Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ηλιαχτιδα28 έγραψε:

καλημέρα, καλημέρα

όλες καλά;

από ότι βλέπω μια χαρά είμαστε όλες

μόνο μερικές με λίγο παραπάνω αγωνία

ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ

εμένα αποφάσισαν σήμερα να τα ενοχλήσουν τα παιδάκια μου να δουν τι κάνουν και με πήραν τηλέφωνο πουρνό- πουρνό (7η ώρα)να μου πουν ότι σήμερα που είναι στην 3η μέρα μετά την ωοληψία είναι 8 άριστα 2 πολύ καλά και 1 μέτριο. Οπότε προχωράμε για βλαστοκύστες και κάνω εμβρυομεταφορά την Δευτέρα.

ΠΩΣ ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ (ΒΛΕΠΕΤΕ) ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ;;;;;;;;;;;

ηλιαχτιδα πας τέλεια, εγω θυμάμαι είχα 14 γίνανε 9 τα αφήσαμε βλαστοκύστες μείνανε 6 κ στο τέλος προχώρησαν 4, τα 2 τα έφαγα...κ τώρα ελπίζω να μην έφαγα τα τελευταία 2...αχ ....

Μια χαρά πας...1 καλό θέλουμε κ πολύ τύχη, εσυ θα έχεις πολλα περισσότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wannabemom έγραψε:

καλημερα!!!

Ηλιαχτίδα28 συγχαρητηρια, 8 αριστα!!! Νομίζω όλα θα πανε τέλεια!

Nikol και dolfin καλα αποτελεσματα ευχομαι!Συντομα να μας ανακοινώεσετε τα ευχαριστα!

Anemos ευχομαι τα καλύτερα κ για εσας!Η συζυγος είναι πολυ τυχερη που έχει έναν τέτοιο άντρα! Άντε συντομα πατερας!

Θέλω να ρωτησω τα εμπειρα κορίτσια, πριν την χοριακή είχατε συμπτώματα? Και πόσες μερες μετα απο την εμβρυομεταφορά κάνατε χοριακή? (κορίτσια θέλω τις ελάχιστες ημερες, με εχει πιάσει τέτοιο άγχος που πλεον νιωθω ότι μπορεί κ να κάνω κακο....please help!)

Για συμπτώματα δεν είμαι η αρμόδια γιατι μέχρι τώρα χοριακές ΜΟΝΟ αρνητικές, για την χοριακή εξαρτάται πόσο ημερών ήταν τα έμβρυα που σου βάλανε, εμενα 5 ημερών κ η χοριακή θα γίνει τη 10η μέρα...΄

Τι εννοείς θα κάνεις κακό? τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol μου σε ευχαριστώ πολύ για την αισιοδοξια που μου δίνεις.

όσο για σένα φιλενάδα ότι έφαγες έφαγες τώρα θα κάνεις 2 πανέμορφα μωράκια και είμαι σίγουρη γιαυτό.

μαζί είχαμε πάρει τότε την αρνητική χοριακή

μαζί θα πάρουμε και τώρα την ΘΕΤΙΚΗ.

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θυμάμαι κοριτσάκι μου, διαβαζω κ ξαναδιαβάζωω τα αισιόδοξα μηνύματά σας να παίρνω θάρρος γιατι απο συμπτώματα τίποτα πάλι.....

Θετικές μόνο χοριακές εύχομαι με όλη μου την καρδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Γειά σας κοριτσάκια. Λοιπόν, Famestory αν κοιτάξεις και εσύ στις σελίδες 8-10 ίσως βρείς την αντιπροσωπευτική είκονα του γιατρού σου...Μην ανησυχείς για την εξωσωματική οι πρώτες δύο μέρες ζορίζουν μετά συνηθίζεις και το Γιουλάκι όλο ερωτήσεις ήταν, τώρα εξπέρ και δεν φτάνει που κλάνει σπίτι της τον άντρα της, κατάκλασε και μας με την άλλη την προκόπω τη Ζαχαρένια,αφού κοιτάς το πόστ απο την κεντρική σελίδα και μόλις πας να πατήσεις το κουμπί σε πέρνει μια μπόχα ψοφίμι!

Δαφνούλα τα νέα σου ήταν τέλεια....Το ήξερα! Το ίδιο και σένα Ειρήνη.

Δελφινάκι καλή επιτυχία!

Ρε Γιουλάκι με συγχωρείς νομίζεις πως θα κάνεις μπανάκια χαλαρά και με την ησυχία σου, όπως η Ζαχαρένια, η Βασούλα και εγώ...;όχι, κοριτσάκι εσύ θα έχεις νινί.Δεν μπορούμε να έχουμε όλες την πολυτέλεια της Θάλασσας!Μα έλεος μου θέλετε όλες τώρα Σεπτέμβρη.

Νικόλ μην έχεις έννοια, είναι σίγουρο πως όλα θα πάνε καλά.

Κορίτσια πόσες από εσάς μένετε Αθήνα;Καλά θα ήταν να συναντηθούμε.

Λόλιποπ είσαι Αθήνα;

Εγω δυστυχώς μένω Θεσσαλονίκη :(

Μακαρι να μπορουσαμε να βρεθουμε όλες απο κοντά, θα είχε πολύ πλάκα

Δελφινακι και απο μένα καλη επιτυχία :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

gioulaki έγραψε:

Ναι gioulaki μου 2 κατεψυγμένες βλαστοκύστες 5 ημερών...αχ τα μαναράκια μου ελπίζω να μη τα καταβρόχθισα κ αυτα...[/quote:256qru3z]

Ολα θα πάνε καλά...πουρτ...ΩΧ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεμος πολυ γέλιο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ηλιαχτίδα τι τελεια!! 8 ???? Σούπερ!!

Εγω κοριτσια πρηζομαι συνέχεια. Χθες το βραδυ με πηρε ο γιατρος και μου μειωσε και αλλο τη δοση 1 μονο ενεση μου αφησε , γιατι αυτα τα αυγουλάκια εχουν αποθρασυνθει και γεννάνε συνέχεια :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαχτιδακι τελειααααααααααααα!!!!!!!!!

Γιουλακι τα αυγουλακια σου ειναι δωσε θαρρος στον χωριατη να σου ανεβει στο κρεβατι :laugh: :laugh: :laugh:

Πηραν φορα κ δεν τα σταματαει τιποτα ε??? :P

Νικολ ολα καλα!Δεν θελω αγχος και καταβροχθισματα :P :woohoo:

Εyeore ζουζουνα εισαι καλα ε?????

Ποιος στεναχωρησε την Eko? :angry:

Καλε η Ζαχα που ειναι?Δεν την ειδα καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερωτηση κρισεως ή γνωσεως!

οταν γινεται η εμβρυομεταφορα που πανε τα εμβρυα που δεν γονιμοποιουνται;;;;;;;τα απορροφαει ο οργανισμος;;;;;;;;;;;;;;;; :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANA τι σκας, γιαυτα που δεν γονιμοποιούνται? θα τα αποβάλεις με την περίοδο σου. αν πάλι εμφυτευτεί κάποιο, δεν ξερω τι γινονται τα υπολοιπα,αλλα τι σημασια εχει?ευχομαι οτι καλυτερο

Lollipop κανεις δεν με στεναχώρησε, αστα αυτά σε άλλο ποστ.

Ανεμε αυτό για τη συλλογή σου με τα cd (αν και επρεπε να το αφιερωσω στη Lollipop- αλλά αυτη δεν είναι αγορι):

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

Για συμπτώματα δεν είμαι η αρμόδια γιατι μέχρι τώρα χοριακές ΜΟΝΟ αρνητικές, για την χοριακή εξαρτάται πόσο ημερών ήταν τα έμβρυα που σου βάλανε, εμενα 5 ημερών κ η χοριακή θα γίνει τη 10η μέρα...

Να υποθέσω εννοείς την δεκατη απο εμβρυομεταφορα, έτσι?

Εμένα 3ης ημερας και μου είπε 2 εβδομάδες μετα!!

Ουφ, πολύ δύσκολη η αναμονή! Δεν με βλέπω να αντεξω να περιμενω μεχρι τοτε! Τεσπα, Νικοl ευχομαι αυτην την φορά να πάνε όλα καλα κορίτσι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Ηλιαχτιδακι τελειααααααααααααα!!!!!!!!!

Γιουλακι τα αυγουλακια σου ειναι δωσε θαρρος στον χωριατη να σου ανεβει στο κρεβατι :laugh: :laugh: :laugh:

Πηραν φορα κ δεν τα σταματαει τιποτα ε??? :P

Νικολ ολα καλα!Δεν θελω αγχος και καταβροχθισματα :P :woohoo:

Εyeore ζουζουνα εισαι καλα ε?????

Ποιος στεναχωρησε την Eko? :angry:

Καλε η Ζαχα που ειναι?Δεν την ειδα καθολου!

Γειά σας κοριτσάκια.

Καλά είμαι Λόλιποπ,περιμένω να αδιαθετήσω.Εχώ αυτά τα πολύχρωμα τώρα,ξέρεις.

Γιούλακι να χαίρεσαι, εγώ έκανα τόσες ενέσεις και μόνο 1 και μισό αυγουλάκια...Φαντάζομαι πως αφού το κατάλαβε νωρίς ο γιατρός θα το αντιμετωπίσει.

Η Ζαχαρένια θα έχει πάει για κανένα μπανάκι.

Πολλά φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!!!!!!

Εχω λυθει απο τα γελια τι τελειο θετικο κλιμα που εχετε φτιαξει...Μπραβο παιδακια!!!!!!Ειστε φοβεροι!!!!!

Νικολ μου καλη επιτυχιαααααααααααααααα!!!!

Δαφνουλα μου συγχαρητηριααααααααααααααα!!!!!!!

Ευακι μου θα τα καταφερεις την επομενη φορα!!!!!!Να σαι σιγουρη!!!!!!

ΟΛΟΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...katerina... έγραψε:

Νικολ μου καλη επιτυχιαααααααααααααααα!!!!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααααααααα

ευχαριστώ κοριτσάκι μου καλό.. :kiss:

Ευακι μου καλησπέρα...απο αυριο θα χτυπήσει το ζαχαρωτό...θα μας τρελλάνει πάλι...κατι θα σκεφτώ να γράψω για να την προκαλέσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσααααααα!!!!!!Να μαι κ εγω ξανα (και ξανα και ξανα):P

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ.

Ασε που σκεφτομαι και τον αυριανο υπερηχο κ κατι με πιανει (καλο κακο δε μπορω να το ξεχωρισω),η αληθεια ειναι οτι μια αγωνια την εχω :unsure:!

Βρεχει κιολας ο παλιοκαιρος κ μου εχει κανει την καρδια περιβολι :laugh: !!!!

Ουφ ουφ ουφ και παλι ΟΥΦ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipopέλα μην αγχωνεσαι! Όλα καλα θα στα δείξει ο υπερηχος θα δεις! Και όλα κα λα θα σου πανε! Εγώ το πιστευω αυτη τη φορα παρα πολύ για σενα! Και στο κατω κατω μην πεφτεις ε?? Θελουμε να συνεχισεις να "γραφεις" με τη Zaxa και να μας κανεις να γελαμε και λιγακι. Γιατι εγώ ετσι οπως είμαι αυτον τον καιρό το έχω ξεχασει το γελιο!

Ηλιαχτίδα τα νεα σου είναι παρα πολυ καλα!!! Καλη συνεχεια!

Wannabemom μην αγχωνεσαι! Ποια μερα πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπουμπουκακιααααααααααααα!!!! (τςςςςς καλο το γλυψιμο???)

τι κανουν οι κλωσσούλες μας???κο κο κο κο(ετσι εκανα εγω οταν καθομουν φόλος μετα απο εμβρυομεταφορα!!!)

:laugh:

**************************************************

περατε ωραιο ΠΣΚ??? ΕΓΩ ψηθηκα το ζωωωωωωωωον στον ηλιο διοτι παλευα με κατι μπαλακια και κατι ρακετες τρομαρα μου στα γεραματα....και ξεχασα να βαλω αντιηλιακο...μονο στον αντρα μου φωναζα να βαλει (ΕΙΔΑΤΕ τιιιιι Ανθρωπος ΕΙΜΑΙ έτσι??? ΑΝΩΤΕΡΟΤΑΤΟΣ παιδι μου)

Σημερα πονανε οι κωλοι...το δεξι χερι απο την ρακετα...και το ματι (ΑΣΧΕΤΟ με το τεννις απλα κοιμηθηκα με το μακιγιααααααζζζζ χθες :laugh: ) ντοιν....

*****************************************************

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...