Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

Μαρινα μου μια χαρα μου τα ειπες!!!

Και τι νομιζεις τωρα? οτι μας απειλεις?? :D:D

Μακαρι να 'ρθειτε!!!

Πρωτο σπιτι, δευτερο επιπεδο ...σας περιμενουμε... ;)

Θα βαλω και τα δυνατα μου να πετυχω τον καφε.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα ερχόμασταν...αλλά κάτι παίζει με το τζετ μας...κ δεν ξεκουνιέται!!! :lol::lol::lol:

κρίμα βέβαια...επειδή θα ρίχναμε πολύ γέλιο με τίς μικρές να πέφτουν στο χιόνι!!!!!!!!!!!!

αααααααααααχχχχχχχχχχ αγαπημένε μου

άη λαλίλη (εβελιν τον αη βασίλη) στείλε μου ένα τζετ να πάμε στην Κασσάνδραααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aααααα!!! Ειδα τις φωτογραφιες απο το Εβελινι!!!Μα τι παιδι ειναι αυτο!! Δεν εχω δει πιο ομορφο κοριτσακι!!!!!!Απιστευτο προσωπακι!! Μπραβο σας!!

Επισης μου φαινεται οτι ειναι ψηλη, ολοκληρο παιδακι.. Σωστα ?? 'Η ετσι θα γινει και η μικρη μου σε λιγους μηνες?? :)

Ααα Μαρινακο τις μποτουλες απο που τις πηρατε?? Μολις συνειδητοποιησα οτι δεν εχω μποτες για την Κασσανδρα αν θελουμε να κανουμε βολτα στο χιονι....Και φανταζομαι οτι αυτο δεν θα ειναι το τελευταιο χιονι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!ΑΠΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΛΛΟΝ ΕΒΓΑΛΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ!!!!ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΧΘΕΣ ΤΣΙΡΙΖΕ 2 ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!ΚΑΚΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΑ.Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΓΑΛΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???

ΚΑΣΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!Η ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΑΜΝΟ Η ΟΧΙ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΜΕΝΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ 33.ΟΓΙΑΤΡΟΣ ΒΡΗΚΕ ΠΕΣΜΕΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙ.ΑΥΤΗ ΟΜΩΣ ΕΠΕΜΕΝΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΜΝΙΟ.ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΤΑΟΥΝ.ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΕΒΑΙΑ.ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΑΜΝΙΟ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΣΑΠΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ.ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.

ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΧΙΟΧΙ!!!!ΧΑΧΑ!!ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ Ε???

ΑΝΤΕ ΝΑΟΥΣΑΙΕΣ Κ ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΡΙΞΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ.ΕΙΜΑΙ Κ ΧΑΡΤΟΡΙΧΤΡΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΚΙΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΙΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ???ΕΧΕΤΕ WHATS UP?ΝΑ ΤΑ ΛΕΓΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΠΩ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΑΛΛΟ ΜΠΑΣ Κ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΤΟ ΠΕΠΑΚΙ!!!!! ΠΕΠΗ ΟΧΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ Η ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΝΩΜΑΛΙΑ! ΠΧ ΛΑΓΟΧΕΙΛΟ Η ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΣΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ! ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΕΤΣΙ!!! ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΡΩΤΗΣΑ Κ 3 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΕΠΙΤΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!! ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ! ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ ΠΡΩΤΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ!!!!!!! ΕΙΠΕΣ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 1 ΣΤΑ 200? Η ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΣΤΗΝ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΑ?????

ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΤΟΥ ΜΗΛΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ????? ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟΣ Κ ΠΟΛΛΥ ΕΞΥΠΙΡΕΤΙΚΟΣ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΛΥΣΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΑΠΟΡΙΕΣ! ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ!

ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΟΤΙ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΣΙ!!!!!!!! ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ! ΕΙΔΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟ ΣΚΑΤΙΑΡΙΚΟ???? ΚΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΜΕΝΗ Η ΜΑΝΟΥΛΑ!

ΑΛΑΓΗ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΧΡΩΜΜΑΤΟΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΓΙΟΠΙ ΓΙΟΥΠΙ ΧΙΟΝΙΣΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ......Κ ΠΟΛΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΑ ΑΣΠΡΑ ΑΣΠΡΑ :lol::lol::lol::lol: ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΒΑΨΕ ΡΕ ΜΑΜΑ????????????????ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΤΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ :lol::lol: ΣΥΜ,ΠΕΘΕΡΑ ΧΑΡΤΟΜΟΥΤΡΟ??????? ΘΑΝΑΣΗ ΠΑΙΖΕΙΣ???? ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΑΘΛΗΜΑ! WHATS UP ΔΕΝ ΕΧΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις μπότες της πήρα από τη φένα στη θεσ/νίκη είχε προσφορά 1+1 δώρο κ πήρα ένα μπουφάν κ οι μπότες ήταν δώρο ουσιαστικά.. νομίζω ακόμα έχει αυτή την προσφορά.

ξεσάλωσαν τα μικρά κ σήμερα στα χιόνια!! εμένα μεβαλε οφ η μικρή!!

ράνια το μυστικό είναι μικρά γεύματα να μην επιβαρύνεις το στομάχι της...δλδ..αν δίνεις πχ 90μκ δώσε 50-60 κ μετά από λίγο πάλι τόσα..κράτα την πολύ ώρα όρθια στον ώμο σου να ρευτεί, ακόμα κ αν ρευτεί αμέσως πάλι κράτησε την...επίσης σήκωσε λίγο το στρωματάκι της..να έχει κλίση περ. 30-40μοίρες..Τι μάρκα γάλα δίνεις..; δοκίμασε κ άλλο αν σου το είπε ο παιδίατρος μπορεί να της στρώσει καλύτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΑ!!!ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑΝ 20Ε!!!!ΒΡΕ ΟΥΣΤ...ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ JUMBO!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΑΤΙΜΟΙ!!ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟΤΟΜ Α ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΖΑΜΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :D:D:D:D:D

ΚΑΛΑ Ε ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΕΝΑ ΣΑΚΟ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!Κ ΜΕΙΝΑΝ Κ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΜΕΡΙΚΑ!!! ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ...ΑΝΑΘΕΜΑ Κ ΑΝ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΕΚΠΕΙΔΕΥΤΙΚΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΝΕΙ ΗΧΟΥΣ ΖΩΑΚΙΑ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟΡΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΘΑ ΦΧΑΡΙΣΤΙΕΤΕ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ :lol::lol::lol: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ!

ΠΗΡΕ Η ΜΑΜΑ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΙΔΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ Κ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΝΙΨΙΑ ΤΗΣ! ΑΧ ΑΜΑ ΕΙΧΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΧΑΜΕ ΙΔΙΕΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΡΟΖ ΜΩΡΕ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΞ ΜΟΥ!

ΚΑΛΑ Ε ΤΟΝ ΠΗΡΑ Κ2 ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ Κ ΜΟΝΟ 5 ΕΥΡΩ! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ Κ ΧΙΛΛΙΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΣΚΑΤΟΥΛΑΚΙΑ ΜΙΚΡΟΠΡΑΜΑΤΑ!!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΡΑΝΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΟΥΦΟΥΣ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ :shock::shock::shock: ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΥΣ!!! ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΤΑ ΧΑΖΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΟΜΩΣ! ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΑΝΟΥΜΕΡΑ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΕΜΕΙΣ ΦΟΡΑΜΕ ΓΙΑ 18 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕ ΚΟΥΜΑΝΤΟ Κ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙΑ ΜΕ ΗΛΙΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ!!! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑΜΟΥ!!!! ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ! ΜΟΥ ΛΕΙΨΕ ΠΟΛΛΥ ΟΜΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!

Ελενα βεβαιως και θελω το τηλ. του καθηγητη στη Θεσ/νικη. Περιμενω οποτε μπορεις.. :) Το επομενο που θα σας ρωτουσα ειναι αν ξερετε να μου πειτε για κανεναν καλο γυναικολογο..

Ρανια ειδες τα μωρουδιακα?? Πανακριβα!! Και στην ηλικια που ειναι μικρη σου θα θελει καινουρια φορμακια και ρουχαλακια συνεχως.. Οποτε μην ξοδευεσαι απο τωρα.. ;) Εχεις καιρο να το κανεις αργοτερα... :)

Βρε Ελενα τι μας ξεσηκωνεις τωρα??? Ωραια στα jumbo ε?? Λεω κι εγω να παω στο cosmos την Κυριακη αλλα δεν ξερω.. Με τετοιες ζαλαδες ουτε τον μισο οροφο δεν θα μπορω να περπατησω...

Αλλα μου φαινεται θα το προσπαθησω .. :)

Μαρινα πολυ ωραιες αυτες οι μποτουλες...Και τις χαρηκατε βλεπω!! Αληθεια, ποση ωρα ηταν στο χιονι τα μικρα?? Πως ξερεις ποτε αρχιζουν να κρυωνουν?? :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Μεγειά τα παιχνιδάκια του Χρηστάκη!!!!!!!! Να τα χαρεί κ να παίξει μέχρι να τα χαλάσει όοοοοοολα για να του πάρει η μαμά κ ο μπαμπάς καινούρια!!!!!

Πέπη τα μικρά τουλάχιστον 1,5 ώρα ήταν έξω...της φορούσα από μέσα καλτσόν από έξω παντελόνι κ 2 μπλούζες κ μπουφάν κ 2 ζευγ. κάλτσες..όταν είδα ότι κρύωσαν τα χέρια της, της άλλαξα γάντια κ όταν είχε παγώσει κ η μουσούδα της :) μπήκαμε μέσα...αλλά μιλάμε με το ζόρι...χιοχι κ χιόχι όλη την ώρα...

κ μόλις μπήκαμε κόλλησε τη μουρη της στο τζάμι κ κοιτούσε με νοσταλγία...λες κ της στέρησα τη διασκέδαση...

μετά όμως είχε γίνει πτώμα...ούτε να φάει δεν ήθελε...λίγο έφαγε ίσα να μην πεινάει κ έπεσε για ύπνο ώσπου μετά από ένα 3ωρο την ξύπνησα εγώ για να μην αποβλάκωθεί!!! :lol::lol:

Την Κυριακή θα πάμε κ εμείς Θεσ/νίκη..τζάμπο κοσμος αγορά παντού λέμε!!!

που ξέρεις Πέπη μπορεί κ να συναντηθούμε!!!:):):):)

Εγώ έχω γυναικολόγο την Αρετή τη Δουμπρή εδώ στη Νάουσα..Προσωπικά έχω μόνο τα καλύτερα να πω...τώρα πια μετά από μια ιδιαίτερα δύσκολη εγκυμοσύνη που είχα κ με στήριξε πρώτα σαν άνθρωπος κ μετά σαν γιατρός είμαστε κ καλές φιλεναδίτσες..κ πίνουμε κ το καφεδάκι μας τουλάχιστον 1-2 φορές το μήνα... θέλεις να σου στείλω το τλφ της..; αν θέλεις πάμε κ μαζί.. έτσι κ αλλιώς...πάω πια με όλες τι φίλες μου που έχουν μείνει εγκυες:):):)

αυτααααααααα

σήμερα αφού κωλοβάρεσα σχεδόν όλη την εβδομάδα έχει μαζευτεί πολύυυυυυυυ δουλειάααααα κ λέω να στρωθώ γιατί αλλιώς βλέπω να με κυνηγάνε με το δίκανο οι ναουσαίοι!!!:):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γρηγορη καλημερα γιατι πνιγομαι στισ δουλειεσ! ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! ;)

ΠΕΠΗ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΙΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΜΗΚΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ! ΕΞΗΓΙΣΕ ΤΑ ΤΟΥ ΟΛΑ, Κ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟΣ Κ ΣΥΖΗΤΙΣΙΜΟΣ!

ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΚΑ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ Σ ΑΥΤΗΝ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ! ΠΗΓΕΝΑ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΒΛΑΚΑ ΓΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ! ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ! ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΙΣΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ! ΑΠΔΕΙΧΤΙΚΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΗΛ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΛΑΤΙΣΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΩ!

ΑΠΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΘΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕ Ο ΘΕΟΣ! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΟΧΙ ΖΩΟΝ ΣΑΝ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΙ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝ ΣΑΝ ΕΥΡΩ!!!! ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΠΡΙΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΣΟΥ! ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΠΑΡΤΗΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 1 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΙ!!! Κ ΜΗΝ ΝΤΡΑΠΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΑΜΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ!!

ΠΕΣ ΤΗΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ! ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Κ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ!

ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΟΤΕΡΑ! :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα θα παω και στην φιλη σου την Αρετη να παρω μια γνωμη..Αν θελεις γραψε το τλφ της...

Αν βολεψει να παμε μαζι τοσο το καλυτερο!!

Ελενα θα παρω και τον καθηγητη. Ολους σβαρνα θα τους παρω....

Στην Λαζαριδου πηγαινα κι εγω παλια αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενη..

Χαχα Μαρινα αυριο να 'χεις το νου σου στο Cosmos. Αν δεις μια μελαχρινη να σερνεται απο βιτρινα σε βιτρινα, εγω θα ειμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέπη σου έστειλα π.μ.

αν δε σε δούμε εμείς...που ξέρεις μπορεί να μας δεις εσύ!!

θα είμαι αυτή που θα κυνηγάει την εβελίνα - να μην ρίξει κάτω τις βιτρίνες που θα κοιτάς εσύ!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΚΑ!!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΛΑΜΑ!!!ΑΥΤΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΚΛΑΙΓΕ!!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ!!ΑΝΤΕ ΠΛΗΣΙΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΜΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑΟΥΣΑ!!!!!!!!!!ΚΑΣΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΕΙ ΤΩΡΑ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΦΟΥΛ ΗΛΙΟ ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΛΙΓΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΗΡΕΣ ΣΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ???ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΟΙΤΑΕΙ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ???ΑΝΤΕ ΚΛΕΙΝΩ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΓΑΛΑ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ.ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!

ΤΙ ΕΚΑΝΑ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ :cry::cry::cry: ΠΗΓΑΝΑ ΤΟΥ ΚΟΨΩ ΤΑ ΝΥΥΧΙΑ Κ ΤΟΥ ΚΟΨΑ ΒΑΘΙΑ Κ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΡΤΕΧΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ! Κ ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Κ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΚΑΠΟΥ! ΝΑ ΠΑΛΙ ΑΙΜΑ!

ΠΟΝΕΣΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ! ΠΗΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ! ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΗΧΟΥΣ ΚΟΥΜΠΙΑ ΚΤΛ!

ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ ΖΩΑΚΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΓΥΡΩ ΤΟΝ 3 ΜΗΝΑ ΕΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΦΑΣΗΠΟΥ ΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΟΠΟΤΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ Κ ΕΓΩ ΕΡΕΘΙΣΜΑΤΑ!!!! ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ :oops::oops::oops: ΑΛΛΑ ΕΝΑΝ ΤΟΝ ΕΧΩ...ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ!!!! ΟΠΟΤΕ ΡΑΝΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΡΟΙΚΑ....ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΑΣ?! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΤΟΠ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!! ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΡΙΕΤΕ!

http://perfectoys.gr/showprod.php?id=681

ΞΕΚΙΝΙΣΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΛΟΤΣΑΕΙ....ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΑΛΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ Κ ΠΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ....ΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΘΕΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ Κ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ Μ ΑΥΤΟ Κ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΤΕ Κ ΚΟΙΜΑΤΕ! ΟΛΑ Μ ΑΥΤΟ ΤΑ ΚΑΝΕΙ!

ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΕΦΟΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΥΣΕΙ ΕΝΩ Μ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειιιιιι ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!! ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ! ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ!!!

ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ :cry::cry::cry::cry:

Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΨΕΙΣ =((=((=((=((=((

ΔΩΣΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΧΤΕΣ!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΟΛΗ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ! ΕΧΕΙ ΤΟ ΛΙΝΤΛ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! ΕΧΕΙ Κ ΣΕ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΕΜΕΙΣ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ! ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΘΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ ΜΟΥ ΚΑΚΟΥΡΓΑ!!!!! [smilie=mumum.gif] ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ???

ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ.ΑΠΛΑ ΠΕΙΝΟΥΣΑΜΕ!!! [smilie=spam1.gif][smilie=spam1.gif][smilie=happy1.gif] ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ 140 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ 180 ΕΦΑΓΕ 170 ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ ΘΑΕΤΡΩΓΕ Κ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ!!!ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!ΠΑΩ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΚΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΜΙΑ Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΟΠΟΤΕ ΓΙΟΚ.ΑΛΛΑ ΑΥΡΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΛΙΝΤΛ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ.ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΡΟΖ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΓΚΡΙ ΚΑΡΟ!!!!ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΣΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΧΙΧΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΑΤΕ????Ε??ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΩ ΕΔΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!!! Εδω ειμαι!!

Μην στενοχωριεσαι Ελενα!! Συμβαινει αυτο με το νυχακια, ειδικα αν ειναι λιγο ζουζουνια και κουνιουνται συνεχως. Γι' αυτο καλυτερα οταν κοιμουνται. Κι εγω ειχα τρελο φοβο μην κοψω το δερματακι... Τωρα ειναι λιγο πιο ευκολα τα πραγματα..

Απο ψωνια τελικα εγω πηρα μποτουλες για το χιονι για την Κασσανδρα και ενα μικρο παιχνιδακι... Γινοταν χαμος στο cosmos κι εγω δεν μπορουσα να περπατησω. . Η ιδεα για cosmos τετοια μερα ηταν πολυ κακη.. Η μικρη μου δεν ηθελε με τιποτα στο καροτσι. Ηθελε να περπαταει και μαλιστα χωρις να την κραταμε απο το χερακι.... :? Εκει εχανε η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα....

Ρανια αντε ελα απο τα μερη μας!! Σε περιμενουμε ! Μπορει και να δεις χιονακι ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααααα!!!

εντάξει βρε Ελενάκι..σιγά το ατόπημα πια....όλες λίγο πολύ το έχουμε κάνει αυτό :oops::oops::oops: , οπότε ας μείνει μεταξύ μας..κ δε θα σου στέιλουμε ούτε την πρόνοια, ούτε το χαμόγελο :lol::lol::lol:

Ράνια μου, καλό κ ήρεμο ταξίδι να έχετε, καλά να περάσετε..(καλά στην πεθερά πόσο καλά να περάσετε πια... ;):lol::lol:) ..αλλά να σκέφτεσαι ότι πλησιάζει κ η ώρα της νάουσας!! Μακάρι να τα καταφέρουμε να συναντηθούμε..να δούμε κ την κούκλα σου από κοντά!!

Εμείς εχθές περάσαμε σούπερ...

πήγαμε σε ό,τι μαγαζί μπορείτε να φανταστείτε..στο κέντρο περισσότερο..μετά σε πολυκαταστήματα κ όταν αποφασίσαμε να πάμε στο κόσμος για φαγητό, δεν βρήκαμε ούτε μέρος να αφήσουμε καρφίτσα όχι να παρκάρουμε..οπότε φύγαμε με το ίδιο εισιτήριο κ φάγαμε σε παραλιακή ψαροταβερνούλα στην κρήνη. Ησυχα κ ωραία..το εβελίνι έφαγε 2 γλώσσες ψαράκια (νααα με το συμπάθειο :lol::lol: ) με πατάτες τηγανιτές κ διάφορα ψητά λαχανικά κ μετά έριξε γιά πρώτη της φορά έναν 2ωρο ύπνο στο καρότσι κ έτσι απόλαυσαν η μαμά κ ο μπαμπάς μετά από πολύυυυυυυυυυυυυυ καιρό ένα καφεδάκι ΚΑΘΙΣΤΟΙ!!!!!!!

Καλά ψωνίσαμε τόσα..που δεν χωρούσαν στο αμάξι... :oops::oops: κ η εβελίνα πήρε πολλαααααααα δώρα..τα οποία σήμερα όλη μέρα περιεργάζεται κ δεν ξέρει με τι να πρωτοπαίξει!! έχει πολύ γέλιο!!

αυταααααααααααα

εγώ έχω πάααααααρα πολύ δουλειά..να φανταστείτε μόλις κάθισα από όλη μέρα που είμαι στην πίεση από τις 7 το πρωί..άντε να τελειώσει αυτή η εβδομάδα αλλιώς θα τελειώσω εγώ πριν της ώρας μου :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣΑ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!! ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ :cry:

ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ....ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΦΟΥΣΚΟΤΟΥΛΗΔΕΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΗΡΑΜΕ ΜΟΝΟ 250 ΓΡ!!!!!!!!!!!!! Κ ΤΡΩΜΕ ΤΟΝ ΑΜΠΑΚΟ! ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΠΟ 1000-1200ΓΡ!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΨΗΛΟΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ!!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ 7 ΜΗΝΩΝ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί βρε ελενάκι αν τα παιδιά συνέχιζαν να πέρνουν 1 με 1,5 κιλό το μήνα όπως όταν είναι βρέφη, τότε όταν θα ήταν 1 έτους θα έπρεπε να είναι 16-17 κιλά!!!!!!!!!!!! υπέρβαρα!!!!!!

όσο μεγαλώνουν κινούνται περισσότερο..καίνε περισσότερες θερμίδες...πίνουν λιγότερο από το υπερθερμιδικό γάλα που τους δίνουμε σαν βρέφη κ εξαιτίας πολλών κ διαφόρων άλλων παραγόντων που ευτυχώς να λές που δεν συνεχίζουν να πέρνουν τοοοοοοσο βάρος!!!

εγώ κ η πέπη τι να πούμε δλδ..που αν πάρουν τα κοριτσάκια μας 250γρ το μήνα βάρος κάνουμε πάρτυ κ καλούμε μέχρι κ τις πεθερές μας απτη χαρά μας?????????????????? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑ ΛΕΣ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ :oops::oops::oops::oops: ΑΛΛΑ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Σ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 15ΓΡ ΤΗΝ ΜΕΡΑ! ΔΗΛ 450 ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟΣΑ ΛΙΓΑ 250????

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΝΕΒΑΖΕ ΠΟΛΛΥ! ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΥΤΡΩΜΕ Κ ΚΡΕΜΕΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝΤΕ ΠΑΧΥΝΤΙΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!!!!! ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΖΥΜΑΡΙΚΑ!!! Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΕΣ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΣΚΑΣ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΗΜΑΘΙΩΤΙΣΣΕΣ!!!ΣΕ 1 ΩΡΑ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΑΦΗΝΩ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΣΥΝΤΡΙΜΜΙΑ!!!!!!ΚΑΛΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΧΥΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΑΡΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ.ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΜΑΡΙΝΑ.ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙΤΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ.ΠΕΠΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ??ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΙΛΗΣΕΤΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ!!!ΦΙΛΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...