Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

τι να γραψω βρε Αγγελικη μου για το γιατρο σου ?????

α π α ρ α δ ε κ τ ο ς!!!!! :angry::angry::angry:

Αν εχεις την δυνατοτητα να τον αλλαξεις τωρα που εφτασες στο τελος καντο!πρεπει να ψαξεις ομως καινουργιο γιατρο με περισσοτερη φυσικα κατανοηση ... κανε οτι αισθανεσαι ..αυτη ειναι η γνωμη μου ..η γεννα ειναι απο τις πιο σημαντικες στιγμες στη ζωη μιας γυναικας,φροντισε να εισαι με ατομα διπλα σου που τα εχεις εμπιστοσυνη ...

ελπιζω να μην σου ξανατυχει τιποτα μεχρι να γεννησεις την κορουλα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

emeis pigame thessaloniki gyrisane kai aytes tis meres eixa tin mama sto spiti mou ekane polles douleitses alla twra stenaxwriemai giati efyge simera...mou afise omws pisw thn mikri mou adelfoula 10 xronvn ayti tin stigmi mou sfoyggarizei to spiti i staxtompouta mou ti glykia ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμααν Αγγελικη τωρα ειδα το ποστ σου!Κααλα ..τι μαπας γιατρος ειναι αυτος?Για πολλες κλωτσιες!Φαντασου να ηταν κατι ανησυχητικο δηλ...μετα τι θα επρεπε να τον κανεις?Ευτυχως κοριτσαρα μου ολα πηγαν καλα!και η μπουμπου ειανι μια χαρα!1850????Ουαου!παντως ειδες ..αυταο το προαισθημα που ειχες..κατι δε σου πηγαινε καλα με τα πονακια..θυμασαι?

Λοιπον βρηκα ακρη! τη φωτο την περασα με το τσιπακι της μηχανης στον εκτυπωτη και..να το το υπνοδωματιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!

απ'οτι διαβασα οι περισσοτερες ειστε καλα!!!

εγω σημερα ξυπνησα με πολυ εντονους πονους περιοδου,+πονο σττη μεση-πλατη.ουφ!αντερ να γεννησουμε να ηρεμησουμε!!

κυο μου δεν καταλαβα οτι εκανες πλακα(προφανως σας διαβαζα γρηγορα γιατι θα ειχατε γεμισει κανα 10αρια σελιδες και δεν εδωσα πολυ βαση)χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!σορρυ κοριτσια για την παραπληροφοριση!

θεκλα μου θελω πολυ και 2ο και 30 παιδι να κανω αλλα αν δεν καω τωρα laser μετα θα γινουν ασπρες και δεν θα διορθωνεται η ζημια..

γιουλι μου υπαρχει ευτυχως αντιμετωπιση των ραγαδων με το laser.οι κοκκινες θεραπευονται κατα 90% και οι ασπρες κατα 30%.γι'αυτο και θελω να κανω πριν γινουν λευκες για να τις καταπολεμησω τις ατιμες!!!!να περασεις τελεια στις διακοπες σου οσες μερες και αν διαρκεσουν !!!στην ουρανουπολη ειναι πολυ ωραια!πολυ ησυχα!αλλα νομιζω αλλαζεις ποδι.ειναι στο 3ο αν δεν κανω λαθος.

κατρινα μου καταφερες και εφερες "βολτα" το σπιτι σου μεσα σε 3 μερες ε???αστερι εισαι αλλα προσεχε να μην κουραζεσαι τοσο πολυ!!!σιγα σιγα θα γινουν ολα!

αγγελικη μου εισαι το 2ο περιστατικο που ακουω απο εχθες και ειμαι εξαλλη!τι σκατα εχουν παθει μωρε οι γυναικολογοι????τι θελουν???τα αρπαζουν καλα καλα αλλα για να προσεξουν την εγκυο γυναικα τπτ..απαραδεκτος!να μην τον παρεις τηλ ειναι γαιδαρος!παρδον αλλα πολυ συγχιζομαι με κατι τετοια.δεν μιλαμε για ενα λαθος σε φαγητο,ρουχο ή οτιδηποτε αλλο..μιλαμε για 2 ζωες.ας μην ειναι τπτ σημαντικο!απο τη στιγμη ομως που η εγκυος γυναικα ανησυχει για κατι πρεπει να εισαι εκει κυριε!τεσπα..πολλα ειπα..αγγελικη μου χαιρομαι που εισαι καλα και δεν ηταν τπτ!να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις και καποια στιγμη παρτον τηλ και ξεχεσε τον!με το συμπαθειο παντα!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!γελασα πολυ με τον κουκλο τον γιατρο..ειχες τον πονο σου αλλα...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!κοριτσακι μου σας αφηνω!!παω στο νοσοκομειο για το τελευατιο ντοπλερ μας!!!επιστρεφω με νεα μας!!!!φιλακια πολλα σε ολες!!!!!σορρυ για το μεγαλο ποστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι το δικο μας!βεβαια δεν εχει ακομα καδρα και μοκετα και λοιπα!πιο μετα!Τα χρωματα σας αρεσουν? Αυτο ειναι το πρωην κιτρινο σωμον δωματιο με τη μουχλα αν θυμαστε της Ελενας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou exw arxisei na pisteuw oti auta simvainoume me tis "firmes" giatrous :angry::angry::angry:

egw pantos eks'aexis protimousa giatro pou na me kanei na noiwthw asfalia kai oikiotita para kapoion pou exei ksegennisei to miso lekanopaidio kai twra exei varethei :angry:

de nomizw oti i sumperifora tou itan swsti, dld an imoun athina eixa dikaioma na paw sto nosokomeio tou enw stin eparxia ti akrivos allaze???? ti edw den exoume giatrous :angry: i etsi nomizete kirie?????? vre oust

to skeftomai sovara na gennisw me ena gnwsto mou giatro edw, toulaxiston autos tha mou feretai poio antrwpina, kai i meautiki mas xtes pou tin eida itan pentakathari kai genikotera mia xara

tha perimenw to prwi na ftasei o antras mou kai tha to sizitisoume.

kale sas exw pei ti egine otan eipa gia to doppler?????

tou lew giatre doppler de tha kanw? kai mou apantaei a, ama thes kane :blink::blink::blink::blink::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα μου πολυ ομορφο το δωματιο σας ..ωραια χρωματα .. :)

επιτελους βρε παιδι μου τελειωσε ! σε ακουγα και κουραζομουν !

Αγγελικη μου αν θελεις κανε doppler ,αν θελεις πηγαινε στο νοσοκομειο,αν θελεις γεννησε κιολας !!!γενικοτερα μωρε κανε οτι θελεις...αν θελεις οποτε αλλαξε γιατρο!!! :angry:

τον βλακα με εκνευρισε.. :angry:

στο μηνα που εισαι δε συγχωρουνται λαθη τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΚΑΘΕΤΗ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ

ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ!!!!!!!!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!!!!!

ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΝΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ 5 Η ΩΡΑ ΤΟ ΧΑΡΑΜΑ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΟΥΛΟ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΤ!!

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΖΙ ΤΖΙ ΚΑΤΡΙΝΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΤΙ ΤΟ ΒΡΗΚΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΞΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΧΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΖΟΥΠΗΞΩ.ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑΚΙ ΓΑΤΙ ΚΑΙ ΤΑΙΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΛΕΩ ΧΙΟΝΟΜΠΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kai gw pros ta kei kleinw, mou tin edwse trella dld kai fantastite oti pote mou den ton exw ksana enoxleisei pote omws :angry:

kai malista xtes pou ton xreiastika ton pira til kai ton zitisa polu eugenika kai polu eugenika zitisa kai sygnwmi alla tpt

i gaidouria se olo tis to megaleio :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΟΣΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΨΟΦΗΣΩ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΡΝΗΙΚΗ ΕΠΙΠΤΩΣΗ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ.

ΚΑΙ ΤΡΟΦΟΚΑΡΝΤ 3 ΧΑΠΙΑ ΠΙΝΩ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΑΠΟ ΚΡΑΜΠΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi σε ευχαριστω πολυ. Ελπίζω να τα καταφέρω :)

Αγγελική ο γιατρός σου είναι απαράδεκτος, αλλά συνήθως έτσι είναι οι γιατροί που έχουν πολύ κόσμο. Αν έχεις γνωστό γιατρό στην περιοχή σου σκέψου το καλύτερα να γεννήσεις εκεί.Θα σε περιποιηθούν σίγουρα καλύτερα.

Κατερίνα πολύ ωραίο το δωμάτιο σας. Περιμένω να δω και το παιδικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανούλες.Από τη Τρίτη είχα να μπω κ κοντεύουμε να κάνουμε το 13.

Απ' ότι θυμάμαι θα γράψω...για ότι δεν... συγνώμη, είναι πάρα πολλές οι σελίδες....

Κατρίνα μου πολύ ωραίο το δωμάτιο...

Κατερίνα-foufou καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Αγγελική μου πολύ θα το σκεφτόμουν ν΄αλλάξω γιατρό στη θέση σου! (Άκου εκεί συμπεριφορά).Εμένα με παίρνει κι από μόνος του ο γιατρός όταν ξέρει ότι είναι μέρες αποτελεσμάτων από εξετάσεις.

Τέλειο το λαχανί καροτσάκι...

Με το καλό όλα τα αποτελέσματα για όσες έκαναν εξετάσεις.

Εγώ πήγα την Τρίτη στο διαβητολογικό του νοσ.Αλεξάνδρα για την καθορισμένη εξέταση αίματος 0-60 (για το ζάχαρο), είχα στο 0=98 και 60=117 (το όριο 0= 70-90 και 60= 100-130).Σχετικά καλή είπαν, αλλά αύξησαν την ινσουλίνη στις 15 μονάδες.

Αμ με τόση ταλαιπωρία να πάω από τον Πειραιά, μαζί με το γιο μου, με τόση ζέστη... ήταν δυνατον να μην ξεπεράσει το όριο? Απ τις 6 το πρωί στο πόδι κ κατέληξε να γυρίσουμε σπίτι στις 1 το μεσημέρι.Μετά πέσαμε κ οι δύο για ύπνο...το απόγευμα δεν έκανα τπτ.

Την Τετάρτη πήγαμε κατά της 11 στα Τζάμπο με το μικρό μου (τον έχω ως δορυφόρο μου τώρα που δεν πάει παιδικό και μέχρι να φύγει για διακοπές με την γιαγιά του φέτος).Τελικά είναι ταλαιπωρία πλέον κ δεν μπορώ να περπατάω για πολύ ώρα, νιώθω ότι η μπέμπα βαραίνει τόσο πολύ... η μέση μου με πονάει, τα πόδια... πως κατάντησα έτσι!!!

Πέμπτη με την απεργία δεν πήγα πουθενά.Σπίτι όλη μέρα. Κάναμε μάθημα με το γιο μου πως να γράφει το όνομά του κ βέβαια ξέρει να γράφει και μαμά... ;););););) Πόσο χαίρομαι κ είναι σχεδόν 4.

Για να μην σας ζαλίζω όμως τα υπόλοιπα αργότερα. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα αν ο γιατρος δεν ειναι ανθρωπος πανω απολα!αστα να πανε..ολοι μας βλεπουν σε 500ευρω!λιγοι ειναι αυτοι που εκτελουν το καθηκον τους πραγματι για το λογο τους στον Ιπποκρατη..(ετσι ειναι ο δικος μου θελω να πιστευω!!) :P:P:P Αγγελικη μου εχω ακουσει παντως πολυ καλα σχολια για της Κορινθου το νοσοκομειο!

Μαγδα το γατουλι σου ειναι αυτο?εχεις τρελα με τα γατακια ε?Καποτε δεν ειχα ορια..ολο μαζευα ζωακια οτι εβρισκα!Βεβαια οταν παντρευτηκα δυσκολεψε το πραγμα..και στο διαμερισμα δεν ειναι οτι καλυτερο για το ζωντανο!Ετσι τα εχουν αναλαβει οι γονεις στο χωριο!εχουν πααρα πολλα γατακια σκυλακια,αρνακια..κλπ!!!

tweety σε ευχαριστω..οταν ειναι ετοιμο και το παιδικο θα σας βαλω!εισαι νεο μελος?welcome..δεν εχουμε ξαναμιλησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΘΕΛΕΙ Η ΚΟΥΛΑ Η ΓΑΤΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΒΑΣΙΛΗΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ ΚΟΥΛΑ ΕΞΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΛΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΑΝΤ!!!!!!!!ΧΙ!ΧΙ!ΩΡΑΙΟΣ ΓΑΜΠΡΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Ε ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΚΕΙ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΥΛΗ 2 ΣΤΡΕΜΑΤΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΖΩΑΚΙΑ ΧΕΛΩΝΕΣ ΣΚΑΤΖΟΧΟΙΡΟΥΣ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΝΑ ΣΚΥΛΟ ΛΥΚΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ 2 ΚΟΠΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΘΑΝΑΝ ΑΠΟ ΚΛΑΖΑΡ ΣΝΙΦ.

ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΑΔΕΣΠΟΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

koritsia mou tha deixei tha sas krataw pantos enimeres giati provlepete thriller se sinexeies :angry::angry::angry:

lamprini mou sto aleksandras einai kai o dikos sou an thes steile mou pm poios einai elpizw na exeis allon kai oxi ton diko mou :angry:

aggelike μου σου έστειλα pm ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου σε ευχαριστω πολύ. Στείλε μου σε παρακαλώ με PM τα στοιχεία.

Είναι δωμάτιο ή ξενοδοχείο? Έχεις ξαναμείνει? Πες μου σε παρακαλώ και πόσο κάνει! Άντε με το καλό να απολαύσετε τις διακοπούλες σας..... :P:P

Κατρίν μου πολύ ωραία το ψτιάξατε. Ολοκληρωτική μεταμόρφωση το δωμάτιο.....

Αγγελικούλα ο γιατρός σου είναι για φτύσιμο!!Σόρρυ κιόλας. Αλλά όντως γιατί δεν γεννάς εκεί που είσαι? Που να πηγαίνεις Αθήνα...

Magykal πολύ γλύκας ο γατούλης.... Μόνο πρόσεχε με τα αδέσποτα..Και εγώ τα ταίζω αλλά γενικά τώρα τα αποφεύγω λίγο. Από μακριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε κι αλλο νεο ατομο?Κατερινα -foufou?? sorry δεν ειδα!welcome και σε σενα!

Λαμπρινη μου γελασα που λες το μικρο .."δορυφορο" :P:P:P

Μαγδα κι εγω λατρευω τα ζωα,αδυναμια μου τα αλογα!Το ονειρο μου..ενα ραντσο με αλογα ,πονυ..και πολλα πολλα ζωακια!

Αγγελικουλα μου μη συγχιζεσαι δεν κανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!!!!ti kanete?

aggeliki se katalavenw!eixa pa8ei to idio an 8ymase!!!!otan eida aima-moy kopikane ta podia!!eitan vradi 8-9 pira to giatro moy kai pige amesos sto giatrio toy kai moy eipe na paw!!!!egw stin 8esi soy 8a ton allaza xwris na to skefw!!!!!!!!ti lesssssssssss gia ayto kai kala exeis to GIATRO SOY gia na einai ekei otan ton xriastis :angry: :angry: :angry: (alla aytos 8a einai ekei gia na parei ta franka :angry::angry::x)

emeis pigame xtes sto giatro o mpempis einai 2480 :woohoo: :woohoo: einai mia xara!!!simera perimenw ti koynia :woohoo:

an-n kou kai egw mazi sas malon 28/7 les ?????????????!!!!!!!meinane 19 meresssssssssssssssssss :woohoo: :woohoo: akoma den exw fiaxi ti valitsa moy!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...