Μετάβαση σε περιεχόμενο

Bαφτίστηκε η μαγουλίτσα!!Να μας ζήσεις Άννα-Μαρία!


mummydi

Recommended Posts

ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩ ΠΙΠΙΤΣΑΚΟ ΜΑΣ!!! ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!!! ΑΛΗΘΙΝΑ ΕΔΩ!!! :kiss::kiss::kiss:

ΝΤΙΝΑΚΙΟ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΩΩΩΩΩΩ!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥ!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤ Τ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ!!!!!! ΑΚΟΥΣΑ ΤΗ ΓΛΥΚΕΙΑ ΦΩΝΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΠΙΠΙΤΣΑΚΙ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ!! ΝΑΙ ΗΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΑΡ !! ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΥΤΗΝ!! ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ! ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ Ε!!!!! :P:P:P:P (ΚΟΥΚΟΥΒΑ!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUNITSA2 έγραψε:

ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩ ΠΙΠΙΤΣΑΚΟ ΜΑΣ!!! ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!!! ΑΛΗΘΙΝΑ ΕΔΩ!!! :kiss::kiss::kiss:

ΝΤΙΝΑΚΙΟ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΩΩΩΩΩΩ!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥ!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤ Τ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ!!!!!! ΑΚΟΥΣΑ ΤΗ ΓΛΥΚΕΙΑ ΦΩΝΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!

Aγαπούλα μουουουου....Κ να μη δροσίσει να βρεθούμε

στη θάλασσα,κάπου.......Να κλέψουν την παράσταση οι αδερφούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιγο αργοπορημενη ηρθα..! αλλα ελπιζω να μην πειραζει..

Βουλιτσα μου να την χαιρεστε την Αννα-Μαρια σας!παντα γερη και δυνατη να ειναι..Ευτυχια να εχει σε ολη της την ζωη..

τα φιλια μου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια! να σας ζησει και να την χαιρεστε! να'στε καλα να την φροντιζετε! παντα υγεια στην καλοφωτιστη! περιμενουμε φωτο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!

Ναταλι μου με το καλο να ερθει κ το 4ο μωρακι!!!!!!

Χαρουλινι μου με το καλο να βαφτισετε κ εσεις την κουκλιτσα σας!!!!

Μαρια μου σ'ευχαριστω πολυ!!!!

με το καλο να ερθει κ εσενα το μωρακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...