Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

Κορίτσια τη Δευτέρα θα πάω στο ΙΚΑ στο γυναικολόγο να μου γράψει τα χάπια του μήνα. Ξέρετε πότε σου γράφουν την άδεια τοκετού και τι χρειάζεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΜΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

BARBIERA ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΙΚΑ (ΕΙΜΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ) ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΙΚΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.ΡΙΞΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΤΙΑ.

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1.260!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΜΟΥ (SGPT), ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΕΙΧΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ?? :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ εμενα ακριβως το ιδιο κλοτσαγε απτο πλευρο που κοιμομουν και χτυπαγε απεναντι..

παντως και εμενα την τεταρτη κοιμοταν ολη μερα,τη σκουνταγα,της τραγουδαγα αλλα δεν ειχε κεφια, αλλα εχθες τα ειχε παρει στο κρανιο..πολυ χορό!λες να φταει το παγωτο?

εγω ρωτησα και μου ειπαν 56 μερες πριν την ΠΗΤ, δηλ 13/8 αλλα φοβαμαι οτι θα τοχουν διαλυσει τοτε λογω 15Αυγουστου...ισως αρχες Αυγουστου να τους πιεσω να ξεκινησω χαρτια. ρωτα και συ το γιατρο του ΙΚΑ να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρα μου περαστικα ευχομαι να πανε ολα καλα...

καλημερα κοριτσακια εγραφα τοση ωρα κ με πεταξε.... :angry::angry::angry::angry::angry:

σας ελεγα οτι πλεον ξυπναω οπως στις αρχες απο τις 6-7 το πρωι κ το ματι γαριδα κ καθομαι κ κανενα 2ωρο κ γυρναω σβουρες στο κραβατι...

σημερα ειναι να παρω τον γιατρο μου να του πω πως παω με τις συσπασεις...δυστυχως δεν σταματησανε κ δεν το γλιτωνω το ytopan :(:(:(:(:(:( ενω στην αρχη μειωθηκανε τουλαχιστον δεν ειχα τα πρωινα εχτες κ προχτες το βραδακι εκανα την μια πισω απο την αλλη :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: αφου σταματησα να κανω οτιδηποτε γιατι να εχω ακομα?????

μηπως επειδη πηγα για ψωνια κ περπατησα????

δεν εκανα κ καμια τεραστια αποσταση... :dry::dry::dry:

κ τις αλλες 2 μερες που ημουνα καναπε κρεβατι γιατι να κανω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον πηρα τηλ τον γιατρο κ μου διπλασιασε το μαγνησιο :ohmy::ohmy::ohmy: ...2 πρωι μεσσημερι βραδυ....κ αν μεχρι αυριο δεν ηρεμησει να παρω ytopan :blink::blink: ...κ κομμενα οι βολτες κ τα ψωνια.... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

μονο ξαπλα κ καθηστη ααααα ναι μπορω να πηγενω κ τουαλετα :angry::angry::angry::angry::(:(:(:(

δεν μπορω να καθομαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαι.... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!!! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΠΟΥΠΟΥΛΑΚΙ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

ΜΑΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΑΡΒΙΕ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΕ ΕΝΑΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ (ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΙΚΑ) ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΟΥ ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟ! ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΙΚΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ! ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ...ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΧΡΟΝΩΝ....ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ! ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ...ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....

ΝΤΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΥΟΤΑΠΑΡ...ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΙΟ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΥΤΟ, ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΕΤΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ .....ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΟΥ ΤΟ....ΒΙΒΛΙΑ...ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ,ΤΑΙΝΙΟΥΛΕΣ...ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΣΤΟ ΦΟΥΛ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ!!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ...ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΝΔΟΦΛΕΒΙΟ UTOPAR ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟ...ΕΝΔΟΦΛΕΒΙΑ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΚΑΙ 24ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ!!!! ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΝΕ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ!!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!!!!

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ!!!! ΒΙΑΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΙΜΟΙ ΣΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΗΝΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaso έγραψε:

καλα τι απιστευτό!!!! που το ανακάλυψες βρε θηρίο!!!!!!!!!!!!

μου έφτιαξε το κέφι!!!!!!!!!!

φανταστικο!!!!!!!!!!!!

το ειχα ανακαλυψη απο τον 2ο μηνα κ το ακουγα κ τωρα που ημουνα στα down μου το θυμηθηκα....τελειο εεε???σου ανεβαζει την διαθεση...

απο οτι φενεται αρεσει κ στον μπεμπη πολυ δεν σταματαει να κουνιεται θα με ξεχιλωσει... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοο..καταπληκτικο τραγουδακι!!!μπορω να πω οτι συγκινηθηκα..οι ορμονες βλεπεις..θα περιμενω τον αντρα μου να του το βαλω να το ακουσει!!!

:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

Μπραβοοο..καταπληκτικο τραγουδακι!!!μπορω να πω οτι συγκινηθηκα..οι ορμονες βλεπεις..θα περιμενω τον αντρα μου να του το βαλω να το ακουσει!!!

:P:P

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Vaster 07/09/10 ΑΓΟΡΙ

Crazymammy 08/09/10 ??????

Magykal 27/09/10 ΑΓΟΡΙ

Ntora26 29/09/10 ΑΓΟΡΙ

Lenitsa 30/09/10 ΑΓΟΡΙ

Fenioula 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki 04/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

anlou 04/10/2010 ΑΓΟΡΙ

g point 06/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr 07/10/10 ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

maniania 8/10/2010(λογο καισαρικης)ΑΓΟΡΙ

mamounaki 8/10/2010 ΚΟΡΙΤΣΙ

mariaso 10/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

leticia 10/10/10 ΑΓΟΡΙ

Kat6 15/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

ΕRΙ79 21/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria 22/10/0/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

stacey 24/10/2010 ΑΓΟΡΙ

Poupoulaki 28/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Xristinaki27 28/10/10 ????????

AthinaK 29/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos ΚΟΡΙΤΣΙ

Σταγόνα 30/10/10 ΑΓΟΡΙ

Καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας poupoulaki!

Εμένα θα με βάλετε στην λίστα; :P

lena 21/10/10 κοριτσάκια δίδυμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΟΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΖΑ.ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΧΑΘΗΚΑ ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΠΕΡΝΑΩ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ.ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΞΩ!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ?ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΝΟΙΩΘΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Η ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ??ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ?ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΟΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia, efxomai na eiste oles kala kai na exete xamolithei stis paralies,dioti edwse treles thermokrasies gia shmera.

tha etoimastw ki egw na paw gia voutia monh h tha perimenw ton antra mou na sxolasei kai na pame mazi!tha doume!

thn pempth eidame to fratzolaki mas,einai 2300 kai megalwnei mia xara!

rantevou pali se 3 evdomades ;)

Ntoraki xekourasou,einai efkairia!!! meta den tha exeis tetoia politelia, tha se trexei :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια 2 σε 1! πρεπει να βρουμε και τραγουδακι για ΜΑΡΑ και ΛΕΝΑ που ειναι 3 σε 1!!! :P:P

ελπιζω να ξυπνησετε ολες με κεφι και να μην καθεστε πολυ στον ηλιο γιατι σημερα θα εχει 40-41! ο γιατρος μου ειπε στον ηλιο μονο μεχρι τις 10 π,μ και απο τις 5μμ και μετα, για να γλιτωσουμε παναδες προσωπου..δεν φευγουν μετα..

eri μου καλο ειναι να ρωτησεις ενα διαβητολογο ή ενα διατροφολογο να σου βγαλει μια διατροφη συμφωνα με τις αναγκες του οργανισμου σου...

οσο για τα μωρακια μας με τον καιρο περιοριζεται ο χωρος τους και δεν πολυ κουνιουνται..

εμενα χθες το βραδυ για λιγα λεπτα κουνιοταν ολη η κοιλια μου λες και ειχε τρικυμια..πολυ πλακα! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 15-10-2010 ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ERI79 ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΥΝΗΘΩς ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΠΩς ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗς;ΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΕΝΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΨΩΜΙ ΜΟΝΟ ΣΙΚΑΛΕΩΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ ΣΤΑ ΖΥΜΑΡΙΚΑ.ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΗΤΑΝ ΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ!ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΣΑΛΑΤΕΣ ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ.ΑΧ ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ MAMOUNAKI!Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΚΤΗ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΓΕΥΤΗΚΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΝΕΡΑ! ΕΙΧΕ ΒΕΒΑΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΗΤΑΝ ΔΡΟΣΕΡΑ!ΒΟΥΤΙΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΚΟΛΥΜΠΙ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΕΙΤΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marylou έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 15-10-2010 ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ERI79 ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΥΝΗΘΩς ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΠΩς ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗς;ΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΕΝΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΨΩΜΙ ΜΟΝΟ ΣΙΚΑΛΕΩΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ ΣΤΑ ΖΥΜΑΡΙΚΑ.ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΗΤΑΝ ΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ!ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΣΑΛΑΤΕΣ ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ.ΑΧ ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ!!

MARYLOU ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!

ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 15-10-2010 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΕΜΠΑ!!!ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ???ΕΓΩ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΕΓΩ KAT6 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΠΡΩΗΝ ΓΑΛΗΝΟς) Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕΘΟΔΟ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙς ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΑΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΥΤΑ!ΟΠΩς ΚΑΙ ΝΑ 'ΧΕΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιααα..ελπιζω ολες να κανετε μπανιο ή να ξεκουραζεστε με τους αντρουληδες σας!

λοιπον εχθες το βραδυ η μπεμπα ειχε λοξιγγα..καθε 1 λεπτο κουνιοταν ρυθμικα για πολυ ωρα..και τα ξημερωματα το ιδιο..

Σας εχει συμβει αυτο???

το ειχα διαβασει και δεν το πιστευα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...