Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΚΑΒΑΛΑ 'Η ΞΑΝΘΗ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

CRAZYMUMMY EΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ? ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ?

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ!

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ PEPIQUEEN!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prospathw oso mporw na mhn to skeftomai,alla ginete?????

kathe mera skeftomai, ax prepei na kanw ki afto prin gennhsw,tha prolavw arage??? :P:P

eftyxws twra menw sths petheras mou kai edw yparxei aircondition, opote apo zesth den katalavainw tipota ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

να σου ζησει!!!που γεννησες?ελευθω?εγω πριν εξι μερες εγινα ΘΕΙΑ!!! :P γεννησε η κουνιαδα μου κ εχουμε μια κουκλιτσα.σε ποιον γιατρο πηγαινες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε;;; Πως πάνε τα κέφια;;; Εμείς πλέον έχουμε internet και έτσι μπορούμε να τα λέμε... Τι χαζόκαιρος βρε παιδί μου... μου τη δίνει...

Τα μικράκια σας τι κάνουν;; Εμένα ο δικός μου μεγαλώνει και μας τρελαίνει....

Φιλάκια πολλά πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!!!

Τι μου κάνετε;; Εμείς καλά... Ο μικρούλης μου τώρα nanabill είναι 3,5 μηνών, 4580gr και 60cm... Γενικά θεωρείται αδυνατούλης... αλλά τον τελευταίο μήνα λόγω κάποιων επεμβάσεων που έπρεπε να γίνουν στα ματάκια του (γιατί γεννήθηκε με συγγενή καταρράκτη) δεν πήρε καθόλου βάρος... Τώρα σιγά σιγά ελπίζω να επανέλθει!! ;)

Εσείς πως πάτε... η μικρή ζωηρεύει ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΙΑ!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΡΙΟ ΑΝΗΜΕΡΟ!ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ, ΦΩΝΑΖΕΙ, ΜΙΛΑΕΙ!ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ!ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ!ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙ ΤΟ ΓΙΑΒΡΙ ΜΟΥ! ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσι!!! Και εγώ είμαι από Ξάνθη και έχω ένα γιο μόλις 5 μηνών!!!! :D:D Αρχίσαμε κρέμες και είμαστε φουλ ενέργεια!!! φιλιάαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι λέω κι εγώ nanabill μου... Να ηρεμήσει ο καημενούλης μου και να πάρει τα πάνω του!!!! 8 μηνών ε;;; Πω πω... να σου ζήσει και να είναι πάντα γερή και δυνατή.... Όσο για το ότι πέρασε ο καιρός και δεν το κατάλαβες είμαι σίγουρη.... ούτε εγώ κατάλαβα πότε φτάσαμε ως εδώ!! :P

Michaelitsa καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας! Να σου ζήσει και να τον δεις όπως αγαπάς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια και εσείς ο,τι επιθυμείτε για τα παιδάκια σας. Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια επειδή χθες πρωτοφάγαμε ρυζάλευρο... πως γίνεται να μη κανει σβόλους η κρέμα??? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙCHAELITSA ...SVOLIAZEI GIATI VAZEIS POLU KAUTO NERO!ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΙ , ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ!ΕΠΙΣΗΣ Η ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΧ 200 ΓΡ ΚΑΙ 8 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ!ΒΑΛΕ ΠΧ 6 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ!ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ!ΠΟΙΟ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΠΗΡΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Phra ths Nestle kai h analogia pou bazw einai 40ml nero xliaro me 3 mesoures skonh ryzaleurou. Kanonika h analogia apoti grafei to kouti einai 125ml me 9 mezoures opote an to diaireseis bgainei 40ml me 3 mezoures. Akomh den trwei poly kai den deixnei na tou aresei idiaitera ase pou 3 meres den kaname ta kaka mas kai anhsyxw kai giauto parolo pou tou dinw xamomhli!!! Ti zori kai auto.. einai trith mera shmera pou trwme krema kai den mporw na pw oti tou aresei toso...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΟΤΙ Η ΓΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΒΕΛΤΙΩΝΕΤΑΙ Κ ΣΥΝΗΘΙΖΕΤΑΙ!Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΠΤ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΡΩΓΑΜΕ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΡΩΕΙ!

ΘΑ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΑΣ?

ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ ΜΑΡΚΑ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Βλάχου τον πηγαίνω είναι καλή και είναι και του ΤΕΒΕ οπότε μας βολεύει. Υποθέτω ότι είσαι από Ξάνθη..?? Εσύ σε ποιον πηγαίνεις? Πόσο χρονών είναι το δικό σου παιδάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΩ, ΛΟΓΩ ΤΕΒΕ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!

ΥΠΕΘΕΣΑ ΟΤΙ ΠΑΣ Σ ΑΥΤΗΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΤΡΩΤΕ ΚΡΕΜΑ!

ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 8 ΜΗΝΩΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οντως είναι πολύ καλή και εξυπηρετεί όποτε την χρειαστείς. 3 μήνες διαφορά έχουμε. αρχισαμε τωρα κρεμα το σαββατο χορτοσουπα και το επόμενο σαββατο φρούτα. ελπίζω σιγά σιγά να αρχίσει να τρώει κρέμα και να συνήθίσει βασικά το κουτάλι. δεν δουλευεις να υποθέσω.. εγώ μέχρι τον Φεβρουάριο έχω άδεια απο ΟΑεδ, είμαι ιδ.υπάλληλος σε ένα κατάστημα με υπολογιστές. Αυτα!!! Καλό μεσημέρι!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ!

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ!

Κ ΕΓΩ ΕΚΤΙΜΑΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΟΤΙ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ!

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια κ εγω απο Καβαλα αλλα μελλουσα μαμα

Ηθελα να ρωτησω αν ξερετε παιδιατρο Καβαλα αλλα κ με δημοσιο συμβεβλημενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...