε όλα μια χαρά..Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και υγιαέστατο μωράκι..Περιμένουμε νέα σου..και κουράγιο για τα συμπτώματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νουτελλα πήγαινε να κανεις μια χωριακή για να βεβαιωθείς κοριτσάκι μου... ;) και ελπίζω να ναι ένας μεγάλος αριθμός!!!!!!!!!! και ένα υγιέστατο σπορακι στην κοιλίτσα σου... :) :) με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε επιτελους το βρηκα το ποστ!!!ουφ!!!

Με μπερδεψε ο τιτλος!

με το καλο νουτελακι...με πολλα νουτελακια και πραλινακια ευχομαι!!!

:laugh:

καλη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!!!! (2 ή 3 οσα προκυψουν τελος παντων) :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια νεα ευχομαι ολα να πανε καλα και συντομα ο γιατρος να σου πει οτι θα γινεις μια μανουλαααααααααααααααααααα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοπελα μου!!!!!!!!!ολα να σου πανε τελεια και να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!αντε να περνουμε σιγα σιγα κι εμεις σειρα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!!!Ολα καλα να σου πανε και αφου ηρεμησες και απο τις αναγουλες....Ειναι οντως νωρις να το δεις αλλα αμα θελεις να το σιγουρεψεις κανε μια χοριακη.Μπραβο και παλι μπραβο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσακι :) Χαλαρωσε και ολα θα πανε καλα :P Υπομονη 10 μερουλες ειναι αυτες, προσεχε τον εαυτο σου και θα ξαναδεις το σπορακι σου....Φιλακια πολλα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Nutellaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το πολύ ωραίο nick-nameaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να προσέχεις καλή μου!!!!!!!!!!!!!!

Θερμά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έλα λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άλλος??????????????????

Καλά μη βαράτε......................

Άλλη?????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστωωωωωωωωωω!!!

Bibibo μου αυτο προσπαθω να κανω, υπομονη! Να ξεφευγει το μυαλο μου να περασουν οι μερες να δουμε τι θα δουμε στον υπερηχο!

Lora-ex Boubou1305 φιλεναδιτσα μου να σαι καλα! Περιμενω να μπεις στο κλαμπ!!!

PIPITSAZOUZOUNA μου και συ! Χαλαρα και μεχρι το Σεπτεμβριο το βλεπω να φυτρωνει το σπορακι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Κι ομως γραφεις εσυ εδω και μας λες οτι εισαι εγκυος..!!!!!!!!!!!

Συνειδητοποιησε το και προσεχε την κουκιδιτσα σου!!!!!!!!!!!!

Με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...