Μετάβαση σε περιεχόμενο

me ena megalo giati tha zw apo edw kai pera giatii


Recommended Posts

εχω στεναχωρηθει πολυ με την ιστορια σου,πραγματικα πιστευω οτι ο χρονος γιατρευει τις πληγες και ευχομαι καποια στιγμη να το διηγεισαι σαν ιστορια στα παιδακια σου...Ειναι το χειροτερο που μπορει να συμβει σε εναν ανθρωπο αυτο,αλλα προσπαθησε να το ξεπερασεις για να εχεις δυναμη και ολη την αγπαη σου να την δωσεις στο επομενο σου παιδακι..Ευχομαι να εχουμε συντομα νεα σου οτι χτυπαει καινουργια καρδουλα μεσα σου... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

niakoylinaki πόσο λυπάμαι για αυτο που συνεβει στο μωρακι σου και σε σας κουκλα μου- θυμάμαι απο καιρο που διαβαζα για την εγκυμοσύνη σου και σοκαριστικα τωρα...

ευχομαι ο καιρος που θα περασει να σας βοηθησει να το ξεπερασετε.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se eyxaristw poly kopela moy na eisai kala kai esy kai to koritsaki soy.............oso gia ton an thelw allo kai vevaia kai tha prospathisw ...alla shgoyra tha einai to deytero paidi moy....kai to prwto tha mas vlepei apo pshla....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΑ έγραψε:

Είναι πολύ άδικο αυτό που ζεις....

Πιστεύω πως δεν υπάρχει μεγαλύτερος πόνος και πως δεν ξεπερνιέται.

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται έτσι λένε είναι πολύ άδικο όμως.

Εγώ είχα μια παλύνδρομη κύηση και παρόλο που έχω ένα κοριτσάκι 2,5 χρονών ακόμα δεν το έχω ξεπεράσει αλλά και πάλι δεν μπορώ να φανταστώ το πόσο πολύ πονάς. Το ξέρω ότι δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα πλέον για τα μωράκια που φεύγουν, ίσως όμως μπορούμε να κάνουμε κάτι για τα μωράκια που θέλουν να έρθουν.

Δεν ξέρω ειληκρινά τι συμβουλή να σου δώσω για απαλύνω τον πόνο σου γιατί θεωρώ ότι δεν υπάρχει.΄

Επειδή όμως έχω περάσει την κατάσταση της απώλειας μπορώ να σου πω πως θα νοιώσεις καλύτερα αν προσπαθήσεις ξανά για να έχεις ένα μωράκι στην αγκαλίτσα σου.

Ποτέ δεν θα αντικαθίστει την απώλεια του μωρού σου αλλά θα σου δώσει τόση χαρά που δεν μπορείς να φανταστείς.

Προσπάθησε θα σου κάνει καλό.

Ελπίζω να σε βοήθισα έστω και λίγο...

Μακάρι να μπορούσα περισσότερο.....

se eyxaristw poly kopela moy na eisai kala kai esy kai to koritsaki soy.............oso gia ton an thelw allo kai vevaia kai tha prospathisw ...alla shgoyra tha einai to deytero paidi moy....kai to prwto tha mas vlepei apo pshla....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ότι καλύτερο μέσα από την ψυχή μου και σου στέλνω θετική ενέργεια ΄για να πάνε όλα καλά.

Θα σου δώσω μια συμβουλή εγώ με την κόρη μου έκανα μια βλακειά. Έχοντας στο μυαλό μου την πρώτη φορά που είχα μείνει έγκυος δεν ευχαριστήθηκα την εγκυμοσύνη μου και ότι έκανα για την κόρη μου ψώνια ή οτιδήποτε άλλο το έκανα ναι μεν με χαρά αλλά περιορισμένα πάντα είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου το κακό. Εκεί που ησύχασα κάπως ήταν όταν άρχισα να την ακούω συχνά στην κοιλιά μου. Μέχρι να την κρατήσω στην αγκαλιά μου ήμουν συγκρατημένη. Και ακόμα και τώρα ακόμα νομίζω ότι κάτι θα γίνει. Άσε που δεν μπορώ να βλέπω να την μαλώνουν ούτε ο άνδρας μου. Γενικά είμαι υπερποστατευτική σε βαθμό αηδίας αλλά δεν μπορώ έτσι μου βγαίνει. Για αυτό σου λέω ψηλά το κεφάλι να σκέφτεσαι μόνο θετικά και όλα θα γίνουν.

Μια φορά μου είχε πει μια φίλη μου για την πρώτη απώλεια είδες τι κορίτσι έκανες?? Ίσως κάποια φορά όλα να γίνονται για κάποιο σκοπό (για καλό το είπε η κοπέλα) Εμένα μου ερχότανε να της κοπανήσω το κεφάλι στον τοίχο. Αλλά δεν της είπα τίποτα γιατί δεν έχει παιδιά και δεν της έχει συμβεί ποτέ τίποτα και δεν καταλαβαίνει.

Συγνώμη αν σε στεναχωρώ με αυτά που σου γράφω...

Ελπίζω να είσαι καλά και σε λίγο καιρό να ακούσω καλά νέα για εσένα... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

6.6.2010 6.6.2011 καρδούλα μου γλυκιά πέρασε ένας χρόνος απο τότε που έφυγες δεν σε έχω βγάλει απο το μυαλό μου ούτε στιγμή αγοράκι μου γλυκό σε ευχαριστώ για τις όμορφες στιγμές που ζήσαμε μαζί 7 ολόκληρους μήνες μου λείπεις αφάνταστα ψυχή μου προσπαθω να είμαι ήρεμη να φέρω στον κόσμο τα αδελφάκια σου αλλα μερικές φορές είναι αδύνατο ........ Λατρεία μου δεν θα σε ξεχάσω ποτέ όσα χρόνια και να περάσουν θα είσαι πάντα στην καρδιά μου παιδι μου σαγαπω όσο τίποτα σε αυτόν τον κόσμο το Σάββατο έπρεπε να σβήσουμε το πρώτο μας κερακι αλλα δεν εισουν εδώ ..........μου λείπεις πολυ καρδούλα μου σαγαπωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα μου γλυκιά.... σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά!!!

Σε καταλαβαίνω 100% αλλά πίστεψε με μόλις αρχίζουν τα μωράκια σου να σε κλωτσάνε θα απαλύνει ο πόνος... Να σκέφτεσαι ότι το μωράκι σου απο εκεί που είναι προσέχει τα αδελφάκια του!!!

Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κοπελα μου!!!Κλαιω..κλαιω!!Ποσο σε καταλαβαινω!!Την Τεταρτη εμαθα πως η κυηση μου ειναι παλινδρομη και την Παρασκευη εχασα το σπορακι μου!!Κανε υπομονη...παρε δυναμη εχε πιστη!!!Αυτα κανω και εγω...παιρνω δυναμη απο το κοριτσακι και πιστευω πως η Παναγια θα με βοηθησει και θα αποκτησω ενα αλλο μωρακι!!Δεν θα ξεχασουμε ποτε αλλα ελπιζω ο πονος να μαλακωσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

αχ νιακουλινακι μου σε παρακαλω αχ θεε μου δεν ξερω τι να πω,κλαιω κ σε καταλαβαινω ειναι πολυ δυσκολο,δυστυχως δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα για τα μικρα μας αγγελουδια.

δε νομιζω πως εχεις κανει κακο για να σε τιμωρησει ο θεουλης.

δεν ξερω τι να πω λυπαμαι γλυκια μου λυπαμαι πραγματικα.

κουραγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΑΧ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΝΙΩΘΩ.......ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ......ΑΠΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΣΕ ΧΛΩΡΟ ΚΛΑΡΙ,,,,,,,ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΕΟ , Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΤΙΜΩΡΕΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ , ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΣΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ , ΣΕ ΑΝΙΚΑΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΟΡΚΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ.... ΑΛΛΑ....ΠΟΝΑΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΖΩ ΓΙΑΤΙ .....ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ......

iBRtp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...