Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

Α ΚΑΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΑΚΟΥ ΝΑ ΑΡΚΟΥΔΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ!!!!!!! ΑΦΟΥ ΤΡΟΜΑΞΑ Κ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑτρο λεω μηπωσ εχει κατι το παιδι!!!!!!! ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ Κ ΑΥΤΟΣ...... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΥ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΦΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΒΟ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ!!!!! :lol:

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!!!

ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΣΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΒΗΜΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!! ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!

Anglesi επειδή εχθές το βράδυ το συμφωνήσαμε δεν σε ενημέρωσα πιο πριν.. Η κάσι εγώ κ 2 μαμάδες από το άλλο φόρουμ σήμερα στις 11 το πρωί θα πάμε στο ξενοδοχείο στον α.νικόλαο για καφεδάκι...τώρα ααααν μας αφήσουν τα μωρά να πιούμε άλλο θέμα...εμείς θα πάμε πάντως!! αν μπορείς, κ διαβάσεις το μήνυμα έλα κ εσύ!!

εμένα η πεθερά μου με ενημέρωσε ότι ο αντρας μου περπατούσε 8 μηνών!!!!!! μιλούσε 9 μηνών!!!!! και έκοψε την πάνα 8 μηνών επίσης!!!! σίγουρα στο χρόνο της μαγείρευε έκανε καπουτσίνο κ πήγαινε σουπερ μαρκετ να την ξεκουράσει!!!! :lol::lol::lol:

η εβελίνα μπουσούλησε 6 μηνών αργά άργά κ στους 7 σφαιράτη, περπάτησε 12 μηνών στους 13 έτρεχε-κ από τότε ακόμα πέφτει όταν κουράζεται..νομίζω ότι τα περισσότερα παιδάκια το ίδιο πρόγραμμα έχουν, εκτός από το μπουσούλημα που πολλά δεν μπουσουλάνε καθόλου ή ξεκινάνε πιο αργα γύρω στους 8-10 μήνες...

το περιμένεις πώς κ πώς το μπουσούλημα!!!χαχαχαχ!!!!κ εγώ έτσι έλεγα!!!!!!!!!!! βρε μια χαρά είναι που όπου το αφήνεις το βρίσκεις!!!!!!!!!!!!!

με το καλό η βάφτισή σας Ελενάκι!! ελπίζω να μην κλάψετε πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΥΡΙΣΑ ΟΜΩΣ ΧΘΕΣ.Η ΜΙΚΡΗ ΒΓΗΚΕ 2750 46,5 ΚΑΙ ΘΕΑ!!!!!ΕΛΕΝΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ.ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΒΓΩ ΔΙΟΤΙ ΑΝΕΒΑΣΕ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΙΚΤΕΡΟ ΛΟΓΟ ΔΙΑΦΟΡΑΣ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ.ΗΤΑΝ ΣΤΟ 20,3 ΚΑΙ ΣΤΟ 25 ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΝ ΡΙΞΑΝΕ!!!ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΥΡΙΟ ΞΑΝΑΠΑΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΑΝΕΒΗΚΕ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΧΙ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΞΥΠΝΑΕΙ.ΦΙΛΙΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟΝ Η/Υ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ Η ΟΘΟΝΗ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗΝ TV.ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΛΟΤΥΧΗ Κ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΗ.....ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΣΟ ΤΩΡΑ!!!!!

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΚΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΦΩΣ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ Κ ΑΝ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!! ΟΠΟΤΕ ΒΑΛΤΗΝ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ!!!!!ΚΑΙ ΤΣΑΚΑ ΤΣΑΚΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!! ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΠΟΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΕΝΑ ΚΙΤΡΙΝΟ ΠΑΝΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ((( ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΑ))) ΤΡΑΒΑΕΙ ΛΕΝΕ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΑΔΙ!!!!!!

ΕΒΕΛΙΝ ΣΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΓΙΑΤΡΙΚΑ :lol::lol::lol::lol: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΩΡΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ!!!! ΜΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ =))=))=))=)) ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ΣΟΒΑΡΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΗΝΙΤΙΚΟΤΗΤΑΣ!!!!!ΤΩΡΑ :-@:-@:-@ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΠΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΒΓΕΝΟΥΝ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερι μου να σου ζήσει η κουκλάρα σου,να είναι γερή και τυχερή.Ό,τι καλύτερο γι' αυτήν και εσάς.

Ικτερος είναι και θα περάσει,πολλά μωράκια έχουν, μην ανησυχείς.

Επίσης να την καλωσορίσουμε στην παρέα μας,τώρα θα μας λες και τα νέα της.

Evelini τώρα είδα το μήνυμά σου αλλά και πάλι δε γινότανε.Ίσως κάποια άλλη φορά.Ευχαριστώ πάντως.Γνωριζόσασταν μεταξύ σας;Έστω και φατσικώς;

Μα τέλος παντων κανένα μωρό δεν πίνει ελληνικό ή νες καφέ;όλα καπουτσίνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΛΗΝΙΚΟ?????? ΠΟΠΟ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΤΩΡΑ????? ΚΑΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΟΣ???? :lol::lol::lol::lol:

ΜΙΛΑΜΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΩΣ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ!!!! ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΙΣ ΧΑΡΑΣ Κ ΑΚΟΥΓΑΝ ΟΙ ΒΛΑΜΕΝΕΣ ΠΕΛΑΤΙΣΕΣ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΕΤΑ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΟΥΣΑΝ!!! ΤΟ ΤΙ ΤΗΣ ΕΣΕΡΝΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ....ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΟΝ ΦΡΑΠΕ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ...ΠΟΣΟ ΜΑΛΟΝ ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΕΙ!!!!! :lol::lol::lol: ΤΗΣ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΚΑΦΕΔΕΣ ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΕΠΙΝΟΗΣΗΣ!!!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!! Η ΠΛΑΚΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Κ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΓΚΕΛΝΑΝ :lol::lol: ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ =))=))=))

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΟΣΟΥΜΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΟΜΩΣ ...ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ 3 ΩΡΕΣ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΡΘΩ :lol::lol: ΝΑ ΘΥΜΙΘΕΙ Κ Η ΕΒΕΛΙΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΚΟΥΝΤΙΣ ΧΑΧΑ!~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε;Πως ήταν το σαβ/κό σας;Εμείς τίποτα το ιδιαίτερο και μάλιστα και χθες και σήμερα μ' έβγαλε την ψυχή για να κοιμηθεί.Ενώ τρίβει τα μάτια του και παμε να κοιμηθεί,ξαπλώνει λίγο και μετά σηκώνεται,τον ξαπλώνω σηκώνεται και πάλι απ' την αρχή.Άντε να παίξουμε λίγο(στο κρεβάτι) να ξεχαστει πάλι τίποτα.Στο τέλος κλαίει κι εγώ νευριάζω.Έτσι κοιμάται.

Ενώ κοιμάται 9:30 με 10 συνήθως χθες στις 11 και απόψε 11παρά.Καμμιά φορά επειδή δεν αντέχω τον βγάζω στο σαλόνι να παίξει μήπως και κουραστεί αλλά μήπως είναι λάθος;εγώ περιμένω να κοιμηθεί να ηρεμήσω και αυτός τίποτα.... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!

anglesi κρίμα που δεν ήρθες..περάσαμε πάρα πολύ ωραία, δεν πειράζει..την επόμενη φορά σίγουρα!!! όχι δεν γνωριζόμασταν ούτε καν οπτικά;;; περίεργο ε; να τελικά που δεν είναι μικρη η νάουσα!!!χαχαχα!!!

καλά ένα έχω να σας πώ!!! μετά από τον καφέ το σάββατο βγήκα με τις φίλες μου για καφέ κ μετά σε ταβερνάκι μέχρι τις 10 το βράδυ παρακαλώ χωρίς παιδί κ άντρα!!!!!!!!! εντάξει δεν συμβαίνουν αυτά!!!!

είχα να βγω για καφέ χωρίς παιδί 5 μήνες τουλάχιστον!!! έτσι κ ταβερνάκι μετά απλά δεν το έχω κάνει ποτέ από τότε που γέννησα!!! η μικρή κάθισε με το μπαμπά της ο οποίος της μαγείρεψε, την τάισε μεσημεριανό κ απογευματινό την πήγε βόλτα την έκανε μπάνιο κ της έδωσε κ γάλα κ την έβαλε κ για ύπνο βραδυνο....συμβαίνουν αυτά;;;;;;;;;;;; τι να πω...ναι συνέβησαν :!::!::!: εντάξει τελείωσε τώρα τα κεφάλια μέσα!!!!!!

ράνια μου μη στεναχωριέσαι πολύ για τον ίκτερο...τα περισσότερα μωράκια ανεβάζουν κ ό,τι κ να γίνει είναι μικρό το κακό που λέμε....

σας χαιρετώ προς το παρόν!!!ματς μουτς!!!

υγ...καλά η κασσάνδρα - κόρη της κασι - άλλο πράγμα μωρό έτσι;;; ΚΟΥΚΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eri να σου ζησει η κορουλα σου!!!!

Γερη, δυνατη και καλοτυχη να ειναι παντα!!!!!!!!!

Και καλη δυναμη τωρα στην αρχη!!

1 φορα μονο σε ξυπναει το βραδυ??? Το καλυτερο κοριτσι εκανες!!!! :);)

angelsi την επομενη φορα σε περιμενουμε οπωσδηποτε!! ;)

Κι εσυ παρακαλας το γιοκα σου να κοιμηθει ε??? Μια απο τα ιδια κι εμεις !! Εμας μαλιστα κοιμαται καθε βραδυ 11 με 11:30. Εννοειται πεφτω κι εγω για υπνο μετα απο 1-2 ....δευτερολεπτα...

Εvelini ευχαριστουμε για το κομπλιμεντα!!!Αντε να δουμε και το κοριτσακι σου που απο την φωτο που μας εδειξες μοιαζει απλα ΘΕΑ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ????????????? ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΝΥΦΗ ΜΑΣ??????? ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!

ΜΑΣ ΠΕΤΑΞΕΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΞΩ :shock::shock::shock::shock:

ΣΕ ΕΡΩΤΕΥΤΙΚΑΜΕ [smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω!!! πραγματικά τι όμορφο μωράκι είναι αυτό;

κ σου μοιάζει νομίζω ε;;;;;

άντε ελενάκι θα βολευτεί καλά ο γιόκας σου!! κουκλάρα γυναίκα θα κυκλοφορεί!!!!!!!!!!! :lol::lol:

τι κάνετε; χαθήκατε! η μικρή έκανε 38,5 τη μια μερα 38 την άλλη από το εμβόλιο το mmr κάναμε..μας τσάκισε στην γκρίνια, βγάζει κ τον κάτω κυνόδοντα συγχρόνως και καταλαβαίνετε... :(:(

ευτυχώς σήμερα είναι καλύτερα...δεν ανέβασε καθόλου πυρετο...

αααααααχχχχχχχχ αντε να βγουν τα ατιμα μας τσάκισαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε;

Έλενα γίνατε χριστιανοί;Να σας ζήσει και καλοφώτιστος.Από εδώ και πέρα Χρήστος, αν θυμάμαι καλά;

Πως ήταν;Γράψε μας όποτε μπορέσεις.

Evelini ελπίζω να είστε εντελώς καλά τώρα.Αχ! αυτά τα δόντια....

Κι εμέις εδώ και 4 μέρες είμαστε γκρινιάρηδες!!!!!Το μεσημεριανό το κόψαμε,να σκεφτείτε ότι μια μέρα τον είχα σούπα με κότα και δεν έτρωγε,ε λέω θα του κάνω λίγο σκέτο φιδέ...το πετάξαμε κι αυτό,κάνω γάλα έστω να πιει λίγο.Τελικά το ήπιε ο νεροχύτης.Μάλλον πονάνε τα ούλα γιατί βάζει και το δάχτυλο στο πλάι μέχρι πίσω το φτάνει και συνεχώς θέλει την πιπίλα του.που θα πάει θα βγουν τα άτιμα...

Κasi πολύ όμορφη έχει μεγάλα μάτια ή μου φαίνετε;

Εri κουκλίτσα η μικρή.Πως τα περνάτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ!!!!!ΕΚΛΑΨΕ ΠΟΛΥ?ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ?ΧΡΗΣΤΟΣ ???ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ???ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ :P:P ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ,ΕΧΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑ!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΟΥ

ΠΑΙΔΙΑ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ, ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΟΥΤΕ ΓΚΙΧ!!!! ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ......ΚΑΛΕ ΤΣΙΜΠΑ ΤΟΝ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ!!!!!Κ ΠΗΓΕΝΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΠΑΛΑΚΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ, ΕΚΛΕΨΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Κ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΟ ΟΤΙ ΚΑΜΑΡΩΝΕ ΚΙΟΛΑΣ ΣΑΝ ΓΥΦΤΟΣΚΕΡΠΑΝΟ Η ΜΑΝΑ ΔΕ.....ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΑΛΛΟΥΣ 10 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΗΡΕ!!!!!!

ΕΙΧΑΜΕ ΟΜΩΣ Κ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΠΩΛΕΙΑ................. Ο ΠΑΠΑΣ ΜΑΣ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥΦΙ ΤΗΣ ΦΡΑΝΤΖΑΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΑΜΕ ΟΡΘΙΟ Κ ΗΤΑΝ ΟΛΗ Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΜΑΣ!!!!!!! Κ ΤΟ ΚΟΨΕ ΠΟΛΛΥ!!!!!! ΑΦΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΟΨΕ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΟΧΙ ΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥΦΙ ΡΕ ΠΑΠΑ!!!!! ΤΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΩΡΑ??????????????????Κ ΑΥΤΟΣ ΓΕΛΟΥΣΕ Ο ΑΤΙΜΟΣ!!!!

ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!! ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟΛΙΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΑ, ΧΟΡΕΨΑΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΓΕΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΟΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!! ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ........... Κ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΞΥΠΝΙΟΣ ΓΕΛΑΣΤΟΣ Κ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΣΕ ΟΛΑ!!!!!!

ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣΑ ΜΟΥ!!!!! ΚΥΡΙΟΣ ΣΩΣΤΟΣ...ΑΚΟΥΣΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΡΕΖΙΛΙ!!!Κ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΑΣΠΡΟΠΡΩΣΟΠΟΥΣ!!!!!

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα καλημέρα!!!

ελενάκι να σου ζήσει ο χρηστάκης σου!! να τον καμαρώσεις γερό,δυνατό και ευτυχισμένο και όπως εκείνος επιθυμεί!!!

είδα κ μερικές φώτο σας στο φεις και οφείλω να πω ότι ειδικά σε εκείνη που είναι μπρούμυτα είναι....μμμμμμμμ...να τον φας!!! ;);)

αλλο τι κάνετε;

εδώ βρέχει πάλι....ρε γμτ....κ έλεγα να πάω αύριο τη μικρή να δει την παρέλαση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι γλυκασ το νινι μου?

κ εδω τωρα ξεκινισε βροχουλα....κ για αυριο λεει καταιγιδες!κριμα γιτι κ εμεισ λεγαμε να παμε στην παρελαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!!@!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΝΑ ΒΓΩ .....ΓΡΡΡΡΡ.ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΙΛΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΡΑΩ ΤΑ ΤΖΙΝ ΜΟΥ!!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ....ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ??ΠΩΠΩ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΝΑΟΥΣΑ Ε???? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ??? ΚΡΥΟ ΚΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΞΑΜΟΛΥΘΙΚΑΤΕ???? :lol:

ΕΡΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ? ΗΣΥΧΟ? ΤΡΩΤΕ ΜΟΝΟ ΒΥΖΑΚΙ?

ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΕΣ! ΤΟΣΟ ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΜΑ ΠΕΘΕΡΑ ΚΤΛ Η ΜΟΝΕΣ ΣΑΣ ΕΙΣΤΑΙ?

ΠΟΛΛΑ ΣΒΟΥΡΙΧΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΚΡΥΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ!!!ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ...ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΡΥΑ!!!ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ.ΤΡΩΕΙΙ ΒΥΖΙ ΒΥΖΙ ΒΥΖΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ ΣΙΓΑ Κ ΑΠΑΛΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ.ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΓΡΙΠΗ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ 24ΩΡΕΣ ΒΑΡΔΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΜΕΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΣΟΥ.ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΓΥΡΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!!!!ΚΑΙ ΑΣ ΧΙΟΝΙΣΕΙ!!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ!!!Α ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΜΕΝΩ ΜΑΡΜΑΡΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ!!!ΘΕΛΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ...ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ...ΤΗΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ!!ΑΥΤΑ!!ΩΩΩ ΠΟΛΛΑ ΕΓΡΑΨΑ!!!ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια ομορφες μανουλίτσες τι κάνετε;

χαθήκαμε λίγο...γιατί κ εγώ αυτό τον καιρό έχω πολύυυυυυυυυυυ δουλειά...κ δεν προλαβαίνω τίποτα γενικά:)

Ράνια μου είσαι πολύ τυχερή που έχεις βολικό μωράκι...(αχ κ η δικιά μου έτσι ήταν...πρώτη φορά το κλάμμα της ακούσαμε 4,5 μηνών κ ήθελα να την πάω νοσοκομείο γιατί λεω τι έχει το παιδί...:!::!:)....τώρα βέβαια καμμία σχέση...με έχει ξετινάξει!!! 1 δευτερόλεπτο στον κώλο της δεν κάθεται κ όλο ψάχνει την επόμενη σκανδαλιά...κ όταν της λέω εβελίνα τι έκανες εκεί; απαντάει "νηνιά"!(ζημιά!!) το καταλαβαίνει τουλάχιστον!!!!!!!! :lol::lol:

αλήθεια Ράνια μου κατάλαβες ποιά έιμαι; προσωπικά πολύ χάρηκα που σε "βρήκα" εδώ.. ;) και μανούλα ε; πωπω πώς μεγαλώσαμε....

Ελενάκι εσείς πώς είστε; όλα καλά; τρώτε-πίνετε-χ@ζετε όκ? :lol::lol: (αυτό ότι θα μας ένοιαζαν κ τα σκ@τά του μωρού 24 ώρες το 24άωρο το περιμένατε; χιχιχιιχ)

εδώ χειμώνιασε κανονικά...κ τζάκι ανάψαμε κ λουκάνικα ψήσαμε κ κρασάκι κόκκινο ήπιαμε...κανά κιλό να δούμε πότε θα χάσουμε......ουφφφφφφ πικρή ιστορία κ τούτη...

φιλιά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...