Μετάβαση σε περιεχόμενο

AGXOS GIA TON TOKETO


Recommended Posts

GEIA SAS! EDW KAI KAPOIOUS MHNES ZW STHN ITALIA KAI BRISKOMAI STHN 36 EBDOMADA THS EGKUMOSUNHS. EXW KANONISEI NA GENNHSW STHN ITALIA KAI KSAFNIKA MOU PROEKUPSE ENA PROBLHMA OSON AFORA STON TROPO TOY TOKETOY. PREPEI OPOSDHPOTE NA KANW KAISARIKH , EXW OMOS SOBARH KOILH DISKOY STON 05/I1 KAI ALLO PIO MIKRO PIO PANW. O ELLHNAS NEYROXEIROYRGOS POY ME PARAKOLOYTHEI KAI TON OPOIO EMPISTEYOMAI MOY APEKLEISE THN PERIPTWSH THS EPISKLHRIDIOY KATA TH DIARKEIA THS KAISARIKHS. EDW OMWS DEN DEXONTAI NA MOY KANOYN OLIKH ANAISTHISIA. FOBAMAI PARA POLY TO META , TOSO POLY POY SKEFTOMAI NA GURISW STHN ELLADA GIA NA GENNHSW. O ELLHNAS GIATROS MOY LEEI OTI TA NEYRA EINAI HDH POLY EPIBARYMENA KAI STH XEIROTERH TWN PERIPTWSEWN MPOREI NA MH MPORW NA PERPATHSW META. EXWI KANEIS KAPOIA IDEA? EIMAI TROMOKRATHMENH! :Shttp://mammyland.com/components/com_kun ... /dizzy.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καταρχάς με το καλό να έρθει το μωράκι σου. Κι εμένα για ολική με πάνε για παρόμοιο λόγο, αν και όχι τόσο σοβαρό. Με τι αιτιολογία αρνούνται να κάνουν ολική; Τους έχεις πάει τις ακτινογραφίες ή τις μαγνητικές σου; Ο Έλληνας γιατρός σου δεν μπορεί να συνεννοηθεί μαζί τους να τους εξηγήσει πώς έχει η κατάσταση; Έχεις απευθυνθεί σε άλλο νοσοκομείο; Εύχομαι η έκβαση να είναι η ιδανική και να μη σε ταλαιπωρήσουν άλλο :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DYSTYXWS , AFOY PERIMENA 15 MERES GIA TO RANTEBOY ME TON ANAISTHSIOLOGO , TON AKOYSA NA MOY LEEI OTI O ELLHNAS GIATROS MOY LEEI ANOHSIES!!!!!!!!!!!!!!! FUSIKA O IDIOS DEN MPOREI NA DIABASEI TH MAGNHTIKH GIATI DEN EXEI TETOIA EKSEIDIKEYSH. AN EINAI DYNATON. EDW NOMIZOYN OTI H ELLADA EINAI MPANANIA , OTAN EDW DEN EXEIS KANENA DIKAIWMA EPILOGHS. PLHROFORIAKA SOY LEW OTI O ELLHNAS GIATROS MOY DOYLEYEI STO METROPOLITAN SE EKSEIDIKEYMENO TEAM GIA PROBLHMATA MESHS. TWRA , DYO EBDOMADES PRIN TON TOKETO MOY ZHTANE NA EPISKEYTW ITALO NEYROXEIROYRGO POY GIA NA KLEISW PANTEBOY ORIAKA PROLABAINW.

ME OLA AYTA EXW XASEI TH XARA THS ANAMONHS KAI ZW ENA KATHIMERINO AGXOS. PRAGMATIKA DEN YPARXEI XEIROTERO PRAGMA APO TO NA GENNAS SE KSENH XWRA! LEME OTI H ELLADA EINAI PISW , ALLA EGW PIA MONO TOYS ELLHNES GIATROYS EMPISTEYOMAI.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλό μου, σε έχουν κάνει έτσι παραμονές του πιο ευχάριστου γεγονότος! Δεν ξέρω πώς δουλεύει εκεί αλλά δεν γίνεται να πας επί τόπου σε νοσοκομεία να πάρεις γνώμες από διαφορετικούς γιατρούς επικαλούμενη την επείγουσα φύση της κατάστασης; Ο Έλληνας τι σου προτείνει να κάνεις; Αναλαμβάνει ευθύνη να σε φέρει πίσω; Μα καλά, γιατί στο καλό δεν κάνουν μια ολική να τελειώνει η ιστορία; Κοίτα, κι εδώ δεν είναι τέλειοι. Πολλοί είναι ψείρες, αλλά το θέμα είναι ΕΣΥ σε ποιου τα χέρια αισθάνεσαι πιο ασφαλής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ μπλέξινο η κατασταση!!!

τωρα όμως δεν μπορείς να ταξιδεψεις, ειναι επικύνδινο!!!!

γιατί δεν θελουν να σου κάνουν ολική??? δεν το καταλαβαίνω!!!! δεν έχεις την επιλογ'η???

κοιτα η ελλάδα είναι λίγο μπανανία, αλλά έχει καλους γιατρους... Ειναι αυτό που λεει η KUO ειναι που θα πέσεις!!! καλό θα ταν να επικοινωνούσε κατευθειαν ο ελληνας γιατρός σου με αυτους, αυτό δεν γίνεται να του το προτεινεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...