Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΑΙΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!


Recommended Posts

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ!

ΣΤΙΣ 10/6 ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ NST ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ, ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΨΗΛΑ..Η ΠΗΤ ΗΤΑΝ 12/6 ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΕΡΑ. ΜΟΥ ΛΕΕΙ... ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!!!!!! (ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ)ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΛΕΩ ΕΦΤΑΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΩΡΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΡΥΣΩ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!ΠΗΓΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 11.30 ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΕΙΜΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ, ΧΑΙΔΕΥΑ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ! ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΥΓΡΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ. ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΥΠΟΘΕΤΟ ΓΙΑ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΚΛΙΣΜΑ. ΑΠ ΤΙΣ 8 ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΥΝΑΜΩΝΑΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ . ΔΕ ΕΙΜΟΥΝ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΣΤΙΣ 10.30 ΜΟΥ ΣΠΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΕ ΦΡΙΚΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ. ΤΟΤΕ ΛΕΩ.. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ, ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ! ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΕΞΩΘΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΠΡΩΧΝΩ. 12:47 ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟ ΛΩΡΟ. ΕΤΡΕΜΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ. Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2875 ΚΑΙ 51 ΕΚΑΤΟΣΤΑ, ΜΠΗΚΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΗΣ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ!!!!!! ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΟ ΝΟΗΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΓΕΜΑΤΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ! ΤΗΝ ΧΑΖΕΥΩ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ..ΗΣΥΧΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΤΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΜΑΜ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ!ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ kimon ΚΑΙ ΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ !!!!!!!!!!!! ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικα μου

να σας ζήσει το μπουμπούκι σας!

Τι όμορφες στιγμές και τι συγκηνητικές...

Θυμήθηκα την γέννηση του σποράκου μου, αααχ... ΤΕΛΕΙΑ!

Απολαύστε το μωράκι σας και δώσε τις 100 φιλιά από εμένα!

Καλή λοχεία να έχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIMARI ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ!!!!

ΖΟΥΖΟΥ21 ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!

REBBEKA ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ!!!!!!!

ΜΑRIMARI ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOYZOY21 ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!

MARIMARI, ΟΤΑΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ! ΕΧΩ ΣΑΛΕΨΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ32 ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!

SAKOULINA ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!!!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκα

κρατώ αγκαλιά το αγγελουδάκι μου , 10 μήνες τώρα,

και ακόμα όταν συζητάμε για την εγκυμοσύνη ΜΑΣ και τον τοκετό ΜΑΣ

με τον καλό μου, δακρύζουμε!

Εντονα συναισθήματα και οι γεμιστές κοιλίτσες και η στιγμή της γέννησης...

Δεν έχεις σαλέψει κορίτσι μου! Είναι μαγεία η δημιουργία μιας ζωής

από την ζωή ΣΑΣ!

Να σας ζήσει, να είναι ευτυχισμένο το μπεμπάκι σας

και να την απολαύσετε όσο περισσότερο μπορείτε!

Εγώ τον σποράκο μου δεν τον έχω αφήσει λεπτό από κοντά μου!

...Μεγαλώνουν τόσο γρήγορα...

Ουφ, συγκηνήθηκα πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικα μου,να σας ζησει το κοριτσακι σας..να ειναι παντα γερη και καλοτυχη στη ζωουλα της κι εσεις γεροι κι ευτυχισμενοι να την καμαρωνετε...

καλη λοχεια να εχεις... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικα μου να σας ζησει η πριγκιπισσα σας!!!!να ειναι γερη και καλοφωτιστη!!και εσεις οι γονεις φυσικα για να τη μεγαλωσετε με πολλη αγαπη!!!καλη λοχεια κοπελα μου!!!μας δυναμωνεις την λαχταρα μας!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το κουκλί σας!!!!!

Γερό,δυνατό και καλότυχο να είναι Μίκα μου!!!καλή λοχεία να έχεις και μόνο χαρές από την κορούλα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!

ΚΙΚΙΤΣΑ22, an-n, κατερινα79 ΚΟΝΤΕΥΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ! :laugh: :laugh: ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!!!!!

BOURIQUE1983, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

ΓΩΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!! :):):):)

ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!! ΠΩ ΠΩ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΓΙΑ ΜΑΜ ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!! ΠΟΛΥ ΝΥΣΤΑ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κοπέλα μου η Μαιρούλα σου!!!!!!!!!!!!!

Να την καμαρώσεις όπως αγαπάς κι όπως της αξίζει!!!!!!!!!!!!!

Καλή σας λοχεία!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...