Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΑΙΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!


Recommended Posts

Με συγκινησες να εισαι καλα και συ και η νέα σου οικογενεια!!

Μεσα απο τη καρδια μου σας ευχομαι τα καλυτερα,να εχεις μια ηρεμηκαι καλη λοχεια και οτι χρειαστεις απο μας ειμαστε εδω!!

Φιλακια στη πριγκηπισσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!ΤΥΧΕΡΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΜΙΚΑ!!ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ...ΑΥΠΝΙΕΣ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει!!!!!!!!!μικα καλη λοχεια να εχεις να χαιρεστε το μωρακι σας καλοτυχη να ειναι κ υγειεστατη να την καμαρωσετε οπως ποθειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να την χαίρεσαι την κορούλα σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γερή ευτυχισμένη και καλότυχη!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλή λοχεία να χεις...

αχ με συγκίνησες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει ,να χαιρεστε την μικρη σας πριγκιπισσα ..

ευχομαι στην ζωη της ολα να ειναι ροζ....

καλη λοχεια ...αγκαλια με το πιο ομορφο θαυμα που μπορει να εχει μια γυναικα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOYZOYNA, IRENE1 KAI Happy, ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗ ΖΩΗ!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΝΝΟΥΛΑ, ΚΑΤΡΙΝΑ ΚΑΙ WEDDY ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!

FOULINAKI, NANA82, ALKOST, Karolinaki1 ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ? ΠΟΥ ΧΩΡΑΓΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ? ΧΙ, ΧΙ!

KAROLINAKI1 ειμουν ευαισθητη αλλα τωρα παραεγινα!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ PIPITSAZOYZOYNA MOY!!!!

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

Milina ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ έγραψε:

PIPITSAZOYZOYNA, IRENE1 KAI Happy, ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗ ΖΩΗ!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΝΝΟΥΛΑ, ΚΑΤΡΙΝΑ ΚΑΙ WEDDY ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!

FOULINAKI, NANA82, ALKOST, Karolinaki1 ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ? ΠΟΥ ΧΩΡΑΓΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ? ΧΙ, ΧΙ!

KAROLINAKI1 ειμουν ευαισθητη αλλα τωρα παραεγινα!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss: :laugh: :laugh: :laugh:

αχ ετσι ετσι...φανταζομαι...αυτη κοιμαται και συ εισα απο πανω της ,τη χαζεεις και θες να ξυπνησει...ε?

αχ τι συναισθηματα....και χεις ακομη...ΑΚΟΜΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΟΛΟΕΝΑ ΘΑ ΦΟΥΝΤΩΝΕΙ....ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΑΛΗΘΗΝΗ!

ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΑΙΡΟΥΛΑ Κ ΠΑΛΙ!!!!!!~!!ΧΙΛΙΕΣ ΧΑΡΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΓΑΠΗ Κ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικάκι μου να σας ζήσει η Μαιρούλα σας, κοριτσάκι μου!!!

Πάντα γερή, δυνατή και καλότυχη να είναι!!

Είναι πανέμορφη εμπειρία η γέννηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foulinaki ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ!!!!!!!!!!!!!!ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ!!!!!!

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ2, ΕΛΕΝΗΧ, ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΑ,ΜΩΡΟΥΛΙΝΗ,XANTHIPPI ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!!!!!!!!!!

MELITINI.X ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...