Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

Κατρινα: Λαμπρινη μου γελασα που λες το μικρο .."δορυφορο"

Τι να κάνω! Δεν φεύγει από κοντά μου.Όπου βρίσκομαι βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής από τα πόδια μου.Τώρα ειδικά που ότι δουλειά εξωτερική και να έχω πρέπει να τον παίρνω μαζί μου! Άστα να πάνε!!! Αλλά στο ξαφνικό γυρνάει κ σου λέει : "μανούλα σ' αγαπάω" και σε τρελαίνει.... :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καπως ετσι ειχα και εγω τη μικρη με το που τελειωσε το σχολειο!αλλα το ευχαριστιεμαι απιστευτα..γιατι εχω πολλα κενα χρονικα διαστηματα μακρυα απο το παιδιμου!!Τωρα την εχει η μανα μου στο χωριο και εχω φρικαρειΕ,συγνωμη..μετα απο αυτα τα λογια..μπορεις να κανεις χωρια του?

Ροζι..?ουαουυυ!2500 κιλα παιδι???σουπερ!να ναι καλα το νινακι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

καπως ετσι ειχα και εγω τη μικρη με το που τελειωσε το σχολειο!αλλα το ευχαριστιεμαι απιστευτα..γιατι εχω πολλα κενα χρονικα διαστηματα μακρυα απο το παιδιμου!!Τωρα την εχει η μανα μου στο χωριο και εχω φρικαρειΕ,συγνωμη..μετα απο αυτα τα λογια..μπορεις να κανεις χωρια του?

Ροζι..?ουαουυυ!2500 κιλα παιδι???σουπερ!να ναι καλα το νινακι σου..

:):) eyxaristw katerinaki!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα μου όντως έτσι είναι.Δεν μπορείς να κάνεις μακριά τους... Το γαμώτο αυτή τη στιγμή είναι ότι κουράζομαι πολύ εύκολα κ ειδικά όταν είμαστε έξω κ τρέχω για εξετάσεις, για να μου υπογράψει η υπηρεσία μου κάποια χαρτιά,και για όλη αυτή τη γραφειοκρατία που χρειάζεται... κ έχω κ το μικρό να θέλει τα δικά του. Προχθές στο διαβητολογικό λες κ πήγαμε για πικ-νικ...:):) είχαμε την τσαντούλα του μικρού με μπογιές,ζωγραφική, το γάλα του,το μήλο του, το τοστ....χχχχχχ Δεν μπορώ να πω ότι δεν έκατσε φρόνιμα στην αρχή.Μετά κουράστηκε κι αυτός... μου κοιμήθηκε στο μετρό μέχρι να φτάσουμε Αιγάλεω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi lamprinoula mou ennoousa oti egw esteila ena katevato :blush::blush::blush: esena to diko sou mia xara to diavasa ;) kai malista xarika pou den ennooume ton idio ;)

rozi mou kale eseis megalwsate :woohoo: :woohoo: :woohoo:

emeis eimaste ta minion 1850gr itan xtes i mpoumpouka mou :dry:

perimenete kai ta pragmatakia sas ti wraia dld tha ftiaksete kai to dwmatiaki???? theloume fotooooooo

kai gw mesa stis epomenes evdomades tha to ftiaksw to prwsorino mas dld kai tha sas steilw foto ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαινοται τοσο πολυ οι φλεβιτσες!!Νομιζω οτι απο τη Δευτερα εχει μεγαλωσει κι αλλο η κοιλια μου!!Μου το ειπε ο αντρας μου οτι αποτομα μεγαλωσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki mou eida ti kompsi koilia sou kai thimithika oti ksexasa na sas pw me touta kai me t'alla, exasa allo miso kilo eimai dld sta +6 :):):)

kale anti na xairomai mipws na anisixisw ligo?? :dry:

i mikri mou pantos mesa se syo vdomades pire mono 202 gr sas fainontai liga?? :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδα μολις τωρα αυτο!!

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=154298&cid=4

Το οτι ειναι στο Ελενας..ειναι τυχαιο γεγονος..πιστευω!αλλα κοιτα τι σου ξημερωνει..ρε γαμωτοο..κριμα τη κοπελα..21 ετων! :(:(:(

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=154298&cid=4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

πολυ ωραία.... κούκλα! :):):):):):)[/quote:3cu2tcst]

Τι γλυκιά και σχετικά μικρή κοιλότσα που έχεις.... ;)

Εμένα είνα τεράστια.....

Αχ με το καλό..... Να μου πεις με τόσο τρέξιμο ότι τρώς το χάνεις.. :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrinaki mou mia xara einai i koilitsa sou :)

kai mena etsi petagontai oi fleves :P sa potamakia einai :P

auto me ti kopela to eixa dei sto troktiko, ma kala einai dinaton :angry:

vlepete ti ennow re gamoto,ama einai kati sovaro pws na kanei diagnwsi apo to til edw autoi oi aparadextei tin eidan kiolas ti kopela kai de anisixisan :angry::angry::angry::angry::angry:

einai pou tha peseis telika :angry:

o theos na mas filaei oles koritsia mou kai mas kai ta mwrakia mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αγγελικούλα μου, τι ήταν αυτό!!!!Σήμερα που πήγα στα μαθήματα και μια άλλη κοπέλα έκανε αντίστοιχα παράπονα για το γιατρό σου (αν θυμάμαι καλά ο Δ...ης δεν είναι??). Και εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια να τον παρατήσεις και έχω να σου προτείνω να γεννήσεις με τον κούκλο γιατρό στην Κόρινθο...Θα πονάς και όταν βλέπεις το μπλε μάτι θα τα ξεχνάς όλα :P Μήπως να έρθω και εγώ εκεί???!!

Και εγώ θυμάστε που γκρίνιαζα για το γιατρό ότι κάτι δεν μου καθόταν καλά... Τώρα τελευταία με τα προβλήματα έχει φερθεί άψογα, θα ήμου αχάριστη να έκανα παράπονα. Αλλά αν σε αυτή τη δύσκολη κατάσταση δεν μου συμπαραστεκόταν εννοείται ότι θα άλλαζα, χωρίς καμία σκέψη!!!

Εχθές στο ντόπλερ όλα καλά ως προς τα βασικά, το αμνιακό υγρό εξακολουθεί να είναι πάρα πολύ(ακόμα δεν μπορούν να εξηγήσουν από που προέρχεται)...Ο μπέμπης μας δεν είναι πια κοντοχοντρούλης όπως ήταν... είναι 2 κιλάκια ακριβώς που είναι στο μέσο όρο για τις βδομάδες που είναι (νομίζω ότι παραμένει κοντούλης!!). Σήμερα πήρα το γιατρό με το άγχος αν θα με αφήσει να πάω διακοπές, ήταν λίγο διστακτικός λόγω αμνιακού και αιματοκρίτη αλλά μάλλον κατάλαβε το πόσο πολύ το θέλω και μου είπε ο.κ. αλλά μόνο για πολύ κοντά και καθόλου κούραση (κολύμπι για λιγότερο από 10 λεπτά).

Κατρίναααα (μας έλειψες τρελοκομείο!), ωραίο σέξι (χι χι χι ) χρώμα στο δωμάτιο! Περιμένουμε φωτογραφίες και από το παιδικό!!! Τι ωραία κοιλίτσα!!

Σήμερα έχω τραπέζι στα πεθερικά! Καλό μου κουράγιο :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

i mikri mou pantos mesa se syo vdomades pire mono 202 gr sas fainontai liga?? :(:(:(

Και μένα σε 2 βδομάδες τόσα περίπου είχε πάρει... Όταν το είπα στο γιατρό μου ξεκαθάρισε ότι το ζύγισμα αυτό δεν είναι ακριβές, ότι είναι συν / πλην 200-300γρ. συν του ότι εξαρτάται και από τη θέση του μωρού και που είπε να μην ανησυχώ.

Η μαία στα μαθήματα είπε να μην ανησυχούμε γενικά για το βάρος σε αυτές τις εβδομάδες και για το αν πήρε ή δεν πήρε γραμμάρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki mou :kiss::kiss::kiss::kiss:

an thes steile mou pm ti elege i kopela

a kai to xeirrotero o antras mou simera taksideuei apo katw to prwi tou savvatou erxete

kala o xtesinos koukli kale egw paithenw gia ksanthous me mple mati pws pantreutika melarino akoma aporw :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου υπεροχη η κοιλιτσα !!!

καλα καθολου δεν μεγαλωσε απο τοτε που σε ειδα ??????? :P

Γιουλη μου εχεις πμ!!!!!

Παω να τσακισω την μακαροναδα μου ,που με τοσο κοπο εφτιαξα !!!!! :P

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

an thes steile mou pm ti elege i kopela

Σου έστειλα μην. στο fb.

Πάω και εγώ να ξαπλώσω λιγάκι γιατί με περιμένει μαγείρεμα και πολύωρο μπιριμπιρι το βράδυ :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα για τον γιατρό τι να σου πώ τώρα? Απαράδεκτος!!! κάνε ότι σε κάνει να νιώθεις καλά... και προπάντων ότι σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια...

Κατρίνα μου τέλειο τα δωμάτιο σας... άξιζε τον κόπο τελικά!!!

και η κοιλίτσα Super φτου φτου!!

Μάγδα μου κούκλα η Κούλα!!! Άτυχη όμως βρε παιδί μου γιατί εδώ μέσα οι γαμπροί μας βγήκαν νύφες!!! :P:P:P

Ρόζι μου μια χαρά τα κιλάκια σας μπράβο!!

Soupitsa μου κουράγιο με τα πεθερικά!!

Λαμπρινή μου κούκλος ο γιός φτού φτού (αλλά έτσι είναι... απο κούκλα μαμά τι θα έβγαινε?) να σου ζήσει και να τον χαίρεσαι κούκλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσες φορές είπα κούκλα-κούκλος στο προηγούμενο? Όλες οι κούκλες και οι κούκλοι εδώ μαζεύτηκαν!! Τι να κάνω η γυναίκα!!!! :P:P:P

Κοριτσάκια μου όμορφα (δηλ. κούκλες μου) :P:P σας αφήνω προς το παρών πάω να κάνω κηπουρική, σήμερα δεν έχει ήλιο και μπορώ να κάνω δουλίτσες έξω.. τα λέμε το βραδάκι φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...