Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

Είπα και εγώ οοοοοολες κοιμομένες είναι ακόμα.

Ζαχα μου, έκαψες τα κωλιά σου? :laugh: :laugh:

Εγω μπάνιο δεν έκανα, διαιατα παλεύω να κάνω να χασω 2 κιλά

γιατι? δεν ξερω ετσι ειπε ο ντοκτορας :blink:

Οταν με ειχε δει ΜΕ λέει "Πολύ αδυνατη είσαι"

Και τωρα με εχει στη πείνα :silly:

Ζαχαρωτακι το ενα ματι ξεβαψες χθές? Γιατι δεν πονάνε και τα δυο σήμερα??? :whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και απο μενα!

Zaxarenia σε ζηλευω!!! Εγώ δεν εχω καταφερει να παω ακομα για μπανιο. Μια ήταν η αναμονη απο την εμβρυομεταφορα που το απεφυγα, μετα αδιαθετησα και ετσι δεν τα καταφερα. Ελπιζω το αλλο ΣΚ να παω. Αν φυσικα ο καιρος είναι καλος γιατι πολυ Φθινοπωρο ρε παιδια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες καλή εβδομάδα! Τα νέα μου σήμερα θα κάνω την 3 χοριακη το απογευμα, βγαζω φρονημιτη και εχω δεκατα!! Ελπιζω όλα αυτα να μην επηρεασουν την κυηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασσω τι ζηλεύεις??

Αυτη πήγε για μπάνιο εγινε σαν τον κωλο της μαϊμους, κουλάθηκε, κουτσάθηκε και γκαβωθηκε κιολας.

Ασε τετοιο μπάνιο να μου λείπει....:Ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna_maria έγραψε:

Καλημερα κουκλιτσες καλή εβδομάδα! Τα νέα μου σήμερα θα κάνω την 3 χοριακη το απογευμα, βγαζω φρονημιτη και εχω δεκατα!! Ελπιζω όλα αυτα να μην επηρεασουν την κυηση

Ελα μωρε σε τι να σε επηερρεασει ο φρονιμητης? Ολα καλα θα πανε!

Οσο για τα δεκατα νομιζω πως είναι τρανη αποδειξη της εγκυμοσυνης σου κοριτσακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki εχεις δικιο! Δεν πρεπει να ζηλευω. Κακως! ΤΟ παιρνω πισω. Zaxa δε σε ζηλευω καθολου!!!! :P:P:P

Κοριτσια εγώ σημερα δεν πηγα στη δουλεια.Και έτσι το εριξα λιγο παραπανω στον υπνο. Οχι και πολυ ομως. Γιατι και στο σπιτι που ειμαι, δουλευω μεσω του υπολογιστη! Αφηστε πολύ business woman!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Είπα και εγώ οοοοοολες κοιμομένες είναι ακόμα.

Ζαχα μου, έκαψες τα κωλιά σου? :laugh: :laugh:

Εγω μπάνιο δεν έκανα, διαιατα παλεύω να κάνω να χασω 2 κιλά

γιατι? δεν ξερω ετσι ειπε ο ντοκτορας :blink:

Οταν με ειχε δει ΜΕ λέει "Πολύ αδυνατη είσαι"

Και τωρα με εχει στη πείνα :silly:

Ζαχαρωτακι το ενα ματι ξεβαψες χθές? Γιατι δεν πονάνε και τα δυο σήμερα??? :whistle:

μμμμμ κρυάααααααδεςςςςςςςς....μια κουβερτα στο 4 παρακαλωωωωω!!!! :woohoo: ΕΧΩ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ κυρα μου ΣΤΟ 1...οριστε μας!!! :silly:

ΑΦΟΥ εισαι αδυνατη ρε μπουμπου (σε εχω δει και στην φωτο) τισου ειπε να αδυνατησεις??? ντοιν!!! Τελος παντων..δνε επιμενω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

anna_maria έγραψε:

Ελα μωρε σε τι να σε επηερρεασει ο φρονιμητης? Ολα καλα θα πανε!

Οσο για τα δεκατα νομιζω πως είναι τρανη αποδειξη της εγκυμοσυνης σου κοριτσακι!!!!!![/quote:2whnszu6]

Και τα δυο για καλό είναι!

Να παρεις ασβεστιο , σου μιλάει ο ντοκτορας τωρας :blink:

Και φυσικά ολοκληρο μπεμπε μεγαλώνει σιγα σιγα να μην αντιδράεσι ο οργανισμός με δεκατάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Βασσω τι ζηλεύεις??

Αυτη πήγε για μπάνιο εγινε σαν τον κωλο της μαϊμους, κουλάθηκε, κουτσάθηκε και γκαβωθηκε κιολας.

Ασε τετοιο μπάνιο να μου λείπει....:Ρ

:woohoo: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ θα φρονιμεψει και το παιδ ρε....καλο ειναι αυτο!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Gioulaki εχεις δικιο! Δεν πρεπει να ζηλευω. Κακως! ΤΟ παιρνω πισω. Zaxa δε σε ζηλευω καθολου!!!! :P:P:P

Κοριτσια εγώ σημερα δεν πηγα στη δουλεια.Και έτσι το εριξα λιγο παραπανω στον υπνο. Οχι και πολυ ομως. Γιατι και στο σπιτι που ειμαι, δουλευω μεσω του υπολογιστη! Αφηστε πολύ business woman!

μμμμ μην επηρεαζεσαι ετσι ευκολα ρε...με διαβαλλουν!!! :blink: :silly:

καλε σηκωθηκα σημερα και πονουσαν τα γκοφια και λεω αφου το ΣΕΞ το χουμε κοψει τι επαθα? Μετα θυμηθηκα οτι επιδιδομαι πια σε ΑΛΛΟ ΑΘΛΗΜΑ!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

gioulaki έγραψε:

μμμμμ κρυάααααααδεςςςςςςςς....μια κουβερτα στο 4 παρακαλωωωωω!!!! :woohoo: ΕΧΩ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ κυρα μου ΣΤΟ 1...οριστε μας!!! :silly:

ΑΦΟΥ εισαι αδυνατη ρε μπουμπου (σε εχω δει και στην φωτο) τισου ειπε να αδυνατησεις??? ντοιν!!! Τελος παντων..δνε επιμενω!!![/quote:1ggdq9dd]

Απο τη "καψα" κρυώνεις μαρι κουκουμαφκα και οχι απο αυτα που ακους....... εεεε που βλέπεις εννοω! Ευαισθησία που? Στο ενα κ@λομέρι ή στο ένα μάτι? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Δεν ξερω γιατι να αδυνατισω, μαλλον για να μη πρηστει η κοιλιά μου απο τη υπερδιεγερση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Νομίζω οτι καποιος άλλαξε θέση τα γραμματα στοπληκτρολόγιο , γιατι γράφω οτι να ναι. :blink: ή μηπως φταίω εωγ? :laugh:

ΦΤΑΊΝΕ ΤΑ ΜΠΥΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα anemos! πηγα πριν 2 χρονια ναξο,η αληθεια ....δεν με ενθουσιασε!!ουτε οι παραλιες μαρεσαν, και πολυ...ξεραιλα!εννοω δεν ειχε και πολυ πρασινο!δε συγκριση με ολα τα αλλα νησια που εχω παει δεν του βαζω και...10!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα απο σας γνωριζει ποσο στοιχιζουν τα cyclacur!!

Eχω κανει ηδη μια πετυχημενη εξωσωμτικη και ειμαστε σε σκεψη για 2η.

Απλα τωρα μαθαινω το κοστολογιο!! :dry:

Ευχαριστω εκ των προτερων!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Here i am !!!!!!!!!

Eιστε καλα? Μια χαρα ειστε (μονη μου ρωταω,μονη μου απανταω...μαλλον εχω ακομα καταλειπα ορμονων :P:P ).

Ειδα οτι επεστρεψε και η μαυρη (πλεον) γαζελα (η Ζαχα) ;) Ημουν κ εγω το σαββτοκυριακο στην θαλασσα αλλα την εβλεπα μονο.Ειπα να μη μπω γιατι με την γκαντεμια που εχω,σημερα θα ηθελα θερπεια για μυκητες :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: .

Ανεμος ετοιμαζεστε για διακοπες?ΤΥΧΕΡΟΙ.......

Αντε καλες χοριακες,μεταφορες,αυγουλομαζωξεις κ ξαπλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας κ απο εμένα........χαίρομαι που είστε ολες-οι εδώ κ καλά!!

Ανεμος καλή η Νάξος ,αλλά νομίζω η Πάρος είναι ωραιότερη(αν δεν παινέψω το σπίτι μου....χαχα)

Κορίτσια σήμερα έκανα τον πρώτο μου υπέρηχο κ ο γιατρός ενθουσιασμένος μου είπε οτι πάμε καλά με 10 αβγουλάκια.......επομένως συνεχίζω να κλωσάω μέχρι νεοτέρας !! :blink: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simone έγραψε:

Θα ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα απο σας γνωριζει ποσο στοιχιζουν τα cyclacur!!

Eχω κανει ηδη μια πετυχημενη εξωσωμτικη και ειμαστε σε σκεψη για 2η.

Απλα τωρα μαθαινω το κοστολογιο!! :dry:

Ευχαριστω εκ των προτερων!! :)

1,96E να κ κάτι φθηνό...καλή επιτυχία simone

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας,

Να ρωτήσω κάτι. Ξέρετε σε ποια δημόσια νοσοκομεία μπορούμε να κάνουμε σπερμοδιάγραμμα για την επιτροπή του ΙΚΑ? Ποια είναι η διαδικασία ακριβώς, κλείνουμε ραντεβού ή μπορούμε να πάμε έτσι? Επίσης το υπερηχογράφημά μου είναι του Σεπτεμβρίου. Υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα που είναι παλαιότερο των 6 μηνών που θέλουνε?

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini73 έγραψε:

Κορίτσια γειά σας,

Να ρωτήσω κάτι. Ξέρετε σε ποια δημόσια νοσοκομεία μπορούμε να κάνουμε σπερμοδιάγραμμα για την επιτροπή του ΙΚΑ? Ποια είναι η διαδικασία ακριβώς, κλείνουμε ραντεβού ή μπορούμε να πάμε έτσι? Επίσης το υπερηχογράφημά μου είναι του Σεπτεμβρίου. Υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα που είναι παλαιότερο των 6 μηνών που θέλουνε?

Ευχαριστώ

Γεια σου Fotini73! Τι κανεις? Απο΄ότι βέπω ξεκινας διαδικασίες για την επομενη προσπαθεια ε? Μπραβο! Ευχομαι αυτη η φορά να είναι και η τυχερή σου!

Ειλικρινα εγώ δεν έχω ιδεα για το ΙΚΑ γιατι ανηκω στο ΤΕΒΕ και είναι αλλη η διαδικασια! Νομιζω όμως πως μπορείς να κανεις και ιδιωτικα σπερμοδιαγραμμα και να το πας στην επιτροπη. Αλλα επειδη δεν ειμαι σιγουρη καλύτερα να στα πει καποια αλλη κοπελα που ξερει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fotini73 λογικα σε ολα τα δημοσια νοσοκομεια κανουνε σπερμοδιαγραμμα.θα πρεπει να το ψαξεις αυτο!Το σιγουρο ειναι πως ειναι με ραντεβου νο οποιο μπορει να καθυστερησει και μερικους μηνες.Δεν εχουν αμεσα ραντεβου.

Αν θυμαμαι καλα ο υπερηχος πρεπει να ειναι μεσα στο τελευταιο εξαμηνο.(δεν ειμαι απολυτη ομως.Δεν θυμαμαι καλα)

Και σαλπιγγοραφια τελευταιας 5ετιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια....

Φωτεινή δεν ξέρω που μένεις αλλά το καλύτερο σπερμοδιάγραμμα που το συστήνουν όλοι το κάνει το νοσοκομείο Έλενα και δεν χρειάζεσαι το ΙΚΑ γιατί πληρώνεις η 7 η 15 Ευρώ.Απλά παίρνεις και κλείνεις ρ/β και σου δίνουν το πολύ ένα μήνα μετά.

Και επίσης συγνώμη κορίτσια αλλά η Νάξος έχει μακράν από τις ωραιότερες παραλίες στην Ελλάδα....Και πράσινο με συγχωρείτε κιόλας κυκλαδονήσι είναι άμα θέλετε πρασινάδα, Ιόνιο.... κατάπρασινο!!!Και αναλογικά με τα υπόλοιπα κυκλαδονήσια έχει περισσότερο πράσινο.Οι κυκλάδες δεν έχουν πράσινο,αυτή είναι η ομορφία τους ο ήλιος και η Θάλασσσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...